Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie "Lidl"

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Dsanto, ar bandei grūdėtos varškės? Indeliai lyg ir kaip Vokietijoje ir anksčiau UK. UK tai vadina 'cottage cheese' ir bent man labai patinka. Anksčiau būdavo iš Vokietijos, bet dabar paleido UK vietinės gamybos. O kaip LT Lidluose?

    Comment


      Parašė Jemelia Rodyti pranešimą
      Na šiurpti tikrai nevertėjo, su citrinom ne taip jau blogai: girdėjau praeidamas pro daržovių skyrių kažkokios pirkėjos klyksmą: "Citrinos, devyniasdešim devyni - IMAM!" "Devyniasdešimt devyni" - tai akcijinė citrinų kaina eurocentais Turbūt tikrai pigu.
      Kai pas kitus 2.39-2.89, tai 0.99 yra ledas.
      Nepirk iš Decathlon, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, Volfas Eng, Procter & Gamble / Gillette
      Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

      Comment


        Parašė Arunasx Rodyti pranešimą
        Kai pas kitus 2.39-2.89, tai 0.99 yra ledas.
        Bet kam ją "imti", jei nereikia?

        Comment


          Parašė Sula Rodyti pranešimą
          Bet kam ją "imti", jei nereikia?
          Citrinos einama prekė, panašiai kaip obuoliai, pienas, kiaušiniai, duona ir pan. Vat kokie kaloringi bananai tikrai nebūtini.
          Flickr

          Comment


            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
            Citrinos einama prekė, panašiai kaip obuoliai, pienas, kiaušiniai, duona ir pan. Vat kokie kaloringi bananai tikrai nebūtini.
            Sakyčiau, būtina prekė asortimente, bet perkami kiekiai natūraliai nedideli. Ar kur jas naudojat, kad pirkti kilogramais?
            Štai žaliosios salotos tai "peilis". Kainuoja visur apie 2 EUR už 100-200g. Vadinasi, "maitinkitės sveikai". Nebent keisti gūžinėmis.

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą
              Dsanto, ar bandei grūdėtos varškės? Indeliai lyg ir kaip Vokietijoje ir anksčiau UK. UK tai vadina 'cottage cheese' ir bent man labai patinka. Anksčiau būdavo iš Vokietijos, bet dabar paleido UK vietinės gamybos. O kaip LT Lidluose?
              Pirkau, bet suvalgiau ne aš Reikės pabandyti, be to, dabar akcija - 0,35 € vietoje 0,49 €

              Comment


                Tak šiandien per pietus užsukęs paimk, bus apie ką po pietų rašyti

                Comment


                  Parašė HSV Rodyti pranešimą
                  Tak šiandien per pietus užsukęs paimk, bus apie ką po pietų rašyti
                  O tu nenori?

                  Comment


                    Sunu maisto nera Lidle?

                    Comment


                      Parašė liutass Rodyti pranešimą
                      Sunu maisto nera Lidle?
                      Yra. Dabar akcija.

                      https://www.lidl.lt/lt/Akcijos-36.htm?articleId=660

                      Yra ir Maximoje, aišku...

                      https://www.barbora.lt/produktai/vis...-su-mesa-10-kg
                      Paskutinis taisė dsanto; 2016.06.10, 09:02.

                      Comment


                        Parašė andyour Rodyti pranešimą
                        Neseniai gi Rimi dar dirbo nuostolingai. Dabar po Lidl atėjimo, ar neteks grįžti prie nuostolių.
                        Sumažins kainas, padidės apyvarta ir viskas bus Ok.
                        Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                        Comment


                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                          O tu nenori?
                          Tak tu jau visus kelius pramynęs. Žinai kainas, akcijas, lentynas, eiles kasose...

                          Šiaip, labai įdomu tavo įžvalgas skaityti, po to aiškiau ką ir kaip pirkti

                          Comment


                            Sula Bet kam ją "imti", jei nereikia?
                            Tas "reikėjimas" slidi sąvoka. Egzotiniai vaisiai apskritai nebūtina prekė ir panorėjus galima išgyventi be jų. Tačiau pamačius patrauklią kainą padidėja ir poreikis . Tarkim, kainuotų bananai kokius 3 eur., tai daug kam jie taptų nereikalingi, nors šiandien labai reikalingi.

                            Comment


                              Parašė HSV Rodyti pranešimą
                              Tak tu jau visus kelius pramynęs. Žinai kainas, akcijas, lentynas, eiles kasose...

                              Šiaip, labai įdomu tavo įžvalgas skaityti, po to aiškiau ką ir kaip pirkti
                              Ačiū

                              Comment


                                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                Tas "reikėjimas" slidi sąvoka. Egzotiniai vaisiai apskritai nebūtina prekė ir panorėjus galima išgyventi be jų. Tačiau pamačius patrauklią kainą padidėja ir poreikis .
                                Jeigu aš einu į parduotuvę litro pieno ir 3-jų pakelių varškės, aš ir perku tik šitas prekes, likusių prekių kainos man neįdomios.
                                Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                Comment


                                  gal kas kur įrankių tą lagaminą dar matė?

                                  Comment


                                    Parašė Panevezietis Rodyti pranešimą
                                    gal kas kur įrankių tą lagaminą dar matė?
                                    Kokį?

                                    Comment


                                      Jeigu aš einu į parduotuvę litro pieno ir 3-jų pakelių varškės, aš ir perku tik šitas prekes, likusių prekių kainos man neįdomios.
                                      Lankstumas gali padėti ne tik daugiau išleisti, bet ir sutaupyti . Pvz., jei yra patrauklių akcijų, pieną galima keisti į kefyrą, o varškę - į sūrį.

                                      Comment


                                        Pastebėjimas. Yra daug Lidl prekių, ant kurių etikečių aprašymas yra tik lietuvių ir bulgarų kalbomis. Geografiškai šios šalys yra skirtingose Europos pusėse, pagal abėcėlę taip pat b ir l raidės nėra šalia viena kitos. Įdomu, kodėl tada ant etikečių yra toks pasirinkimas? Gal čia tam, kad "ruskojazyčnoje naselenije" galėtų kirilica pasiskaityti aprašymus ir šį bei tą suprasti apie prekes?

                                        Comment


                                          Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                          Kokį?
                                          https://www.lidl.lt/lt/Pasiulymai-35.htm?articleId=349

                                          Comment

                                          Working...
                                          X