Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Diskusijos apie prekybos tinklus Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
    Gal galite rašyti lietuviškai, ar bent parašyti vertimą prie angl. žodžių, nes dažnai nesuprantu šių žodžių esmės Ačiū.
    Man pvz. aišku ką John norėjo pasakyti Jeigu neaiškus koks žodis, tam yra literatūra internete (internet. vertėjai, žodynai, galu gale klausimas PM )

    Comment


      Asortimento įvairovės iš Lidl ir nereikia tikėtis - tai ne jų sritis. Kokioj Maximoj sviesto yra keliolika rūšių, o Lidle ko gero bus kokios trys. Kuo mažesnis asortimentas, tuo didesni užsakomi kiekvienos rūšies kiekiai. Taip ir sutaupoma. Jei vokiško pieno ir bus, tai nebent sterilizuoto (galiojančio pusę metų). Jau verčiau alų gerti nei tokį pieną .

      Comment


        Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
        Asortimento įvairovės iš Lidl ir nereikia tikėtis - tai ne jų sritis. Kokioj Maximoj sviesto yra keliolika rūšių, o Lidle ko gero bus kokios trys. Kuo mažesnis asortimentas, tuo didesni užsakomi kiekvienos rūšies kiekiai. Taip ir sutaupoma. Jei vokiško pieno ir bus, tai nebent sterilizuoto (galiojančio pusę metų). Jau verčiau alų gerti nei tokį pieną .
        Neturiu jokių problemų dėl UAT pieno Gal ir nereikia dešimt sviesto rūšių, bet ką aš turėjau omeny, kad kai kokių produktų iš viso nėra, pvz.: Kose nemačiau šviežios duonos.

        Comment


          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
          Kur čia eiliniai žmonės žinos, jei net pats Lidl'as dar nežino, kada ateis (bent nėra jokios oficialios informacijos).
          Ne į temą...
          Staripnis sako ne kad žmonės nežino kada ateis Lidl, o žmonės nežino, kad ateis Lidl.
          Paskutinis taisė Gator; 2015.08.16, 14:48.

          Comment


            Parašė PoDV Rodyti pranešimą
            Man pvz. aišku ką John norėjo pasakyti Jeigu neaiškus koks žodis, tam yra literatūra internete (internet. vertėjai, žodynai, galu gale klausimas PM )
            Aš rimtai. Suprantu, kad gyvenant Anglijoj šie žodžiai natūralūs, nes kasdien vartojami. Bet aš kai kurių prasmės lietuviškuose sakiniuose nesuprantu.

            Comment


              Kita vertus, kadangi pačiam tenka projektuoti LT Lidlus, žinau, kad pasikeitė pirminė strategija ir vietoj mažųjų Lidlų Lietuvoje statomi didesnieji Lidlai. Čia jau matomai į lietuvių poreikį asortimentui ir kitus ypatumus buvo atsižvelgta. Tad vilties neprarandu

              Comment


                Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                Kita vertus, kadangi pačiam tenka projektuoti LT Lidlus, žinau, kad pasikeitė pirminė strategija ir vietoj mažųjų Lidlų Lietuvoje statomi didesnieji Lidlai. Čia jau matomai į lietuvių poreikį asortimentui ir kitus ypatumus buvo atsižvelgta. Tad vilties neprarandu
                Didelių ir mažų Lidl'ų asortimentas iš principo labai nesiskiria. T.y. didelio Lidl'o asortimentas nebus toks pats, kaip atitinkamo dydžio Maximos ar kito tradicinio supermarketo. Tai yra jų strategijos dalis: turėti tik vos vieną ar porą vienos prekių kategorijos produktų ir koncentravimasis į own-brand prekes.

                Skirtingose šalyse Europoje kai kurie niuansai gali skirtis, bet principe kažkokių skirtumų su asortimentu Lietuvoje nebus. Bet gali būti tokie dalykai, kaip vietoje kepama duona, galbūt apskritai didesnis duonų asortimentas, didesnis, tarkim, alaus asortimentas ir t.t. T.y., atzižvelgiant į rinkos specifiką, gali būti padaryti kai kurie tai rinkai aktualūs sprendimai, bet bendras principas liks toks pats, kaip ir kitur t.y. ribotas atskirų prekių kategorijų asortimentas ir visiškas own-brand dominavimas visose kategorijose.

