Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip nesąmonės ir kliedesiai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    betgi Peceliunas su Slicyte

    Comment


      Parašė liutass Rodyti pranešimą
      betgi Peceliunas su Slicyte
      išėjęs iš ligoninės valgykloj yra labai gerai kaip tik jums bet čia tik kad ilgoj tai kad ir kaip jie veikia kaip antioksidantas saugantis nuo to laiko jis praleido savo vaikystę ir šiaip jau nuo seno yra labai svarbus ir reikalingas tik oras yra vienas didžiausių ir svarbiausių Lietuvos ir Lenkijos PiS ir šiaip šiais laikais visur kur tik yra galimybė rinktis privatumas išauga cenzūra žmogaus nuorodą kad rodytų kad ir koks čia buvo pastatyta bažnyčia ir kad ir ką jūs čia ne vieta Vikipedijoje nėra ir nebus pastebimas iš tikrųjų tai kad jau taip ir nebuvo tokios šalies sostinė buvo įkurta ir šiaip jau nuo seno buvo svarbus prekybos ir pramonės ministerijos valdymo metais vis dėlto vieną po to jis yra tokio vardo Nataša tai yra sujungta Centro tai buvo pirmoji ir trečioji ir kad jis turi juodąja skyle viduryje yra vienas svarbiausių dalykų duoda daugiau informacijos telefonu arba internetinėje parduotuvėje adresu papildomai kainuos keliolika metų

      Comment


        Kazimieras Uoka

        Comment


          Parašė PoDV Rodyti pranešimą

          Nežinau ar nerimavimas dėl kurjerio galimo siuntų nuodijimo tokioje temoje yra verta bano. Jei man vertinti, tai kol kas dar neperžengia ribos.

          Na jei būtų rimtai skambėję kaip grasinimas (pvz. pirmu asmeniu kalbėtų) ar dar kažkas, tada kita kalba.



          Jei asmeniškai, tai čia tokie pasižaidimai nebent jei sau smagu.
          Gali atsiųst nuorodą į tą programą kur gali sugeneruot belekokį tekstą?
          Sveiki visi. Pašalintas buvau ne už tai, ką jūs aptarinėjate, bet už savitą žodžio 'apžvalga" interpretaciją. Tą žinutę, spėju, jog pamatyti spėjo gal tik vienas kitas jūsų, ji jau ištrinta.
          Per pastarąsias 2 savaites man ramybės nedavė toks klausimas - kaip jums atrodo - Kinijos (tos baisiosios, t.y. komunistinės) herbo apačioje pavaizduotas krumpliaratis - jis sukasi ar stovi vietoje? Pagal idėją, jis kaip ir turėtų suktis, bet to pavaizduoti neįmanoma gi...

          Comment


            Sukasi

            Comment


              O, dėl ėjimo per mašinų ratai, ar man vienam kartais norisi sau klaidingai įteigti, jog taip neįmanoma? Net kai mašina su purvinais ar šiaip, šlapiais ratais padaro provėžas, man kažkaip atrodo neįtikima, kad su savo batu įmanoma atsistoti ant taško, per kurį prariedėjo automobilio padanga. T.y. mes eidami per pėsčiųjų perėjas, kojas statome tik tame tarpe tarp ratų/tarp mašinų, bet nė pėdos centimetru neužminame tos zonos, per kurią eina ratai. Nebent jeigu koks nors pacukas, pažeisdamas KET, keičia eismo juostą sankryžos viduryje.
              Juk ar patiems automobilių vairuotojams labai malonu, kad mes savo pėdomis mindome vietą, per kurią pravažiuoja jo padanga. Darsyk sakau, padangų keitimas yra savotiškai intymus procesas - autoservise jas montuojant, kone privaloma keiktis.

              Comment


                Parašė liutass Rodyti pranešimą
                Sukasi
                kavinės klubai barai ir restoranai susitelkę į šluoteles tai buvo pirmasis prieš metus sakė jog ir šiaip jau nuo pat gimimo su savo žmona graži ir protinga ir kaip tai daroma iš tikrųjų tai yra sujungta į šiaurę nuo vaivadijos centro Varšuvos į šiaurę šiaurės rytus yra ir daugiau nei prieš savaitę kitam asmeniui kuris buvo naudojamas kaip tik jums valstiečių liaudininkų partijos lyderis ir šiaip jau nuo pat gimimo ir jaunesnių nei prieš metus kur buvo paskirtas ir kaip tai daroma iš tikrųjų yra ir daugiau padažo ir kad jis turi juodąja magija tai kad nurodytu telefonu ir elektroniniu būdu per studijas Vilniaus dailės

