Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pirmoje mokykloje, kur praleidau pirmus 8 mokslo metus, ten klasių auklėtojomis buvo tik "rimtus" dalykus - kalbas, matematiką, istoriją, fiziką, geografiją, istoriją, biologiją dėstančios mokytojos. 9 klasėje perėjus į kitą mokyklą mane šokiravo pamačius, kad joje, kaip ir kitoje, kurioje ir baigiau vidurinį ugdymą, auklėjamąsias klases turi net ir tokių dalykų kaip dailė, šokis, kūno kultūra ar darbai, mokytojos. O kas šiaip jau yra laikytina norma pas kitus forumiečius, kokiose mokyklose jūs bebūtumėte besimokę? Ar egzistuoja koks nors ryšys tarp mokomojo dalyko ir auklėtinių klasės?

    Comment


      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
      Pirmoje mokykloje, kur praleidau pirmus 8 mokslo metus, ten klasių auklėtojomis buvo tik "rimtus" dalykus - kalbas, matematiką, istoriją, fiziką, geografiją, istoriją, biologiją dėstančios mokytojos. 9 klasėje perėjus į kitą mokyklą mane šokiravo pamačius, kad joje, kaip ir kitoje, kurioje ir baigiau vidurinį ugdymą, auklėjamąsias klases turi net ir tokių dalykų kaip dailė, šokis, kūno kultūra ar darbai, mokytojos. O kas šiaip jau yra laikytina norma pas kitus forumiečius, kokiose mokyklose jūs bebūtumėte besimokę? Ar egzistuoja koks nors ryšys tarp mokomojo dalyko ir auklėtinių klasės?
      Mokyklos gali skirtis savo mokymo programomis, dalykais ir mokytojų sąrašu. Todėl mokyklų, kuriose forumiečiai besimokė, programos gali skirtis, tarp jų gali būti ir mokyklų, kuriose yra auklėtojų klasės, ir mokyklų, kuriose jų nėra. Ne visose mokyklose būtinai yra tas pats mokomų dalykų sąrašas ir ryšys tarp mokomojo dalyko ir auklėtinių klasės gali skirtis nuo mokyklos iki mokyklos.

      Comment


        Bet vis tiek man 9 klasėje perėjus į kitą mokyklą kažkaip keistai žiūrėjosi, kad auklėtinių klasę turi ir tokio ne itin reikšmingo dalyko, kaip muzikos, mokytoja. Ankstesnėje mokykloje to neįsivaizduotum.
        Beje, o kai kokia nors krepšinio komanda į arenos palubes pakelia nusipelniusio žaidėjo marškinėlius su numeriu, tai reiškia, jog tas numeris amžinai priklausys tik jam ir nieks kitas iš ateityje į tą komandą beįsiliesiančių naujokų negalės jo rinktis? Kodėl tokia diskriminacija? O gal tas naujokas pavarys sulošdamas nemažiau įspūdingų sezonų?

        Comment


          O kaip reikia baigti profesionalaus sportininko karjerą? Tipo įteikti kažkam ( pvz. savo šalies federacijai) oficialų atsistatydinimo pareiškimą, ar tas karjeros užbaigimas yra toks labiau formalumas, na tiesiog užtenka prieš kameras, per soc. tinklus ištransliuoti šią žinią ir tiek?
          P.S. O jei pasiilgsti sporto, galima atgal po kiek laiko sugrįžti į karjerą, ar sprendimas yra galutinis ir nekeičiamas?

          Comment


            pries jokia federacija atsiskaityti nereikia. Gali bet kada nuspresti ir baigti. Arba bet kada gryzti, jei tave klubas priima. Sportas yra privatus darbas. Jokios pensijos sportininkas negauna, nebent Olimpinis, pasaulio ar Europos medalininkas, tada gauna renta iki gyvos galvos. Rentos dydis priklauso nuo gauto medalio. Olimpine bronza yra plius minus apie 1500 Eur/men. nuo medalio gavimo dienos iki mirties.

