Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Ginthus Rodyti pranešimą

    Tokioj Vokietijoj labiau įprasta, kad parduotuvė bus kažkur užkampy, kur pirkėjai važiuoja ratuoti užsipirkinėti visai savaitei, tad ir pritaukimas su akcija, kad paimtų ir antro ir ketvirto suveikia geriau. Pas mus gavę leidimus statytis tiesiog po gyventojų langais, turi susitaikyti su tuo, kad pirkėjas iš pat ryto ateis pėčiomis ir paims tą vieną daiktą.
    Bet Vokietijoje lidl.de galima bet ką nusipirkti bet kada ar aš klystu?

    Comment


      Parašė Fulgur Rodyti pranešimą

      Bet Vokietijoje lidl.de galima bet ką nusipirkti bet kada ar aš klystu?
      Ne visai. Tiesa prekių turbūt daugiau nei 6 siurbliai

      Comment


        Kaip suprasti "ne visai"?

        Buvo 25 savaitę tarkime parduotuvėje šalmas. Man jo nereikėjo, nebuvo pinigų ir pan.

        Dabar prireikė. Nueinu lidl.de

        Op ir nuperku. Ar ne taip veikia?

        https://www.lidl.de/de/crivit-klapph...sse-xl/p240005

        Comment


          Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
          Kaip suprasti "ne visai"?

          Buvo 25 savaitę tarkime parduotuvėje šalmas. Man jo nereikėjo, nebuvo pinigų ir pan.

          Dabar prireikė. Nueinu lidl.de

          Op ir nuperku. Ar ne taip veikia?

          https://www.lidl.de/de/crivit-klapph...sse-xl/p240005
          Bet prekės kartais neišvengiamai pasibaigia ir dingsta iš katalogo.

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą

            Kam iš tikrųjų reikia įrankių važiuoja į specializuotas parduotuves, pvz. Senukai.
            Taip. Bet Lidl žaidžia ant jausmų - "tik šią savaitę, labai pigiai va toks įrankis. Po to bus po metų". "Na gal prireiks",
            Būdas žmonėms prisipirkti nereikalingų daiktų
            Kai tų daiktų kainos kokybės santykis geras, tai dar nieko. Bet labai daug eina be to santykio.

            LED lemputė 4W E27 lizdu su siūlo imitacija
            https://www.lidl.lt/lt/Pasiulymai-35...rticleId=12358

            ir

            https://www.senukai.lt/p/sviesos-dio...-cl-15-kh/4lrz

            Comment


              paziurek senukuose kitas kainas.. sios numazintos tik todel kad lidlas su mazom atejo panasiom prekem. Kuo didesne konkurencija yuo geriau pirkejui.
              "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


              - George W. Bush President of the USA

              Comment


                Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                paziurek senukuose kitas kainas.. sios numazintos tik todel kad lidlas su mazom atejo panasiom prekem. Kuo didesne konkurencija yuo geriau pirkejui.
                Manau, kad "Senukams" iš esmės nusišvilpt ant LIDL, nes asortimentas pastarajame artinasi prie 0. Senukuose tos akcijos periodinės jau nuo neatmenamų laikų.
                Geriau LIDL mestelėtų deficitinių akcijų maistui, tai nors rytais kokiomis nors pensininkų grumtynėmis palinksmintų.

                Comment


                  Parašė DeSadas Rodyti pranešimą
                  paziurek senukuose kitas kainas.. sios numazintos tik todel kad lidlas su mazom atejo panasiom prekem. Kuo didesne konkurencija yuo geriau pirkejui.
                  Žiūriu ir matau, kad senukuose yra LED lempučių, tinkančių mano šviestuvams, o Lidle nėra, o ir ta pati vieno modelio Senukuose pigesnė. P.S. Senukuose šimtas metų trečiadieniais daugumai prekių akcijos, ir ne tik ryte pensininkams ar bedarbiams, bet visą dieną visiems.
                  Paskutinis taisė Lettered; 2017.10.04, 13:00.
                  Flickr

                  Comment


                    Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                    Žiūriu ir matau, kad senukuose yra LED lempučių, tinkančių mano šviestuvams, o Lidle nėra, o ir ta pati vieno modelio Senukuose pigesnė. P.S. Senukuose šimtas metų trečiadieniais daugumai prekių akcijos, ir ne tik ryte pensininkams ar bedarbiams, bet visą dieną visiems.
                    E-senukuose tos akcijos neapsiriboja trečiadieniais. Ir privalumai, kad konkreti parduotuvė gali neturėti, bet atveš iš kitos, buna brangios smulkesnės užrakinta parduotuvėje, negali visų savybių matyti, nes kainos lapuke tik pagrindinė - pvz. Watai, tai el. parduotuvėje yra daugiau savybių, be to, užklausus per formą visada atrašo, negali tik pačiupinėti.