                Comment


                  Kažkada, gal prieš 16 m. ir daugiau, per TV ar tai radiją, buvo reklama, skambanti panašiai į "Pirkite/prenumeruokite kažkokį bla bla bla ir laimėkite vivafresh/refresh sulčių gėrimą!"
                  Man tuomet buvo labai įdomu, kaip ir per kur jie tą gėrimą man įteiks. Aš pabandžiau įsivaizduoti, kad tai bus Tetra Pak pokas su tuo gėrimu, ir kadangi jis į pašto dėžutę įgrūsti netilps, jie tau atveš jį prie daugiabučio namo ir atrems į kampą tarp bordiūrų. Konkrečiai čia - kur ir gyvenau iki 2016 m. vidurio.
                  Geras bajeris būtų - grįžti namo - ir matai kamputyje tau pastatytas tas pakelis.


                  https://www.google.com/maps/@54.7177...7i13312!8i6656

                  Comment


                    Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                    Juk ar patiems automobilių vairuotojams labai malonu, kad mes savo pėdomis mindome vietą, per kurią pravažiuoja jo padanga. Darsyk sakau, padangų keitimas yra savotiškai intymus procesas - autoservise jas montuojant, kone privaloma keiktis.
                    Ar normalu, kad tai skaitydamas susijaudinau?
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

                      Ar normalu, kad tai skaitydamas susijaudinau?
                      Normalu tavo avatarui.

                      Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                      Per pastarąsias 2 savaites man ramybės nedavė toks klausimas - kaip jums atrodo - Kinijos (tos baisiosios, t.y. komunistinės) herbo apačioje pavaizduotas krumpliaratis - jis sukasi ar stovi vietoje? Pagal idėją, jis kaip ir turėtų suktis, bet to pavaizduoti neįmanoma gi...
                      Sustoja tik tada kai tu į jį žiūri.

                      Comment


                        Forumiečiai, o kaip jūs savo akimis regite 2011 metus, ypač - antrąją jų dalį? Čia labiau kreipiuosi į tuos, kurie yra vilniečiai, arba tais metais jau gyveno Vilniuje. Jau anksčiau esu minėjęs, kad man faktiškai viskas, kas buvo iki 2013 m. liepos, yra atgyvena, atsilikėliški laikai. Nežinau, kaip su kitais miestais, bet Vilniaus gyvenime aplink šią datą galima brėžti ribą - prieš ir po. Nes tuomet įvyko miesto VT maršrutų reforma. Panaikinti mikriukai, atsirado greitieji autobusai, bet tuo pačiu, sumažėjo troleibusų svarba. Juk pvz. jei pasižiūrėtum kokias nors nuotraukas iš tų mano minimų metų, vaizdas jose daug nekokybiškesnės raiškos, lyginant su kokių 2021. Ar kas nors galite pasidalinti kokiomis nors nuotraukomis iš maždaug 2011 m. rugpjūčio - lapkričio ar pan., kad labiau perteikti to meto Vilniaus gatvių dvasią? Kažkam tie metai gal dar atrodys prabėgę visai neseniai, bet nuo to meto viskas pasikeitė kardinaliai. Pradedant įstatymais, baigiant tuo, jog tada nebuvo to chaoso su el. paspirtukais, dviračių takai tebuvo ant šaligatvio plytelių pripeckiotos baltos juostos, šaligatvių bordiūrai sankryžose dar buvo nenuleisti (t.y. nepritaikyti neįgaliesiems), skurdesnis VT maršrutų tinklas į užmiesčius, nemažai tam tikrų, tuo metu buvusių tuščių žalių plotų dabar jau užstatyti, požiūris į LGBT tuomet buvo dar labiau neigiamas, nei kad dabar, gatvėmis riedėjo daugiau seno modelio mašinų, pasižyminčių netvarkingomis turginėmis signalizacijomis, pvz. Audi "bulkos". Galima vardint ir vardint, koks šis laikmetis yra pažengęs, lyginant su mano minimais metais.
                        Paskutinis taisė Kristupas0220; 2022.09.14, 10:54.

                        Comment


                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                          Forumiečiai, o kaip jūs savo akimis regite 2011 metus, ypač - antrąją jų dalį? Čia labiau kreipiuosi į tuos, kurie yra vilniečiai, arba tais metais jau gyveno Vilniuje.
                          O kas tokio ypač ypatingo Vilniuje įvyko 2011?
                          Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                          Comment


                            Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                            O kas tokio ypač ypatingo Vilniuje įvyko 2011?
                            Pirma į galvą atėjusi mintis - ta, kurią vakar minėjau temoje "Calendarium" - Lietuva pralošė Eurobasket2011 ketvirtfinalį Makedonijai rezultatu 67:65 ir buvo aišku, jog mūsiškiai dėl medalių nekovos (rungtynės šiaip vyko Kaune). Aišku, turbūt tik aš vienas tai prisimenu, su savo nuostabia atmintimi. O šiaip, nieko rimtesnio, tiesiog iš 2021 ar 2022 m. perspektyvos žiūrinti 2011-uosius, daug kas pasikeitė. Tiesiog, tuose metuose matau daug moralinio/techninio atsilikimo, lyginant su dabartimi. Atrodo, net oro kvapas kitoks.

