Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vyrai perka tik rūkytą šoninę, svogūnus ir degtinę. Vaisiai išvis ne maistas, nes netinka nei prie svogūno, nei prie degtinės. Tai andyour teisingai mąsto, kad saldžiai gali valgyti tik vaikai ir moterys. Tikri vyrai turi valgyti tik sūriai, aštriai ir karčiai, nes antraip subobės.

    Comment


      Parašė andyour Rodyti pranešimą
      Kas juos tiek gali valgyti, jei ne moterys, vaikai ir tarybiniai žmonės? <...> kuo tie bananai ypatingi?
      Aš nei moteris, nei vaikas, nei tarybinis, bet iš manes puse metų prikolino naujieji tarybiniai bendradarbiai, kad beveik kasdien eidavau nusipirkt po pora bananų.

      1) Jų nereikia plauti, kaip kitų vaisių;
      2) greitai susivalgo net nepakilus nuo stalo ir tauposi laikas, o kitus vaisius riek nulupti ar sėklas išimt, išsitepa rankos, reikia rankas plaut arba peilį;
      3) jie visiškai neturi rūgšties, o nuo visokių obuolių ar ananasų man asmeniškai krūminiai dantys prie dantenų pasidaro labai jautrūs, tad po to su dantų šepetėliu neįmanoma prisiliest 3 dienas;
      4) bananai labai sotu;
      5) palyginus yra labai nebrangūs.
      Paskutinis taisė dondc; 2016.06.09, 20:51.
      ♚ streetskins.eu/vilnius-city-cycling-map-by-road-surface ♚

      Comment


        Nežinau, kas labiau valgo koldūnus, vyrai ar moterys, bet aš kartais juos valgau Lidl koldūnų yra dviejų rūšių. Paprasti 800 g - 1,49 €, "naminiai" 400 g - 1,39 €.

        Pabandžiau paprastų (dabar su akcija 0,99 €). Sudėtis kaip ir nieko, su jautiena ir kalakutiena. Skonis - kaip eilinių koldūnų, bet kaina nesidrasko.





        Kameroj radau Sibirietiškų koldūnų iš Prismos. 2 kg - 5,21 €. Sudėtis kiek prastesnė, nors koldūnai brangesni.



        Comment


          o kitus vaisius riek ar nulupti ar sėklas išimt
          Aš tai bananus paprastai valgau nuluptus

          Comment


            Gal kas iš jūsų yra bandę Lidl'o brand CIEN skustuvus (vyriški)? Kokie įspūdžiai?

            Kiek mačiau yra 2, 3 ir 5 ašmenų. Labiausiai intriguoja 5 ašmenų Gillete Fusion kopija. Pats skustuvas kainuoja 5 eurus, kartridžų papildymai man rodos 6 ar 7 eur. Palyginimui Gillette Fusion kainuoja 10 eurų skustuvas ir 20 eurų papildymai.

            Iš lidlo kol kas teko bandyti tik muilą, koldūnus ir alų . Tiek muilu, tiek alumi likau patenkintas (turint omeny kainos - kokybės santykį), o koldūnai ypač nustebino, nes skonis buvo geresnis už mano mėgiamus liūtuko ir ko. Galvoju ar verta žaisti loteriją su skustuvais...

            Comment


              Parašė dondc Rodyti pranešimą
              Aš nei moteris, nei vaikas, nei tarybinis, bet iš manes puse metų prikolino naujieji tarybiniai bendradarbiai, kad beveik kasdien eidavau nusipirkt po pora bananų.

              1) Jų nereikia plauti, kaip kitų vaisių;
              2) greitai susivalgo net nepakilus nuo stalo ir tauposi laikas, o kitus vaisius riek ar nulupti ar sėklas išimt, išsitepa rankos, reikia rankas plaut ar peilį;
              3) jie visiškai neturi rūgšties, o nuo visokių obuolių ar ananasų man asmeniškai krūminiai dantys prie dantenų pasidaro labai jautrūs, tad po to su dantų šepetėliu neįmanoma prisiliest 3 dienas;
              4) bananai labai sotu;
              5) palyginus yra labai nebrangūs.
              Kur gi jau nebrangūs, kai pusę svorio sudaro žievė. Tikrai nėra visi vaisiai rūgštūs.

