Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
    Oba! Ar aš kątik atrakinau temą? Čia viskas ok?

    Taip pat prisegu apie "gėdą prieš užsieniečius darančius ratlankius", tiksliau - jų skylių skaičių. Su troleibusais savo nuotraukų neturiu, tad pridedu volcmano-holcmano-legolcmano, kliurgliurgarnizono (aš tokiais žodžiais vadinu visas statybine mašinas ir savivarčius). Pirmasis yra tas baisusis variantas - mažas skylių skaičius, jų - tik keletas - gal kokios 5 - į jas žiūrint, kai mašina važiuoja, tos skylės tarsi sako ple ple ple. Kitas - etaloninis, taip kaip ir turi atrodyti padorus ratas - daug daugiau, bet mažesnio dydžio skylučių - jo sako dryn, dryn, dryn. Čia viskas ant tos pačios mašinos. Kuris variantas jums geresnis, kuris patraukliau atrodo? Beje, ratas tai toks karmos dalykas bendrąja prasme - jis gali tave ir pakelti į aukštumas, ir nublokšti žemyn!
    Bandau. Veikia!

    Comment


      Bokihusul ederek tokoi ičijun, kazabarik deberey donok tokadi. Geferezon tofe akaban hoferuzil tozva kerefi, grozbogohik tekojur makaj očor sodral? Kemezoruj agartan beresuj foilad rikojovid fore zokoloj mekeroz bogra dajokir. Suzahad mokojovra berzonogirdal refezeni kumbelad bodran

      Gubarad erzeve mikulureg dosra togrukal efekadon

      Kizra bolsaduj mekre komadurovan:

      1. Azulab sečujon kimeza.
      2. Dubarijun kemedalizen foj ozorol.
      3. Kireviz lurabijon mikifad eneftol akabadraj.

      Srobokraf tokul azanok ezerdan?
      Paskutinis taisė Tomizmas; 2023.08.30, 00:13.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Parašė liutass Rodyti pranešimą
        Bandau. Veikia!
        Folzar begeduman kefeze osazol kimadube, bajunar kife okodaj. Kibomaruzaj ozoreden folrasazun!!!
        Snowflakes will attack U <3

        Comment


          Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

          Folzar begeduman kefeze osazol kimadube, bajunar kife okodaj. Kibomaruzaj ozoreden folrasazun!!!
          Džiaugiuosi, kad tamstelė pagaliau prabilo, bene pusę metų tylėjot. Kur buvote dingęs, net kai paminėdavau jūsų vardą?

          Atsimenu, gal dar nėjau į darželį, mama berods jau bandė dirbti, o aš namie likdavau su močiute, tai mums berods reikėjo nueiti į netolies esančią Maximą "DVARO" pieno, tai mes liftu važiavome ne iš 7 aukšto, kuriame gyvenome, bet iš 6, tai atsimenu, kad kažkodėl aš labai verkiau, tai ji mane kiek laikydama už rankos dar sugriebė kiek stipriau:
          - Nebliauk!

          Bet buvo ir kitas epizodas, kuomet ji kažką tvarkė balkone ir aš ją buvau uždaręs, ji sakė "išleisk, parše" ar pan., neatsimenu kaip, bet kažkaip problemytė išsisprendė.

          Comment


            Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

            Džiaugiuosi, kad tamstelė pagaliau prabilo, bene pusę metų tylėjot. Kur buvote dingęs, net kai paminėdavau jūsų vardą?

            Atsimenu, gal dar nėjau į darželį, mama berods jau bandė dirbti, o aš namie likdavau su močiute, tai mums berods reikėjo nueiti į netolies esančią Maximą "DVARO" pieno, tai mes liftu važiavome ne iš 7 aukšto, kuriame gyvenome, bet iš 6, tai atsimenu, kad kažkodėl aš labai verkiau, tai ji mane kiek laikydama už rankos dar sugriebė kiek stipriau:
            - Nebliauk!

            Bet buvo ir kitas epizodas, kuomet ji kažką tvarkė balkone ir aš ją buvau uždaręs, ji sakė "išleisk, parše" ar pan., neatsimenu kaip, bet kažkaip problemytė išsisprendė.
            Kristupas0220, tekimoniril kozeb degeret kobez tokajaza mokaduberin fazre abogad onemaf. Ozorol kazibeg makuder onofeg robaguz dezagrid. Kazme?