                            Comment


                              Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                              šiaip, nieko rimtesnio
                              Pagaliau parašei protingą mintį, net stadionas iki šiol yra toje pačioje vietoje, kaip ir sovietmečiu.
                              Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                              Comment


                                Škoda 14Tr kaip važiavo, taip ir važiuoja. Tad kai kuria prasme atsilikimas niekur nedingo.

                                Comment


                                  Bet tos Škodos dauguma praėjusios kapitalinį remontą, labai nedaug tų originalių, kurios nepakitusios nuo savo pagaminimo metų arba... pasižiūrėkite troleibusų fotogalerijas iš kokių 2008 metų, pamatysite, kokie kledarai riedantys gatvėse užfiksuoti šalia jų. Dabar su tokiais išvažiuoti net gėda, nors kaimo vietovėse gal kokie senukai iki šiol vairuoja tokius automobilius. O 2011 m. yra jau arčiau civilizacijos, bet dar ne iki galo.
                                  Kitas dalykas - tokia mano sugalvota teorija - iš kitos giminės. T.y. vaikas gimęs visuomet biologiškai turi 2 tėvus. Paprastai jis būna vežiojamas, bendrauja labiau su kažkurio vieno iš tėvų gimine, o su kito - daug mažiau. Tai ir apibūdina tą mano sukurtą pasakymą, nes tas iš tėvų, su kurio puse palaikomi menkesni ryšiai nei su kito ir yra "Iš kitos giminės". Viskas ok, aš suprantu, kad tos pačios giminės, to paties kraujo vyras ir moteris bendrų vaikų turėti iš moralinės pusės nelabai gali, nes tai būtų kraujomaiša. Abu tėvai visad yra iš skirtingų protėvių atitekėję, tačiau jų vaikas yra tas žmogus, kuriam jiedu abu jau bus giminaičiai. Tas ir žavu. Paprastai, iš kitos giminės būna tėtis (kaip ir mano atveju, nes abu savo mamos tėvus pažįstu puikiai, o pačio tėvo net nelabai pamenu, kaip atrodo), bet pvz. turėjau tokią klasiokę, pas kurią "iš kitos giminės" labiau buvo mama. Nes jos tėčio pavardė lygiai tokia pati, kaip ir vieno žymaus lietuvio krepšininko (man atrodo, tas krepšininkas ir yra jo brolis), o mama - paprasta nelabai kilminga moterėlė, iš vardo spėju, jog gali būti ir kokia lenkaitė. O štai jos tėčio giminaičiai, jau vien išgirdus pavardę pagalvoji apie tą krepšininką.

                                  Comment


                                    O tu tikrai ne Povilonio nesantuokinis vaikas?

                                    Comment


                                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                                      O tu tikrai ne Povilonio nesantuokinis vaikas?
                                      Nu gi ir taip aišku, kad ne. Visų pirma, nors sakau, jog savo tėvo nepažįstu, tačiau vardą bei pavardę žinau. Tik neaišku, ar jo pavardė tikra, nes ji nuo mano mamos pavardės skiriasi vos viena raide. Antra, man visą gyvenimą nesiseka sutarti su žmonėmis, kurių vardas - Žygimantas. Jau nuo pat darželio. Atsimenu pas mane grupėje buvo toks Žygimantas, tai aš jo vis bandydavau paklausti, kas gi pavaizduota ant jo marškinėlių (ten buvo kažkas panašaus į ledo ritulininkus), tai jis man atsakydavo "Eik sau!". Paskui 9 klasėje toksai Žygimantas S., tai aš jam kažkodėl buvau labai patogus taikinys. Gal todėl, kad vien iš išvaizdos neatrodau panašus į tokį, kuris į provokaciją atsakys kumščiu...
                                      Ir ne Povilionis, o Pavilionis, nuo žodžio pavilioti.

                                      Comment


                                        bet isvaizda tai tip top tavo su Pavilioniu

                                        Comment


                                          Parašė Kristupas0220 Rodyti pranešimą
                                          man visą gyvenimą nesiseka sutarti su žmonėmis, kurių vardas - Žygimantas. Jau nuo pat darželio. Atsimenu pas mane grupėje buvo toks Žygimantas, tai aš jo vis bandydavau paklausti, kas gi pavaizduota ant jo marškinėlių (ten buvo kažkas panašaus į ledo ritulininkus), tai jis man atsakydavo "Eik sau!". Paskui 9 klasėje toksai Žygimantas S., tai aš jam kažkodėl buvau labai patogus taikinys. Gal todėl, kad vien iš išvaizdos neatrodau panašus į tokį, kuris į provokaciją atsakys kumščiu...
                                          Man tai Žygimantai asocijuojasi su linksmų plaučių žmonėmis. Žygiai bajerūnai.
                                          Draugeliai man nebūdavo, bet linksma būdavo. Kartais smarkiai pajuokaudavo, kaip koks humoro klubas.

                                          Tik dabar galvoju gal čia kokie vilnietiško ir kaunietiško Žygimanto skirtumai.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X