Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Irma Rodyti pranešimą
    Bet paties įvertinimai gan neaukšti
    Tai, kad aš nedievinu romantinių komedijų

    Comment


      Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
      Tai, kad aš nedievinu romantinių komedijų
      o pyyyyp .. galvojau įsijungei į mūsų gretas, apsirikau
      Bet pražia gera
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        Parašė Irma Rodyti pranešimą
        o pyyyyp .. galvojau įsijungei į mūsų gretas, apsirikau
        Bet pražia gera
        Sakai, virstu moterim? Aš labiau norėčiau būt laikomas vyru, kuris dėl mylimos moters padarytų viską - netgi pažiūrėtų dvi romantines komedijas iš elės

        Comment


          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
          Sakai, virstu moterim?
          Tikrai nemanau taip

          Parašė Valiukas Rodyti pranešimą
          Aš labiau norėčiau būt laikomas vyru, kuris dėl mylimos moters padarytų viską - netgi pažiūrėtų dvi romantines komedijas iš elės
          *******
          Miestai.net Fb

          Comment


            Ką tik pažiūrėjau 2008 m. rusų muzikinį filmą, tragikomediją „Stileivos“ (Стиляги), http://www.imdb.com/title/tt1239426/, filmas apie 1955 m. neformalų Maskvos jaunimą, norėjusį išsiskirti iš pilkos aplinkos vakarietiška apranga, besiklausiusi vakarietiškos pop muzikos ir džiazo, bei už tokius užsiėmimus gaudavusi „tarybinės šalies priešų“ bei „išdavikų“ etiketes.

            Vienas iš filmo epizodų: universiteto komjaunimo posėdyje svarstomas studentas „stileiva“, kaltinamoji vietinės komjaunimo organizacijos vadovės kalba bei komjaunimo bilieto atidavimas. Epizode man jaučiasi Alano Parkero ir Pink Floyd „The Wall“ įtaka, bet rezultatas neblogas. Patį filmą įvertinčiau 7 balams.

            Comment


              Down by Law (1986)

              Life is a game that no one wins

              Comment


                Užmečiau akį į 2008 Rambo su Sylvesteriu Stallone (peržiūrėjau tik ~1/3 filmo, o likusią dalį tiesiog prasukau)

                Mano supratimu, vienintelis filmo + yra keletas gražių Tailando (kur filmuota didžioji filmo dalis) gamtovaizdžių, užfiksuotų profesionalia kamera. Visa kita - kažkoks neaiškus ir netgi komiškas (nors ir be intencijos) skerdynių, tragiškos vaidybos, neįtikinančio siužeto ir šiaip nesąmonių kratinys. Tokį kvailą ir beprasmišką filmą teko matyti jau seniai. Keisčiausia, kad IMDB filmas įvertintas net 7,3/10!

                Mano vertinimas: 1/10 (1 už gamtovaizdžius)

                Paskutinis taisė John; 2009.12.06, 05:32.

                Comment


                  Parašė Hortis Rodyti pranešimą
                  Ką tik pažiūrėjau 2008 m. rusų muzikinį filmą, tragikomediją „Stileivos“ (Стиляги), http://www.imdb.com/title/tt1239426/, filmas apie 1955 m. neformalų Maskvos jaunimą, norėjusį išsiskirti iš pilkos aplinkos vakarietiška apranga, besiklausiusi vakarietiškos pop muzikos ir džiazo, bei už tokius užsiėmimus gaudavusi „tarybinės šalies priešų“ bei „išdavikų“ etiketes.

                  Vienas iš filmo epizodų: universiteto komjaunimo posėdyje svarstomas studentas „stileiva“, kaltinamoji vietinės komjaunimo organizacijos vadovės kalba bei komjaunimo bilieto atidavimas. Epizode man jaučiasi Alano Parkero ir Pink Floyd „The Wall“ įtaka, bet rezultatas neblogas. Patį filmą įvertinčiau 7 balams.

