Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Dviratis

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
    Į kelią įeina važiuojamoji dalis ir kelkraštis, o liemenės yra būtinos tik važiuojamąja dalimi važiuojant.

    Ir išvis manęs nėra nei karto sustabdę dėl to, kad važinėju šaligatviais, nes ant asfalto man paprasčiausiai baisu.
    Aš visada galvojau, kad kelkraščiu negalima važiuoti, o bet tačiau juo privaloma važiuoti ir tik jeigu kelkraštis netinkamas važiuoti dviračiu, tada gali pasinaudoti kelio važiuojamąja dalimi.
    Paskutinis taisė booraz; 2013.06.27, 16:49.
    AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

    Comment


      Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
      Kelkraštis yra kelio dalis, tad liemenė būtina. O jei kalbi apie šaligatvius, tai jais važiuoti dviračiu draudžia KET.
      Kelkraštis yra kelios dalis, bet ne važiuojamosios dalies dalis.
      AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

      Comment


        Parašė LBP
        Kelkraštis nėra šaligatvis.
        Teisingai, atsiprašau už klaidinimą.

        Gaunasi taip:
        Kelkraštyje važiuojant dviračiu nereikia liemenės.
        Šaligatviu važiuoti apskritai negalima.

        Kadangi mieste mažai dviračių takų, o kelkraščių nėra, tai teks važinėti su liemene arba žibintais.
        Paskutinis taisė booraz; 2013.06.27, 16:54.
        AZ.Baku | FI.Vaasa | SR.Paramaribo | SE.Lund | DZ.Annaba

        Comment


          Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
          užmiestyje reikia važiuoti prieš eismą, taip?
          dviratis yra transporto priemone ir juda ta kruptimi kuria juda visos transporto priemones, maisai su pesciaisias

          Comment


            Kaip manot, ką geriau pirkti, MTB ar hibridą, jei dviratis bus naudojamas ir mieste, ir bekelėje (ne tik žvyrkelyje, bet ir, tarkim, miške, nors tai nebus dažniausia naudojimo paskirtis)? Taip pat gal turit konkrečių variantų ką būtų galima įsigyti sumokant iki 1200 Lt (Kaune) ar apskritai nuo kurios parduotuvės pradėtumėt žiūrėti?

            Šioj srity esu žalias, būsiu dėkingas už pasiūlymus ir patarimus.
            Įžvalgos.lt - FB - G+

            Comment


              Parašė Rodyti pranešimą
              Kaip manot, ką geriau pirkti, MTB ar hibridą, jei dviratis bus naudojamas ir mieste, ir bekelėje (ne tik žvyrkelyje, bet ir, tarkim, miške, nors tai nebus dažniausia naudojimo paskirtis)? Taip pat gal turit konkrečių variantų ką būtų galima įsigyti sumokant iki 1200 Lt (Kaune) ar apskritai nuo kurios parduotuvės pradėtumėt žiūrėti?

              Šioj srity esu žalias, būsiu dėkingas už pasiūlymus ir patarimus.
              Tai klausk pas kubiliu, juk jis dviratininkas no1 pasaulyje.

              Comment


                Dink iš eterio ir leisk kalbėt žmonėms, kurie turi ką pasakyti
                Įžvalgos.lt - FB - G+

                Comment


                  Žodžiu, jei kas galėtų patart, mielai išklausysiu. Liūtuką palieku tvarkytis su savo psichologinėm problemom patį (:
                  Įžvalgos.lt - FB - G+

                  Comment


                    Jei asfaltu norėsi važiuoti greitai, tai rinkis hibridą. Apskritai hibridu galima greičiau važiuoti įdedant mažiau pastangų. Jei neketini važinėti ekstremaliai ir lakstyti žvyrkeliais, tai kalnų dviračio nereikia. Pavargsi su juo .

                    Comment


                      Dar siulyciau perzvelgti skelbimus, susitaupys pakankamai $. I Aleksoto turgu vaziuot neverta.

                      Comment


                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                        Dar siulyciau perzvelgti skelbimus, susitaupys pakankamai $. I Aleksoto turgu vaziuot neverta.
                        Nieko gero tuose skelbimuose, arba niekam nereikalingas $, arba visiškai suvaryti, arba kaina tokia kaip parduotuvėje su visom garantijom.
                        Iš patirties, tai patarčiau hibridą su didesniais ratais, gerai ir mieste ir miško keliukais, svarbu prieš perkant pabandyti, kad dydis tiktų (stovint virš dviračio tarp štangos ir klyno ~5 cm. tarpas turėtų būti).
                        Aišku, geriausia pirkti anksti pavasarį arba rudenį, tada būna nuolaidos didžiausios.
                        Flickr

                        Comment


                          o tas pats MTB su lygiom padangomis neriedės lengvai? Kaune važinėti tik su MTB, kai tokie dviračių takai arba tarp mašinų...
                          aš rekomenduoja Velomanija
                          You've got one life! Live it!

