Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Automobiliai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    šiaip štai čia gana įdomi Regitros 2007 m. ataskaita. Ypač pabaiga: pasirodo 2006 m užregistruoti du savo gamybos automobiliai ir 1 ferraris, o 2007 m. net du ferrariai - tiesa naudoti
    Silpnoji lytis stipresnė už stipriają dėl stipriųjų silpnybės silpnajai

    Comment


      Nuostabus automobiliukas.
      „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

      Comment


        Vilniuje pastebimai padaugejo "teisingu" automobiliu





        Comment


          CLS su latviskais numeriais...

          Comment


            Kuo toliau tuo daugiau auto matysim su LV ir pan. numeriais kol jokių mokęsčių lengvatų nesulauksim
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
              CLS su latviskais numeriais...
              Bet su lietuvisku Silber Auto numerio remeliu (apacia nukirpta)
              Paskutinis taisė John; 2008.06.17, 00:46.

              Comment






                Paskutinis taisė Tadas; 2008.06.17, 08:49.
                „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                Comment


                  Vakar apturėjau įdomią ekskursiją po naktinį Vilniaus centrą ir senamiestį. Daug ko nesitikėjau, bet širdis sudrebėjo tada, kai iš Gynėjų g. į Gedimino pr. įsuko Bugatti Veyron ir paspaudė "iki dugno". Jausmas malonus, ypač naktį. Ačiū kažkam
                  Kaunas yra Kaunas

                  Comment


                    pizonai maskatavosi po miesta matyt
                    www.tomflagman.com

                    Comment


                      visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

                      Comment


                        Artėja naujojo BMW 7 premjera

                        Comment


                          Nors BMW, prispažinsiu, nelabai prie širdies man, bet šio debiuto laukiu. Įdomus tiek dizainas bus, tiek techninės naujovės, visgi S klasę naują vien geru dizainu peršokt sunkoka būtų

                          Comment


                            Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                            Nors BMW, prispažinsiu, nelabai prie širdies man, bet šio debiuto laukiu. Įdomus tiek dizainas bus, tiek techninės naujovės, visgi S klasę naują vien geru dizainu peršokt sunkoka būtų
                            O as pasakysiu atvirksciai. Nors man BMW patinka labiausiai is visu masinu, bet sitas 7 kazkoks atsokes nuo realybes, kosminis ateiviu laivas. Gal kokiais 2020 metais ir bus norma toks dizainas, bet dabar per didelis suolis nuo buvusio modelio.

                            Comment


                              Eikit ką čia jūs su tais savo BMW, čia daug įdomiau :

                              Netradicinis automobilis

                              Parašė lrt.lt
                              Netradicinį automobilį „Solo“ pristatė Vengrijos kompanija „Antro“, pasiryžusi pasaulį nustebinti ne tik unikaliu modeliu, bet ir galima jo serijine gamyba.

                              Kompanija sugalvojo rinkai pateikti tokį automobilį, kuris pirkėjus viliotų unikaliu dizainu bei ypač mažomis kuro sąnaudomis. Taip gimė modernus trivietis „Solo“ modelis. Tai nėra dar viena „teorinė koncepcija“ – modelis yra veikiantis ir gali vienu metu vežti tris suaugusius žmones.

                              Automobilis sveria 270 kg. Gana netradicinis salono išdėstymas – vairuotojas sėdi automobilio viduryje, o du keleiviai įsitaiso iš abiejų jo pusių.

                              100 km „Solo“ sunaudoja tik apie 1,5-2 litrus degalų. Tokių kuro sąnaudų pakanka važiuoti didžiausiu 140 km per val. greičiu.

                              Variklis dirba naudodamas benziną arba etilo spiritą. Tačiau šis „senovinis“ kuras naudojamas tik ilgų kelionių metu. Miestuose, kuomet reikia nuvažiuoti nuo 15 iki 25 km, naudojamas elektros variklis, maitinamas saulės elementais – jais padengtas visas automobilio paviršius.

                              Jeigu kompanijai pavyktų išpildyti savo svajonę ir pradėti serijinę gamybą, toks modelis kainuotų apie 18 tūkst. dolerių.

                              Vėliau „Antro“ planuoja projektuoti stambesnį modelį – jame be vairuotojo bus numatytos 5 vietos keleiviams. Kadangi modelis bus orientuotas į šeimyninius poreikius, konstruktoriai iškėlė sau rimtą iššūkį – suprojektuoti automobilį, pasidalinantį į kelias dalis. Pavyzdžiui, šeimai atvažiavus į miestą, automobilis pasidalins į dvi dalis – vieni vaikai važiuos su tėčiu, kiti su mama skirtingais reikalais.

                              Comment


                                Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                O as pasakysiu atvirksciai. Nors man BMW patinka labiausiai is visu masinu, bet sitas 7 kazkoks atsokes nuo realybes, kosminis ateiviu laivas. Gal kokiais 2020 metais ir bus norma toks dizainas, bet dabar per didelis suolis nuo buvusio modelio.
                                Taip tik atrodo. Man pvz dabar esantis atrode labai jau atsokes nuo senojo e38, galvojau netgi senasis visgi grazesnis, bet begant metams nuomone visiskai pasikeite i kita puse..

                                Comment


                                  Gana džiugios naujienos, beje, jis atrodys daugmaž taip





                                  http://autoworld.wordpress.com/2008/...olo-prototype/
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                                    Taip tik atrodo. Man pvz dabar esantis atrode labai jau atsokes nuo senojo e38, galvojau netgi senasis visgi grazesnis, bet begant metams nuomone visiskai pasikeite i kita puse..
                                    Nu bus matyt. Bet pvz. naujas X5 atrodo tikrai labai prastai, net mazai kuo panasus i BMW, senasis zymiai geresnis dizaino prasme. Tai bijau, kad su 7 irgi tas pats bus.

                                    Comment


                                      Parašė kaunaz Rodyti pranešimą
                                      Nu bus matyt. Bet pvz. naujas X5 atrodo tikrai labai prastai, net mazai kuo panasus i BMW, senasis zymiai geresnis dizaino prasme. Tai bijau, kad su 7 irgi tas pats bus.
                                      Skonio reikalas Man naujas X5 kur kas gražesnis už seną

                                      Comment


                                        Parašė Dzipas Rodyti pranešimą
                                        Skonio reikalas Man naujas X5 kur kas gražesnis už seną
                                        Dizainas dizainu, tikrai skonio reikalas, bet vat su kitais reikalais X5 šlubuoja.

                                        Comment


                                          Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                          Dizainas dizainu, tikrai skonio reikalas, bet vat su kitais reikalais X5 šlubuoja.
                                          Tas kas jam per bėdos lenda?

                                          Beje aš galvoju draugei pirkti Audi A4 01-02 metų, amerikietišką variantą. Gal kas turite ir girdėjote kokios dažniausios problemos jose?
                                          You've got one life! Live it!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X