Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Ne tame esmė ką noriu pasakyti.

    Esmė, kad jei nežinotum kas gamina pilos grietinę vis tiek ją laikytum geru sandoriu.
    Arba jei neegzistuotų toks lidl, o toks pats pilos gaminys atsirastų maximoje tu jo lygiai taip pat nebūtum pastebėjęs kaip ir SP.

    Ar supranti kas šiais dviem sakiniais norima pasakyti?
    Ne nesu toks glušas, nereikia man 10 kartų tą patį kartoti Bet tu irgi manęs paklausyk. Yra du dalykai. Pirmas, Lidle yra tik privačių prekės ženklų produktai. Ateini, reikia pieno, imi pieną. O ateini į Maximą, milijonas prekių ženklų pieno, renkiesi. Ir antras, pakuotės. Lidle jos patrauklios, išdirbtos. Maximoj rūšių įvairovė, kažkur šmėžuoja kažkoks nublukęs Saulės pienas. Manęs netraukia tokia pakuotė, imu Rokiškio naminį.

    Comment


      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
      Ne nesu toks glušas, nereikia man 10 kartų tą patį kartoti Bet tu irgi manęs paklausyk. Yra du dalykai. Pirmas, Lidle yra tik privačių prekės ženklų produktai. Ateini, reikia pieno, imi pieną. O ateini į Maximą, milijonas prekių ženklų pieno, renkiesi. Ir antras, pakuotės. Lidle jos patrauklios, išdirbtos. Maximoj rūšių įvairovė, kažkur šmėžuoja kažkoks nublukęs Saulės pienas.
      Tai aš suprantu kodėl tu tik lidl atkreipei dėmesį į tokį stebuklą kaip pigesni privatūs ženklai, nes ten tokie dominuoja. Tiesiog norėjau pasakyti, kad LT rinkoje čia joks ne stebuklas, tiesiog tu nebuvai atkreipęs dėmesio. Aišku dar priedo lidl dar pigiau jie šiek tiek gaunasi.
      Ps: rašei, kad ir lidl yra ir ne privačios etiketės grietinės, už tą pačią kainą kaip kitur.


      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
      Manęs netraukia tokia pakuotė, imu Rokiškio naminį.
      Na yra ir tokia kategorija žmonių - pagal pakuotės grožį

      Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
      Saulės pieno dizainas visai padorus, palyginti su kokia Optima. Pvz., koks gražus paveiksliukas ant sviesto
      https://www.barbora.lt/produktai/svi...roc-rieb-170-g
      Man irgi gražu, nustebau, kad dsanto išpeikė, realiai gal ir už pilos gražiau, bet toks posakis kaip dėl skonio neisginčijama...

      Comment


        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
        Saulės pieno dizainas visai padorus, palyginti su kokia Optima. Pvz., koks gražus paveiksliukas ant sviesto
        https://www.barbora.lt/produktai/svi...roc-rieb-170-g
        Inspired by..



        Comment


          Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
          Tai vadinama lėkštute.

          Man kaip tik patogu, kad jų nėra - žymiai asmeniškiau, kai pinigai duodami kasininkui į rankas, daugiau kontakto, nuoširdumo. Bet esu skaitęs užsienio forumuose, kad Lidl taip yra dėl greitesnio aptarnavimo - dėjimas ir pinigų ėmimas iš lėkštutės užtrunka.
          Pinigų dėjimas į lėkštutės, bent man, yra gana keistas ir creepy Lietuvos parduotuvių atributas. Tiesiog wtf.

          Comment


            Parašė John Rodyti pranešimą
            Pinigų dėjimas į lėkštutės, bent man, yra gana keistas ir creepy Lietuvos parduotuvių atributas.
            Lenkijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Italijoje teko atsiskaitinėti per lekštutę.

            Comment


              Parašė Aleksio Rodyti pranešimą
              Lenkijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Italijoje teko atsiskaitinėti per lekštutę.
              Keista, nes niekur kitur be Lietuvos to nepamenu. Tikrai ne Italijoje

              Comment


                Parašė Gator Rodyti pranešimą
                Tai aš suprantu kodėl tu tik lidl atkreipei dėmesį į tokį stebuklą kaip pigesni privatūs ženklai, nes ten tokie dominuoja. Tiesiog norėjau pasakyti, kad LT rinkoje čia joks ne stebuklas, tiesiog tu nebuvai atkreipęs dėmesio. Aišku dar priedo lidl dar pigiau jie šiek tiek gaunasi.
                Ps: rašei, kad ir lidl yra ir ne privačios etiketės grietinės, už tą pačią kainą kaip kitur.

                Na yra ir tokia kategorija žmonių - pagal pakuotės grožį

                Man irgi gražu, nustebau, kad dsanto išpeikė, realiai gal ir už pilos gražiau, bet toks posakis kaip dėl skonio neisginčijama...
                Patikslinu, Lietuvos Lidl prekiauja didžiąja dalimi tik prekiniais ženklais. Nesuvesk visko į Saulės pieną. Taip, nežinojau, kad tai Maximos prekės ženklas. Dėl nykios etiketės galvodavau, kad tai Balbieriškio pieninės produktai Bet aš puikiai žinojau apie padoraus lygio Favorit ir žemesnio lygio Optima. IKI buvau atradęs, kad jų pieną gamina Rokiškis ir jis keliais centais pigesnis už Rokiškio naminį.