                O tau nepatiko, ko gero, ne tiek dėl to, kad ten "š", bet tikriausiai dėl to, kad nesi pratęs prie tokios supermarketų koncepcijos. Man gana įdomu, kaip dauguma lietuvių tai priims. Pavyzdžiui, Vokietijoje diskaunteriai labai populiarūs, kuomet UK iki visai neseniai jų rinkos dalis buvo mikroskopinė. Bet net ir pastaruoju metu daugelis nepatikliai žiūri į Lidl/Aldi. Priklauso nuo visuomenės kultūros ir papročių. Lietuvos pliusas tas, kad tie papročiai dar nėra nusistovėję ir juos galima pakeisti aktyvaus ir intensyvaus marketingo bei reklamos pagalba, ką Lidl'as tikriausiai ir darys.

                Comment


                  Parašė John Rodyti pranešimą
                  Didelių ir mažų Lidl'ų asortimentas iš principo labai nesiskiria. T.y. didelio Lidl'o asortimentas nebus toks pats, kaip atitinkamo dydžio Maximos ar kito tradicinio supermarketo. Tai yra jų strategijos dalis: turėti tik vos vieną ar porą vienos prekių kategorijos produktų ir koncentravimasis į own-brand prekes.

                  Skirtingose šalyse Europoje kai kurie niuansai gali skirtis, bet principe kažkokių skirtumų su asortimentu Lietuvoje nebus. Bet gali būti tokie dalykai, kaip vietoje kepama duona, galbūt apskritai didesnis duonų asortimentas, didesnis, tarkim, alaus asortimentas ir t.t. T.y., atzižvelgiant į rinkos specifiką, gali būti padaryti kai kurie tai rinkai aktualūs sprendimai, bet bendras principas liks toks pats, kaip ir kitur t.y. ribotas atskirų prekių kategorijų asortimentas ir visiškas own-brand dominavimas visose kategorijose.

                  O tau nepatiko, ko gero, ne tiek dėl to, kad ten "š", bet tikriausiai dėl to, kad nesi pratęs prie tokios supermarketų koncepcijos. Man gana įdomu, kaip dauguma lietuvių tai priims. Pavyzdžiui, Vokietijoje diskaunteriai labai populiarūs, kuomet UK iki visai neseniai jų rinkos dalis buvo mikroskopinė. Bet net ir pastaruoju metu daugelis nepatikliai žiūri į Lidl/Aldi. Priklauso nuo visuomenės kultūros ir papročių. Lietuvos pliusas tas, kad tie papročiai dar nėra nusistovėję ir juos galima pakeisti aktyvaus ir intensyvaus marketingo bei reklamos pagalba, ką Lidl'as tikriausiai ir darys.
                  Tai apie Maximą ir Prismą aš nesvajoju Kuo tada iš esmės skiriasi didesni Lidlai nuo mažų? Vis tiek prekių asortimentas turėtų būti didesnis.

                  O dėl to, kad Lietuvoje nenusistovėję įpročiai, sorry, bet nemanau taip. Lietuviai jau turi pakankamai įaugusius įpročius, be to, mūsų tauta itin konservatyvi. Kad ir kaip man patiktų Prisma, daugeliui ji nepatraukli, todėl pvz.: Pramonės pr. Kaune esanti Prisma jau antrą kartą nuomininkų sąskaita mažina plotą

                  O Lidle, kiek esu matęs užsienyje, daug patrauklumo nematau... Galbūt tik Lidlas labiau išsianalizavęs rinką ir nemiegos kaip skandinavai su Prisma, o priešingai - atras tą cinkelį, kuris pritrauks klientus.

                  Comment


                    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                    Tai apie Maximą ir Prismą aš nesvajoju Kuo tada iš esmės skiriasi didesni Lidlai nuo mažų? Vis tiek prekių asortimentas turėtų būti didesnis.

