Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kaimas ar miestas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • Egiuxz
    replied
    Parašė enigma Rodyti pranešimą
    Ir kur tai?
    Pasirinkimas spėlionėms ne toks jau ir didelis

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Aš gyvenu geriausiame kaime šalia geriausio miesto!
    Ir kur tai?

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą
    Būtent čia pagrindinis centro privalumas. Iš tikro tai kad ir ne pačio geriausio, bet miesto centro rajono į jokį miegamąjį rajoną nekeisčiau.
    Centre normalaus būsto pasiūla ribota, todėl ir kainos didelės, ne visiems įkandamos.
    Kasdien automobiliu tenka pravažinėti iki 40km, kartais ir dar daugiau. Su VT pridėjus nuėjimą iki jo, laukimą, tam reiktų kokių minimum 3h, gal net visų 4.

    Komentuoti:


  • enigma
    replied
    Parašė dts Rodyti pranešimą
    Geriausias miestas yra toks, kuriame visus taškus be didelio vargo esant reikalui gali pasiekti pėstute ar dviračiu. Geriausias kaimas toks, nuo kurio iki miesto pusvalandis dviračiu
    Panevėžys?

    Komentuoti:


  • Kitas Džiugas
    replied
    Parašė rat
    VT ne prastas Ypač VT kontingentas neprastas
    Ne, neprastas.
    Paskutinis taisė Kitas Džiugas; 2012.04.04, 20:35.

    Komentuoti:


  • Egiuxz
    replied
    Parašė dts Rodyti pranešimą
    Geriausias miestas yra toks, kuriame visus taškus be didelio vargo esant reikalui gali pasiekti pėstute ar dviračiu. Geriausias kaimas toks, nuo kurio iki miesto pusvalandis dviračiu
    Aš gyvenu geriausiame kaime šalia geriausio miesto!

    Komentuoti:


  • dts
    replied
    Geriausias miestas yra toks, kuriame visus taškus be didelio vargo esant reikalui gali pasiekti pėstute ar dviračiu. Geriausias kaimas toks, nuo kurio iki miesto pusvalandis dviračiu

    Komentuoti:


  • andyour
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Kelias dienas reikėjo būti be automobilio, tai atrodo visi planai griūva, niekur nespėju ir pan. Aišku galima kankintis, bet labai nepatogu.
    Dauguma automobilių naudojami nuvykti į darbą ir grįžti iš jo. VT nepatogus tik tiems, kurie gyvena miesto gale.

    Komentuoti:


  • Kitas Džiugas
    replied
    O mano nuomone geriausia gyventi didmiesčio rajone prie centro. Pvz. Kaune - Žaliakalnis, Šančiai, Freda, Aleksotas, Vilijampolė, kurioje gyvenu.
    Vilniuj Šnipiškės kokios (be lūšnynų), Užupis, Naujininkai, Žvėrynas...

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Išimtis galėtų būti žmonės, kurie gyvena pvz. centre, senamiestyje ir pagrindinės kasdienės įstaigos, kuriose lankosi yra ten pat.
    Būtent čia pagrindinis centro privalumas. Iš tikro tai kad ir ne pačio geriausio, bet miesto centro rajono į jokį miegamąjį rajoną nekeisčiau.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė fredis Rodyti pranešimą
    Čia vėl gi daug priklauso nuo darbo specifikos. Man kaip pardavėjui aktyviam, be automobilio, net nežinau,kaip išgyventi. O va kitiems kurie visą darbo dieną prasėdi ofise, tai VT labai neblogas dalykas, jeigu jo laukti nereikia ilgiau nei trunka kelionė. Bet čia jau OT, nors gyvenime viskas susieta
    Aš irgi prasėdžiu visą dieną, bet reikia važiuoti ir į paskaitas, kurios kartais baigiasi vėlai, kada VT arba nebevažiuoja arba laukti reikia valandą. Ryte tektų pusvalandžiu keltis anksčiau, o visokių reikalų, pramogų juk šiais laikais pas žmones apstu ir po darbo, tad su VT galima gyventi, bet gyvenimo komfortas labai nukenčia. Išimtis galėtų būti žmonės, kurie gyvena pvz. centre, senamiestyje ir pagrindinės kasdienės įstaigos, kuriose lankosi yra ten pat.

    Komentuoti:


  • fredis
    replied
    Parašė Lettered Rodyti pranešimą
    Kelias dienas reikėjo būti be automobilio, tai atrodo visi planai griūva, niekur nespėju ir pan. Aišku galima kankintis, bet labai nepatogu.
    Čia vėl gi daug priklauso nuo darbo specifikos. Man kaip pardavėjui aktyviam, be automobilio, net nežinau,kaip išgyventi. O va kitiems kurie visą darbo dieną prasėdi ofise, tai VT labai neblogas dalykas, jeigu jo laukti nereikia ilgiau nei trunka kelionė. Bet čia jau OT, nors gyvenime viskas susieta

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė andyour Rodyti pranešimą
    /\ žmonės galėtų dažniau vaikščioti, o VT nėra toks jau prastas, jei pakeistų tuos senus "kibirus"
    Kelias dienas reikėjo būti be automobilio, tai atrodo visi planai griūva, niekur nespėju ir pan. Aišku galima kankintis, bet labai nepatogu.

