Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Silence Rodyti pranešimą
    Dauguma siuolaikines animacijos kuriniu yra tikrai idomus. Man asmeniskai patinka
    Dar katik per LNK baigiau ziureti filma Laiko masina (The Time Machine, 2002m.). Buvau visai pamirsusi apie si nebloga, mano manymu, filma.
    Man irgi patiko

    Comment


      Aš ir žiūrėjau "Laiko kašina" per LNK, tikrai įdomus filmas Pažėjęs "Laiko mašina" prisiminiau vieną labai gerą dokumentinį filmą ir rekomenduoju visiems jį pažiūrėti, tai nelengva, bet labai įdomi dokumentika: "The elegant universe". Gal ateityje vis dėlto bus įmanoma keliauti laiku?
      I-oji dalis:
      http://video.google.com/videoplay?do...93346942339345
      II-oji dalis:
      http://video.google.com/videoplay?do...29554914167356
      III-ioji dalis:
      http://video.google.com/videoplay?do...48358304155609

      Smagaus žiūrėjimo

      Comment


        Šianakt žiūrėjau per TV3 Cowboy Bebop. Tikrai vertas dėmesio anime ir manga kūrinys... Gera muzika, siužetas, pastatymas... Ko gi dar reikia geram filmui?

        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Visiems siūlau pažiurėti itališką šedevrą apie zombius (prieš kurį nublanksta bet koks besmegeniškas holivudinis šudevras, kuriame svarbiausi faktoriai yra veiksmas ir galvų taškymas) - Dellamorte Dellamore (The Cemetary Man)
          „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

          Comment


            Kaip laukiu šio filmo
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              Pastarieji du mano žiūrėti filmai:
              Darren Aronofsky
              Pi (1998)
              Stilistiškai panašus į sekantį ir turbūt visiems labiau žinomesnį šio režisieriaus filmą "Requiem for a Dream", tačiau tematika itin skiriasi, ir, bent jau asmeniškai man, yra daug idomesnė, nepamirštant ir to skaičiaus filmų, sukurtų apie narkotikus. Iš esmės šių dviejų filmų pavadinimai puikiai juos apibūdina.
              Filmas apie skaičius, racionalumą ir "pavojingą" žmogaus siekį suvokti viską kaip skaičius, formulę.

              Daft punk
              Electroma (2006)
              Racionalumo tematika panašus į anksčiau minėtą "Pi", tačiau viskas, rodos, vyksta atvirkščiai. Šiame filme robotai bando tapti žmonėmis. Unikalus filmas, garbintas daugybėje tarptautinių festivalių, tačiau dažniausiai nesuprastas "viduriniosios klasės". Jis arba labai patinka, arba atrodo visiška nesamonė.
              Daft punk muzika, ramybė ir robotų pasaulis, pažadintas kažkieno noro tapti žmogumi.

              Tikrai verta pamatyti abu.
              Paskutinis taisė astralindy; 2008.01.21, 20:10.

              Comment


                Parašė Analitikas PlėtRa Rodyti pranešimą
                Su Tarantino niekad nebūna liūdna.. Nors šis filmas, ko gero, skysčiausias iš visų jo..
                Na kad po Reservoir Dogs ir Pulp Fiction Tarantino nieko prilygstancio pastariesiems lyg ir nebesukure. Visa kita buvo labiau siaip nuotaikingi pasiziurejimai vakare su alum, kaip ir pastarasis
                Kaip bebutu, man is esmes patiko visi jo filmai
                Paskutinis taisė John; 2008.01.21, 20:30.

                Comment


                  Aš į šitą trijulę dar įterpčiau abi Kill Bill dalis
                  You might surprise yourself.

                  Miestai.net FB

                  Comment


                    Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                    Kaip laukiu šio filmo
                    ...
                    Prancūziška versija geresnė .

                    Comment


                      Parašė spirit Rodyti pranešimą
                      Aš į šitą trijulę dar įterpčiau abi Kill Bill dalis
                      O aš nuo "Nuo sutemų iki aušros"

                      Comment


                        Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                        O aš nuo "Nuo sutemų iki aušros"
                        Šitam Q tik scenarijų parašė, o režisavo jo geras draugas, toks pat priplaukėlis Roberto Rodriguez. Nerealūs bičai, jiems į kompaniją dar tinka Guy Ritchie. Jei trys susėstų, sunku net ir suvokt, kokį šedevrą sukurtų..
                        Jūsų,
                        Analitikas PlėtRa™

                        Komentaro autorius neatsako už nieką išskyrus save - galvokit savo galva, jis nėra Jūsų dvasinis gyvenimo vadovas.