            Agoferijon gorazab dugereč makudrav bogozabar kibečizig nozga bokur ujuzug čvezre. Kubadakin vegozral deruj komzag difederk ogor...

            Maxima olor uzber. Komuduzgin orafaz kozoldan mokozrif. Dagur "DVARO" ozard kofemzi.

            7 razva 6, kebčeg sorafda?

            Kofoj erekuzduj alafarikij kazemad onran bulug daferi?
            Paskutinis taisė Tomizmas; 2023.08.30, 07:19.
            Snowflakes will attack U <3

            Comment


              1. Ar žinote, kaip su troleibusu užgrobiamos perėjos? Kiek laiko trunka tokia perėjų apsiaustis?

              2. Ar prasminga gydytis nuo vėžio, jei gydymo poveikis kartais dar labiau nualina organizmą ir sukelia dar daugiau kančių, nei pati liga?

              Atrodo du klausimai. Vat pirmasis skamba sudėtingai, į jį, neturėdamas man būdingo šizotipinio mąstymo, vargiai rasi man tinkantį atsakymą, išskyrus liutass. Tačiau antrasis... į klausimą apie vėžio gydymą, kaip ir apie karą, juk savo nuomonę turėti labai lengva, net ir pirmokas ką nors atsakyti sugebėtų. Todėl tokie klausimai nėra skirti vien liūtui, bet kai tik jis vienas atsakinėja, taip ir gaunasi, kas tik 2 žmonės diskutuoja. Nors kaip ir sakau, tokios temos kaip vėžio gydymas, politika, laisvalaikis - kiekvienas gali nesunkiai turėti savo nuomonę.

              Comment


                Daugelis vėžio negydo, nes tam reikia labai daug pinigų, vien vaistai kiek kainuos. O kad pagysi, beveik nėra šansų, max pratesi kokiem 10 metu, nu gal 15, bet ka tu pasieksi per ta papildomai duotą laika?

                Comment


                  Kiek žinau, jei asmuo draustas PSD (pvz. dirba arba mokosi arba yra socialiai remtinas kaip neįgalus arba pensininkas, arba moka savarankiškai kaip aš), tai lyg ir nereikia mokėti.
                  Kaip manote, kokios transporto priemonės valstybinis numeris galėtų būti 8244 LU? Duosiu užuominą: tai kvadrat-trikampinės formos numerio plokštelė, kur L raidė yra (buvo) po 2, o U - po pirmuoju ketvertu. Toks va išdėstymas. Antroji užuomina: jo gale - prikabintas Dumalakas.

                  Taip pat, kad ši tema nebūtų vėl užrakinta, reikės riboti viešų žinučių skaičių, todėl būtų gerai, kad iškart atsakytumėte į viską, ką buvau parašęs užrakinimo metu (jei trumpai - 1. Mano to žmogaus sekiojimas - galutinai baigti ar atnaujinti ir kodėl? 2. Kaip man susirasti savo 2 vienus geriausių mokytojų? 3. Kas bendro tarp FEE 495 ir Maria Magdalena? 4. Žiaurioji mokytoja 5. Apie vėžį atsakėte, vienybę praleiskime, likusieji buvo tik savo minčių išdėstymas, jei neturite ką pasakyti, galite nerašyti nieko), kuomet kiti negalėjo atrašyti (pranešimai #2253-2260). Arba rašykite man į PM.

                  Comment


                    As dabar isskrendu kuriam laikui į mėnulį, tai atsakymai bus nereguliarūs

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      As dabar isskrendu kuriam laikui į mėnulį, tai atsakymai bus nereguliarūs
                      Tokobi huzud keverezd mogank bolsar kubuzd! Eked hobreč vekerd dombuz ekeseri?
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                        Kiek žinau, jei asmuo draustas PSD (pvz. dirba arba mokosi arba yra socialiai remtinas kaip neįgalus arba pensininkas, arba moka savarankiškai kaip aš), tai lyg ir nereikia mokėti.
                        Kaip manote, kokios transporto priemonės valstybinis numeris galėtų būti 8244 LU? Duosiu užuominą: tai kvadrat-trikampinės formos numerio plokštelė, kur L raidė yra (buvo) po 2, o U - po pirmuoju ketvertu. Toks va išdėstymas. Antroji užuomina: jo gale - prikabintas Dumalakas.