                          Comment


                            Parašė fredis Rodyti pranešimą
                            o tas pats MTB su lygiom padangomis neriedės lengvai? Kaune važinėti tik su MTB, kai tokie dviračių takai arba tarp mašinų...
                            aš rekomenduoja Velomanija
                            Buvau MTB pasikaitęs padangas iš traktorinių į beveik slikus, bet skirtumo nejaučiau. Kai persėdau ant hibrido, tai kaip pūkelis dabar į kalnus užvarau, visai kitas lygis. Aišku, kur nors senamiestyje krato labiau, bet važiavimo lengvumas viską atperka. Kalnų dviratis ir yra skirtas važinėti po kalnus, o ne mieste, kad ir koks jis duobėtas bebūtų.
                            Flickr

                            Comment


                              Liūtas pasiuto.

                              Comment


                                Jei tai būtų vaikigalis, jis turbūt nežinotų Aš'o politinių pažiūrų. Čia turbūt žvėrių karalius po savaitgalio dar neatsigauna. Šiaip, nepriklausomai nuo tų pažiūrų, siūlau politiką palikti politikos temai ir šios neteršti.

                                ---

                                Prieš užduodamas klausimą dėl MTB/hibrido persiskaičiau visą šią temą. Tai iš jos tą ir supratau, kad man reikalingas vienas iš šitų variantų. Tačiau svarstau, kuris čia geresnis. Ant asfalto važinėdamas praleisiu didžiąją dalį laiko, čia argumentas prieš MTB. Tačiau tikrai vien asfaltu (ir netgi žvyrkeliu) nenorėsiu apsiriboti, todėl nesu tikras, kad hibridui bus tinkami miško keliukai. Todėl galbūt vertėtų pirkti MTB, nebus taip patogu mieste važinėt, bet dar ne tokiais dviračiais teko naudotis, todėl nenumirsiu.

                                Tik, kadangi esu žalias, tai savo samprotavimus norisi pasitikrinti profų (jūsų) tarpe. Ramiau tada
                                Įžvalgos.lt - FB - G+

                                Comment


                                  Parašė Rodyti pranešimą
                                  Jei tai būtų vaikigalis, jis turbūt nežinotų Aš'o politinių pažiūrų. Čia turbūt žvėrių karalius po savaitgalio dar neatsigauna. Šiaip, nepriklausomai nuo tų pažiūrų, siūlau politiką palikti politikos temai ir šios neteršti.

                                  ---

                                  Prieš užduodamas klausimą dėl MTB/hibrido persiskaičiau visą šią temą. Tai iš jos tą ir supratau, kad man reikalingas vienas iš šitų variantų. Tačiau svarstau, kuris čia geresnis. Ant asfalto važinėdamas praleisiu didžiąją dalį laiko, čia argumentas prieš MTB. Tačiau tikrai vien asfaltu (ir netgi žvyrkeliu) nenorėsiu apsiriboti, todėl nesu tikras, kad hibridui bus tinkami miško keliukai. Todėl galbūt vertėtų pirkti MTB, nebus taip patogu mieste važinėt, bet dar ne tokiais dviračiais teko naudotis, todėl nenumirsiu.

                                  Tik, kadangi esu žalias, tai savo samprotavimus norisi pasitikrinti profų (jūsų) tarpe. Ramiau tada
                                  Ar lietuviškams miško keliukams reikalingas MTB? Aš net ir sunkiais maršrutais, kur pilna visokių šaknų, su hibridu gana lengvai pravažiuoju, tiesa, padeda šiek tiek priekiniai amortizatoriai.
                                  Flickr

                                  Comment


                                    Aš irgi siūlyčiau hibridą su didesniais ratais ir gerais priekiniais amortizatoriais (be jų ir mieste riešus nusikratysi).
                                    GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                    Comment


                                      hibridas ir nėra ką čia mąstyt.

                                      Comment


                                        Ok, bandysiu tokį rast, ačiū
                                        Įžvalgos.lt - FB - G+

                                        Comment


                                          Na štai, neoninis, tiesiai iš Tron'o (pamiršau blykstę išjungt ir nustebino netikėtas rezultatas)



                                          Sorry už kokybę, telefonu fotografuota ir apšvietimas ne koks. Focus firmos hibridas, pirktas "Dviračių rūsy" už 1500 įskaitant kai kurių dalių keitimą (platesnės padangos ir sėdynė) ir pirkimą (purvasargiai, spidometras, pan.).



                                          Dar įdomu ar draudžiat dviračius, registruojat policijoj? Kažkas panašaus turbūt galima, tik ar veiksminga?
                                          Paskutinis taisė ; 2013.07.09, 20:19.
                                          Įžvalgos.lt - FB - G+

                                          Comment

                                          Working...
                                          X