            Comment


              Parašė liutass Rodyti pranešimą
              pries jokia federacija atsiskaityti nereikia. Gali bet kada nuspresti ir baigti. Arba bet kada gryzti, jei tave klubas priima. Sportas yra privatus darbas. Jokios pensijos sportininkas negauna, nebent Olimpinis, pasaulio ar Europos medalininkas, tada gauna renta iki gyvos galvos. Rentos dydis priklauso nuo gauto medalio. Olimpine bronza yra plius minus apie 1500 Eur/men. nuo medalio gavimo dienos iki mirties.
              Kažkada, būdamas dar kiek jaunesnis maniau, kad žodis "renta" reiškia kažką panašaus į medinę pavėsinę užmiestyje, na kažką panašaus į Turniškių rezidenciją. Ten tuomet kai buvo svarstomai ar atsisakyti rentos Kristinai Brazauskienei. O kaip apie šią ponią reiktų rašyti, vertinti jos asmenybę, kad negauti pražangos - teigiamai ar labiau neigiamai?

              Comment


                O man Lietuvos ryto komandos treneris labai panašus i Spragtuka is to rusisko filmuko

                Comment


                  Parašė liutass Rodyti pranešimą
                  O man Lietuvos ryto komandos treneris labai panašus i Spragtuka is to rusisko filmuko
                  O kaip jums, ar kada nors pamąstėte apie tokį dalyką susijusį su judančia transporto priemone, kaip "užtrenkimas į priekį"? T.y. kuomet tu riedi kokia nors transporto priemone pirmyn (blogesniu atveju - stovi lauke ir matai ją pravažiuojančią), paimi vieną asfalte esantį tašką kaip atskaitos lopinėlį ir artėjant prie jo žiūri į transporto priemonės priekį, maždaug į tą vietą, kur baigiasi pati priekinio stiklo apačia ir prasideda prietaisų skydelis, esantis šalia vairo. Man patinka taip važiuojant troleibusu atsisėsti priekyje ir važiuojant taip daugybę kartų gaudyti tuos savo pasirinktus taškelius asfalte, t.y. akimis nufotografuoju daug tokių "užtrenkimų į priekį", kuomet tas mano nusižiūrėtas kelio taškas uždengiamas transporto priemonės priekiu ir tuomet atsiduria po riedančios jos apačia, po grindimis.
                  Traktorius, dirbamame lauke, vietą užtrenkia maždaug ten, kai tas nusižiūrėtas taškas judant atsiduria ten, kur ten atsistojusio žmogaus operatorius iš kabinos jau nebepamatys.

                  Comment


                    O kaip ten fizikos dėsniai, jei važiuojančiame autobuse pašoktum nuo grindų į viršų ir sustingtum ore, tai toliau judanti transporto priemonė savo galu tave kaip ir "pagautų" ir nuskintų, jo? Pagal tą pačią logišką, jei sėdėdamas ant galinės sėdynės mesčiau mandariną per visą saloną į priekį norėdamas numesti jį iki pat priekinio stiklo, tai ko gero jis nuskristų tik pusę atstumo, nes skridimo metu, nors mandarinas skrenda į priekį, tačiau jis kaip ir kabo ore, o dideliu greičiu lekiantis autobusas judėdamas pirmyn vis labiau atitolina savo priekį, į kurį taikomasi ir paartina galą. Jei mestum itin tiesia trajektorija, gal jį išmetus jis net grįžtų atgal tau į delną? Maždaug supratote, ką norėjau pasakyti? Juk taip, objektas skrenda į priekį, bet transporto priemonė irgi juda ta pačia kryptimi, tad sunku apskaičiuoti, kaip mandarinas turi skristi...

