Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaimas ar miestas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • John
    replied
    Patogiausia gyventi vidutinio dydžio mieste, kaip Vilniuje

    Man ypač imponuoja Vokietijos Ruhro regionas, kur vienas netoli kito susitelkę keli vidutiniai miestai. Privalumas tas, kad viskas netoli, bet nėra didmiesčiams (kaip Londonas ar Paryžius) būdingų transporto problemų ir vietos trūkumo.

    Jei arti nėra kitų didelių miestų, tuomet ~1-2 mln. miestas yra pats tas.

    O milžiniški 10+ mln. žmonių turintys miestai dažniausiai kenčia nuo transporto problemų, kamščių, blogos oro kokybės ir t.t. Ko gero, nėra nei vieno tokio dydžio miesto, kuris viską būtų isealiai susitvarkęs. Kita vertus, yra daugybė vidutino dydžio miestų, kurie puikiai susitvarkę tiek vietonį, tiek tarptautinį transportą. Taigi, geriausia gyventi nelabai dideliame, bet neužgrūstame mieste.

    Komentuoti:


  • Garbanius
    replied
    Kaimas kaimui nelygu, kaip ir mieste rajonas rajonui nelygu. Cia visi noretu tikriausia mieste gyventi centre, senamiestyje, arba nuosavame name, jei imsime tarkim Kauna(Zaliakalnis,Viciunai,Vytenai) ir prie to pacio tureti sodyba ant ezero/juros kranto, kai nori pabegti nuo surmulio.. Bet cia tik LT mastais..

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Didžiausia kaimų bėda yra tai kad blogi keliai,dar dauguma keliu nera asfaltuoti, o kad kaime nera ka veikti tai nepasakyciau yra bendruomenes ten daug veiklos buna
    Paskutinis taisė Sefas210; 2010.10.03, 19:46.

    Komentuoti:


  • Smauglys
    replied
    Šiaip pats už miestelį, kaimą, bet ir mieste gerai. Kadangi gyvenu Kaune (kaip kiti sako kad Kaunas ne miestas), tai maždaug atitinka man viskas. Per pikus, nereikia prie šviesoforų ilgai stovėti, žmonės irgi nesigrūda visur.

    Komentuoti:


  • lietus
    replied
    Kaip sako patarlė, gerai ten kur mūsų nėra )))))))

    Komentuoti:


  • Vilnietizz
    replied
    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Išvada — geriausiai gyventi miestelyje prie pat didmiesčio? Pvz Nemėžis, Kulautuva, Jakai, Ginkūnai, Dembava, etc.
    Būtent taip.
    Visgi koks Nemėžis ar Jakai nėra ideli vieta, nes įsikūrę prie judrių automagistralių.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė Nikas Rodyti pranešimą
    Nuvažiuoti į kursus, kiną ar pan. į miestą bus kelis kartus pigiau ir greičiau, nei kiekvieną dieną gaišti po 1-2 val. kelio į darbą, studijas ar tuos pačius kursus
    Tai tuose pačiuose kamščiuose vis tiek reikės sėdėti mieste, tik dar papildomai laikas kol iki to miesto ir kamščių privažiuosi. Jau nekalbant, jei pačiame mieste gyveni kur nors ne Pilaitėje, o arčiau centro.
    Paskutinis taisė Lettered; 2010.10.03, 14:50.

    Komentuoti:


  • Nikas
    replied
    Nuvažiuoti į kursus, kiną ar pan. į miestą bus kelis kartus pigiau ir greičiau, nei kiekvieną dieną gaišti po 1-2 val. kelio į darbą, studijas ar tuos pačius kursus

    Komentuoti:


  • Petrozilijus Cvakelmanas
    replied
    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Beje, posakis „nėra kas veikti“ labai būdingas tinginiams. Ar ta veikla savaitgaliais būtinai turi būti susijusi su masinėmis pramogomis? Kompiuteris, knyga, laikraščiai, žurnalai, giminaičių lankymas, darbas sode, namų tvarkymasis, sportas — jau nebe veikla?
    Nu o jeigu pvz. nori nueiti į kiną, teatrą, pasimokyti kalbėti prancūziškai arba šokti tango tai kaime tuos norus įgyvendinti man rodoos bus truputį sunkiau.

    O sėdėt įsibedus nosim į kompą galima bet kur, tai nėra kažkoks kaimo privalumas.

    Komentuoti:


  • Nikas
    replied
    Taip Nematuokit visko Lietuvos mastu

    Komentuoti:


  • Čikupakas
    replied
    Manau, kad čia kiekvieno asmeninis reikalas kur jam labiau patinka gyvent. Vieniem labiau patinka kaimo suteikiami privalumai, kitiem miesto, dar kitiem miestelio..

