Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Viešnia Rodyti pranešimą
    Pvz. sumažėjo tam tikros dešros pardavimai.
    Prašome pasirinkti teisingą atsakymą, į klausimą "Kodėl?":
    ir t.t. ir pan.

    Jums atrodo parduotuvių analitikai atsakymą sužinos iš Jūsų tylaus "nepirkimo"
    Taip, kitaip jie nėra analitikai.
    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    Atgalinis kliento ryšys svarbus.
    Visiškai nesvarbus.

    Comment


      Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
      Visiškai nesvarbus.
      O aš kaip durnas visada galvojau kad verslui turi rūpėti klientų nuomonės ir atgalinis ryšys....

      Pasirodo, visa tai yra melas
      You might surprise yourself.

      Miestai.net FB

      Comment


        Siandien Aleksio driokstelejo viena zinute, po kurios diskusijos su juo netenka visiskai prasmes Antras sakinys.

        Comment


          Parašė spirit Rodyti pranešimą
          O aš kaip durnas visada galvojau kad verslui turi rūpėti klientų nuomonės ir atgalinis ryšys...
          Ačiū Dievui, mane niekada netraukė verslas.

          Comment


            Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
            Ačiū Dievui, mane niekada netraukė verslas.
            Nes verslas yra prigimtinis blogis ir su juo reikia kovoti smarkiau nei su šėtonu!
            Tuo labiau neatsakyti į jokį klausimą ar išreikšti savo nuomonę. Juk šėtonas gundo.
            Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
            [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

            Comment


              Parašė spirit Rodyti pranešimą
              O aš kaip durnas visada galvojau kad verslui turi rūpėti klientų nuomonės ir atgalinis ryšys....

              Pasirodo, visa tai yra melas
              Pirkėjų abejingumas dėl nekokybiškos prekės duoda bent du trūkumus: pardavėjas nežino, kad pirkėjas įsigijo nekokybišką prekę, o pirkėjas praranda pinigus. Tarkim man nulūžo oro gaiviklio paspaudimo mygtukas, nors gaiviklio dar išnaudota tik pusė. Oro gaiviklio kaina tik 0,69 €, tačiau nepatingėjau ir užpildžiau Lidl anketą. Gavau atsakymą, kad su čekiu oro gaiviklį galiu pasikeisti arba grąžintis pinigus bet kurioje Lietuvos Lidl parduotuvėje. Kitą kartą važiuodamas į parduotuvę taip ir padarysiu. Anketą pildžiau ir dėl to, kad Lidl žinotų apie pasitaikančią produkto kokybę. Kažin ar teisinga išmesti sugedusius sparnelius, kaip Tomas aprašė aukščiau, o ne kreiptis į parduotuvę ir grąžintis pinigus. Problemos viešinimas internete būtų tik kaip papildoma prevencinė priemonė.

              Comment


                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                Pirkėjų abejingumas dėl nekokybiškos prekės duoda bent du trūkumus: pardavėjas nežino, kad pirkėjas įsigijo nekokybišką prekę
                Jeigu pardavėjas pirktų dažniau savo prekes, jis apie problemas sužinotų daug greičiau.

                Comment


                  Dsanto siūlo leisti Lidlui treniruotis ant mūsų už mūsų pačių pinigus. Pirkti pigius oro gaiviklius kurie tuoj pabrangsta dvigubai, marškinėlius su skylėm, supuvusius nektarinus, duoną su skruzdėlėm, prasmirdusią vištą, o paskui skųstis su viltim, kad kažkas pasikeis.

                  Ačiū, bet daugumai paprasčiau tiesiog pirkti kitur.
                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                  Comment


                    Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                    Ačiū Dievui, mane niekada netraukė verslas.
                    Matosi

                    Parašė dsanto
                    Pirkėjų abejingumas dėl nekokybiškos prekės duoda bent du trūkumus: pardavėjas nežino, kad pirkėjas įsigijo nekokybišką prekę, o pirkėjas praranda pinigus. Tarkim man nulūžo oro gaiviklio paspaudimo mygtukas, nors gaiviklio dar išnaudota tik pusė. Oro gaiviklio kaina tik 0,69 €, tačiau nepatingėjau ir užpildžiau Lidl anketą. Gavau atsakymą, kad su čekiu oro gaiviklį galiu pasikeisti arba grąžintis pinigus bet kurioje Lietuvos Lidl parduotuvėje. Kitą kartą važiuodamas į parduotuvę taip ir padarysiu. Anketą pildžiau ir dėl to, kad Lidl žinotų apie pasitaikančią produkto kokybę. Kažin ar teisinga išmesti sugedusius sparnelius, kaip Tomas aprašė aukščiau, o ne kreiptis į parduotuvę ir grąžintis pinigus. Problemos viešinimas internete būtų tik kaip papildoma prevencinė priemonė.
                    Tą tai aš suprantu. Bet tu ne man tą sakyk, o Aleksio
                    You might surprise yourself.