                        Taip pat, kad ši tema nebūtų vėl užrakinta, reikės riboti viešų žinučių skaičių, todėl būtų gerai, kad iškart atsakytumėte į viską, ką buvau parašęs užrakinimo metu (jei trumpai - 1. Mano to žmogaus sekiojimas - galutinai baigti ar atnaujinti ir kodėl? 2. Kaip man susirasti savo 2 vienus geriausių mokytojų? 3. Kas bendro tarp FEE 495 ir Maria Magdalena? 4. Žiaurioji mokytoja 5. Apie vėžį atsakėte, vienybę praleiskime, likusieji buvo tik savo minčių išdėstymas, jei neturite ką pasakyti, galite nerašyti nieko), kuomet kiti negalėjo atrašyti (pranešimai #2253-2260). Arba rašykite man į PM.
                        1. Cia jau tik tau paciam spresti. Gali nevadinti to persekiojimu, o pasivaiksciojimu tau patinkanciomis vietomis. Tik nelysk i akis niekam.
                        2. Gali ieskoti pagal varda pavarde per google, daugiau as nezinau kaip. Gali skelbima koki parasyti, kad ieskai
                        3. Gal masina su tokiais numeriais vairuoja kokia nors Maria, arba labai panasi i Magdalena? Arba vairuoja kokia laisvo elgesio merga?
                        4. Visos
                        5. Apie vezi, jei tu galvoji, kad gausi nemokamai visa gydyma ir geriausius vaistus, tai tu labai klysti. Is kitos puses, kol nera reikalo, tai nera ko galvoti. Kai ateis valanda X, tai visi atsakymai ateis is pasamones, manau. Kitaip sakant, pati Visata tau atsakys kaip elgtis

                        Comment


                          Nelabai, pabandom iš naujo! Taip pat, siekiant neužleisti šios temos, kviečiu ir Tomizmą paspėlioti, ir Kitą Džiugą grįžti temon šion...

                          1. O tai jei tos patinkančios vietos yra prie jo namų, tai kaip įmanoma ir vaikščioti kur patinka, ir nelįsti jam į akis? liutass, hm?
                          2. Juk rašiau, kad ieškojau per Google, bet jokios viešos informacijos apie juos neradau, Facebook jie abu neturi.
                          3. Tai buvo 2021 m. balandis, oras jau pavasarėjo, bet lauke striukės dar reikėjo, tuomet dar nestovėdavau lauke laukdamas krovininio transporto, tačiau jau stebėdavau išėjęs į terasą. Tai tomis dienomis atradau geriausią Kroatijos pasirodymą "Eurovizijoje", kuomet berods 1996 m. atlikėja Doris Dragovič paėmė 4 vietą su daina "Maria Magdalena". Tai esmė tokia, kad man stovint terasoje ir stebint gatvę, mintyse skambėjo ta daina, ir kaip tik į mūsų gatvelę įsuko vilkikas su kietašone puspriekabe, kurio "galvos" valstybinis numeris, jei gerai įžiūrėjau, buvo FEE 495. Jį vairavo pražilęs senukas su žalia, šviesą atspindinčia liemene. Tai tiesiog šio vilkiko reisui į tą iškrovimą, prilipdžiau šią dainą ir tiek.
                          4. Vikipedijos puslapyje apie mokyklą, kurioje įgijau vidurinį išsilavinimą, yra toks sakinys "Senvagėje nuo mokyklos įkūrimo dirba vokiečių kalbos mokytoja Filomena Kazanavičienė, fizikos mokytoja Ema Diržienė, lituanistė Lina Giraitienė". Tai pamąstykite ir atsakykite - kurios iš šių moteriškių vardo ir pavardės derinys skamba žiauriausiai? Nieko nesakau, gal ji ir labai gera ir atjaučianti mokytoja buvo, bet kai nėra kur pasižiūrėti, kaip ji atrodė...
                          5. Vietoje vėžio siūlau atsakyti, kieno numeriai galėjo būti 8244 LU, jei apibūdinau, kaip atrodė numerio plokštelė bei kas prikabintas jo gale? Mačiau savo akimis apie 2009-2010 metus.
                          Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.08.31, 12:20.

