Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Filmų rekomendacijos

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pasirodo jau yra Kalėjimo Bėglių (Prison Break) 4 sezono šešios dalys.

    Comment


      /\ Panašu, kad, nepaisant jau seniai pasibaigusio visuotinio scenaristų streiko, jų scenarijų rašo neprofesionalas. Jau senesniuose sezonuose buvo nemažai absurdo, bet šis yra visai kitame lygyje
      Paskutinis taisė Vaidas; 2008.10.10, 15:05.

      Comment


        /\ Aha. Penkiamečio vaiko fantazijų lygis Nesąmonės jau nuo pat pirmo sezono, bet pasiruošęs žiūrėt iki galo Jokiu būdu nenoriu įžeisti nei vieno penkiamečio, jeigu skaitot
        Paskutinis taisė rat; 2008.10.10, 14:54.

        Comment


          Būkit geri, nepradėkit dalintis siužetu tik, nes yra tokių kurie per TV3 tebežiūri trečią sezoną

          Comment


            Parašė pauliaK Rodyti pranešimą
            Būkit geri, nepradėkit dalintis siužetu tik, nes yra tokių kurie per TV3 tebežiūri trečią sezoną
            Aš tai jau tiek susipainiojęs tame siužete, kad net nežinočiau nuo kurio galo ir pradėti

            Comment


              /\ Kuomet Chose Marija išdavė Manuelį, nes šis yra Luiso tėvas, kuris yra jos biologinio vaiko tėvas .So much drama, so little time
              Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
              Dordrechtas/Haarlemas
              Nesebaras/Plovdivas
              Kiolnas

              Comment


                Penktadienį buvau brazilų filme - "Elinis Būrys". Pirma mintis reikės daaauuug skaityti, galvojau prasikeiksiu, bet po kelių minučių nusiraminau ir užsikabinau. Man tikrai didelį įspūdį paliko, o draugė beveik miegojo Dažnai nujaučiu kada bus pabaiga, bet ųiuo atvėju dar 2 valandas būčiau sėdėjęs ir žiūrėjęs. Bene geriausiais šiais metais mano matytas filmas. Sunku sugalvoti koks dar taip įstrigo....
                You've got one life! Live it!

                Comment


                  Na va atkapsciau biski Max payne pradzia

                  Comment


                    Quantum of Solace . Nu man, turbūt, visi Bond'ai patiko. Veiksmas po veiksmo. Super

                    Comment


                      Kaip jau cia daug kas ir reklamavo-"Das Leben der Anderen" yra puikus filmas!Gal kiek nuspejama pabaiga, taciau overall 10/10
                      Pasaulį reikia susprogdint, kad žmonės būtų laisvi, nes tada visos sienos išlėks į orą.

                      Comment


                        Kam liūdna patariu pažiūrėt šį filmą. Idiocracy: http://www.youtube.com/watch?v=L0yQunhOaU0

                        Komedijos šedevras apie, kurį retas žino. Daug durnų dalykų, bet tikrai ne durnas filmas.
                        Paskutinis taisė Orto Panti; 2008.11.03, 00:12.

                        Comment


                          Patariu nusipirkti geresnio pop corno ar traškučių žiūrint paskutinį Cohenų darbelį "Burn After Reading", nes tai bus ko gero vienintelis malonumas žiūrint šį filmą. Labai ir labai vidutiniškas...

                          Nusivyliau

                          Cohen'ai toliau eksploatuoja savo kūrybinį šabloną, kuris šį kartą yra visiškai nepaveikus ir net nuobodus. Nesuprantu ir to kam jiems prireikė tokių žvaigždūnų kaip B.Pitas ir G.Clouney. Šiame filme jiems skirti visiškai lėkšti vaidmenys, o patys aktoriai-žvaigždės dar labiau "sucirkina" visą filmą ko finale gaunasi ganėtinai vulgarus vaizdelis, nuo kurio visai nejuokinga. Apie filmo siužetą galiu pasakyti tą patį - trūksta gilesnių idėjų.
                          Man vis dar geriausi Cohenų darbai : "Big Lebowski" ir "O Brother, Where Art Thou"
                          Paskutinis taisė Perfect; 2008.11.05, 09:41.

