Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Šiaip linksma

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Comment


      Skubėkite įsigyti






      http://www.monetunamai.lt/specialus-...eta-meteoritas

      "Ištikus pasaulio pabaigai, mokėti už monetą nereikės"!!!!
      Paskutinis taisė Irma; 2012.12.11, 16:32.
      *******
      Miestai.net Fb

      Comment


        Gal jau buvo ar nemačiau jei kur ir įdėta, bet tikrai apgailėtinai juokinga. Kodėl? "patamu"
        Interviu su seimūnais anglų kalba: vieni spruko, kiti sakinius bėrė su klaidomis

        Comment


          Aš labai nustebęs, kad I.Degutienė nekalba angliškai. Kaip ji kalbėdavo visokių užsienio Parlamentinių delagacijų metu?

          Ir išvis, kaip jiems negėda? Daugelis jų šmėžuoja Seimo ir kitų svarbių institucijų kabinetuose jau ištisus dešimtmečius, bet nesugebėjo išmokti angliškai? Ar jie nepilno proto?

          Comment


            Parašė Mjso Rodyti pranešimą
            Gal jau buvo ar nemačiau jei kur ir įdėta, bet tikrai apgailėtinai juokinga. Kodėl? "patamu"
            Interviu su seimūnais anglų kalba: vieni spruko, kiti sakinius bėrė su klaidomis
            Degutienės ir Gražulio lygis aiškus. Bet dar juokingesnis "niekaip seimo nepaliekantis" Antanas Nedzinskas. Per kažkurią KK2 laidą sakė, kad dar neišsikraustė iš seimo barako(viešbučio).

            Comment


              Comment


                Parašė Mjso Rodyti pranešimą
                Gal jau buvo ar nemačiau jei kur ir įdėta, bet tikrai apgailėtinai juokinga. Kodėl? "patamu"
                Interviu su seimūnais anglų kalba: vieni spruko, kiti sakinius bėrė su klaidomis
                Jau geriau būnant parlamentaru atsakyti daug maž geriau ar blogiau nei iš vis vaidint, kad kažką supranti. Tikrai apgailėtinai atrodo, baisumėlis. O apie Antaną tai iš vis be žodžių.
                Beje, kažkaip visai netyčia prisiminiau dar vieną anglų kalbos demonstravimo pavyzdį. ŠTAI ČIA
                Paskutinis taisė Traf; 2012.12.11, 20:46.

                Comment




                  Kontekstas: http://www.facebook.com/BiruteVesaite
                  Post in English - fight censorship!

                  Comment


                    Šis visas anglų kalbos žinių tikrinimas priminė Latvijos tų laikų finansų ministrą, kuris davė intervių Bloomberg. Aišku nesužibėjo anglų kalboje

                    Pradžioje sutrumpintas orginalaus interviu variantas


                    Ir kaip gi be parodijos
                    Nepatinka dirbti už mažai? Dirbk už daug.

                    Comment


                      Kad jau apie anglų kalbos sugebėjimus kalba pasisuko tai šito video čia irgi negalima neįdėt.

                      Got sun in my face, sleeping rough on the road

                      Comment


                        Comment


                          Alga kils!

                          Comment


                            Ko gero naujausia Gangnam Style parodija - Farmer Style
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              Ko gero naujausia Gangnam Style parodija - Farmer Style
                              Youtube video

                              Comment




                                Comment


                                  Comment


                                    Kaip ir kiekvieną ketvirtadienį Tadas pradeda siautėti
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Gražinkit emigrantus į Lietuvą ! O gal ir ne....



                                      http://www.youtube.com/watch?v=rZPjG...yer_detailpage
                                      “The cavalry ain’t coming. You’ve got to do this yourself.” – Chris Gardner

                                      Comment


                                        Smūgis pagal Gangnam style
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė zero Rodyti pranešimą
                                          Gražinkit emigrantus į Lietuvą ! O gal ir ne....

                                          Youtube video

                                          http://www.youtube.com/watch?v=rZPjG...yer_detailpage
                                          Sakiau blitz, kad baigtų prisprogęs skambinėt mentam. Prisidirbo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X