              Comment


                Parašė Rupertas Rodyti pranešimą
                Gal kas iš jūsų yra bandę Lidl'o brand CIEN skustuvus (vyriški)? Kokie įspūdžiai?

                Kiek mačiau yra 2, 3 ir 5 ašmenų. Labiausiai intriguoja 5 ašmenų Gillete Fusion kopija. Pats skustuvas kainuoja 5 eurus, kartridžų papildymai man rodos 6 ar 7 eur. Palyginimui Gillette Fusion kainuoja 10 eurų skustuvas ir 20 eurų papildymai.

                Iš lidlo kol kas teko bandyti tik muilą, koldūnus ir alų . Tiek muilu, tiek alumi likau patenkintas (turint omeny kainos - kokybės santykį), o koldūnai ypač nustebino, nes skonis buvo geresnis už mano mėgiamus liūtuko ir ko. Galvoju ar verta žaisti loteriją su skustuvais...
                Pusseserė iš Londono sakė, kad jos vyras labai patenkintas tais peiliukais

                Comment


                  Parašė andyour Rodyti pranešimą
                  Ir viskas sukasi aplink tuos bananus Kas juos tiek gali valgyti, jei ne moterys, vaikai ir tarybiniai žmonės? Tipo be bananų kitų vaisių nėra, kuo tie bananai ypatingi?
                  Čia esmė yra kai kurių verslininkų neišmanymo ir nesiorientavimo situacijoje lygmuo. Tas nokintojas irgi klausė - dabar sėdi su bananu rankoj.

                  Comment


                    Parašė Emigraves Rodyti pranešimą
                    Čia esmė yra kai kurių verslininkų neišmanymo ir nesiorientavimo situacijoje lygmuo. Tas nokintojas irgi klausė - dabar sėdi su bananu rankoj.
                    kažin ar ne kiek nepatogesnėje vietoje tas bananas

                    Comment


                      Parašė rat
                      Buvau Lidlas'e ir verkiau kokios kainos ir kaip daug metų iš mūsų tyčiojosi ubliudkai. Dabar aišku, kodėl anksčiau Lidlas'o neįsileido su kažkieno pastogavimu matomai. Ubliudkai.
                      Pritariu 100%.

                      Comment


                        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                        Pritariu 100%.
                        Visiškai nepritariu Šiandien ir aš radau progą nueiti į Lidlą. Užtrukau viduj gal kokia 15 min. Kainų nelyginau, nes neturiu apie jas bent kiek rimtesnio supratimo - žmona su dukra šeimyną apipirkinėja. Akivaizdu, kad asortimentas skurdus. Duonos gal kokios 5 rūšys, kai tuo tarpu Maksėj, net greta namų esančioje mažoje, - pasirinkimas kelis kartus gausesnis. Mačiau ledų - akcijinių: vieną vienintelę rūšį šaldiklyje! Tiesa, dar buvo tų dėžutėse 2-3 rūšys, berods. Pats vaizdas viduje - tarsi kluone ar angare, nes skirtingai nuo kitų prekybos centrų, salės erdvė lentynomis nėra padalinta, matosi bendras salės vaizdas nuo krašto iki krašto, nuo galo iki kasų. Gausus tualetinio popieriaus (suskaičiavau 5 rūšis) ir ypatingai visokio vandens (stalo, šaltinio, mineralinio, dar kažkaip užvadinto) pasirinkimas. Alus, apie kurio kainas bent šiek tiek nutuokiu, pasirodė net brangesnis nei Maksėj Na, neskaitant to pigaus gėrimo pavadinimu Argus Prie kasų po 7-8 žmones, maniškė eilė ištirpo labai greitai - gal kokias tris minutes teužtrukau eilėj su buteliu lietuviško mineralinio vandens. Prasto skonio, tarp kitko - toks įspūdis, kad jame vien tik angliarūgštė, jokių mineralų. Nors rašo, kad yra

                        Kažkada esu apsipirkinėjęs Lidl parduotuvėse Vokietijoje - išlikę prisiminimai buvo teigiami - mažos, gan jaukios. Dabar kažkiek pagedo, atvirai tariant.
                        Paskutinis taisė Jemelia; 2016.06.09, 21:43.

