Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

EE. Talinas / Tallinn

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • BMW2009
    replied
    Šioje temoje Talino senamiestis. Paieškok kitos Talino temos , ten yra foto ne tik iš senamiesčio. Gal todėl atrodo mažas miestas

    Komentuoti:


  • evaldinas
    replied
    Bet susidaro įspūdis, kad senamiestis, o ir pats miestas nėra didelis.

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė laimutis Rodyti pranešimą
    Nuostabus senamiestis,dvelkentis viduramziais,susidaro ispudis,kad viskas restauruota,aplinka sutvarkyta.Autoriui klausimas,ar jau jame nera tokiu kampeliu,kaip musu Vilniaus senamiestyje,kur nesinori ir kojos ikelti,ar specialiai neparodete?Noretusi,kad pas mus taip tvarkinga butu.
    Gerai paieškojęs tikrai rastum . Bet tie neiščiustyti kampeliai irgi savotiškai žavūs.

    Komentuoti:


  • BMW2009
    replied
    Parašė laimutis Rodyti pranešimą
    Autoriui klausimas,ar jau jame nera tokiu kampeliu,kaip musu Vilniaus senamiestyje,kur nesinori ir kojos ikelti,ar specialiai neparodete?Noretusi,kad pas mus taip tvarkinga butu.
    Aš ne autorius, bet galiu atsakyti , kad tokių kampelių nėra bent jau aš neradau

    Komentuoti:


  • laimutis
    replied
    Nuostabus senamiestis,dvelkentis viduramziais,susidaro ispudis,kad viskas restauruota,aplinka sutvarkyta.Autoriui klausimas,ar jau jame nera tokiu kampeliu,kaip musu Vilniaus senamiestyje,kur nesinori ir kojos ikelti,ar specialiai neparodete?Noretusi,kad pas mus taip tvarkinga butu.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Kadafis Rodyti pranešimą
    Na Taline sniego rekordiškai daug iškrito šiomis dienomis. Aš tikėjausi, kad bus gražu, bet nesitikėjau, kad šitaip. Visos gatvelės, skverai kaip pasakoj. Viskas apšviesta, papuošta, skulptūrėlių pristatyta. Ne tik pėsčiūjų zonoj, bet ir bendrai visose miesto gatvėse. Tos trys dienos įskaitant naujametinę naktį tikrai paliko didelį įspūdį. Sukelsiu nuotraukų kurią dieną...
    Gal mes ten ir pasisveikinom su Naujais? Nemažai lietuvių sutikau Taline.

    Grįžau vakar. Talinas labai patiko keliais svarbiais aspektais. Padarysiu irgi artimiausiu laiku foto reportažą.

    Komentuoti:


  • BMW2009
    replied
    Buvau prieš 1,5 mėnesio ir tikrai labai sužavėjo mane šis miestas . Oras buvo gana bjaurus,šalta,vieną iš dviejų dienų lijo lietus , todel būtų įdomu pamatyti Taliną dabar, kai pilna sniego. Dar norėčiau pamatyti Taliną vasara , nes šiuo metu laiku Talinas atsiskleidžia visu gražumu

    Komentuoti:


  • Kadafis
    replied
    Parašė evaldinas Rodyti pranešimą
    Net nesitikejau, kad Talinas toks gražus. Iščiūstytas kiekvienas pastatėlis, skverelis. Pliusas estams. Ačiu dievui, bent jau senamiestis mazesnis uz Vilniaus..xa)
    Na Taline sniego rekordiškai daug iškrito šiomis dienomis. Aš tikėjausi, kad bus gražu, bet nesitikėjau, kad šitaip. Visos gatvelės, skverai kaip pasakoj. Viskas apšviesta, papuošta, skulptūrėlių pristatyta. Ne tik pėsčiūjų zonoj, bet ir bendrai visose miesto gatvėse. Tos trys dienos įskaitant naujametinę naktį tikrai paliko didelį įspūdį. Sukelsiu nuotraukų kurią dieną...

