Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    bet isvaizda tai tip top tavo su Pavilioniu
    Iš kur žinote? O pats esate labiau panašus į liūtą, į katiną ar į vyr. TASS redaktorių (jei tokia pareigybė egzistuoja)?.

    Comment


      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą

      Iš kur žinote? O pats esate labiau panašus į liūtą, į katiną ar į vyr. TASS redaktorių (jei tokia pareigybė egzistuoja)?.
      o tai tu ne Rimsa Vaitiekus is Facebook?

      Comment


        Jo. O kas negerai?

        Comment


          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
          Jo. O kas negerai?
          Nu tai man internetas ismete tokia kudo ir jauno Pavilionio foto, o kadangi tu kazkada sakei, kad i ji panasus, tai s nusprendziau, kad ten tu.

          Comment


            Parašė liutass Rodyti pranešimą

            Nu tai man internetas ismete tokia kudo ir jauno Pavilionio foto, o kadangi tu kazkada sakei, kad i ji panasus, tai s nusprendziau, kad ten tu.
            Nu nelabai.
            Click image for larger version

Name:	3415504svcqpq.jpg
Views:	208
Size:	18,1 kB
ID:	1991555

            Comment


              Ne sita

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                Ne sita
                Mačiau ir aną, bet pagal rašyseną - labiau primena šitą.

                Comment


                  Parašė PoDV Rodyti pranešimą

                  Man tai Žygimantai asocijuojasi su linksmų plaučių žmonėmis. Žygiai bajerūnai.
                  Draugeliai man nebūdavo, bet linksma būdavo. Kartais smarkiai pajuokaudavo, kaip koks humoro klubas.

                  Tik dabar galvoju gal čia kokie vilnietiško ir kaunietiško Žygimanto skirtumai.
                  O aš galvojau, kad tik man vienam susidarė toks Žygimantų įspūdis Teko pažinti tiek kauniečių, tiek uteniškių, tai visi Žygiai tokie prikolistai.

                  Ar dar egzistuoja tokių vardų asociacijų su tam tikromis žmogaus savybėmis?

                  Comment


                    Parašė liutass Rodyti pranešimą

                    Nu tai man internetas ismete tokia kudo ir jauno Pavilionio foto, o kadangi tu kazkada sakei, kad i ji panasus, tai s nusprendziau, kad ten tu.
                    Nebesuprantu, apie kokį čia žmogų iš tikrųjų vyksta diskusija? Taip, aš panašus į Pavilionį akinukais ir nusišnekėjimu, bet niekuo daugiau. Čia nuotraukoje kažkoks padribęs rubuiliukas, o aš esu žiauriai lieknas ir gan aukštas.

                    Comment


                      Parašė Elis Rodyti pranešimą
                      Ar dar egzistuoja tokių vardų asociacijų su tam tikromis žmogaus savybėmis?
                      Kažkodėl beveik visi Erikai, kurie man iki šiol yra pakliuvę, kažkokie vaikiški ir apskritai įdomesnio charakterio. Aišku, jokiu būdu nesakau kad visi Erikai tokie, tiesiog tik man tokie pasipainioja atsitiktinumo principu. Pora iš jų man savo pasaulėžiūra labai asocijuojasi su šita daina (tik kad autorius ne Erikas):

                      Paskutinis taisė Tomizmas; 2022.09.15, 00:40.
                      Snowflakes will attack U <3

                      Comment


                        Parašė Elis Rodyti pranešimą

                        O aš galvojau, kad tik man vienam susidarė toks Žygimantų įspūdis Teko pažinti tiek kauniečių, tiek uteniškių, tai visi Žygiai tokie prikolistai.

                        Ar dar egzistuoja tokių vardų asociacijų su tam tikromis žmogaus savybėmis?
                        Man labiau ne su vardais, bet su automobilių valstybiniais numeriais. Nors jie gaunami atsitiktine tvarka, tos 3 raidžių kombinacijos gal ne be reikalo papuola būtent tokiam ar anokiam žmogui. Pvz. gan nagloki būna LFM, gal kažkiek LIU vairuotojai (yra toks vienas su auksinio š**o spalvos džipu pravažiuojantis kaimynas, kažkaip keistai nužiūrintis mane). Gal kas nors iš turinčių mašinas parašysite savo numerius (užteks ir raidžių), ir aš, nepažinęs jūsų gyvai, vis tiek iš raidžių galiu kažką pasakyti apie žmogų. Na arba apie tai, ką galbūt reiškia, primena jo raidės. Pvz. kiekvieno, vairuotojo, su raidžių kombinacija HTT (jos pikas buvo prieš gerus 4-5 metus) norėčiau pasiteirauti, ką jis žino apie hetitų užkariavimus.