                  Youtube video
                  nieko sau įtaka, čia visiškai sąmoningai padarytas ''remake'', o ne įtaka

                  beje, puikus filmas. kaip visada, šiuolaikiniuose RU filmuose trūkumų yra, bet bendrai kokybiškai padaryta: įdomus siužetas, geras paveiksliukas (kaip nufilmuota), ir kas visai retai būna RU filmuose - geras soudtrek'as (bent jau bendro vaizdo tikrai negadinantis ).

                  bendrai vertinčiau 9 ( 8/9, bet pridedu už siužetą) ir patarčiau pažiūrėt gerai parodyta "šilta" komunistinė atmosfera ir kaip tokio totalitarizmo sąlygomis žmonės plaukia prieš srovę.
                  Paskutinis taisė [sp]; 2009.12.06, 08:49.
                  Reikia fotografo?

                  Comment


                    Parašė [sp] Rodyti pranešimą
                    nieko sau įtaka, čia visiškai sąmoningai padarytas ''remake'', o ne įtaka

                    beje, puikus filmas. kaip visada, šiuolaikiniuose RU filmuose trūkumų yra, bet bendrai kokybiškai padaryta: įdomus siužetas, geras paveiksliukas (kaip nufilmuota), ir kas visai retai būna RU filmuose - geras soudtrek'as (bent jau bendro vaizdo tikrai negadinantis ).

                    bendrai vertinčiau 9 ( 8/9, bet pridedu už siužetą) ir patarčiau pažiūrėt gerai parodyta "šilta" komunistinė atmosfera ir kaip tokio totalitarizmo sąlygomis žmonės plaukia prieš srovę.
                    Aš parašiau ką man priminė tas filmo epizodas, o kaip tą įtaką pavadinsime, manau, kad nėra esminis dalykas, svarbiausia, kad rezultatas yra neprastas ir tai nėra aklas plagijavimas Vertinimas taip pat subjektyvus dalykas, 7 nėra blogas balas

                    Comment


                      Pažiūrėjau 2012. Po girdėtų nelabai kokių atsiliepimų nepuosėlėjau kažkokių vilčių kad filmas bus puikus, tai turbūt to pasekoje ir nenusivyliau įpatingai. Kaip filmas vakarui prie televizoriaus visai nieko. Ilgam vakarui prie televizoriaus.

                      O štai filmas The Box http://www.imdb.com/title/tt0362478/ padarė įspūdį. Gal ir nėra šedevras tokio pobūdžio filmų(mistika? drama? nežinau kaip dar apibūdinti...) bet atsitraukt žiūrint nesinori nei akimirkai. 9/10.

                      Comment


                        Parašė John Rodyti pranešimą
                        Užmečiau akį į 2008 Rambo su Sylvesteriu Stallone (peržiūrėjau tik ~1/3 filmo, o likusią dalį tiesiog prasukau)

                        Mano supratimu, vienintelis filmo + yra keletas gražių Tailando (kur filmuota didžioji filmo dalis) gamtovaizdžių, užfiksuotų profesionalia kamera. Visa kita - kažkoks neaiškus ir netgi komiškas (nors ir be intencijos) skerdynių, tragiškos vaidybos, neįtikinančio siužeto ir šiaip nesąmonių kratinys. Tokį kvailą ir beprasmišką filmą teko matyti jau seniai. Keisčiausia, kad IMDB filmas įvertintas net 7,3/10!

                        Mano vertinimas: 1/10 (1 už gamtovaizdžius)

                        Youtube video
                        Be reikalo prasukai. Komedija čia

                        Comment


                          My sister's keeper http://www.imdb.com/title/tt1078588/ Truputi liudnas filmas, bet man patiko
                          Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                          Comment


                            O yra gal koks IMDB topas šių metų filmų? Bandau prisiminti geriausius šiais metais išleistus filmus, bet vis kai gerą filmą prisimenu, pamatau, kad jie 08 ar vėlesnių metų...
                            You've got one life! Live it!