                    O dėl to, kad Lietuvoje nenusistovėję įpročiai, sorry, bet nemanau taip. Lietuviai jau turi pakankamai įaugusius įpročius, be to, mūsų tauta itin konservatyvi. Kad ir kaip man patiktų Prisma, daugeliui ji nepatraukli, todėl pvz.: Pramonės pr. Kaune esanti Prisma jau antrą kartą nuomininkų sąskaita mažina plotą

                    O Lidle, kiek esu matęs užsienyje, daug patrauklumo nematau... Galbūt tik Lidlas labiau išsianalizavęs rinką ir nemiegos kaip skandinavai su Prisma, o priešingai - atras tą cinkelį, kuris pritrauks klientus.
                    Prisma neturi tokio gero asortimento kaip Maxima ar Rimi, o kainos didesnės. Koks tikslas pirkti pvz. brangų suomišką sviestą, kai galima nusipirkti pigesnį lietuvišką ar dar pigesnį lenkišką? Tokie jų fail'ai su asortimentu tikrai keistai atrodo. Lidl'as lietuviams turėtų patikti, nes kainos ir kokybės santykis vis tik pas mus yra pats svarbiausas dalykas. Brangiausi produktai ir visiškas šlamštas neina, geriausia rinkos dalis yra geros prekės, bet su akcija. O Lidl'e pagrinde dauguma prekių yra neblogos kokybės ir visada su "akcija", jei taip galima išsireikšti. Neveltui jau dabar Maxima su Rimi skelbia ilgalaikes "akcijas" tūkstančiams populiariausių vidutinės kokybės produktų.
                    Paskutinis taisė Lettered; 2015.08.16, 17:19.
                    Flickr

                    Comment


                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                      Prisma neturi tokio gero asortimento kaip Maxima ar Rimi, o kainos didesnės. Koks tikslas pirkti pvz. brangų suomišką sviestą, kai galima nusipirkti pigesnį lietuvišką ar dar pigesnį lenkišką? Tokie jų fail'ai su asortimentu tikrai keistai atrodo. Lidl'as lietuviams turėtų patikti, nes kaina vis tik pas mus yra pats svarbiausas dalykas.
                      Kas čia per mitai? Prismoje pilna lietuviškų pieno produktų! Bent jau pienas ir grietinė ne brangesni, nei kitur. Sausi pusryčiai, kuriuos perku, tiek Maximoj, tiek Rimi ta pačia kaina. Daugiau kainų nelyginau. O, kad gali gauti ir suomiškų prekių, bent jau man privalumas, ko nerasi toj pačioj Maximoje. O labiausiai Prisma man patinka dėl to, kad pagal jų standartus, platūs praėjimai tarp stelažų, ko negali (nenori) sau leisti Maxima. Man komfortas, kai nereikia grūstis su bobom prie lentynų, yra didelis privalumas. Atėjus į Maximą, dėl nuolatinių susidūrimų su kitais klientais, norisi bėgti kuo greičiau iš tos parduotuvės. Prismoje galiu ramiai apsipirkti. Lidle, deja, matau tą patį trūkumą - siaurus praėjimus...

                      Prisma neturi asortimento? Kada lankėtės joje?

                      Comment


                        Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                        Kas čia per mitai? Prismoje pilna lietuviškų pieno produktų! Bent jau pienas ir grietinė ne brangesni, nei kitur. Sausi pusryčiai, kuriuos perku, tiek Maximoj, tiek Rimi ta pačia kaina. Daugiau kainų nelyginau. O, kad gali gauti ir suomiškų prekių, bent jau man privalumas, ko nerasi toj pačioj Maximoje. O labiausiai Prisma man patinka dėl to, kad pagal jų standartus, platūs praėjimai tarp stelažų, ko negali (nenori) sau leisti Maxima. Man komfortas, kai nereikia grūstis su bobom prie lentynų, yra didelis privalumas. Atėjus į Maximą, dėl nuolatinių susidūrimų su kitais klientais, norisi bėgti kuo greičiau iš tos parduotuvės. Prismoje galiu ramiai apsipirkti. Lidle, deja, matau tą patį trūkumą - siaurus praėjimus...