                    Be e-senukų dar yra varle.lt, pigu.lt, kurie turi Lidl dulkių siurblio maišelių (pats Lidl neveža, nežino kur būna - jiems svarbu parduoti).

                    Grįžtant pas Lidl - dirbančių kasų kiekis parodo, kad žmonių tikrai sumažėjo. Atsikando visi to "kainos kokybės santykio".

                    Šių metų spalio 2 d. straipsnis, su užsakomojo straipsnio kvapu,

                    2016 m. gruodį „Spinter“ atliktos apklausos duomenimis, 44 proc. respondentų mano, kad „Lidl“ atėjimas į Lietuvos rinką bei tolesnė plėtra – daugiausia naudos šalies vartotojams suteikęs metų įvykis. 2017 m. vasarį šveicarų organizacijos atliktame „ICERTIAS Best Buy Award“ nuomonių tyrime dalyvavę šalies vartotojai prekybos tinklą „Lidl“ pripažino geriausio kainos ir kokybės santykio pavyzdžiu. 2017 m. balandį Lietuvoje „Vilmorus“ atlikto tyrimo metu net 37,6 proc. apklaustųjų nurodė, kad pigiausiai apsipirkti galima būtent „Lidl“ prekybos tinkle.

                    Skaitykite daugiau: http://verslas.lrytas.lt/rinkos-puls...tm_medium=Copy
                    Nuo balandžio nieko gero Lidl nebenutiko. Nuo balandžio. Neturi net PATYS ką pacituoti SAVO užsakytame straipsnyje O 2016 m. gruodį cituoti - tai kaip litą prisiminti.

                    Comment


                      Galėtų Fulgur įsidarbinti Lidl plėtros strategijos skyriuje ir duoti jiems patarimus plėtros klausimais. Aišku už atitinkamą atlygį. Dabar gi tik myžčioja už dyką forume apie tai, kad viskas užsakyta. Kaip koks Paksininkas

                      O kalbant apie Lidl, ar bus kada market share statistika išleista? Anksčiau lyg ir būdavo skelbiami tokie duomenys? Po Lild atėjimo kažkaip nieko nebesigirdi.

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Galėtų Fulgur įsidarbinti Lidl plėtros strategijos skyriuje ir duoti jiems patarimus plėtros klausimais. Aišku už atitinkamą atlygį. Dabar gi tik myžčioja už dyką forume apie tai, kad viskas užsakyta. Kaip koks Paksininkas
                        1. Buvau didelis jų fanas, nesidžiaugiu "Lidl duobe". Deja, turiu daug argumentų nebebūti jų fanu.

                        2. Patarimų nedalinu, o pastebėjimai čia nemokami ;-)

                        Comment


                          Parašė Fulgur Rodyti pranešimą

                          1. Buvau didelis jų fanas, nesidžiaugiu "Lidl duobe". Deja, turiu daug argumentų nebebūti jų fanu.

                          2. Patarimų nedalinu, o pastebėjimai čia nemokami ;-)
                          Skaičiai?

                          Comment


                            Šios savaitės leidinio skaičius:
                            https://www.lidl.ie/en/special-offer...articleId=2802
                            Airiams Eur 70
                            ir
                            https://www.lidl.lt/lt/Pasiulymai-35...rticleId=12405
                            Lietuvos gyventojams Eur 80

                            Ne toks geras kaip Heidi Klum. Bet Eur 10 vis dar pinigas

                            Comment


                              Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
                              Šios savaitės leidinio skaičius:
                              https://www.lidl.ie/en/special-offer...articleId=2802
                              Airiams Eur 70
                              ir
                              https://www.lidl.lt/lt/Pasiulymai-35...rticleId=12405
                              Lietuvos gyventojams Eur 80

                              Ne toks geras kaip Heidi Klum. Bet Eur 10 vis dar pinigas
                              Kokia prasmė, jeigu 8:15 jų jau nebuvo?
                              Ir jeigu yra šimtai galimybių įsigyti reikiamą ūkio prekę tada, kada reikia be jokių problemų ir su normaliu aptarnavimu?

                              Comment


                                Turiu kitą klausimą.
                                Namie, darbe - niekur nebeparsiunčia Lidl savaitės leidinio pdf. Ar kas susidūrė su tokiu nesklandumu?