                          Comment


                            1. Nelysti į akis tai reiškia jo nekalbinti, nerekauti jo adresu, neiti arciau kaip 10 metrų, nesiulyti bučiuoti jo rankos ar kojų, nesiulyti maisto iš savo rankų, nemetyti akmenų i jo pusę ir pan. Šiaip būti toje vietoje, maigyti telefoną, kasytis galvą ar kitą vieta, kalbėtis su kitais aplinkiniais, spjaudyti ir gaudyti ar pan.

                            Comment


                              2? 3? 4? 5?

                              P.S. Viso to, ką išvardijote žinutės pradžioje, aš ir taip nedarydavau - aš net ir sėdėdamas jau po balkonu ant kelmo nešaukdavau jo vardu, pamatęs prie laiptinės durų neidavau artyn ir nekalbindavau, o kaip tik pasislėpdavau už krūmo ir stebėdavau iš toli. Tikrai nesiartindavau taip, kad jis mane atpažintų ar pajustų realią grėsmę, na bet matomai jį užkniso vien mano buvimas-laukimas prie jo namų, net jei nebandydavau pašnekėti. Tiesiog ramiai tupėdavau ir tiek. šiukšles aprinkdavau.
                              Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.08.31, 12:36.

                              Comment


                                2. O ka tu konkrečiai nori sužinoti? Paklausinek klasiokų, gal kas žinos? Kitaip nieko nesuzinosi iš viešos informacijos

                                3. Kaip ir surasei pilną atsakymą?

                                4. Turbūt Dirziene? Nes kaip trauks dirzu per subine tai maža nepasirodys.

                                5. Tai turbut troleibusas koks arba sraigtasparnis? Arba dar greičiau cia bus ta senovinė giros statinė ant ratų arba alaus, iš kurios as pirkdavau alu trainykais kokiais 1986 m. Apie 11 val. prie 2 aukštų parduotuvės Vilijampolėje?

                                Comment


                                  Garguzadik ubza doroj kozig bazirgazun...
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    2. Noriu sužinoti kaip jiems sekasi, ta mano pradinių klasių mokytoja, kuri pirmus 4 metus mane vedė per žinių pasaulį, ji mums buvo kaip tokia antroji mama, na nes žinote, pradinukai dar kaip ir viena koja darželyje dar... Savotiška moteris buvo, su ta kelione į Indiją mokslo metų vidury... O tas matematikas turėjo nerealiai gerą humoro jausmą, jei jie abu jau pensininkai, tai tiesiog kaip jiems sekasi, ar gyvi, ar nenumirė nuo COVID, ar turi kokios veiklos kai nebereikia mokytojauti.
                                    5. Ne, liutass , teisingas atsakymas - ne troleibusas ar raketa, o traktorius MTZ (liaudiškai kaip ir tas pats "Belarus"), bet gamintas dar sovietmečiu, negi nė karto neteko matyti kaip atrodo tų seniau registruotų traktorių valstybinių numerių plokštelės forma? O Dumalakas - taip aš vadinu tą to kvadratinio smulkintuvo peilį. 2023.02.17, 23:28, pranešimu #778 esu įdėjęs lygiai tokio paties smulkintuvo, kokiu buvo šienaujama pieva kaime greta mūsų sodybos, nuotrauką. Jums belieka tik įsivaizduoti, kaip jis atrodo prikabintas prie seno barškančio MTZ traktoriaus, kurio numeris - 8244 LU.,
                                    Paskutinis taisė Kristupas0220; 2023.08.31, 16:33.

                                    Comment


                                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                                      Garguzadik ubza doroj kozig bazirgazun...
                                      Skamba panašiai kaip gagauzik - gal turi ką bendro su gagaūzais?

                                      Comment


                                        Parašė digital Rodyti pranešimą
                                        Skamba panašiai kaip gagauzik - gal turi ką bendro su gagaūzais?
                                        Dovre Gagauz eker Turk ozorda, adif tokor Tomizmas "creativity" bagirazi!
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment


                                          Nu tai ir sakau, kalbos panašios.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X