                        Prisma neturi asortimento? Kada lankėtės joje?
                        Turėkite omenyje, kad už tą erdvumą bet kokiu atveju susimokate. Man asmeniškai tai nėra svarbu ir nesiruošiu už tai mokėti daugiau, svarbu geras asortimentas ir kaina.
                        Ypač liūdnas Prismoje vaisių, daržovių ir kepyklos/pusgaminių skyrius, parduotuvė kaip XXX dydžio Maxima, o vaizdas kaip mažoje Maximoje miesto užkampyje.
                        Paskutinis taisė Lettered; 2015.08.16, 17:26.
                        Flickr

                        Comment


                          Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                          Turėkite omenyje, kad už tą erdvumą bet kokiu atveju susimokate. Man asmeniškai tai nėra svarbu ir nesiruošiu už tai mokėti daugiau, svarbu geras asortimentas ir kaina.
                          Bent pagrindiniai produktai tikrai ne brangesni. O grįžtantys 5 proc. nuo pirkinių vs. 1 proc. Maximoje tikrai man naudingesni, nei apsipirkčiau Maximoje. Per mėnesį man grįžta 15-20 €. Ko Maximoje, kol buvau nuolatinis jų klientas, niekada nebūdavo.

                          Comment


                            Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                            Ypač liūdnas Prismoje vaisių, daržovių ir kepyklos/pusgaminių skyrius, parduotuvė kaip XXX dydžio Maxima, o vaizdas kaip mažoje Maximoje miesto užkampyje.
                            Palietėt gerą temą, nes prisminiau, kiek kartų lyginau vaisių kainas, Maximoje jie brangesni! O ko trūksta Prismos vaisių skyriuje?

                            Dėl kepinių, tai Maximos kulinarija, kaip ir konditerija, yra tragiškos. Gal tik tortai Maximoje geri. Ir nėra ką lyginti su skaniom Prismos bandelėm padžiūvusių Maximos eklerų.

                            Ypač man "patiko" Maximos varškės apkepas, kuriame vietoje manų kruopų buvo įdėta... ryžių. Tą tikrąja prasme akmeninį apkepą iššveičiau į šiukšlių dėžę. Pirkta Šilainių Maximoje.
                            Paskutinis taisė dsanto; 2015.08.16, 17:33.

                            Comment


                              Vilniuje šalia Akropolio įsikurdama Prisma pademonstravo didelį optimizmą . Jos privalumai nebent tie, kad galima ramiai kaip muziejuje pasivaikščioti ir yra kai kurių produktų (suomiškų), kurių nėra kituose prekybos centruose. Norint sėkmingai konkuruoti reikia kažko daugiau. Kad pastatas architektūriškai už Akropolį pranašesnis 10 kartų, pirkėjo apsisprendimo tai nepaveiks. Aišku, jei turėtų tankesnį parduotuvių tinklą, gal Prismai sektųsi geriau, tačiau kelis metus dirbus nuostolingai turbūt rizikinga plėstis (reikia turėti ir iš ko). Net kokia Fresh Market veržliau atrodė ir sparčiau plėtėsi, tik joje, kiek supratau, akcininkų galimybės buvo ribotos. Prisma turi stipresnį finansinį užnugarį. O kitos keturios rinkos senbuvės laikosi stabiliai ir savo klientūrą turi. Kol kas .

                              Comment


                                Parašė senasnamas Rodyti pranešimą
                                Vilniuje šalia Akropolio įsikurdama Prisma pademonstravo didelį optimizmą . Jos privalumai nebent tie, kad galima ramiai kaip muziejuje pasivaikščioti ir yra kai kurių produktų (suomiškų), kurių nėra kituose prekybos centruose. Norint sėkmingai konkuruoti reikia kažko daugiau. Kad pastatas architektūriškai už Akropolį pranašesnis 10 kartų, pirkėjo apsisprendimo tai nepaveiks. Aišku, jei turėtų tankesnį parduotuvių tinklą, gal Prismai sektųsi geriau, tačiau kelis metus dirbus nuostolingai turbūt rizikinga plėstis (reikia turėti ir iš ko). Net kokia Fresh Market veržliau atrodė ir sparčiau plėtėsi, tik joje, kiek supratau, akcininkų galimybės buvo ribotos. Prisma turi stipresnį finansinį užnugarį. O kitos keturios rinkos senbuvės laikosi stabiliai ir savo klientūrą turi. Kol kas .
                                Aš manau, kad čia turbūt skandinaviškas flegmatiškas mąstymas. Čia kaip su Nokia, pramiegota rinka. Prismai reikia daugiau akcijų, lietuviai myli akcijas Kava, vynas, ledai... Deja, Prismoje lietuviams nepatrauklios akcijos... Ir nieko link to nedaroma. Prisidėjau prie Prismos Viršuliškių projektavimo. Suomiai sakė, žiauriai nesiseka. Bet ar jie daro viską teisingai kad tai pakeistų?