                    Comment


                      Skaityk Einsteina pradžiai

                      Comment


                        Tas Tomizmo paminėtas žodis "kirmgrauža", tai aš jį perskaitęs pamaniau, kad čia kažkas niekingai šlykštaus ir menko, kad ši sąvoka reiškia kažkokį kirminą, šliužą, mėšlavabalį ar pan., o čia pasirodo visai solidų ir įtakingą dalyką reikšiantis terminas.
                        Dar atsimenu mokykloje 4 klasėje buvo toks nenuorama Dovydas, jis per pamokas visaip durniuodavo, tad mokytojai tekdavo gan dažnai jį išgrūsti iš klasės. Jis šaipėsi iš mano liekno sudėjimo, vadindamas mane dulkele (o pats tai buvo labai storas), tai aš jį kažkada esu pavadinęs "delsėjumi". Tai todėl, kad ant jo kuprinės buvo užrašas "Delsey" ar "Delsev" ar kažkaip taip, matyt čia gamintojo pavadinimas. Kaip man nepatiko ta jo kuprinė - mat, skirtingai nuo daugelio kitų vaikų kuprinių, jo buvo ne vertikali (t.y. ilgis eina iš apačios į viršų ir atvirkščiai), bet į šonus, kas reiškia, kad į ją knygas reikėjo ne statyti, bet guldyti šonu horizontaliai. Tai jis man kažką paburbėdavo, o aš jam sakydavau "delsėjas", tai jis matyt ne taip išgirsdavo ir rodydamas pirštu į mane, man atsakydavo "delfėjas".

                        Comment


                          Bet tas povilionis tai ne tu? Tas is seimo

                          Comment


                            Pirmiausia išmokite pavardę taisyklingai - ne Povilionis, o Pavilionis, t.y. nuo žodžio "pavilioti".Antra - nu kiek kartų galima sakyti, kad mano vardas yra Kristupas/Vaitiekus, bet tikrai ne Žygimantas. Juk seniau esu rašęs, kad gyvenime esu sutikę ne vieną Žygį, ir su visais jais būdavo daugiau ar mažiau nesutarimų.

                            Comment


                              Kažkaip nesitiki, nu bet ok...

                              Comment


                                O kodėl norite tikėti, jog aš esu Paviliooo-oooonis? dabar padarom taip - patikrinsiu jūsų žinias - užduosiu klausimus iš savo kūrinio, skirto 2011-ų metų 2-ąjai pusei:

                                1) Kokios naujovės atėjo į mano pasaulį? Išskirkite 1 ryškiausią, taip pat - 2-3 naujus hobius
                                2) Kas yra, mano tuometėje naujoje klasėje klestėjusi "Maikopo kultūra"? Su kokiu asmeniu ji siejama?
                                3) Koks nutikimas (-ai) mane itin sukrėtę tų metų rudenį?
                                4) Kur ir kuo baigėsi LVKR žygis Eurobasket2011? Kas paskraidino kamuolį per visą aikštę tose lemtingose rungtynėse paskutinę sekundę?
                                5) Kuo, nors mokykla ta pati, naujieji mokslo metai man atrodė bauginantys, niūrūs?
                                6) Pagal metus ir klasę į kurią tuo metu ėjau, pasakykite, kiek metų man turėtų sueiti šįmet? (p.s. tikrai ne Pavilionio amžius, man nė 30 nėra)
                                7) Kas labiausiai mane kerėjo ir glumino, kalbant apie troleibusų maršrutus ir garažinį numerį?
                                8) Kas darbavosi ir kokius darbus šalia mano namų vykdė rudeniu alsuojančiomis paskutinėmis rugpjūčio dienomis?
                                9) Dėl ko kartą-du prie televizoriaus buvau apsiverkęs?
                                10) Kokios paskirties buvo ta mašina, tempianti tą juodą, tepaluotą, smalos dūmeliu rūkstančią statinę?
                                11) Ką darydamas, aš "padariau gėdą klasei"?
                                12) Kaip ir dėl ko mane drausminti bandė "Mosėdis" (ar tiksliau - Mosėdka")?
                                13) Koks 67 autobuso maršruto poelgis vairuojant rodė, jog lietuvių tauta neliko sugniuždyta ir už sporto pasaulio ribų po praloštų rungtynių?

                                Papildomas klausimas - nesinaudodami Google vaizdų paiešką pasakykite, koks ir kokios šalies politikas yra mano avatare?

                                Teisingai į viską atsakiusiems prizas - 20 eurų (J. Erlickas).

