Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    paziurejau vakar ''Avatar'' Londono BFI IMAX'e. ispudis nerealus, filmas super super super!
    visur grazu, bet vis skirtingu kampu :)

    Comment


      Rails and ties

      Sunki, bet nuostabi drama. Tikras kinas.

      Comment


        Visas facebook'as jau tauškia apie tai koks geras yra ZERO II. Kas iš forumiečių vakar jau žiūrėjot? Kokie įspūdžiai, su kuo galit palygint? Aš gal savaitgalį bandysiu nueit.

        Comment


          Aš šeštadienį eisiu į ZERO II. Šian 13:30 seansas ir beveik visi bilietai buvo išpirkti Kaune. Kad ir ne toks jis geras būtų aš vis tiek jį pažiūrėsiu, nes tai LIETUVIŠKAS filmas rodomas kino teatre
          You've got one life! Live it!

          Comment


            Šiandien atsigavęs po vakarykščių linksmybių sakiau nueisiu, ogi bilietai iššluoti beveik... Net ir naktiniui buvo prapirkta... Tai sakiau nueisiu kurią kitą dieną, kad dar ir vietas geresnes pasirinkčiau
            Mano nuotraukos @Fotki.com

            Auto Show Millennium 2007
            Retromobile 2007
            "Kova 1". Driftingo čempionatas
            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
            Kauno Marių Regioninis Parkas

            Comment


              Buvau, rekomenduoju Tik man asmeniškai daugiau norėjosi pamatyti Vofką ir jo draugą, ypač jo draugą, nes jo balsas tikrai geras Panašus ir truputį kitoks Zero ir Zero II. Šiaip abu man jie vienodai geri ir įdomūs.

              Įstrigo trukčiojanti Rudoko akis
              You've got one life! Live it!

              Comment


                Man rodos Jis žmogus ne juokais serga Nes atrodo pastaruoju metu labai susibaigęs
                Mano nuotraukos @Fotki.com

                Auto Show Millennium 2007
                Retromobile 2007
                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                Kauno Marių Regioninis Parkas

                Comment


                  Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                  Man rodos Jis žmogus ne juokais serga Nes atrodo pastaruoju metu labai susibaigęs
                  Taigi prasigėręs jis. Jau ne kartą policiją jį girtą pagavo. Ta akis gal dėl nervų trūkčioja. Daug geriančių žmonių nervų sistema paprastai nusilpsta.
                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                  Comment


                    East Is East (1999)

                    http://www.imdb.com/title/tt0166175/


                    .

                    Comment


                      Southland tales (2006). Shizovas filmas Bet labai patiko
                      Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                      Comment


                        Lengvam ir kartu nelėkštai linksmam vakaro pasisedėjimui.
                        Mrs Ratcliffe's Revolution

                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                        Dordrechtas/Haarlemas
                        Nesebaras/Plovdivas
                        Kiolnas

                        Comment


                          Chuan Lu filmas City of Life and Death (2009) apie 1937 Nanjing'o įvykius japonų invazijos metu. Aišku, kaip ir daugelyje panašių filmų, neįmanoma pasakyti, kiek ten tikrovės, o kiek dramatizmo ar iš piršto laužtų situacijų, bet faktas lieka faktu, kad tai buvo vienas brutaliausių ir žiauriausių civilių žudynių ir prievartavimų atvejų 20a.



                          Iš Wikipedijos:
                          City of Life and Death takes place in 1937, during the height of the Second Sino-Japanese War. The Imperial Japanese Army has just captured the then-capital of the Republic of China, Nanjing. What followed was known as the Nanking Massacre, a period of several weeks wherein massive numbers of Chinese prisoners of war and civilians were killed.
                          The film tells the story of several figures, both historical and fictional, including a Chinese soldier, a schoolteacher, a Japanese soldier, a foreign missionary, and John Rabe, a Nazi businessman who would ultimately save thousands of Chinese civilians.

                          Comment


                            Kas nematėte Band of Brothers tai rekomenduočiau pažiurėti. O kas matėt ir patiko tai siūlyčiau nuo Kovo 14 ieškoti naujojo tų pačių kurėjų mini-serialo The Pacific



                            Tikiuosi jis bus tokspat geras kaip ir Band of Brothers
                            Life is a game that no one wins

                            Comment


                              Parašė Kartmen Rodyti pranešimą
                              Kas nematėte Band of Brothers tai rekomenduočiau pažiurėti. O kas matėt ir patiko tai siūlyčiau nuo Kovo 14 ieškoti naujojo tų pačių kurėjų mini-serialo The Pacific

                              Tikiuosi jis bus tokspat geras kaip ir Band of Brothers
                              Labai laukiu The Pacific! Band of Brothers kelis kart peržiūrėjau, nerealus buvo, tai manau ir naujas jų leidinys bus ne prastesnis
                              Kartais ką nors įdomaus bandau parašyt ir savo blog'e (Kelionė į Indiją, Nürburgring, Kosmoso stovykla Rusijoje, gyvenimas Australijoje)

                              Comment


                                Parašė Jay-M Rodyti pranešimą
                                Labai laukiu The Pacific! Band of Brothers kelis kart peržiūrėjau, nerealus buvo, tai manau ir naujas jų leidinys bus ne prastesnis
                                Aš irgi tris kartus kartojau Band of Brothers. Šitą reikės internete gaudyt.

                                Comment


                                  Aš irgi Band of Brothers žiūrėjau, labai patiko, rekomenduoju. Gal net reikės prie progos kada pakartot. Kaip matau šis irgi turėtų būti neblogas.

                                  Comment


                                    Šiek tiek primena Paranormal Activity, bet šįkart, ne apie vaiduoklius, o apie kažką, kas žemėj neegzistuoja. Pamatysit suprasit. Keliose vietose akys ant kaktos iššoko.

                                    Comment


                                      Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                                      Šiek tiek primena Paranormal Activity, bet šįkart, ne apie vaiduoklius, o apie kažką, kas žemėj neegzistuoja. Pamatysit suprasit. Keliose vietose akys ant kaktos iššoko.

                                      Youtube video
                                      Man čia daugiau linksma darosi žiūrint, nei baisu
                                      Flickr

                                      Comment


                                        Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                        Man čia daugiau linksma darosi žiūrint, nei baisu
                                        Kiek žmonių tiek nuomonių Žiūrint tokius filmus, reik bent kiek tikėt, kad taip iš tikrųjų vyksta
                                        Paskutinis taisė Mjso; 2010.02.28, 22:21.

                                        Comment


                                          The Book of Eli, Elijo knyga tikrai geras filmas prikaustantis prie ekrano!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X