                          Comment


                            Mirrors



                            Filmas, kuriame nesitaško kraujai, niekas nieko nepjausto, tačiau gana šiurpus. Rekomenduoju.
                            „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                            Comment


                              Parašė Perfect Rodyti pranešimą
                              Patariu nusipirkti geresnio pop corno ar traškučių žiūrint paskutinį Cohenų darbelį "Burn After Reading", nes tai bus ko gero vienintelis malonumas žiūrint šį filmą. Labai ir labai vidutiniškas...

                              Nusivyliau

                              Cohen'ai toliau eksploatuoja savo kūrybinį šabloną, kuris šį kartą yra visiškai nepaveikus ir net nuobodus. Nesuprantu ir to kam jiems prireikė tokių žvaigždūnų kaip B.Pitas ir G.Clouney. Šiame filme jiems skirti visiškai lėkšti vaidmenys, o patys aktoriai-žvaigždės dar labiau "sucirkina" visą filmą ko finale gaunasi ganėtinai vulgarus vaizdelis, nuo kurio visai nejuokinga. Apie filmo siužetą galiu pasakyti tą patį - trūksta gilesnių idėjų.
                              Man vis dar geriausi Cohenų darbai : "Big Lebowski" ir "O Brother, Where Art Thou"
                              Visiskai nesutinku. Filmas vykes - juokingas ir neiprastas. Aktoriai parinkti labai vykusiai atlieka savo darba beveik idealiai. Filmas galbut nera taip aki reziantis kaip Lebovskis - jumoras subtilesnis ir cia kuriama kitokia nuotaika.

                              CIA Officer: We'll... interface with the FBI on this dead body.
                              CIA Superior: No, no. God no. Burn the body. Get rid of it.
                              CIA Officer: OK.
                              Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                              Comment


                                Skonio reikalas. Man to nepakanka...

                                Comment


                                  Parašė innuendo Rodyti pranešimą
                                  Quantum of Solace . Nu man, turbūt, visi Bond'ai patiko. Veiksmas po veiksmo. Super
                                  O aš labai stipriai rekomenduoju neiti į Paguodos kvantą. Galbūt D.Craigas tikrai bene geriausias Bondų, tačiau scenarijus - tiesiog apgailėtinas. Nuobodu nuo pradžios iki galo, viskas sunarstyta paskubomis ir neišbaigta, ir netgi veiksmo scenos, kurių tikrai nemažai, paprasčiausiai skaudina akis - labai daug judesio, mažai estetikos. Nesu Bondiados fanas, tačiau netgi aš turėjau dėl ko nusivilti...

                                  Comment


                                    Mean Creek



                                    Tai tiesiog nuostabus filmas.
                                    „Žmogus, nedarantis klaidų, paprastai nedaro nieko" - Bishop W. Magee, 1821-1891.

                                    Comment


                                      Parašė rat Rodyti pranešimą
                                      /\ Aha. Penkiamečio vaiko fantazijų lygis Nesąmonės jau nuo pat pirmo sezono, bet pasiruošęs žiūrėt iki galo Jokiu būdu nenoriu įžeisti nei vieno penkiamečio, jeigu skaitot

                                      Na as po 11os 4o sezono serijos irgi pritariu, kad kuo toliau, tuo vaikiskiau

                                      Comment


                                        o jus palaukit 14 Kalejimo begliu sezono "Begti nebeverta" ir 18 "Pabegimas is Lukiskiu"
                                        www.tomflagman.com

                                        Comment


                                          Šian pažiūrėjau

                                          http://mftm.blogspot.com/2007/11/rec...e-trailer.html

                                          Patiko. Įsijauti kaip į kokią reality laidą per TV. Ir ispanų kalba savo priduoda.

                                          Pasirodyti turi amerikonų plagijatas netrukus. Quarantine

                                          http://www.youtube.com/watch?v=kyEKPbuf8v0
                                          You've got one life! Live it!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X