                        Comment


                          Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
                          Visiškai nepritariu Šiandien ir aš radau progą nueiti į lidlą. Užtrukau viduj gal kokia 15 min. Kainų nelyginau, nes neturiu apie jas bent kiek rimtesnio supratimo - žmona su dukra šeimyną apipirkinėja. Akivaizdu, kad asortimentas skurdus. Duonos gal kokios 5 rūšys, kai tuo tarpu Maksėj, net greta namų esančioje mažoje, - pasirinkimas kelis kartus gausesnis. Mačiau ledų - akcijinių: vieną vienintelę rūšį šaldiklyje! Tiesa, dar buvo tų dėžutėse 2-3 rūįys, berods. Pats vaizdas viduje - tarsi kluone ar angare, nes skirtingai nuo kitų prekybos centrų, salės erdvė lentynomis nėra padalinta, apribota, matosi bendras salės vaizdas nuo krašto iki krašto, nuo galo iki kasų. Gausus taletinio popieriaus (suskaičiavau 5 rūšis) ir ypatingai visokio vandens (stalo, šaltinio, mineralinio, dar kažkaip užvadinto) pasirinkimas. Prie kasų po 7-8 žmones, maniškė eilė ištirpo labai greitai - gal kokias tris minutes teužtrukau eilės.

                          Kažkada esu apsipirkinėjęs Lidl parduotuvėse Vokietijoje - išlikę prisiminimai buvo teigiami - mažos, gan jaukios. Dabar kažkiek pagedo, atvirai tariant.
                          Nepritari, kad mažos kainos, bet savo poste kalbi apie mažą asortimentą ir bendrą įspūdį. Labai logiška

                          Comment


                            Parašė Rupertas Rodyti pranešimą
                            Gal kas iš jūsų yra bandę Lidl'o brand CIEN skustuvus (vyriški)? Kokie įspūdžiai?

                            Kiek mačiau yra 2, 3 ir 5 ašmenų. Labiausiai intriguoja 5 ašmenų Gillete Fusion kopija. Pats skustuvas kainuoja 5 eurus, kartridžų papildymai man rodos 6 ar 7 eur. Palyginimui Gillette Fusion kainuoja 10 eurų skustuvas ir 20 eurų papildymai.

                            Iš lidlo kol kas teko bandyti tik muilą, koldūnus ir alų . Tiek muilu, tiek alumi likau patenkintas (turint omeny kainos - kokybės santykį), o koldūnai ypač nustebino, nes skonis buvo geresnis už mano mėgiamus liūtuko ir ko. Galvoju ar verta žaisti loteriją su skustuvais...
                            Išbandžiau triašmenius. Nusipirkau patį skustuvą ir 10 peiliukų rinkinį. Pradžioje galvojau, kad bus klibantis plastmasės gabaliukas, bet kai išpakavau likau nustėręs. Kokybė, svoris, galvutės slankumas pranoko anksčiau naudotą gilete kažkokį MAK3 ir kaina kokius 3 kartus mažesnė
                            Neišmeskite spalvų

                            Comment


                              Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
                              Kažkaip man nesueina galai. Viename straipsnyje rašo apie parduotus 380t bananų:
                              http://www.delfi.lt/verslas/verslas/....d?id=71511002
                              kitame apie užsakytas 24t :
                              http://vz.lt/sektoriai/prekyba/2016/...-nei-savikaina

                              Ar žurnalistai eilinį kartą su matematika nedraugauja ar kažkas kito?
                              Žurnalistai tik pateikė skaitytojui skirtingą informaciją, kurią gavo iš skirtingų šaltinių. Prie ko čia sugebėjimas skaičiuoti?

                              Comment


                                Parašė rat
                                Aš irgi pašiurpau, kad neradau retos rūšies citrinų už 3 eurus ir dar retesnės rūšies paprikų už 4.

                                Atvaizdas
                                O tai užveš į Lidlą vyšnių ir serbentų lapų, ar ne? Kaip reikės agurkus raugti?