    Komentuoti:


  • evaldinas
    replied
    Net nesitikejau, kad Talinas toks gražus. Iščiūstytas kiekvienas pastatėlis, skverelis. Pliusas estams. Ačiu dievui, bent jau senamiestis mazesnis uz Vilniaus..xa)

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Kadafis Rodyti pranešimą
    Reik kokią vėliavėlę prie kepurės kabint
    su forumo logotipu

    Komentuoti:


  • Kadafis
    replied
    Reik kokią vėliavėlę prie kepurės kabint

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė Kadafis Rodyti pranešimą
    Aš šiemet naujuosius sutikti į Taliną bandysiu lėkt. Praeitus du metus Rygoj sutikinėjau, šiemet bandysiu Taliną griebt. Tai dėliojuosi vakaro programą, o 24 val tikiuosi senamiestyje šampaną iššaut
    Aš ten irgi turėčiau būti. Pasidalinsime po to įspūdžiais

    Komentuoti:


  • Kadafis
    replied
    Aš šiemet naujuosius sutikti į Taliną bandysiu lėkt. Praeitus du metus Rygoj sutikinėjau, šiemet bandysiu Taliną griebt. Tai dėliojuosi vakaro programą, o 24 val tikiuosi senamiestyje šampaną iššaut

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą
    Uoste iš tikrųjų nebuvau. Nebespėjau ten nueit. Kiek mačiau, tai arčiausiai senamiesčio yra kruizinių laivų terminalas. Tad jeigu tokie lavai domina, kodėl ne . Tiksliau pasakyt negaliu, nes pats mačiau tik iš toli ir aukštai.
    Skardžiai įspūdingi!

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Parašė oranger Rodyti pranešimą
    Ačiū Buvau Taline, bet jau labai seniai, manau, kad daug kas pasikeitė.
    Ar verta eiti į uostą?
    Uoste iš tikrųjų nebuvau. Nebespėjau ten nueit. Kiek mačiau, tai arčiausiai senamiesčio yra kruizinių laivų terminalas. Tad jeigu tokie lavai domina, kodėl ne . Tiksliau pasakyt negaliu, nes pats mačiau tik iš toli ir aukštai.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Parašė index Rodyti pranešimą
    Išnaršyti visą senamiestį. Kiekvieną gatvelę . O dabar ten dar turėtų įvairūs kalėdiniai renginiai vykt. Užsikabarot į Olav Kiirik bokštą. Iš ten Talinas atrodo gražiausiai. Ir jei būsi ilgiau, verta neužsisėdėti. Verti dėmesio yra pajūrio skardžiai (O Šiaurės Estijoj jų nemažai). Aš buvau prie jų tik Saaremoj, o ne šiaurinėj Estijoj, bet pažystami sakė, kad ten dar įspūdingesni.
    Ačiū Buvau Taline, bet jau labai seniai, manau, kad daug kas pasikeitė.
    Ar verta eiti į uostą?

    Komentuoti:


  • index
    replied
    Išnaršyti visą senamiestį. Kiekvieną gatvelę . O dabar ten dar turėtų įvairūs kalėdiniai renginiai vykt. Užsikabarot į Olav Kiirik bokštą. Iš ten Talinas atrodo gražiausiai. Ir jei būsi ilgiau, verta neužsisėdėti. Verti dėmesio yra pajūrio skardžiai (O Šiaurės Estijoj jų nemažai). Aš buvau prie jų tik Saaremoj, o ne šiaurinėj Estijoj, bet pažystami sakė, kad ten dar įspūdingesni.



    Paskutinis taisė index; 2009.12.22, 15:28.

    Komentuoti:


  • oranger
    replied
    Puikios S_P fotografijos!

    O dabar visi pasakokit, ką Taline reikia ir įmanoma pamatyti bei nuveikti per kelias žiemos dienas ir naktis, kurias ten netrukus praleisiu?

    Komentuoti:


  • Vaidas
    replied
    Keletas Taline darytų kadrų iš kelionės per Skandinaviją







    Paskutinis taisė Vaidas; 2008.08.10, 20:36.

    Komentuoti:


  • pauliaK
    replied
    Dėkui už puikias nuotraukas
    Parašė Almis Rodyti pranešimą
    44. Raekoja plats. Lauko kavinės. Kiek supratau, suomiai tik iki čia daeina. Jiems ir kainos. Nukrypimas - Taline visas alkoholis parduotuvėse tik iki 20 val.
    Vakar teko bendrauti su estu, tai jis man sakė jog alkoholis jau parduodamas iki 22h, tačiau vistiek tai yra didelė nesąmonė, pasak jo . Dabar norint nusipirkti alkoholio reikia kviestis taksistus, kurie užsiima alkoholio platinimu po 22h, ir mokėti gerokai daugiau .

    Komentuoti:

Working...
X