Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dviratis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na, straipsnyje tėra Vito Vasiliausko lygio pasakymai "galimai kenkia", "galimai turi įtakos" ir pan.

    O jei rimtai, apskritai sėdėjimas kenkia. Ypač sėdėjimas šiltai, ant visokių šildomų automobilių sėdynių ir pan.
    N N N

    Comment


      Vakar Vilniuje, Kalvarijų gatvėje, mačiau "ekstremalus" . Du vaikinukai su plento dviračiais (ekipiruotė - treningai, kedai ir šalmai) prie turgaus valgė beliašus. Tokie įraudusiais veidais, paprakaitave. Pavalgė, parūkė (?!) ir nudūmė Baltupių pusėn lenktyniaudami.
      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

      Comment


        O kame čia ekstremalumas? Mes iki šiol važiuojam, ir plentu, ir mišku. Svajonė tokie orai
        N N N

        Comment


          Parašė LBP Rodyti pranešimą
          O kame čia ekstremalumas? Mes iki šiol važiuojam, ir plentu, ir mišku. Svajonė tokie orai
          Tame, kad valgė beliašus prie turgaus.

          Comment


            Orai tikrai geri ir ne tik dviračiu važinėti tinkami. Ketvirtadienį (gruodžio 1 d.) apie 23:30 val. nustebino bachuriuks su riedučiais Rinktinės gatvėj. Ant šalmo prožektorių užsidėjęs, su atšvaitais, nulėkė pro stadioną link Mindaugo tilto

            Comment


              Parašė LBP Rodyti pranešimą
              Na, straipsnyje tėra Vito Vasiliausko lygio pasakymai "galimai kenkia", "galimai turi įtakos" ir pan.

              O jei rimtai, apskritai sėdėjimas kenkia. Ypač sėdėjimas šiltai, ant visokių šildomų automobilių sėdynių ir pan.
              šaltai sėdėti irgi negalima

              Comment


                Važinėjimas dviračiu Šanchajuje, Kinijoje


                (c) TheKoenZelf

                Vienas dalykas, kurį pastebėjau Kinijoje ir kuris gerai matosi šitame video, tai nepriekaištingai lygi gatvių danga, kas suteikia galimybę išnaudoti plentinio dviračio privalumus.
                Paskutinis taisė John; 2011.12.16, 00:11.

                Comment


                  Vakar buvau išsiruošęs į kol kas didžiausią savo kelionę dviračiu. Viso apie 60km Londono gatvėmis ir gatvelėmis. Apytikslis maršrutas: http://maps.google.com/maps?saddr=B2...a=luc&t=m&z=11

                  Nuotraukos iš kelionės tikslų (Parlamento Kalvos ir Alexandra palace) patalpintos Londono temoje "Už Sienos".

                  Comment


                    Neblogai. Spėju, važiavai su savo plentiniu? Įdomu, kaip sekasi važiuoti mažesnėmis gatvelėmis (turint omenyje asfalto būklę)? Aš pats važiuodamas iki universiteto prakeikiu Leedso kelininkus, nors maniškis yra kalnų dviratis su storomis padangomis.

                    Prieš porą savaičių sau užsibrėžiau tikslą pabandyti praleisti kuo daugiau laisvalaikio ant dviračio. Kol kas per tas 2 savaites - 200 km, neskaičuojant kasdieninių kelionių iki universiteto.

                    Beje, kiekvieną pasivažinėjimą registruoju su MyTracks app'u, kuris turi galimybę visus statistinius duomenis eksportuoti tiesiai į Google Docs, o trasą - į Google Maps. Reikia tik pasirūpinti, kad prieš kelionę būtų pakrauta telefono baterija.

                    Comment


                      Parašė Vaidas Rodyti pranešimą
                      Neblogai. Spėju, važiavai su savo plentiniu? Įdomu, kaip sekasi važiuoti mažesnėmis gatvelėmis (turint omenyje asfalto būklę)? Aš pats važiuodamas iki universiteto prakeikiu Leedso kelininkus, nors maniškis yra kalnų dviratis su storomis padangomis.

                      Prieš porą savaičių sau užsibrėžiau tikslą pabandyti praleisti kuo daugiau laisvalaikio ant dviračio. Kol kas per tas 2 savaites - 200 km, neskaičuojant kasdieninių kelionių iki universiteto.