                                Comment


                                  Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                  Kokia prasmė, jeigu 8:15 jų jau nebuvo?
                                  Ir jeigu yra šimtai galimybių įsigyti reikiamą ūkio prekę tada, kada reikia be jokių problemų ir su normaliu aptarnavimu?
                                  6 nemokančius angliškai ir google translate kiekvienai parduotuvei suranda

                                  Comment


                                    Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                    Kokia prasmė, jeigu 8:15 jų jau nebuvo?
                                    Ir jeigu yra šimtai galimybių įsigyti reikiamą ūkio prekę tada, kada reikia be jokių problemų ir su normaliu aptarnavimu?
                                    Lidlui yra prasmė, nes iš to gerai uždirba, aišku reklama kainuoja, ir labai daug, bet turbūt atsiperka, jei parduotuvių neuždaro kaip Prisma ir toliau plečia tinklą.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą

                                      Lidlui yra prasmė, nes iš to gerai uždirba, aišku reklama kainuoja, ir labai daug, bet turbūt atsiperka, jei parduotuvių neuždaro kaip Prisma ir toliau plečia tinklą.
                                      Velniai žino. Štai aš pakankamai mokus klientas, išleidžiu apie 400 EUR supermarketuose (plius dar žmona apie 100EUR), bet LIDL nuvylė savo tokia startegija ir ten perku tik t.s. "įdomiausias" jų asortimento prekes, kas sudaro 2-4 apsipirkimus bendrai 40-50 EUR sumai. Jei pirkčiau kokį siurblį ar grąžtą, tai mano apyvarta išaugtų ne tik jų kaina, bet dar ir didesniu lojalumu. Žinočiau, kad nusipirksiu žadamą grąžtą, triūsikų komplektą ir plius vežimą produktų. O dabar mano pinigus pasiima kiti tinklai, nes aš neįkertu LIDL gudraus marketingo.

                                      Comment


                                        Parašė Sula Rodyti pranešimą

                                        Velniai žino. Štai aš pakankamai mokus klientas, išleidžiu apie 400 EUR supermarketuose (plius dar žmona apie 100EUR), bet LIDL nuvylė savo tokia startegija ir ten perku tik t.s. "įdomiausias" jų asortimento prekes, kas sudaro 2-4 apsipirkimus bendrai 40-50 EUR sumai. Jei pirkčiau kokį siurblį ar gražtą, tai mano apyvarta išaugtų ne tik jų kaina, bet dar ir didesniu lojalumu. Žinočiau, kad nusipirksiu žadamą gražtą, triūsikų komplektą ir plius vežimą produktų. O dabar mano pinigus pasiima kiti tinklai, nes aš neįkertu LIDL gudraus marketingo.
                                        Jiems turbūt taip labiau apsimoka atvežti 100 vnt. į krautuvę ir parduoti per 15 min., nei kelis šimtus, kuriuos reiktų sandėliuoti kelias dienas ir pristatinėti į prekybos salę. Beto negavę to siurblio vis tiek ateina į krautuvę ir kažką perka, tad čia skaitykim tie siurbliai kaip reklama pritraukti klientus, kurią dar pardavaus kažkas uždirbama.
                                        Beje, dalis parduotuvių pradėjo dirbti nuo 7 iki 23h, tad negalima sakyti, kad neprisitaiko prie klientų poreikių.
                                        Paskutinis taisė Lettered; 2017.10.06, 12:30.
                                        Flickr

                                        Comment


                                          Šiandien 8:05 apsilankiau Savanorių pr. Lidl. Mašinų pilna aikštelė. Viduje didžiausias ermidelis. Šiandien buvo įrankių ir vyriškų drabužių diena. Radau visko, ko norėjau. Net ir po pusvalandžio buvo galima rasti drabužių. Nusipirkau kelių rūšių ilgarankovius marškinius, megztinius, švarkelį, batus. Drabužiai tikrai verti dėmesio vertinant kokybės ir kainos santykį. Iš trijų porų batų išsirinkau dvi, tad vakare nuvažiavau vieną porą grąžinti. Kažkaip išėjo kalba su pardavėja apie rytinį anšlagą. Tai sakė, kad jau nuo pusės aštuonių stovi būrelis. O atidarius duris taip puola į vidų ir stumdosi (pabrėžė, kad tikrai rimtai stumdosi), kad salės darbuotojai pasitraukia į šoną Tai apsidžiaugiau, kad nebuvau lygiai aštuntą

                                          Comment

                                          Working...
                                          X