                Tačiau pradėjus nagrinėti Lidl prekinių ženklų prekes, mane labiausiai nustebino, kad tai visiškai identiški gaminiai, kuriuos pirktum brandiniais pavadinimais. Iki šiol galvodavau, kad privatiems ženklams gaminama atskira produkcija, su pakoreguota sudėtimi. Bet bent Lidl dalyje prekių, kurias išnagrinėjau, taip nėra. Ir jei aš kartais nusipirkdavau man patinkančio skonio Liūtuko lietinių ar žemaitiškų, dabar tai darysiu Lidle, vis tiek nuo to paties konvejerio pakuoja ir dar ir pakuotė žymiai labiau išdirbta dizaino požiūriu nei originalas Dėl to būtų įdomu, jei kas pasidalintų kitų tinklų privačių ženklų palyginimu su analogiškais brandiniais.

                Comment


                  senokai teko bendrauti su vienu su gamyba susijusių žmogumi, tai jis minėjo, kad tie pigūs prekiniai ženklai savo kokybę niekuo nesiskiria nuo originalo, nuo to paties konvejerio, kaip sakėte, tik deja nepamenu kokia tai prekė buvo.
                  kas dėl pakuočių, tai juk eksperimentiškai įrodyta, kad iš patrauklios pakuotės/indų maistas visada skanesnis, tad gal optima linija irgi nėra prasti produktai, tiesiog kai įpakavimas tokio dizaino, kad su juo būtų galima pardavinėti nebent žvyrą tai susidaro toks įspūdia dėl kokybės.

                  Comment


                    Parašė Galis Rodyti pranešimą
                    kas dėl pakuočių, tai juk eksperimentiškai įrodyta, kad iš patrauklios pakuotės/indų maistas visada skanesnis, tad gal optima linija irgi nėra prasti produktai, tiesiog kai įpakavimas tokio dizaino, kad su juo būtų galima pardavinėti nebent žvyrą tai susidaro toks įspūdia dėl kokybės.
                    You made my day

                    Comment


                      Simboliška, bet Maximos spalvomis pasipuošusi Prancūzijos futbolo rinktinė įveikė Vokietiją ir žais finale
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        dsanto: pakuotė žymiai labiau išdirbta dizaino požiūriu nei originalas
                        Šiaip jau patyręs vartotojas (taikau asmeniškai ) turėtų ignoruoti visokius pakuočių apipavidalinimus, nes gražus dizainas paprastai reiškia didesnę kainą, bet nebūtinai aukštesnę kokybę. Išimtį galima daryti nebent dėl pakuotės medžiagos: kartoninė pieno produktų pakuotė daug patogesnė nei polietileno maišelis, todėl bent jau yra svari priežastis mokėti brangiau. O kam mokėti brangiau už gražesnį pakuotės paveiksliuką? Ir šiaip ryškios pakuotės dažniausiai yra "pramoginių produktų" ypatybė - palyginus paprastos varškės, pieno pakuotes su visokių braškių-vyšnių skonio desertų pakuotėmis viskas pasidaro aišku. Apskritai jei gamintojas pernelyg daug dėmesio suteika pakuotei arba reklamai, tai signalas, kad galbūt taip mėgina kompensuoti prastą pakuotės turinį .

                        Comment


                          Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                          Šiaip jau patyręs vartotojas (taikau asmeniškai ) turėtų ignoruoti visokius pakuočių apipavidalinimus, nes gražus dizainas paprastai reiškia didesnę kainą, bet nebūtinai aukštesnę kokybę. Išimtį galima daryti nebent dėl pakuotės medžiagos: kartoninė pieno produktų pakuotė daug patogesnė nei polietileno maišelis, todėl bent jau yra svari priežastis mokėti brangiau. O kam mokėti brangiau už gražesnį pakuotės paveiksliuką? Ir šiaip ryškios pakuotės dažniausiai yra "pramoginių produktų" ypatybė - palyginus paprastos varškės, pieno pakuotes su visokių braškių-vyšnių skonio desertų pakuotėmis viskas pasidaro aišku. Apskritai jei gamintojas pernelyg daug dėmesio suteika pakuotei, tai signalas, kad galbūt taip mėgina kompensuoti prastą pakuotės turinį .
                          Šiuo atveju pakuotę palyginau kaip bonusą ir kaip kontrargumentą tiems, kas sako, kad privatūs ženklai dažniausiai turi prastesnį dizainą nei originalai Aišku, kad pirmiau yra kokybė ir kaina. Bet Lidl parodė, kad galima investuoti į dizainą ir kartu pateikti tą patį kokybišką produktą pigiau.
                          Paskutinis taisė dsanto; 2016.07.08, 10:18.