                        Comment


                          Kažkada vaikystėje 90-aisiais, kai mūsų gimtąjame rajone važinėdavo pagrinde mašinos su Utenos registracija (AUA, CUE, YUA ir t. t.) man kažkokį keistą susidomėjimą keldavo retai pas mus pamatomi (dažniau pamatydavau Vilniuje) automobiliai su Jurbarko (?) registracija (AJA, CJE, YJA ir t. t.) nes atrodė grynai kaip Utenos registracijos numeriai, tik be pagaliuko (pratęsiant J raidę gaunasi U). Sukeldavo kažkokį egzotiškumo įspūdį, kažkokia intriguojanti atrodė mintis, kad kitoje Lietuvos pusėje važinėja mašinos, kurioms tik nupiešk papildomą pagaliuką, ir gausi mūsų numerius.

                          Savotiškai kutendavo sąmonę. Lygiai taip pat, kaip sename tarybiniame žemėlapyje skaityti vietovardžius tiurkų kalbomis - Baskunčiak, Džezkazgan, Taškurgan, Kazantip, Urgenč, Kyzyl, Karatogaj, Saryagač, Tuzkan, Karabulak ir panašiai. Atrodydavo, lyg tie pavadinimai savo skambesiu maloniai kaso kažkokią niežtinčią vietą smegenyse. Man ir dabar jie savo skambesiu gražūs.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Tai nieks nepanorote pasidalinti savo automobilių numerių raidėmis ir apsvarstyti, ką jos galėtų reikšti/kokį galbūt žodį primena?
                            Tuomet gal pasvarstėte logiškai, jei net valdžia išleido įsakymą taupyti šviesą, nes laukia sunki žiema, ar nepagalvojate, kad taupymo dėka, negavę besitikėtų, beplanuoto dydžio pajamų už sudegintą elektrą, jos tiekėjai (ar kam mes konkrečiai ten sumokame pinigus už skaitliukų rodmenis), pradės gatvėse kelti riaušes? Juk tie tiekėjai irgi turi šeimas, kurias reikia išmaitinti, jiems kaip žmonėms irgi trūks pinigų. Tai gal geriau leiskim jiems uždirbti pakankamai, kad ir jie būtų patenkinti? Ar jie pakankamai apsirūpinę patys ir tik nori numauti mums paskutines kelnes?

                            Comment


                              Parašė Elis Rodyti pranešimą

                              O aš galvojau, kad tik man vienam susidarė toks Žygimantų įspūdis Teko pažinti tiek kauniečių, tiek uteniškių, tai visi Žygiai tokie prikolistai.

                              Ar dar egzistuoja tokių vardų asociacijų su tam tikromis žmogaus savybėmis?
                              Šiandien pagalvojau, kad susidūriau, kad Karoliai irgi prie bajerūnų, tik gal labiau rajonsko stiliaus. Įsivaizduoju "Karolis iš 5 laiptinės, skelia gerus bajerius iš darbovietės."

                              Žygiai tokie labiau meniški prikolistai. Įsivaizduoju Žygius mėgsta muzikos ir šokių mokyklose, nors nebūtinai.
                              Paskutinis taisė PoDV; 2022.09.15, 21:18.

                              Comment


                                Parašė Elis Rodyti pranešimą

                                Ar dar egzistuoja tokių vardų asociacijų su tam tikromis žmogaus savybėmis?
                                Man asmeniškai Kipras, Urtė, Uršulė, Ūla – menininkų vaikų ir (arba) su menu susijusių žmonių vardai. Maždaug VDA ar LMTA absolventai.

                                Comment


                                  Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                                  Kažkodėl beveik visi Erikai, kurie man iki šiol yra pakliuvę, kažkokie vaikiški ir apskritai įdomesnio charakterio. Aišku, jokiu būdu nesakau kad visi Erikai tokie, tiesiog tik man tokie pasipainioja atsitiktinumo principu. Pora iš jų man savo pasaulėžiūra labai asocijuojasi su šita daina (tik kad autorius ne Erikas):
                                  O visi Rokai sarkastiški subingalviai.

                                  Comment


                                    RuZZai atsiėminėją soborą.
                                    Click image for larger version

Name:	306743428_10160907934831435_1979806399117593787_n.jpg
Views:	151
Size:	100,0 kB
ID:	1991852

                                    Comment


                                      Nežinau, kaip reaguoti į minėtą nuotrauką, nes nesuprantu kas ir kur čia vyksta. Pirma mintis - juokinga, ir labiau panašu į surežisuotą teatro sceną, o ne realią komediją ar tragediją.

                                      Comment


                                        Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                        Nežinau, kaip reaguoti į minėtą nuotrauką, nes nesuprantu kas ir kur čia vyksta. Pirma mintis - juokinga, ir labiau panašu į surežisuotą teatro sceną, o ne realią komediją ar tragediją.
                                        Greitosios medicinos pagalbos darbuotojų žaidynės.


                                        Comment


                                          Tai papasakokit pagaliau, kas ragavot putės skonio čipsų? Niekas kitoj temoj neatsakė, tai gal papasakosit šitoj, kokie įspūdžiai. Negaliu, neužmigsiu.
                                          Snowflakes will attack U <3

                                          Comment

                                          Working...
                                          X