                      Beje, kiekvieną pasivažinėjimą registruoju su MyTracks app'u, kuris turi galimybę visus statistinius duomenis eksportuoti tiesiai į Google Docs, o trasą - į Google Maps. Reikia tik pasirūpinti, kad prieš kelionę būtų pakrauta telefono baterija.
                      Važiavau ne plentiniu, o paprastu "kledaru", kuris man kažkodėl ima vis labiau patikti . Tiesiog mažiau baimių, kad pasitaikys kokia duobelė ar akmenukas. Tai aktualu važiuojant nepažįstamais keliais ir gatvėmis.

                      Apps'ą išbandysiu. Tik kaip su baterija? Ar nenumirs po kelių valandų su įjungtu GPS?

                      Comment


                        Nu nežinau kaip jūs su plentiniais važiuojate ir bijote duobių. Aš ir per žvyrkelį lėkdavau ir šokinėdavau ant "buldiūrų", o vieną kartą per varžybas esu kitam per koją pervažiavęs, bet jeigu važiuoji malonumui ir dar kai dviratininkais patampama vėliau, tai yra ne pauglystėj, tai norisi komforto, o ne kratyti užpakalį per duobes ir kitas kliūtis

                        O gal kas vaikus vežiojate su savo dviračiais? Aš jau vasarą norėčiau išlėkti, bet maniškiui bus vieni metukai dar tik. Kiek pamenu vežioja kiti prisisegę kaip kokią priekabą, o joje lelius. Gal kas patarimų iš tos srities turit?
                        You've got one life! Live it!

                        Comment


                          Parašė fredis Rodyti pranešimą
                          O gal kas vaikus vežiojate su savo dviračiais? Aš jau vasarą norėčiau išlėkti, bet maniškiui bus vieni metukai dar tik. Kiek pamenu vežioja kiti prisisegę kaip kokią priekabą, o joje lelius. Gal kas patarimų iš tos srities turit?
                          Nieko gudriau kaip speciali dviračio kėdutė (tvirtinama prie bagažinės) nesugalvosi. Jos kaina svyruoja apie 100Lt.
                          I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                          Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                          Comment


                            O kuo priekaba blogai? Tokiam mažam vaikui daug geriau manau, nori sėdi, nori guli kaip lovoj, važiuoti irgi agresyviau gali.
                            GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                            Comment


                              Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                              O kuo priekaba blogai? Tokiam mažam vaikui daug geriau manau, nori sėdi, nori guli kaip lovoj, važiuoti irgi agresyviau gali.
                              Viskas, kas yra gaminama ir oficialiai parduodama, nėra blogai. Aš parašiau iš savo varpinės, o kiti renkasi pagal savo poreikius. Tiesą sakant, pats priekabos nesu išbandęs, todėl man tik atrodo, kad su ja būtų itin nepatogu labai duobėtame kelyje, taip pat žvyrkelyje ar vieškelyje.
                              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                Va man irgi įdomu, jei per duobę pralėksi, vaikas turbūt gerai ten pašoks toj priekaboj
                                You've got one life! Live it!

                                Comment


                                  Na, sėdint kėdutėj, jei vaikas užsnūs,tai galvelė maskatuosis kaip bulvė ant drato.
                                  Aš priekabos nesu išbandęs, o ir vaikų neturiu, bet dviračiu važiuoju tikrai daug. Mano nuomone, priekaba yra sunkiau tėvui, bet geriau vaikui - galima įdėti daiktų, paklotų, žaislų ir pan., kelionės vaizdai vaikui ir pan... Kėdutė ant bagažinės - patogiau tėvui, bet blogiau vaikui - sėdi ir žiūri tėvui į nugarą, mažai judesio laisvės, nieko nemato, tik į šonus, jei galvą pasuks.
                                  N N N

                                  Comment


                                    Atėjo pavasaris ir aš nutariau prijungti prie dviratininkų gretų.
                                    Šiandien pasivažinėjus po miško kalniukus, tikrai galiu konstatuoti faktą kad mano fizinė būklė nekokia, greit pakirto kojas
                                    Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                    Comment


                                      Kur nepakirs kai dviratis sveria kokia 17 kilu
                                      www.tomflagman.com

                                      Comment


                                        Pagaliau turiu ir aš dviratį 10 metų senumo, Šiauliuose gamintas, PANTHER SX400. Nepaisant metų, neuždrožtas, viskas puikiai veikia, važiuoja gana smagiai. Aišku, stebuklų nėr ko tikėtis, visgi biudžetinis toks dviratukas, sunkus, visa ką. Bet yra ir įdomių dalykų, pvz. priekinių stabdžių ABS'as
                                        Pirkau už 200 lt ir esu labai patenkintas

                                        Comment


                                          Be purvasargiu, prastai po lietaus važiuoti
                                          Tauro apygarda (Stirnos rinktinė)| 立陶宛

                                          Comment

                                          Working...
                                          X