                    Miestai.net FB

                    Comment


                      Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                      duoną su skruzdėlėm
                      Na, pasidalink patirtimi plačiau
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        Aš bendrai sakau, ne tik Aleksio O Tomą administratoriai galėtų įspėti už klaidinančios info skleidimą kaip faktą. Oro gaivikliai Lidle kainuoja tiek pat, kiek ir atidarymo dieną - 0,69 €.

                        Comment


                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                          Na, pasidalink patirtimi plačiau
                          Gal Tomas vartoja LSD?

                          Comment


                            Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                            Aš bendrai sakau, ne tik Aleksio O Tomą administratoriai galėtų įspėti už klaidinančios info skleidimą kaip faktą. Oro gaivikliai Lidle kainuoja tiek pat, kiek ir atidarymo dieną - 0,69 €.
                            Bet jei pavyksta panaudoti tik 1/2 flakono, tai reali kaina €1.38
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment


                              Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                              Bet jei pavyksta panaudoti tik 1/2 flakono, tai reali kaina €1.38
                              Aš mokėjau 0,69 €, o ne 1,38 €. Tiesiog pasikeisiu į visiškai naują, tai sakyčiau, kad už 0,69 € aš gaunu 1,5 flakono. Tad priešingai, nei sakai, man ši prekė dar ir atpinga.

                              Comment


                                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                Dsanto siūlo leisti Lidlui treniruotis ant mūsų už mūsų pačių pinigus. Pirkti pigius oro gaiviklius kurie tuoj pabrangsta dvigubai, marškinėlius su skylėm, supuvusius nektarinus, duoną su skruzdėlėm, prasmirdusią vištą, o paskui skųstis su viltim, kad kažkas pasikeis.
                                Nekokybiškų maisto produktų Lidle neteko matyti. Net atvirkščiai - kokybė pas juos yra aukštame lygyje.

                                Comment


                                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                  Aš mokėjau 0,69 €, o ne 1,38 €. Tiesiog pasikeisiu į visiškai naują, tai sakyčiau, kad už 0,69 € aš gaunu 1,5 flakono. Tad priešingai, nei sakai, man ši prekė dar ir atpinga.
                                  Dauguma turbūt nusispjaus.

                                  Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
                                  Nekokybiškų maisto produktų Lidle neteko matyti. Net atvirkščiai - kokybė pas juos yra aukštame lygyje.
                                  Feisbuko tautosaka byloja priešingai.
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                    Dsanto siūlo leisti Lidlui treniruotis ant mūsų už mūsų pačių pinigus. Pirkti pigius oro gaiviklius kurie tuoj pabrangsta dvigubai, marškinėlius su skylėm, supuvusius nektarinus, duoną su skruzdėlėm, prasmirdusią vištą, o paskui skųstis su viltim, kad kažkas pasikeis.

                                    Ačiū, bet daugumai paprasčiau tiesiog pirkti kitur.
                                    Dar pamiršai parašyti apie spurgas su tarantulais.
                                    Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                    Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                    [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                    Comment


                                      Čia tema apie Lidl, o ne Maximą.
                                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                      Comment


                                        Šiuo atveju tikrai išskirčiau Lidl kokybišką aptarnavimą lyginant su kitom parduotuvėm. Nei pačiam neteko susidurti, nei kitų atsiliepimų skaityti, kad blogas Lidl aptarnavimas. Visgi tarptautinio tinklo politika veikia.

                                        Comment


                                          Sakantys, kad reikia būtinų būtiniausiai pranešinėti Lidlui apie kiekvieną supuvusį obuolį ar tarantulą bandelėje nuduoda, kad Lidl nežino ką pardavinėja. Nežinau ar toks naivumas nuoširdus ar apsimestinis. Lidl puikiai žino ką parduoda. "Krepšinio pasaulio" terminais kalbant žaidimas ant pražangos ribos yra jų verslo modelis.
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X