Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Prancūzų (ir ne tik) juodojo kino gerbėjams rekomenduoju - "Žakas Merinas: mirties instinktas" (Mesrine: L’instinct de mort).
    It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

    Comment


      Parašė Orto Panti Rodyti pranešimą
      Kam liūdna patariu pažiūrėt šį filmą. Idiocracy: http://www.youtube.com/watch?v=L0yQunhOaU0

      Komedijos šedevras apie, kurį retas žino. Daug durnų dalykų, bet tikrai ne durnas filmas.
      Aš parsisiunčiau jį tavo rekomenduojamas.
      Laiko gaišatis, kvailas totaliai....
      You've got one life! Live it!

      Comment


        Rekomenduoju - "One Way"

        „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

        Comment


          Mokykloj per pora etikos pamokų sugebėjom peržiūrėti projektinį švedišką (su lietuviškais subtitrais) filmą "Blogis":

          http://www.imdb.com/title/tt0338309/

          Mokytoja privertė daug apie jį mąstyt, o pagalvojus apie šį tą daugiau nei mačiau ekrane, tikrai vertas dėmesio filmas.
          Paskutinis taisė Boružėlė; 2008.12.10, 23:03.

          Comment


            Parašė fredis Rodyti pranešimą
            Aš parsisiunčiau jį tavo rekomenduojamas.
            Laiko gaišatis, kvailas totaliai....
            Totaliai kvailas, bet pilna geru alegoriju ir prasukant galima paziuret. Ypach pradzia tokiu filmu padaryta su ikvepimu
            Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

            Comment


              Sutinku, kad yra banalių vietų, bet tai, kad žmogus panaudojo žmonių kvailėjimą savo filmui, nėra kvaila.

              Comment


                http://www.schindlerslist.com/
                You might surprise yourself.

                Miestai.net FB

                Comment


                  Galiu NEparekomenduoti filmo "Diena kai žemė sustojo". Šis filmas patenka į visų laikų blogiausių sci-fi filmų top5:
                  1. 10,000 BC
                  2. The Core
                  3. The day the earth stood still
                  4. Independence day
                  5. The day after tomorrow

                  P.S.: Gaila Matricai vietos jau neuztenka
                  Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                  Comment


                    Kaip sakant kiekvienam savas stilius. Apie Matrica galetum patyleti nes ji pripazystama kaip vienas geriausiu filmu kino istorijoje. Apie filma Diena kai sustojo zeme tai yra ivairiu pasisakymu as vat vakar maciau tiek senaja 1951 metu versija tiek dabartine tad pasakyti kad tai totalus sudas yra nesamone man patiko tiek senoji tiek dabartine. Nezinau bet jokiu budu nesutikciau kad nepriklausomybes diena yra blogiausias SCIFI (nr. 4)

                    Comment


                      Nepriklausomybes diena yra vienas is filmu, kuri, nors ir simta kartu maciau, vistiek mielai paziuriu.

                      Comment


                        Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                        Nepriklausomybes diena yra vienas is filmu, kuri, nors ir simta kartu maciau, vistiek mielai paziuriu.
                        Aš taip pat

                        O dėl tos Žemės tai aš nesenai žiūrėjau mažabiudžetinę versiją: The Day The Earth Stopped. Visai patiko, nors efektų aišku 0 ir matosi, kad labai jau pinigėlių neturėjo. O bdr eisiu pasižiūrėti šio, bandau eit į kiną, nes juk nuo kitų metų brangs viskas
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          O man tai visai patiko tas "Diena kai sustojo žemė". Aišku, tikėjausi, kad filmas bus visai kitoks, tad nustebau, kad nuo filmo pradžios neprasidėjo visokios gamtos katastrofos (kaip įprasta). Pabaiga nebuvo įspūdinga, gal net kiek nuvylė. Ir, beje, pavadinime minimo žemės sustojimo filme taip ir nepamačiau. Taip ir išėjo visi žiūrovai nesusipratę ir kalbėdami, kada gi ta žemė sustojo
                          Tai va, mano nuomone tai yra pagrindiniai trūkumai. Bet in overall,nekalbant apie pabaigą, filmas tikrai įdomus, sukuriantis intrigą nuo pirmųjų minučių. Mielai pažiūrėsiu dar kartą, kai tik atsiras dvd rip torentuose
                          Why visit Vilnius?

                          Galerija

                          Comment


                            Parašė fredis Rodyti pranešimą
                            Aš taip pat

                            O dėl tos Žemės tai aš nesenai žiūrėjau mažabiudžetinę versiją: The Day The Earth Stopped. Visai patiko, nors efektų aišku 0 ir matosi, kad labai jau pinigėlių neturėjo. O bdr eisiu pasižiūrėti šio, bandau eit į kiną, nes juk nuo kitų metų brangs viskas
                            Gal tas "mažabiudžetinis, Kartais ne kokiais 51 metais padarytas ?

