Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Tadas Rodyti pranešimą
    Pažiūrėjau "Beautiful Mind". Nuostabus filmas.
    pritariu

    IT. Sicilija
    PT. 11 dienų Portugalijos keliais
    LT. Kaunas 2009.01.04

    Comment


      /\ tris kartus mačiau jau pamenu, gal vienuoliktoj klasėj mokytoja liepė pažiūrėti jį visai klasei ir po to rašėm interpretaciją berods, pažymiui

      Comment


        "All dogs go to heaven". Fantastiškas animacinis filmas, kuris vaikams gal ir nelabai tiktų žiūrėti nes yra apie mafiją

        Manau, jį būtų galima lyginti su tokiais šedevrais, kaip Liūtas karalius ir Gražuolė ir pabaisa. Patariu pasižiūrėt
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Dėl "I am legend". Ar "Invazija" nepanašaus tipo? Ko gero, rasčiau dar bent du filmus, kuriuose kažkokiu virusu užsikrėtę zombiai puola žmones.. Kažkaip net nebeįdomu ;/

          Comment


            Pries sventes buvau nuejes paziureti I am legend- tai man ziauriai patiko 9.5/10

            Comment


              Eikit š... Žiūrėjau I Am Legend ... Vienas!!! Tamsoj!!! Visai nelinksma buvo, bent jau pirmas 40 minučių. O po to per greitai įvykiai sudėlioti. Filmas kažkur 1h 35min. Turėtų būti (kaip jau pastebėta viršuj) kokios 2h 30min tada būtų sehr gut. Nors scenaristus galima būtų patarkuoti (amerikiečiai ko norėt ) Bet šiaip, duodam... hem... kokius tarkim 8. Tokius filmus žiūrint pražilt anksčiau laiko galima.

              Comment


                Šiandien pažiūrėjau "Once", labai geras neholivudiškas filmas man patiko ir soundtrack dainos puikios, beto vienas geriausių filmų pagal kino kritikus http://www.rottentomatoes.com/m/once/

                kasalotas.com

                Comment


                  Na, kas ką pasakys apie "Nereikalingi žmonės"? Nesu tokio tipo filmų megėjas, bet privalėjau nueit norėdamas parenmt lietuvišką kiną Smoriginas kaip aktorius - super
                  Mano nuotraukos @Fotki.com

                  Auto Show Millennium 2007
                  Retromobile 2007
                  "Kova 1". Driftingo čempionatas
                  "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                  Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                  BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                  Kauno Marių Regioninis Parkas

                  Comment


                    Katik perziurejau Death Proof... labai linksmas filmukas su geromis masinomis

                    Comment


                      Parašė John Rodyti pranešimą
                      Katik perziurejau Death Proof... labai linksmas filmukas su geromis masinomis

                      Su Tarantino niekad nebūna liūdna.. Nors šis filmas, ko gero, skysčiausias iš visų jo..
                      Jūsų,
                      Analitikas PlėtRa™

                      Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                      Comment


                        Į Death Proof ėjau į naktinį seansą - 00.15, tai jau tikrai geriau būčiau namie pamiegojęs tą laiką, nes maniau kine užmigsiu
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          Greate world of sound

                          When a man answers an ad to train as a record producer, he's excited by the prospectof signing undiscovered artists only to discover his new job isn't all it's cracked up to be.

                          There will be blood

                          A story about family, greed, religion, and oil, centered around a turn-of-the-century Texas prospector (Daniel Day-Lewis) in the early days of the business.

                          No country for old men

                          Violence and mayhem ensue after a hunter stumbles upon some dead bodies, a stash of heroin and more than $2 million in cash near the Rio Grande.
                          Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                          Comment


                            Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                            Į Death Proof ėjau į naktinį seansą - 00.15, tai jau tikrai geriau būčiau namie pamiegojęs tą laiką, nes maniau kine užmigsiu
                            Mūsų reakcija buvo kiek kitokia. „Wtf? Čia Tarantino filmas?“

                            Comment


                              Eikit i "Dzesio Dzeimso nuzudyma" su Brad Pitt, kol dar rodo. Tikrai labai geras filmas, 2:40 val. neprailgsta. O siaip dabar ypatingai laukiu "Svynio Todo".

                              Comment


                                Štai trys mano geriausi matyti filmai "Alfa Gauja","Amerikos Gangsteris" ir "Futbolo Chuliganai" Visi trys filmai kažko pamoko

                                Comment


                                  Vakar buvau Sweeney Todd- The Demon Barber of Fleet Street.
                                  Panašų filmą senai mačiusi, gotikinė atmosfera, daug kraujo, peiliai . Kartais net per daug kraujo...
                                  Dainos... Vienos tikrai patiko, kitos- laukiau, kad greičiau baigtus .
                                  Šiaip filmas man patiko, aš mėgstu tokius nelabai formatinius filmus . Plius Johny Depp'as (inlove) .

                                  Comment


                                    Pažiūrėjau "Surf's Up". Na tikrai labai nuostabus filmukas.
                                    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                    Comment


                                      Parašė Tadas Rodyti pranešimą
                                      Pažiūrėjau "Surf's Up". Na tikrai labai nuostabus filmukas.
                                      Aš irgi visai neseniai tik pažiūrėjau Seniai ką animacinio buvau bežiūrėjęs, bet jei ir kiti tokie tai mielai žiūrėsiu LABAI smagus filmukas
                                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                                      Auto Show Millennium 2007
                                      Retromobile 2007
                                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                                      Comment


                                        Dauguma siuolaikines animacijos kuriniu yra tikrai idomus. Man asmeniskai patinka
                                        Dar katik per LNK baigiau ziureti filma Laiko masina (The Time Machine, 2002m.). Buvau visai pamirsusi apie si nebloga, mano manymu, filma.

                                        Comment


                                          Man asmeniskai visu laiku ir visu tautu geriausias filmas yra Sergio Leone rezisuotas "Kartą Amerikoje" (Once Upon a Time in America) su Robertu De Niro ir Jamsu Woodsu. Dabar taip filmu nebestato. Galingas, brandus, sudetingas filmas. Idomus ir meniskas.
                                          Konkuruoti gali nebent režisieriaus Francis Ford Coppolos pagal Mario Puzo romaną pastatyta triju filmu epopeja "Krikštatėvis" (The Godfather). Vaidina visa plejada puikiu aktoriu Marlon Brando , Al Pacino , Robert Duvall , Diane Keaton , James Caan, tas pats Robert De Niro.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X