Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      15min.lt pasimetė tarp naujienų

      Comment


        Yra biški

        Comment


          Manau, kad geriausiai tiks čia. Rusijos URM bara Standard & Poor's.
          Комментарий Департамента информации и печати МИД России в связи с пересмотром агентством Standard&Poor's прогноза по кредитному рейтингу Украины
          http://mid.ru/brp_4.nsf/newsline/B27...257D1800595527
          Paskutinis taisė Romas; 2014.07.22, 19:53. Priežastis: Plika nuoroda be pavadinimo
          Post in English - fight censorship!

          Comment


            Nemiga Kremliuje:



            Ψ █ МИ - ПАТРІОТИ УКРАЇНИ █ Ψ
            Кремлевская бессонница
            http://vk.com/wall-5525046_3777765
            Paskutinis taisė Romas; 2014.07.22, 19:55. Priežastis: Plika nuoroda be pavadinimo

            Comment


              Parašė index Rodyti pranešimą
              Manau, kad geriausiai tiks čia. Rusijos URM bara Standard & Poor's.

              http://mid.ru/brp_4.nsf/newsline/B27...257D1800595527
              Вот уж действительно: «Кому война, а кому мать родная».
              Na kad oficialiame URM puslapyje tokius išsireiškimus naudotų, tai pirmą kartą matau.

              Comment


                Comment


                  Comment


                    You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.

                    Comment


                      Comment


                        Aš kokią minutę dvejojau, ar čia tikras ar fake. Turinys daugmaž RT stiliaus tikras, bet logotipai iškraipyti.

                        Comment



                          SILVERIJA LYGSVARINSKIENĖ

                          Mano picą man atnešėt per 2 minutes, nors jūsų lankstuke esu skaičiusi, kad picas nešate intervale tarp 15 ir 756 minučių. Aš atėjau visiškai nealkana, planavau, kad mano picą atnešite tada, kai praalksiu, tai yra, lygiai maždaug už 78 minučių, kas sudaro vienos valandos ir aštuoniolikos minučių laiko tarpą. Be kita ko, aš prašiau kolos pusę litro paskirstyti po lygias dalis į dvi plastikines taureles po 0,25 l, o jūs man atnešėte kolos gėrimą nepaskirstytą tiesiog į vieno litro talpos molinį indą. Padavėja net neatsiprašė, ir atnešusi dvi plastikines kolos taureles ji (!!!!) net nepasiteiravo, ar dar norėčiau greipfrutų sulčių šviežiai spaustų – visur Vakarų Europoje, Bauskėje, visur padavėjai klientams tik atnešus gėrimą dar pasiūlo ir šviežiai spaustų greipfrutų arba persikų (įvairiai) sulčių. Aš esu pasipiktinusi, kas čia daros pas jus Lietuvoj. Daugiau jūsų kavinėje nesirodysiu, arba tik pasirodysiu, bet nemokėsiu pinigų - ateisiu, pastovėsiu, o jau tada išeisiu.

                          PICERIJA SVINGAS

                          Viskas buvo ne taip, kaip rašote, nes viskas, ką jūs rašote, yra melas, todėl Jūs meluojate (atsiprašome, kad prieš tai pirmuoju kreipiniu į Jus kreipėmės iš mažosios “j”, dabar mes jau kreipiamės iš didžiosios “J”). Mes picos jums neatnešėme per 2 minutes, mes ją atnešėmė žymiai vėliau. Jūs jau atėjote alkana, nes jūs pasakėte, kad “Aš esu alkana, norėčiau picos greitame intervale”. Kadangi diena buvo karšta, mes kolą jums atnešėme moliniame inde, nes dėl termoizoliacinių molio savybių ji lėčiau atšyla. Visa tai darome tik klientų labui jau nuo 2012. Be to, plastikinėse taurelėse kolą klientams patiekiame tik trečiadieniais, o Jūs, ponia Silverija, užsisakėte picą ketvirtadienį, lygiai kaip ir kolą. Taip, kad neaiškinkite mums, kada ir į kokią tarą mums pilti kolą per karščius, taip pat kokiame laiko intervale paduoti picą. 90 procentų mūsų klientų mūsų picų padas yra skanus, taip, kad galite nesirodyti mūsų pastate, kuriame gaminami ne tik picų padai, bet ir pačios picos – jeigu jūs nežinojote, pica yra pica. Taip, kad žinokite, kas yra pica. Pica... Va, ką norim tą rašom, va ir dar parašysim žodį "pica", nes kuo daugiau žodžių "pica", tuo daugiau yra žodžių pica, o mes esam picerija.

                          SILVERIJA LYGSVARINSKIENĖ

                          Sėkmės toliau su tokiu požiūriu jūsų picerijai, o aš niekada niekada daugiau nebeateisiu pastovėti prie picerijos, dar būčiau gal ir atėjusi, bet po tokio parašymo nei pastovėti, nei pasėdėti aš neateisiu.
                          .
                          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                          Comment


                            /\ Be konteksto manau nelabai įmanoma prasmės pagaut. Ir net žinant kontekstą nelabai juokinga, nes tikras tikros picerijos atsakymas yra kur kas absurdiškesnis, nei kad įmanoma sugalvoti tyčia.

                            Realus tikros picerijos susirašinėjimas su tikra kliente čia:

                            https://www.facebook.com/neringa.vit...03794738044553
                            Got sun in my face, sleeping rough on the road

                            Comment


                              You might surprise yourself.

                              Miestai.net FB

                              Comment


                                You might surprise yourself.

                                Miestai.net FB

                                Comment


                                  I linksma, nes man cia labiau linksma buvo Plius ir galvoju, kad cia labiau prikolas
                                  Vidinei laimei nesušvitus, išorinė laimė - tik kančių šaltinis. - Milarepa

                                  Comment


                                    Comment


                                      Comment


                                        Comment


                                          gal ipadus nupirks?
                                          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                          - George W. Bush President of the USA

                                          Comment

                                          Working...
                                          X