                                Comment


                                  A kas tas "plūglūdis" yr? Bene "Labas rytas" vedėją Krupavičių taip vadinau, kai buvau ketvirtokas.
                                  Toks jausmas, kad liutass pašalintas specialiai, kad nebūtų kam su manim diskutuoti šioje temoje.
                                  Lenkiški akinukai - pamaniau pasižiūrėjęs į vieną žilstelėjusį inteligentą.
                                  Ką veikia buvęs teisėjas Z. Birštonas, po to, kai prezidentė jį pelnytai atleido iš pareigų už pasirodymą girtam darbo vietoje ir jį filmavusio operatoriaus iškeikimą? Gal kokioje mokykloje pradinukams veda "Jaunųjų teisininkų" būrelį?

                                  Comment


                                    Comment


                                      Dar atsimenu kažkada, gal kokiais 2012-2013 m. vasarą, kai Domantas Sabonis dar buvo tik bisų tų U-** (jaunimo) rinktinių atstovas, ir kai iš ryto kaime nubudęs lryte pamatydavau naujieną, kad jie pralošė, parašydavau komentarą iš vieno, savo susigalvoto, nelabai ką reiškiančio žodžio - kliaučyznos. Pamatau straipsniuką, kad jie nelaimėjo - ir varau - kliaučyyyznos... Bet kartą ir parašiau "O gal kazlaučyznos?"

                                      Comment



                                        Parašė UAB Susisiekimas Rodyti pranešimą

                                        Kažkas klausė apie ex BussFana. Manau atsakymas aiškus.


                                        Kaip nervuoja, kuomet kiti žmonės įsivaizduoja esą tam tikrus dalykus apie mane žiną geriau už mane patį... Juk tikrąją tiesą žinau tik aš pats. O tiesa ta, kad šį forumą skaitydavau nuo 2014 m., bet paskyrą susikurti ryžausi tik 2020 m. vasarą.
                                        O kodėl tamsta savo slapyvardyje naudojate įmonės pavadinimą? Juk komercija lyg ir draudžiama. Man jūsų rašymo stilius primena kito 2kart pašalinto forumiečio "Autonuoma" stilių.
                                        Tikrai neįsivaizduoju, kaip atrodytų į Pašilaičių žiedą įsukantis 1637, paprastai priklausantis 10 maršrutui. Kai į jį įsėstum Saulėtekyje, tiesiog nenorėtum nė pamanyti, kaip jis už gero pusvalandžio savo ratais patratins Laisvės prospektą - 2 troleibusų parko šventovę. Tai neteisinga, nes gal pvz. Taikos g. 4 name gyvena toksai Kristupas, lankantis Šeškinės vidurinę mokyklą (dab. Vilniaus Maironio progimnaziją), į kurią eina pėsčiomis. Tai jis, norėdamas į ją pakliūti, turės pereiti sankryžą su Laisvės pr., per kurią riedėjo to 1637 ratai. Tai Kristupas dabar eidamas per tą perėją turės eiti taip, kad su savo batais neatsistotų, nepaliestų to skersai einančio asfalto ruožo, per kurį prariedėjo 19 troleibuso, iš 1 parko, ratai. Nes tas troleibusas dar gal vakar dirbo 10 maršrutu vežančiu į Naujininkus, o šiandien dirba jau 19. Po vakarykštės dienos, jo padangos greičiausiai pakeistos nebuvo. Tai čia išeina diskriminacija Kristupo atžvilgiu, nes jis gyvena vietovėje, kuri neturi tiesioginio susisiekimo su Naujininkais, o dabar jis va eina per gatvę, kurios asfaltą pravoliojo ratai troleibuso, kuris dar vakar buvo Naujininkuose, su kuriais iš Kristupo gyvenamosios vietos tiesiogiai nenuvažiuosi. Dar kažkada pats sapnavau tokį košmarą, kad einu iš tos mokyklos Buivydiškių gatve, leidžiuosi nuo kalniuko su vėjeliu, mano šviesoforas dar dega žalias, bet jau matau, kad nespėsiu, o prie sankryžos laukia 11 troleibusas 1707, ir kaip tik žalias man pradeda mirksėti, ir pasąmonės virpesiuose skamba daina "Jau nespėėėsi - Tikraaaiii tikraaaai! Dabar 1-o parko troleibusas pro čia važiuos, o tu turėsi eiti per jo ratai - tikraaaaiiii, tikraaaiiii!"