    Komentuoti:


  • goolfietis
    replied
    Parašė Gator Rodyti pranešimą
    Kiti isvis vos ne Kedainiu rajone iskuria ir i Kauna vazineja... Cia jau topai )
    Kaip pirštu į akį - apie mane. Gimę ir užaugęs bute Šiauliuose, po to 11m Kaune. O dabar važinėju kasdien 45 km iš Kėdainių rajono į darbą. ir ką? Miestelis nemažas, tvarkingas ir ramus. Tvenkinys maudynėms - už 500m...Iki Kėdainių 12 km. Visas kelias nuo darbo iki namų - 33 km autostrada, 12 km tiesiu ir geru keliu. Kelionė trunka 30 min. Kiek trunka kelionė tų, kurie dirba tarkim Draugystės pr., o gyvena Šilainiuose? I darbą važiuoja 7.30, gryžta 17.30?

    Kainuoja kuras - taip, bet aš dabar turiu 24a žemės, namą su ūkiniu (kuriame dirbtuvės - mano hobis). Gatvelė rami, per dieną pravažiuoja 4-5 mašinos.

    Kaune gyvenau netoli savanorių prospekto. Vasarą donorai su britvomis ir dar didesni debilai su keturračiais be duslintuvų kelia tokį triukšmą, kad geriau nereikia... Gerai kad ne prie mano namo, bet vistiek, kasdien pravažiuodavau šiukšlių konteinerį, su kalnais šiukšlių, kurios išverstos bomžų ant žemės aplink konteinerį.

    O svarbiausia ko nebėra - rietenų ir apkalbų tarp daugiabučio gyventojų, dėl bendrų bendrijos reikalų.... Renovacijos, automobilių parkavimas prie namo ir panašūs marazmai jau praėjęs etapas man...

    Ir taip, už skirtumą, kurį sutaupiau pirkdamas tokio dydžio žemės plotą su namu ir ūkiniu, tokiu atstumu nuo kauno, o ne Kauno priemiestyje aš tikrai ilgai važinėsiu su taupiu dyzeliuku....
    Paskutinis taisė goolfietis; 2012.04.03, 12:43.

    Komentuoti:


  • ssnaiperis
    replied
    Pats su tėvais gyvenu Vilniuje, netoli Salininkų mikrorajono esančiuose soduose. Kaimynai per daug netriukšmauja, yra keletas sodininkų, kurie atvažiuoja tik vasarą. Artimiausia parduotuvė yra pačiuose Salininkuose (t.y. mažutė "Maxima", "Iki cento").

    Komentuoti:


  • qwe
    replied
    Parašė andyour Rodyti pranešimą
    /\ žmonės galėtų dažniau vaikščioti, o VT nėra toks jau prastas, jei pakeistų tuos senus "kibirus"
    dar žmonės vietoj to, kad siūlytų "dažniau vaikščioti" galėtų galva galvoti, o ne pasakas sekti...

    Komentuoti:


  • andyour
    replied
    /\ žmonės galėtų dažniau vaikščioti, o VT nėra toks jau prastas, jei pakeistų tuos senus "kibirus"

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė andyour Rodyti pranešimą
    Rinka reguliuoja naftos kainas, reikės ir bus Vienintelis būdas mažinti degalų kainą, tai mažinti miestuose automobilių kiekį.
    Kodėl reikia mažinti automobilių skaičių? Juk jau dabar važinėja eletromobiliai, dar visoks dirbtinis benzinas, biokuras. Didelės naftos kainos tik paskatins pereiti prie jų, arba tiesiog sumažės kaina. Niekas patogaus gyvenimo neatsisakys, tą priverstų nebent labai modernus VT.

    Komentuoti:


  • andyour
    replied
    Rinka reguliuoja naftos kainas, reikės ir bus Vienintelis būdas mažinti degalų kainą, tai mažinti miestuose automobilių kiekį.
    Paskutinis taisė andyour; 2012.03.28, 23:47.

    Komentuoti:


  • Lettered
    replied
    Parašė andyour Rodyti pranešimą
    /\ Manai, dauguma galės susimokėti po 10lt už litrą?
    Tiek nebus, naftos kainos visada svyruoja ciklais, niekas neleis iki tiek pakilti, nes ne tik, kad nebebūtų pinigų automobiliui išlaikyti, bet visa ekonomika dėl infliacijos užsilenktų.
    Beto, atitinkamai ir VT brangų (ir dabar jau nori branginti).

    Komentuoti:

Working...
X