    Komentuoti:


  • Kitas Džiugas
    replied
    Miestelis su 20 tūkstančių???

    Komentuoti:


  • Nikas
    replied
    Mažame mieste, miestelyje (pop. 20.000 - 100.000). Pats tuom įsitikinau.
    Geriausiai ne Lietuvoje

    Komentuoti:


  • Sefas210
    replied
    Viena is jusu komentara noreciau labai grieztai pakritikuoti bet vel gausiu ispejima uz kategoriska nuomone.(kaip buvo kitoj temoj)

    Komentuoti:


  • Raptor
    replied
    Man atrodo gyventi yra geriausia kur tu uzaugi, jeigu uzaugi mieste, tai ko gero ir bus geriausia gyvent mieste, rasau sita is asmenines patirties, kaip gyvenau Vilniuje visa savo gyvenima iki tol kol su motina isvaziavau i Airija, dabar gyvenu miestelyje (mazdaug 25,000 gyventoju) ir puikiai cia nesijauciu, nes esu priprates prie didmiescio ir man cionai toks jausmas tarsi buciau svetimoje teritorijoje, pavyzdziui kaip atskridau atgal i Vilniu vasaroti, tai labai buvau laimingas, kai reikejo isvaziuoti tai labai liudejau ypac tuo momentu kaip per paskutine diena teko atsisveikinti su geriausiais draugais, giminem o kai vaziavom su motina i oro uosta tai isvis vos ne depresija buvo, bent jau mano manymas yra toks, kad jeigu uzaugi mieste, tai tau ten is pradziu gal ir nelabai patiktu, zinoma jeigu nuvaziuotum i kaima, manau daugeliui butu labai idomu praleisti pirmas pora savaiciu, bet po to ateina ir toks laikas kai pradedi ilgetis miesto, taip pat eina su kaimieciais, gal jiem ir idomu nuvaziuot, mieste pabut ant kazkiek laiko, tik ne ant visam laikui
    Paskutinis taisė Raptor; 2010.10.03, 00:05.

    Komentuoti:


  • Wycka
    replied
    Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
    Nesutikčiau su tuo, nes kiekvieną dieną tenka anksti keltis važiuoti į darbą. Savaitgalį lyg norėtum nuo to važiavimo pailsėti, bet pamatai, jog tame miestelyje visiškai nėra ką veikti... Aš manau, jog geriau gyventi nedideliame mieste, pavyzdžiui, Prienai, Šakiai, Lazdijai.
    Jeigu gyveni Visoriuose, o dirbi pvz oro uoste, tai per visą Vilnių važiuoji dvigubai toliau ir trigubai ilgiau, negu iš kokių Jakų į Klaipėdos centrą ar Piniavos į Panevėžio centrą. Beje, posakis „nėra kas veikti“ labai būdingas tinginiams. Ar ta veikla savaitgaliais būtinai turi būti susijusi su masinėmis pramogomis? Kompiuteris, knyga, laikraščiai, žurnalai, giminaičių lankymas, darbas sode, namų tvarkymasis, sportas — jau nebe veikla?

    Komentuoti:


  • Raikkonen
    replied
    Parašė Wycka Rodyti pranešimą
    Išvada — geriausiai gyventi miestelyje prie pat didmiesčio? Pvz Nemėžis, Kulautuva, Jakai, Ginkūnai, Dembava, etc.
    Nesutikčiau su tuo, nes kiekvieną dieną tenka anksti keltis važiuoti į darbą. Savaitgalį lyg norėtum nuo to važiavimo pailsėti, bet pamatai, jog tame miestelyje visiškai nėra ką veikti... Aš manau, jog geriau gyventi nedideliame mieste, pavyzdžiui, Prienai, Šakiai, Lazdijai.

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Naujamiestis, netoli Panevėžio. Kuo blogas?

    Komentuoti:


  • Wycka
    replied
    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Mano nuomome, geriausia, kai visko po truputį ir miesto, ir kaimo.
    Išvada — geriausiai gyventi miestelyje prie pat didmiesčio? Pvz Nemėžis, Kulautuva, Jakai, Ginkūnai, Dembava, etc.

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Gera ten, nesvarbu: didmiestis - miestas - miestelis - gyvenvietė - kaimas - kaimelis - vienkiemis... Svarbu kur jautiesi saugus, turi mylimą darbą, šeimą, namus, į kuriuos gera sugrįžti... Banalu, bet paprasta.

    Komentuoti:

Working...
X