                                Comment


                                  Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                  Bent pagrindiniai produktai tikrai ne brangesni. O grįžtantys 5 proc. nuo pirkinių vs. 1 proc. Maximoje tikrai man naudingesni, nei apsipirkčiau Maximoje. Per mėnesį man grįžta 15-20 €. Ko Maximoje, kol buvau nuolatinis jų klientas, niekada nebūdavo.
                                  Apie nuolaidų korteles - Lidle jos bus ar ne? Kaip yra kitose šalyse?
                                  Visi forumų moderatoriai yra forumo balastas.

                                  Comment


                                    Parašė dsanto Rodyti pranešimą
                                    Tai apie Maximą ir Prismą aš nesvajoju Kuo tada iš esmės skiriasi didesni Lidlai nuo mažų? Vis tiek prekių asortimentas turėtų būti didesnis.
                                    Na gali būti daugiau kategorijų. Pavyzdžiui, mažame Lidl'e gali nebūti kokios nors keptos jautienos gręžinėlių, o dideliame gali būti. Bet jų bus visvien tik viena rūšis, galbūt dvi, o ne dešimt, kaip Maximoje. Galbūt kai kurioms prekėms bus skirta daugiau vietos: vietoj vienos lentynos tos pačios rūšies saldumynams bus skirtos dvi ir t.t., nors pačių prekių asortimentas nebus didesnis. Tai aktualu, kur yra didesni pirkėjų srautai.

                                    O dėl to, kad Lietuvoje nenusistovėję įpročiai, sorry, bet nemanau taip. Lietuviai jau turi pakankamai įaugusius įpročius, be to, mūsų tauta itin konservatyvi. Kad ir kaip man patiktų Prisma, daugeliui ji nepatraukli, todėl pvz.: Pramonės pr. Kaune esanti Prisma jau antrą kartą nuomininkų sąskaita mažina plotą
                                    Lyginu su senosiomis Vakarų Europos šalimis, kaip UK ar Vokietija, kur tie įpročiai formavosi po karo. Lietuvos supermarketų įpročiai formavosi nuo kokių 1998, kai atsirado pirmi šiuolaikiniai supermarketai. Iki tol situacija su kasdieniniu šopinimusi Lietuvoje buvo gana prasta, švelniai tariant. Šiuo požiūriu Lietuvos rinka tebėra labai jauna ir savo įpročių iki galo nesuformavusi. Jau kalbėjau apie tai savo ankstesniam poste. Tik kad tu jo, kaip minėjai, nesupratai. Bet čia jau ne John kaltė.


                                    O Lidle, kiek esu matęs užsienyje, daug patrauklumo nematau... Galbūt tik Lidlas labiau išsianalizavęs rinką ir nemiegos kaip skandinavai su Prisma, o priešingai - atras tą cinkelį, kuris pritrauks klientus.
                                    Lidl'o principas savaime ir yra "cinkelis", kuris turėtų traukti pirkėjus: mažesnės kasdieninių prekių kainos, kas, turint omeny lietuvių maistui išleidžiamą pajamų dalį (kuri yra viena didžiausių ES), Lietuvoje yra labai aktualu. Diskaunterių segmentas Lietuvoje iki šiol neegzistuoja ir Lidl'as eina į, iš esmės, tuščią nišą. Kol kas nėra iki galo aišku, kokio dydžio yra tos nišos potencialas, bet yra gerų prielaidų manyti, kad tas potencialas yra tikrai nemažas t.y. labiau kaip Vokietijos, nei kaip UK.

                                    Prismos atveju buvo visai kitaip: jie ėjo į jau pilną ir labai konkurencingą tradicinių supermarketų rinką, kuriai nelabai galėjo pasiųlyti kažko naujo. Aš pats esu buvęs Prismoje kelis kartus, bet iki šiol taip ir nesuprantu, kodėl ten turėčiau eiti vietoj Maximos ar Rimi. O kodėl turėčiau eiti (ir einu) į Lidl'ą, suprantu puikiai.