                            http://www.imdb.com/title/tt0043456/
                            Kairiarankių klubas - Left.lt

                            Comment


                              Parašė vtomux Rodyti pranešimą
                              O man tai visai patiko tas "Diena kai sustojo žemė". Aišku, tikėjausi, kad filmas bus visai kitoks, tad nustebau, kad nuo filmo pradžios neprasidėjo visokios gamtos katastrofos (kaip įprasta). Pabaiga nebuvo įspūdinga, gal net kiek nuvylė. Ir, beje, pavadinime minimo žemės sustojimo filme taip ir nepamačiau. Taip ir išėjo visi žiūrovai nesusipratę ir kalbėdami, kada gi ta žemė sustojo
                              Tai va, mano nuomone tai yra pagrindiniai trūkumai. Bet in overall,nekalbant apie pabaigą, filmas tikrai įdomus, sukuriantis intrigą nuo pirmųjų minučių. Mielai pažiūrėsiu dar kartą, kai tik atsiras dvd rip torentuose
                              Paziurek 1951 metu suprasi kada sustojo o seip isduosiu paslati tai filmo pabaigoj kai visas transportas visa energija varomi prietaisai , elektra dingo.

                              Parašė Andrewass Rodyti pranešimą
                              Gal tas "mažabiudžetinis, Kartais ne kokiais 51 metais padarytas ?

                              http://www.imdb.com/title/tt0043456/
                              Ne yra 2008 tik pries sita isejas mazabiudzetinis, ten tokia faina ateive Plika pradzioj laksto

                              Comment


                                Parašė NIR_Rimc Rodyti pranešimą
                                Kaip sakant kiekvienam savas stilius. Apie Matrica galetum patyleti nes ji pripazystama kaip vienas geriausiu filmu kino istorijoje. Apie filma Diena kai sustojo zeme tai yra ivairiu pasisakymu as vat vakar maciau tiek senaja 1951 metu versija tiek dabartine tad pasakyti kad tai totalus sudas yra nesamone man patiko tiek senoji tiek dabartine. Nezinau bet jokiu budu nesutikciau kad nepriklausomybes diena yra blogiausias SCIFI (nr. 4)
                                Tarp 16iolikinių paauglių gal. Būtent jei tau patinka viskas tvarkoje aš irgi parašiau savo nuomonę nieko daugiau. Bet tada nekalbėk apie kino istoriją, ok ?
                                Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                Comment


                                  Parašė keen Rodyti pranešimą
                                  Tarp 16iolikinių paauglių gal. Būtent jei tau patinka viskas tvarkoje aš irgi parašiau savo nuomonę nieko daugiau. Bet tada nekalbėk apie kino istoriją, ok ?
                                  Matricos trilogija yra vienas populiariausių ir ko gero labiausiai vykusių kino projektų kiberpanko (cyberpunk) kategorijoje. O šio žanro gerbėjai toli gražu neapsiriboja 16iolikiniais paaugliais

                                  Comment


                                    kazkodel man mintyse iskart iskyla barza ir plaukais apauge, ir storus akinius nesiojantys "mokslininkai" is anapaus "balos"


                                    Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                    Matricos trilogija yra vienas populiariausių ir ko gero labiausiai vykusių kino projektų kiberpanko (cyberpunk) kategorijoje. O šio žanro gerbėjai toli gražu neapsiriboja 16iolikiniais paaugliais
                                    www.tomflagman.com

                                    Comment


                                      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                      Matricos trilogija yra vienas populiariausių ir ko gero labiausiai vykusių kino projektų kiberpanko (cyberpunk) kategorijoje. O šio žanro gerbėjai toli gražu neapsiriboja 16iolikiniais paaugliais
                                      Patinka man tie visi efektai ir bendrai tos tokios tram param efektingos scenos. Bet... kai a'la pasaulinės problemos sprendžiamos karate, Kung Fu, Sambo ar Džit kiun do stiliais tai juokinga

                                      Tai visą šitą trilogiją labai supaprastina. Kažko trūksta. Pažiūrėjus filmą lieka jausmas, kad kažko nepamatei ar kažką dar norėtum pamatyti. "Nedadelka"
                                      *******
                                      Miestai.net Fb

                                      Comment


                                        Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
                                        Matricos trilogija yra vienas populiariausių ir ko gero labiausiai vykusių kino projektų kiberpanko (cyberpunk) kategorijoje. O šio žanro gerbėjai toli gražu neapsiriboja 16iolikiniais paaugliais
                                        Nesu isskirtinai kiberpanko gerbejas, bet man pvz labai patiko anime "Ghost in the shell", jeigu kalbant apie zanro geriausius. Aisku populiarumas yra kitas dalykas.
                                        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                                        Comment


                                          Geras filmas, nors galėtų būti gal ir dar geresnis - "Rwanda hotel". Apie filmą:
                                          http://en.wikipedia.org/wiki/Hotel_Rwanda

                                          Pasakojama apie 1994 m. vykusią etninio konflikto atomazgą Ruandoje, kai buvo išžudyta apie milijona vienos genties (Tutsių) žmonių. Po to, visi glavniausi stojo prieš Tarptautinį Baudžiamąjį Tribunolą Ruandai (ICTR):
                                          http://69.94.11.53/
                                          Tik nepakantumas teisės pažeidimams ir optimizmo skleidimas atves mūsų valstybę į tiesos kelią :)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X