Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė vtomux Rodyti pranešimą
    Vakar žiūrėjau, tai pasirodė toks visai neblogas filmas. Žinoma, tų "tylėjimo" epizodų, kaip Valiukas sakė, tikrai yra, bet viskas ne taip baisiai kaip galėtų būti (lyginant su kitais lietuviškais filmais). Įdomus tuo, kad filmuota Vilniuje - tai buvo pagrindinė priežastis, dėl kurios norėjau pamatyti šį filmą. Šiame filme veiksmo mažai, istorija vystoma lėtu ir ramiu tempu. Bet nuobodžiauti per daug neteko - bent keli juokingi epizodai tikrai buvo
    Vienu žodžiu, nesitikėkit kažkokio stebuklo, bet žinant, kad tai lietuviškas filmas, manau, pamatyti verta

    Deja, kine galimybes pamatyti neturiu, bet, tikiuosi, pasirodys online saltiniuose.

    Siaip mano demesi patrauke dar ir del gan geros kombinacijos: masinos+vairavimas+Vilnius t.y. dalykai, be kuriu neisivaizduoju savo gyvenimo prasmes

    Comment


      Dievinu Tim Burton freak'išką kūrybą. Niekad nenuvylė jo keista ir šlykščiai gražios fantazijos animacija, tikiuos ir šis darbas bus ne ką prastesnis:

      9
      Paskutinis taisė tivoli; 2009.10.26, 01:24.
      Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
      Dordrechtas/Haarlemas
      Nesebaras/Plovdivas
      Kiolnas

      Comment


        Parašė tivoli Rodyti pranešimą
        Dievinu Tim Burton freak'išką kūrybą. Niekad nenuvylė jo keista ir šlykščiai gražios fantazijos animacija, tikiuos ir šis darbas bus ne ką prastesnis:

        9
        Youtube video
        Ten kur ir Tim Burton tai visada būna gėris. Tikuosi, kad tai bus kažkas panašaus, kaip ir legendiniai jo "Vincent" ir "Nightmare before christmas"
        You might surprise yourself.

        Miestai.net FB

        Comment


          Kaip tik vakar žiūrėjau šitą filmą. Patiko

          Comment


            9 ir aš žiūrėjau. Neblogas, gera istorija, savotiška ir rimtesnė animacija (?)
            You've got one life! Live it!

            Comment


              Ir as vakar ziurejau Paranormal Activity. Prisipazinsiu, neziuriu siaubo filmu, nes 99% ju yra vienodi ir nuspejami. Sis mane kazkaip suviliojo ir paziurejes supratau kodel. Tikrai ispudingai perteikiamas realistiskumo pojutis. Tarsi ziuretum dokumentini filmuka is youtube. Ne itin ramiai uzmigau vakar vakare
              www.tomflagman.com

              Comment


                Aš jau koks mėnesis "2012" filmo laukiu. Man jis bus metų filmas, tikiuosi Ir pogalais lenkai dviem dienomis anksčiau jį pamatys. Neįkertu kodėl kelios šalys jį anksčiau išvys...

                Tai pirmasis filmas, kurio laukiu....
                Paskutinis taisė fredis; 2009.10.26, 13:30.
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  /\ Geras filmas būtų, bet jau kaip nemėgstu to pagrindinio aktoriaus (J.Cusack) :/
                  Aš tikrai myliu Lietuvą!

                  Comment


                    Dar vienas filmas apie pasaulio pabaigą, įvairiausius "kataklizmus", na tam kas mėgsta spec efektus gal tai ir atrodo geras filmas.

                    Comment


                      Parašė FlagMan Rodyti pranešimą
                      Ir as vakar ziurejau Paranormal Activity. Prisipazinsiu, neziuriu siaubo filmu, nes 99% ju yra vienodi ir nuspejami. Sis mane kazkaip suviliojo ir paziurejes supratau kodel. Tikrai ispudingai perteikiamas realistiskumo pojutis. Tarsi ziuretum dokumentini filmuka is youtube. Ne itin ramiai uzmigau vakar vakare
                      Geras, man irgi patiko Bet va mano draugė tai užmigo per jį, neperneša ji laukimo ilgo
                      You've got one life! Live it!