                                Comment


                                  Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
                                  Visiškai nepritariu Šiandien ir aš radau progą nueiti į Lidlą. Užtrukau viduj gal kokia 15 min. Kainų nelyginau, nes neturiu apie jas bent kiek rimtesnio supratimo - žmona su dukra šeimyną apipirkinėja. Akivaizdu, kad asortimentas skurdus. Duonos gal kokios 5 rūšys, kai tuo tarpu Maksėj, net greta namų esančioje mažoje, - pasirinkimas kelis kartus gausesnis. Mačiau ledų - akcijinių: vieną vienintelę rūšį šaldiklyje! Tiesa, dar buvo tų dėžutėse 2-3 rūšys, berods. Pats vaizdas viduje - tarsi kluone ar angare, nes skirtingai nuo kitų prekybos centrų, salės erdvė lentynomis nėra padalinta, matosi bendras salės vaizdas nuo krašto iki krašto, nuo galo iki kasų. Gausus tualetinio popieriaus (suskaičiavau 5 rūšis) ir ypatingai visokio vandens (stalo, šaltinio, mineralinio, dar kažkaip užvadinto) pasirinkimas. Alus, apie kurio kainas bent šiek tiek nutuokiu, pasirodė net brangesnis nei Maksėj Na, neskaitant to pigaus gėrimo pavadinimu Argus Prie kasų po 7-8 žmones, maniškė eilė ištirpo labai greitai - gal kokias tris minutes teužtrukau eilėj su buteliu lietuviško mineralinio vandens. Prasto skonio, tarp kitko - toks įspūdis, kad jame vien tik angliarūgštė, jokių mineralų. Nors rašo, kad yra

                                  Kažkada esu apsipirkinėjęs Lidl parduotuvėse Vokietijoje - išlikę prisiminimai buvo teigiami - mažos, gan jaukios. Dabar kažkiek pagedo, atvirai tariant.
                                  Iškart matosi, kad žmogus be Maxės ir Norfos daugiau nelabai pasaulio matęs. Tokie po to ir šneka apie "labai gerą" ir "be chemikalų" lietuviško maisto kokybę.

                                  Comment


                                    Parašė John Rodyti pranešimą
                                    Iškart matosi, kad žmogus be Maxės ir Norfos daugiau nelabai pasaulio matęs.
                                    O man kaip tik patinka, kad mažas asortimentas. Jei tinka kokybė, tai ir perki. O ne atėjęs į parduotuvę žaidi gamintojų žaidimus: sviestas 170 g, sviestas 200 g; pienas 1 l, pienas 0,9 l ir t.t.

                                    Comment


                                      Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                      Nepritari, kad mažos kainos, bet savo poste kalbi apie mažą asortimentą ir bendrą įspūdį. Labai logiška
                                      ? Koks ryšys tarp pastabų apie asortimento gausą ir nuomonės apie kainas? Kam čia su logika problemos?

                                      Kitas reikalas - dėl nepritarimo rat komentarui. Visų pirma nepriimtina, kai kas nors, siekdamas išsilieti ant kažkokių ubliudkų, kelia versijas, panašias į acto garintojų - apie kažkokius pastogavimus Nebūkit juokingi, su savo konspiracinėm versijom: pats Lidl atstovas aiškiai pasakė - nekilnojamojo turto ir žemės sklypų bumo metu Lietuvoje jiems paprasčiausiai buvo per brangu pradėti čia veiklą, todėl startas ir buvo atidėtas.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Iškart matosi, kad žmogus be Maxės ir Norfos daugiau nelabai pasaulio matęs. Tokie po to ir šneka apie "labai gerą" ir "be chemikalų" lietuviško maisto kokybę.
                                        Nenusišnekėk, aiškiaregi Žino jis, kas kur ir ką matęs

                                        Comment


                                          Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
                                          ? Koks ryšys tarp pastabų apie asortimento gausą ir nuomonės apie kainas? Kam čia su logika problemos?

                                          Kitas reikalas - dėl nepritarimo rat komentarui. Visų pirma nepriimtina, kai kas nors, siekdamas išsilieti ant kažkokių ubliudkų, kelia versijas, panašias į acto garintojų - apie kažkokius pastogavimus Nebūkit juokingi, su savo konspiracinėm versijom: pats Lidl atstovas aiškiai pasakė - nekilnojamojo turto ir žemės sklypų bumo metu Lietuvoje jiems paprasčiausiai buvo per brangu pradėti čia veiklą, todėl startas ir buvo atidėtas.
                                          Kad pats rašote, kad nenusimanote apie kainas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X