                          Comment


                            Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                            Darykim prielaidą, bet tik prielaidą!, kad Saulės pieną gamina Rokiškis.

                            Pienas Rokiškio 3,5 %. Lidle 1 l - 0,59 €, Maximoje 900 ml - 0,77 €, Saulės pienas 1 l - 0,77 €.
                            Kefyras Rokiškio 2,5%. Lidle 1 kg - 0,56 €, Maximoje 900 g - 0,80 €, Saulės pienas 1 kg - 0,65 €.
                            Grietinė Rokiškio Lidle 400 g - 0,85 €, Maximoje - 1,18 €, Saulės pienas - 0,99 €.
                            Geriamasis jogurtas Pilos 2 % 750 g Lidle - 0,79 €, Maximoje tas pats Vilkyškių jogurtas - 0,99 €, Saulės pieno nėra.
                            Visa tai yra puiku. Bet ką daryti man, jei perku tik Dvaro pieną, Vilkyškių (dažniausiai, bele ne Rokiškio) varškę, juoda duona turi būti Biržų, Radviliškio arba Ukmergės kepyklų, plastikiniai lenkiški fermentiniai sūriai man netinka, kazeino ir kaulų klijų mišinio vadinamo jogurtu neperku, šaldytų koldūnų neperku, o daržovės ir mėsa visur tos pačios ir už panašiai €?
                            Dar ir Maxima artimiausia už 50m, o Lidl už 150km?
                            It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                            Comment




                              Šnipai siaučia
                              Neišmeskite spalvų

                              Comment


                                Bet ką daryti man, jei perku tik
                                Tada belieka naudotis Lidlo įtaka Maximos kainoms . Nėra jogurtuose daugiau klijų nei piene - nebent manai, kad tirštumą galima išgauti tik klijais .

                                Comment


                                  Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                                  Visa tai yra puiku. Bet ką daryti man, jei perku tik Dvaro pieną, Vilkyškių (dažniausiai, bele ne Rokiškio) varškę, juoda duona turi būti Biržų, Radviliškio arba Ukmergės kepyklų, plastikiniai lenkiški fermentiniai sūriai man netinka, kazeino ir kaulų klijų mišinio vadinamo jogurtu neperku, šaldytų koldūnų neperku, o daržovės ir mėsa visur tos pačios ir už panašiai €?
                                  Dar ir Maxima artimiausia už 50m, o Lidl už 150km?
                                  Užuojauta

                                  Comment


                                    Apie "Lidl" asortimentą - labai nuvylė alaus pasirinkimas. Aš puikiai suprantu, kad tokio tipo prekybcentryje ir neturi būti didelio pasirinkimo kaip kokioje "Gero alaus parduotuvėje", bet "Lidl'e" - kitas kraštutinumas: Kalvarijų g. "Lidl'e" tik kelios alaus rūšys, ir dominuoja nykus eurolageris. Dar buvo pora tamsaus alaus rūšių, vienas kvietinis ("Volfas Engelman Balta Pinta") ir... viskas. Aš nereikalauju kad "Lidl" prekiautų IPA ar Imperial Stout alumi, bet galėtų nors kokį vieną vokišką weizen'ą turėti... .

                                    Comment






                                      Beje, Lidl savo žurnaliukyje giriasi

                                      Comment


                                        Parašė Dadis Rodyti pranešimą
                                        Apie "Lidl" asortimentą - labai nuvylė alaus pasirinkimas. Aš puikiai suprantu, kad tokio tipo prekybcentryje ir neturi būti didelio pasirinkimo kaip kokioje "Gero alaus parduotuvėje", bet "Lidl'e" - kitas kraštutinumas: Kalvarijų g. "Lidl'e" tik kelios alaus rūšys, ir dominuoja nykus eurolageris. Dar buvo pora tamsaus alaus rūšių, vienas kvietinis ("Volfas Engelman Balta Pinta") ir... viskas. Aš nereikalauju kad "Lidl" prekiautų IPA ar Imperial Stout alumi, bet galėtų nors kokį vieną vokišką weizen'ą turėti... .
                                        Palaikau. Tikrai tikėjausi, kad atveš kažko vokiško. Weissbiero kokio.
                                        Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                        Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                        [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                        Comment


                                          Beje, kokie būtų komentarai dėl sūrių, man visai patiko:
                                          Lovilio linija Parmigiano Reggiano 24 MESI Monate 17,99€/kg Italija
                                          Lovilio linija Gorgonzola DOP piccante (ir kažkoks dar švelnius buvo) su mėlynu pelėsiu Italija
                                          Pilos Balkan sūris toks fetos tipo salotoms Čekija

                                          dar visai gera Norvelitos sūdyta lašiša juodame įpakavime. Ir kaina geresnė, tiksliai neatsimenu.
                                          Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
                                          Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo
                                          [url]https://youtu.be/9u_6BFmkOuQ?t=3868[/url]

                                          Comment

                                          Working...
                                          X