                      Comment


                        Tai jau geriau draugei ir miegot. O tai paskui iki tuliko nakti turetum nuvest ir pabudet
                        www.tomflagman.com

                        Comment


                          Gal kas matėt filmą "4 mėnesiai, 3 savaitės, 2 dienos" ?
                          xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                          Comment


                            Parašė ievutu Rodyti pranešimą
                            Gal kas matėt filmą "4 mėnesiai, 3 savaitės, 2 dienos" ?
                            oi, ne..maciau tik 9.5 savaites
                            KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                            Comment


                              Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                              Kam patinka siaubo filmai, tai patariu pažiūrėkit PARANORMAL ACTIVITY. Iškart patariu silpnų nervų žmonėm nežiūrėti, nes filmas tikrai žiauriai veikia psichologiškai Ir geriau žiūrėkit ne vieni

                              Youtube video

                              http://www.imdb.com/title/tt1179904/
                              Vakar naktį žiūrėjau, vienas su ausinėm. Ir niekaip nesuprantu kurios ten vietos buvo baisios. 6/10 max. Man asmeniškai [rec] geresnis už šitą.
                              Paskutinis taisė Vilius; 2009.10.29, 12:57.
                              I love INNUENDO!

                              Comment


                                Parašė Vilius Rodyti pranešimą
                                Vakar naktį žiūrėjau, vienas su ausinėm. Ir niekaip nesuprantu kurios ten vietos buvo baisios. 6/10 max. Man asmeniškai [rec] geresnis už šitą.
                                O man atvirščiai. [rec] nuobodus. Visi tie zombiai iki gyvo kaulo įgryse. Šitas tikroviškesnis, ypač jei visiškai nesi abejingas pomirtiniam pasauliui.

                                Comment


                                  Parašė fredis Rodyti pranešimą
                                  Aš jau koks mėnesis "2012" filmo laukiu. Man jis bus metų filmas, tikiuosi Ir pogalais lenkai dviem dienomis anksčiau jį pamatys. Neįkertu kodėl kelios šalys jį anksčiau išvys...

                                  Tai pirmasis filmas, kurio laukiu....
                                  Nesigadinkit skonio Emericho bei Bėjaus specialiųjų efektų kratiniais. Mano nuomone tokius dalykus aplamai reikėtų uždrausti vadinti "filmais". Kažkas susprogsta, kažkas kažką eina gelbėti per dar daugiau sprogimų, asteroidų krintančių per pastatus, o filmas baigiasi kai po pačio didžiausio sprogimo tas kažkas tą kitą kažką randa. Yay. Prisiminkim tokius absurdiškus daiktus kaip "Nepriklausomybės diena" arba "Armagedonas" - lygiai tokius pat "filmus" štampuoja šie genijai iki dabar. Siužetai tokie lyg juos būtų kūręs penkių metų vaikas,o montažas lyg iš MTV klipo.
                                  „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                                  Comment


                                    Nepakeisi mano nuomonės ir skonio Himleri, kaip suprantu tau tos pasaulio pabaigos nepatinka ir tiek čia jau kaip sakant skonio reikalas, bet faktas tas, kad 2012 bus vienas iš sėkmingiausių filmų 09 metais pasaulyje.
                                    You've got one life! Live it!

                                    Comment


                                      Parašė Aidzius Rodyti pranešimą
                                      oi, ne..maciau tik 9.5 savaites
                                      "9.5 savaitės" filmas- lengvas erotikos mišinys.

                                      Na, o "4 mėnesiai, 3 savaitės ir 2 dienos" tai puikus meninis filmas, apie abortą ir moters psichologiją.
                                      xXx. Purvina fantazija. Kai nerūpi niekas, ką sako kiti. Kai paskęsti tyloje, cigaretės dūmuose ar glamonių kvaituly.

                                      Comment


                                        Meninis apie moters abortą? Meniškai abortą padarė?

                                        Comment


                                          Ale neprastas tas "Paranormal Activity" - biudžetas $15 000, o vien JAV susišlavė $65 mln.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X