                            Comment


                              Gavau du pakvietimus į forum cinemas kiną, bet kiek tik pažiūriu, tai visoks šlamštas man ten rodosi.. Gal kas ką rekomenduotų iš artėjančių premjerų? Ar vėl teks į kokią nesąmonę nueit "pasikultūrint"
                              kasalotas.com

                              Comment


                                Avatar, jeigu patinka toks stilius, nes kol kas aš nieko doro nesugalvočiau...
                                You've got one life! Live it!

                                Comment


                                  Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
                                  Geras. Labai geras. Aišku, yra prie ko prisikabint, bet šiaip geras. 9/10.

                                  Comment


                                    Teko šiandien kine pamatyti Avatar 3D. Tai galiu pasakyti tai, kad filmas tikrai vertas visų pinigų iki cento už bilietą. Aišku, šiek tiek prailgo nes, visgi, beveik 3val. trunka, bet nesinorėjo išeit iš salės kaip per 2012. O dar ką sako tai, kad visa salė po seanso pratrūko plojimais.
                                    You might surprise yourself.

                                    Miestai.net FB

                                    Comment


                                      Nesenai grįžau iš Avatar 3D, tai dar nesugebu atsigaudi, grįžti į šį pasaulį . Nieko pamiegosiu, turėčiau atsigauti. Patariu visiems, nepraleisti progos pasižiūrėti Avatar 3D, nes po to bus galima gailėtis. O lyginti su kokiu 2012 tai man net gėda būtų. Tai galbūt bus pirmasis filmas kurį nueisiu pažiūrėti dar kartą.

                                      Comment


                                        Parašė qwe Rodyti pranešimą
                                        Pažiūrėjau 2012. Po girdėtų nelabai kokių atsiliepimų nepuosėlėjau kažkokių vilčių kad filmas bus puikus, tai turbūt to pasekoje ir nenusivyliau įpatingai. Kaip filmas vakarui prie televizoriaus visai nieko. Ilgam vakarui prie televizoriaus.

                                        O štai filmas The Box http://www.imdb.com/title/tt0362478/ padarė įspūdį. Gal ir nėra šedevras tokio pobūdžio filmų(mistika? drama? nežinau kaip dar apibūdinti...) bet atsitraukt žiūrint nesinori nei akimirkai. 9/10.
                                        2012 jei sudėti i 1:30 gal ir nieko būtų dabar iš to ištempimo bereikalingų vietų nemažai, bei kitu kliauzu, kas ir gadina..

                                        The Box manau labai siauram ratui kurtas, nes kaip ir pastebėta nei per daug mistinis nei fantastinis gal per daug dramos ar pan.. žodžiu manęs visai nekabino ir pabaiga nenudžiugino.. patiko tik anų laikų interjerą prisiminti..

                                        Comment


                                          Parašė spirit Rodyti pranešimą
                                          Teko šiandien kine pamatyti Avatar 3D. Tai galiu pasakyti tai, kad filmas tikrai vertas visų pinigų iki cento už bilietą. Aišku, šiek tiek prailgo nes, visgi, beveik 3val. trunka, bet nesinorėjo išeit iš salės kaip per 2012. O dar ką sako tai, kad visa salė po seanso pratrūko plojimais.
                                          Kaip manai ar daug praraščiau jeigu eičiau 2D (normalų kino teatrą) Avatar žiurėti ? ? ? Nes London IMAX visus bilietus į jį jau pardavė šiems metams o taip norisi pamatyti

                                          Mano Flickr nuotraukos : http://www.flickr.com/photos/ezziukas/sets/

                                          --------------------------------------------------

                                          Kiek rovė - neišrovė. Kiek skynė - nenuskynė. Todėl, kad tu - šventovė, todėl, kad tu - Tėvynė !!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X