                        Comment


                          "Juodojo" kino mėgėjams rekomenduoju pažiūrėti "Michael Clayton" (pas mus vadinamas "Maiklo Kleitono sukurta tiesa").
                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                          Comment


                            Va, prieš porą dienų pažiūrėjau "No Country for Old Men". Rekomenduoju, kas mėgsta Coenus ir prisimena " The Big Lebowski" ar "O Brother, Where Art Thou?". Dar galiu pridurti, kad filamas man pasirodė kiek "tarantiniškas", kas nėra blogai. Filmo pliusai - labai gerai parinkti aktoriai, kaip visada geras coeniškas scenarijus ir naracija, geras operatoriaus darbas, kaip visada subtilus humoras ir t.t. Pažiūrėkite ir patys įvertinkikikite . Aš pats tikrai žiūrėsiu antrą kartą dėl labai liksmo pietiečių akcento
                            Paskutinis taisė Perfect; 2008.01.30, 15:51.

                            Comment


                              Parašė astralindy Rodyti pranešimą
                              Pastarieji du mano žiūrėti filmai:
                              Darren Aronofsky
                              Pi (1998)
                              Stilistiškai panašus į sekantį ir turbūt visiems labiau žinomesnį šio režisieriaus filmą "Requiem for a Dream", tačiau tematika itin skiriasi, ir, bent jau asmeniškai man, yra daug idomesnė, nepamirštant ir to skaičiaus filmų, sukurtų apie narkotikus. Iš esmės šių dviejų filmų pavadinimai puikiai juos apibūdina.
                              Filmas apie skaičius, racionalumą ir "pavojingą" žmogaus siekį suvokti viską kaip skaičius, formulę.
                              Tikrai verta pamatyti abu.
                              dar rekomenduočiau ir šio filmo garso takelį
                              Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                              Comment


                                Parašė 99 Rodyti pranešimą
                                dar rekomenduočiau ir šio filmo garso takelį
                                Taip, Pi yra nepriklausomo kino klasika

                                Comment


                                  Visiems rekomenduoju nueiti į Prancūzų kino festivalį "Žiemos ekranai".
                                  Vakar buvau "Skalvijoje" filmuose "Byrančios svajonės" ir "Žako iš Nanto". Abu verti dėmesio. "Byrančias svajones" bus dar galima pamatyti Sekmadienį 16:30.
                                  "Skalvijos" tvarkaraštis

                                  Džiugu, kad festivalis taip pat vyks ir kituose miestuose:
                                  Nuo vasario 2 d. iki 11. Kaune, Senamiesčio kino klube (M.Žilinsko dailės galerijoje)
                                  Nuo vasario 8 d. iki 11 d. Panevėžio kultūros centre „Garsas“

                                  Ir dar truputėlis kino Kaune:
                                  Nekomercinis kinas klube „The FACE“
                                  Laikas: Vasario 3 diena, sekmadienis, 17:00 val.

                                  Comment


                                    Peržiūrėjau "i am legend". Šlamštas, galiu pasakyt... Pabaiga nesąmoninga ir blogąja prasme visai netikėta, siužetas manau visiškai prastas..

                                    Comment


                                      Parašė Akela Rodyti pranešimą
                                      Peržiūrėjau "i am legend". Šlamštas, galiu pasakyt... Pabaiga nesąmoninga ir blogąja prasme visai netikėta, siužetas manau visiškai prastas..
                                      Bet vaizdai, ypač pirmojoje pusėje - įspūdingi. Miestų ir urbanistikos forumiečiams tokie apleisto Manheteno vaizdai turėtų būt ypač prie širdies
                                      Paskutinis taisė Valiukas; 2008.01.30, 20:20.

                                      Comment


                                        Parašė Akela Rodyti pranešimą
                                        Peržiūrėjau "i am legend". Šlamštas, galiu pasakyt... Pabaiga nesąmoninga ir blogąja prasme visai netikėta, siužetas manau visiškai prastas..
                                        Kuom ta pabaiga bloga? Pats filmo pavadinimas pasako, kad jis neišgyveno.
                                        Ir filmas man patiko. Pats Manhattan'as, kaip Valiukas sakė ... Esu mačiusi krūvą blogesnių filmų.

                                        Comment


                                          Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                          Kuom ta pabaiga bloga? Pats filmo pavadinimas pasako, kad jis neišgyveno.
                                          Ir filmas man patiko. Pats Manhattan'as, kaip Valiukas sakė ... Esu mačiusi krūvą blogesnių filmų.
                                          Na, man asmeniškai, trūko intrigos visame filme. O pabaigoje viskas taip greit baigiasi.. Kaip siaubo filmas, neįspūdingas, kaip Sci-Fi, gal ir nieko, nors galima buvo labiau plėtoti tuos tyrimus ir t.t..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X