                                    Būčiau gana užtikrintas, kad Lidl'ui su lietuviška rinka viskas bus ok ir biznis seksis puikiai. Plius išloš ir kiti, kurie ten neis šopintis dėl bendrai padidėjusios konkurencijos rinkoje.
                                    Paskutinis taisė John; 2015.08.16, 18:19.

                                    Comment


                                      Parašė John Rodyti pranešimą
                                      Na gali būti daugiau kategorijų. Pavyzdžiui, mažame Lidl'e gali nebūti kokios nors keptos jautienos gręžinėlių, o dideliame gali būti. Bet jų bus visvien tik viena rūšis, galbūt dvi, o ne dešimt, kaip Maximoje. Galbūt kai kurioms prekėms bus skirta daugiau vietos: vietoj vienos lentynos tos pačios rūšies saldumynams bus skirtos dvi ir t.t., nors pačių prekių asortimentas nebus didesnis.


                                      Lyginu su senosiomis Vakarų Europos šalimis, kaip UK ar Vokietija, kur tie įpročiai formavosi po karo. Lietuvos supermarketų įpročiai formavosi nuo kokių 1998, kai atsirado pirmi šiuolaikiniai supermarketai. Lietuva šiuo požiūriu tebėra labai jauna ir savo įpročių iki galo nesuformavusi rinka. Jau kalbėjau apie tai savo ankstesniam poste.




                                      Lidl'o principas savaime ir yra "cinkelis", kuris turėtų traukti pirkėjus: mažesnės kasdieninių prekių kainos, kas, turint omeny lietuvių maistui išleidžiamą pajamų dalį, Lietuvoje yra labai aktualu. Diskaunterių segmentas Lietuvoje iki šiol neegzistuoja ir Lidl'as eina į tuščią nišą.

                                      Prismos atveju buvo visai kitaip: jie ėjo į jau pilną ir labai konkurencingą tradicinių supermarketų rinką, kuriai nelabai galėjo pasiųlyti kažko naujo. Aš pats esu buvęs Prismoje kelis kartus, bet iki šiol taip ir nesuprantu, kodėl ten turėčiau eiti vietoj Maximos ar Rimi.

                                      Būčiau gana užtikrintas, kad Lidl'ui su lietuviška rinka viskas bus ok ir biznis seksis puikiai. Plius išloš ir kiti, kurie ten neis šopintis dėl bendrai apdidėjusios konkurencijos rinkoje.
                                      Na kad nebuvo pigių tinklų, tai ne visai tiesa Norfa, pigiau grybo... Bet iki šiol tos sandėlio tipo parduotuvės nesulaukdavo dėmesio. O dėl įpročių sutinku, kad šalis jauna, bet per 15-20 metų tikrai susiformavę, gal ir ne patys stipriausi, bet tikrai konservatyvūs įpročiai. Lidl parodys, kiek jie stiprūs.

                                      Comment


                                        Beje, tiems, kas nuolat pabrėžia asortimentą kaip kažkokią supermarketų ir šopingo panacėją, rekomenduoju pasižiūrėti šitą Barry Schwartz kalbą TED. Manyčiau, Lidl'o sėkmė yra nemažai susijusi su tuo, apie ką jis kalba (paradox of choice)

                                        Comment


                                          Parašė John Rodyti pranešimą
                                          Beje, tiems, kas nuolat pabrėžia asortimentą kaip kažkokią supermarketų ir šopingo panacėją, rekomenduoju pasižiūrėti šitą Barry Schwartz kalbą TED. Manyčiau, Lidl'o sėkmė yra nemažai susijusi su tuo, apie ką jis kalba (paradox of choice)

                                          Youtube video
                                          Na čia gal nuo žmogaus priklauso. Mane labiausiai erzina XX Maximos, kurios neva didelės, bet iš tiesų pasirinkimas ribotas. Ateinu apsipirkti, o pvz.: manų su košės su žemuogėmis tiesiog nėra, nes ribotas asortimentas. Ryžių košės su vyšniomis - prašom. Tai man žymiai geriau nuvažiuot į Prismą, kur aš žinau, kad rasiu ir to, ir to. Ir dar daugiau. Juk aš nežinau, ko tą dieną man prireiks iš anksto.

                                          Bet čia individualu. Gal kitiems to pasirinkimo nereikia.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X