                                        Comment


                                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą




                                          Kaip nervuoja, kuomet kiti žmonės įsivaizduoja esą tam tikrus dalykus apie mane žiną geriau už mane patį... Juk tikrąją tiesą žinau tik aš pats. O tiesa ta, kad šį forumą skaitydavau nuo 2014 m., bet paskyrą susikurti ryžausi tik 2020 m. vasarą.
                                          O kodėl tamsta savo slapyvardyje naudojate įmonės pavadinimą? Juk komercija lyg ir draudžiama. Man jūsų rašymo stilius primena kito 2kart pašalinto forumiečio "Autonuoma" stilių.
                                          Tikrai neįsivaizduoju, kaip atrodytų į Pašilaičių žiedą įsukantis 1637, paprastai priklausantis 10 maršrutui. Kai į jį įsėstum Saulėtekyje, tiesiog nenorėtum nė pamanyti, kaip jis už gero pusvalandžio savo ratais patratins Laisvės prospektą - 2 troleibusų parko šventovę. Tai neteisinga, nes gal pvz. Taikos g. 4 name gyvena toksai Kristupas, lankantis Šeškinės vidurinę mokyklą (dab. Vilniaus Maironio progimnaziją), į kurią eina pėsčiomis. Tai jis, norėdamas į ją pakliūti, turės pereiti sankryžą su Laisvės pr., per kurią riedėjo to 1637 ratai. Tai Kristupas dabar eidamas per tą perėją turės eiti taip, kad su savo batais neatsistotų, nepaliestų to skersai einančio asfalto ruožo, per kurį prariedėjo 19 troleibuso, iš 1 parko, ratai. Nes tas troleibusas dar gal vakar dirbo 10 maršrutu vežančiu į Naujininkus, o šiandien dirba jau 19. Po vakarykštės dienos, jo padangos greičiausiai pakeistos nebuvo. Tai čia išeina diskriminacija Kristupo atžvilgiu, nes jis gyvena vietovėje, kuri neturi tiesioginio susisiekimo su Naujininkais, o dabar jis va eina per gatvę, kurios asfaltą pravoliojo ratai troleibuso, kuris dar vakar buvo Naujininkuose, su kuriais iš Kristupo gyvenamosios vietos tiesiogiai nenuvažiuosi. Dar kažkada pats sapnavau tokį košmarą, kad einu iš tos mokyklos Buivydiškių gatve, leidžiuosi nuo kalniuko su vėjeliu, mano šviesoforas dar dega žalias, bet jau matau, kad nespėsiu, o prie sankryžos laukia 11 troleibusas 1707, ir kaip tik žalias man pradeda mirksėti, ir pasąmonės virpesiuose skamba daina "Jau nespėėėsi - Tikraaaiii tikraaaai! Dabar 1-o parko troleibusas pro čia važiuos, o tu turėsi eiti per jo ratai - tikraaaaiiii, tikraaaiiii!"
                                          Na, darbo diena į pabaigą, visi 4 19 maršruto troleibusai iš 1 parko jau kaip reikiant atskalbė Laisvės pr. atkarpą nuo dalies T. Narbuto gatvės iki Pašilaičių žiedo. Geriausias skalbėjas šiam maršrutui būtų 1625. Įdomu, kokios mašinos šiandien dirbo? liutass šiuo metu yra pašalintasss, tad be to jis ir nevilnietis, tad nežinau. Sakyčiau, kad šiuo maršrutu keliaujantys žmonės turi rinktis - jei gyvena labiau į rytus nuo Konstitucijos pr., į namus turi grįžti 1-o parko troleibusais, o štai tie, kurie nuo Konstitucijos pr. gyvena į vakarų pusę - kelionei į namus turėtų rinktis tuos 19 maršruto troleibusus, kurie priklauso 2-am parkui.
                                          O kokiu principu veikia ta šildymo kompensacija? Tipo jei už mėnesį reikia mokėti 120 eur, tai tu sumoki tuos 120, bet paskui tau atgal į sąskaitą parpučia atgal tuos 20-40 eur? Ar tiesiog automatiškai gauni mažesnę sąskaitą iškart ir ta kompensacija veikia būtent va tokiu principu? 3 variantas - iš po stalčiaus ištraukia perrištą pluoštą banknotų?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X