Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Gal kas gali ką nors parašyti apie Ratatouille ( La Troškinys)?

    iš kelių mačiusių girdėjau, kad afigenas Bet pačiai tokia animacija ne orie širdies, bijau eiti.. nebent jis tikrai turtingas humoru

    Comment


      Žmonės jai nematet Leon tai siuličiau pažeti tikrai neusivilsite.
      Life is a game that no one wins

      Comment


        Vakar vakare peržiūrėjau tikrai gerą siaubo filmą "28 Weeks Later...", tad visiems, kuriems patinka "siaubiakai" patarčiau pažiūrėti. Vertas dėmesio filmas.

        imdb vertinimas, - 7.4.
        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

        Comment


          Parašė Akela Rodyti pranešimą
          Gal kas gali ką nors parašyti apie Ratatouille ( La Troškinys)?

          iš kelių mačiusių girdėjau, kad afigenas Bet pačiai tokia animacija ne orie širdies, bijau eiti.. nebent jis tikrai turtingas humoru
          Ziurejau per PC su rusisku vertimu ir prasta kokybe... yra neblogu vietu bet i kino teatra del jo tikrai neiciau
          Tas kas valdo informaciją - valdo pasaulį...

          Comment


            Pagaliau Borną vakar pažiūrėjau Kaip ir pirmos 2 dalys jis man super
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              vakar, būdamas geros nuotaikos dėl lietuvių laimėjimo prieš čekius, ėjau į filmą Katakombos (Catacombs) (info: forumcinemas.lt).

              Labai geras filmas. Įtempto siužeto, originalus, šiurpokas, realus, netikėta (netradicinė) pabaiga.

              Filmas labai realus. Visi žinome apie katakombas Paryžiuje.
              Man pačiam teko lankytis požemiuose Maastrichte (Olandijoje), nors tai ne tas pats, bet įspūdžio užteko. Tie požemiai be galo painūs, prasideda atokiau nuo miesto ant kalno ir eina vos ne per pusę miesto. Pasakojo, kad juose itin lengva pasiklysti, o pasklydus – beveik neįmanoma rasti kelio atgal. Tuo metu, kai mes lankėmės (prieš pora metų), ten neseniai buvo rasti du negyvi vaikai, kurie pasiklydo ir nerado kelio atgal. Kai mes ten buvom, tai gidė prigrasino nenuklysti nei per žingsnį. Prieš porą šimtų metų ten slėpdavosi visi miesto gyventojai su gyvuliais , kai kildavo pavojus.

              Vienžo, šis filmas man priminė tuos požemius. Sukėlė tokį patį jausmą. Tie, kas lankėsi panašiose vietose, sugebės įsijausti į filmą.Filme viena mergina atėjo į vakarėlį požemiuose. Kai atvyko policija jų išvaikyti kilusioje panikoje mergina susitrenkia galvą , vėliau atsibunda, kai jau nieko nebėra. Be to, ji ne viena požemiuose . Beje, filme nieko nėra fantastinio, viskas realu.

              filmas 9/10 , orginalumas (9/10), baisumas (7/10) siužetas (8/10)


              Beje, reklamavo filmą „Absoliutus blogis. Susinaikinimas“. Šio filmo prima dalis man buvo nereali. Antra – itin prasta. Iš anonso sprendžiu, kad trečia turėtų būti nebloga. Šie filmai neturi savyje daug intelekto , ale tinka vaizduotei lavinti.
              Paskutinis taisė Andrew; 2007.09.05, 11:57.
              "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
              negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

              Comment


                Praeitą naktį sugalvojau, kad reikia išsitraukti lentynoje kažkodėl užkritusį A. Puipos "Nuodėmės užkalbėjimas". Išties puikus bei įdomus filmas, pradedant aktorių vaidyba ir baigiant operatoriaus darbu. Tikrai nebuvo gaila tų nuo miego atrėžtų 98 min.
                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                Comment


                  Parašė 99 Rodyti pranešimą
                  Praeitą naktį sugalvojau, kad reikia išsitraukti lentynoje kažkodėl užkritusį A. Puipos "Nuodėmės užkalbėjimas". Išties puikus bei įdomus filmas, pradedant aktorių vaidyba ir baigiant operatoriaus darbu. Tikrai nebuvo gaila tų nuo miego atrėžtų 98 min.
                  Paantrinsiu kolegai
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    Parašė Mantas Rodyti pranešimą
                    Paantrinsiu kolegai
                    Ėjom į tą filmą su klase Po seanso auklėtoja (kalbininkė, lietuvių mokytoja, 32m.) sakė, kad nematė, į ką ten žiūrėti.. O man patiko pati mintis, siužetas, akį rėžianti tiesa ir nė kiek neslepiamas buitiškumas. Net knygą nusipirkau, kuria remiantis pastatytas filmas - knyga nuvylė.

                    Comment


                      Tiesa... Taigi buvau aną savaitę išankstinėj "Rush Hour 3" Na seniai jau tiek kine iki pilvo skausmo nesijuokiau Chriss'as Tucker'is Dievas
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                        Pagaliau Borną vakar pažiūrėjau Kaip ir pirmos 2 dalys jis man super
                        Aga Man tikrai patiko. Tik kino teatre nespėsit viso veiksmo sugaudyt.

                        Comment


                          Zeitgeist. Keletas valandų ir visai įdomios istorijos .
                          „What does Christianity, 911 and The Federal Reserve have in common?“
                          http://video.google.com/videoplay?do...arch&plindex=0

                          Comment


                            Nu tai ką, buvau "La troškinys" (info: forumcinemas.lt). Mane ten nusivedė per prievartą . bet dabar suprantu, kodėl visi dėl šio filmo eina iš proto.

                            Tai idėjinis-vertybinis filmas. Ir vietų pažviegti yra nemažai

                            Žmonės, prašau, nueikite. Nebijokite, kad nukentės Jūsų 'rimtumo' ar 'intelektualumo' skraistė
                            "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                            negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                            Comment


                              Žiūrėjau Disturbia ("Paranoja" berods verčiasi), gerai, kad pinigų sutaupiau, nes visiškas

                              Comment


                                Kam patinka šiurpuliukai - siūlau filmą "Beneath". (IMDB info) Lietuviškai būtų "apačioje" ar kažkaip panašiai.

                                Paskaitęs aprašymą galvojau, kad bus nieko vertas, tačiau iš tiesų tai yra vienas geresnių mano matytų siaubo filmų. Na, iki "Skambučio" ar "Pagiežos" jam toli, bet šiaip tai gana sukrečianti istorija, kelios ne itin malonios scenos, nebloga jaunos aktorės (Nora Zehetner) vaidyba. Vietomis veiksmas prasilenkia su logika, bet galutinis rezultatas būtų maždaug - 8,5/10.

                                Comment


                                  Tik visai neseniai paziurejau Simpson Movie. Ir galiu pasakyt, kad kazkiek nuvyle jis mane.. Gal del to, kad per daug tikejausi is jo... Bet objektyviai vertinant, kartais viena serija per TV sukelia daugiau juoko, geru emociju, nei sis visas filmas. Tai tiek...
                                  Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                                  Comment


                                    Tiems, kam rūpi geras kinas:
                                    http://www.kinofestivalis.lt/

                                    Comment


                                      Prancuzu filmas Amelia (jai teisingai parasau), nuostabus nufilmuotas, Paryzeus archtektura parodyta neblogai, idomi istorijos linija, juokingas bet ne kvailas, gereuse ziuret su subtritrais.

                                      Comment


                                        Parašė Pauza Rodyti pranešimą
                                        Prancuzu filmas Amelia (jai teisingai parasau), nuostabus nufilmuotas, Paryzeus archtektura parodyta neblogai, idomi istorijos linija, juokingas bet ne kvailas, gereuse ziuret su subtritrais.
                                        moderatorEI darykit ką nors su šitu tipu... piktybiškai velE klaidas...

                                        Comment


                                          Parašė Hunte-r Rodyti pranešimą
                                          moderatorEI darykit ką nors su šitu tipu... piktybiškai velE klaidas...
                                          O kam, smagu juk

                                          Comment

                                          Working...
                                          X