Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

EE. Talinas / Tallinn

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • praetor
    replied
    Dekui uz foto.
    Puiku, dar vis tikrai patinka. Vasara vel vaziuosme

    Komentuoti:


  • S_P
    replied
    EE. Vanalinn - Talino senamiestis

    Sveiki,

    Savaitgalį praleidau Taline. Miestas labai patiko. Įdesiu savo nuotraukas, gal kam nors dar patiks.


























































































    Bus daugiau ...

    S_P

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    O Talino centras turėtu ateityje (netolimoje , nes visi daugiaaukščiai kaip ir "approved") atrodyti taip :

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Kad Swissotel=tornimae aš suprantu ir sakau , kad nusikalbėjau. Aš šneku apie tai :

    Parašė Ash Rodyti pranešimą
    Aš tau jau paaiškinau Tornimäe lyginti su Europa ar nelyginti kiekvienas sprendžia pats..
    Gaunas , kad aš apie tvorą tu apie mėta Trumpai sakant aš "supratau" tave tu "supratai" mane Dabar galime pratęsti diskusiją apie Talino centrą

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
    Man reikia pas okulistus
    Aš tau jau paaiškinau Tornimäe lyginti su Europa ar nelyginti kiekvienas sprendžia pats, bet neteisinga po to sakyti, kad dar bus pastatytas Swissotel, kuris jau pats yra Tornimäe dalis. Ar supranti?

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Parašė Ash Rodyti pranešimą
    Aš taip nesakiau
    Man reikia pas okulistus

    Komentuoti:


  • deep'as
    replied
    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
    Tai, kad ash sako, kad aš buvau neteisus sakydamas, kad estų dangoraižius galima priešpastatyti mūsų Europai. Pradedam nebesusikalbėti.
    Kaip jau minėjau tarp to ką šiuo metu matome aukštaūgių kvartaluose Vilniuje ir Taline galime dėti lygybės ženklą. Nors balsavime mes ir pirmaujame. Tačiau ką matysime po 2 metų aiškiai didesnių pasikeitimų bus pas mus.

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
    Dėl Swissotel tai nusikalbėjau, kas be ko . Bet tada idomu , kodėl Tornimae dvynių negalima priešpastatyti Europai ?
    Aš taip nesakiau

    Skaityk:
    Ash
    Turėjau omenyje, kad buvai neteisus sakydamas, jog galima mūsų Europai priešpastatyt Tornimäe ir dar nurodydamas, kad ateityje bus pastatytas Swissotel.
    Tas žodis "ir" čia esminis

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
    Pats šitą sugalvojai kad negalima tai dabar pats ir atsakyk.
    Tai, kad ash sako, kad aš buvau neteisus sakydamas, kad estų dangoraižius galima priešpastatyti mūsų Europai. Pradedam nebesusikalbėti.

    Komentuoti:


  • deep'as
    replied
    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
    Dėl Swissotel tai nusikalbėjau, kas be ko . Bet tada idomu , kodėl Tornimae dvynių negalima priešpastatyti Europai ?
    Pats šitą sugalvojai kad negalima tai dabar pats ir atsakyk.

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Parašė Ash Rodyti pranešimą
    Turėjau omenyje, kad buvai neteisus sakydamas, jog galima mūsų Europai priešpastatyt Tornimäe ir dar nurodydamas, kad ateityje bus pastatytas Swissotel
    Dėl Swissotel tai nusikalbėjau, kas be ko . Bet tada idomu , kodėl Tornimae dvynių negalima priešpastatyti Europai ?

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
    Nes todėl, kad kadangi, o bet tačiau vis dėlto išties, nes vis tiek nežinau.
    Turėjau omenyje, kad buvai neteisus sakydamas, jog galima mūsų Europai priešpastatyt Tornimäe ir dar nurodydamas, kad ateityje bus pastatytas Swissotel

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Parašė Ash Rodyti pranešimą
    Aš apie tai dar nieko nesakiau, užtat tai iš esmės keičia tavo citatą (kitaip sakant mano tavo žodžių citatą
    Nes todėl, kad kadangi, o bet tačiau vis dėlto išties, nes vis tiek nežinau.

    Komentuoti:


  • Paulius
    replied
    Parašė liutass Rodyti pranešimą
    Tas yra tiesa. Taip yra todėl, kad labai daug estų turi galimybę ir dirba Helsinkyje. Rytais visi keltai į Helsinki būna perpildyti. Turiu pažystamą, kuri įkūrė firmą Taline. Įkūrus įmonę 5 metus neima pelno mokesčio, bet turi dalį pelno reinvestuoti į bendrovės veiklą. Tam tinka nauji automobiliai, ofiso įranga, alyginimai ir pan.
    Dar vienas dalykas Talinui gerai yra tai, kad daugelis Skandinavų bendrovių įkūrę savo ofisus ar gamyklas, pvz. Nokia, Ericsson ir kt.
    Geras, įdomu. Tik ar jiems kiekvieną dieną reikia paso? Beje, nuo Talino iki Helsinkio valanda kelio (plaukiant SuperSeaCat'u)

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
    Gal būti . Bet tai manau esmės nekeičia . Kad butent Talino miesto centras neatsilieka nuo Vilniaus NMC .

    Aš apie tai dar nieko nesakiau, užtat tai iš esmės keičia tavo citatą (kitaip sakant mano tavo žodžių citatą)

    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
    Vizualizacijos nėra ir neaišku kada pradės statyt?
    Informacijos yra tiek kiek yra Galėsiu įdėt jei rasiu daugiau, bent kažką pateikiau
    Paskutinis taisė ; 2007.01.19, 14:04.

    Komentuoti:


  • deep'as
    replied
    Parašė Ash Rodyti pranešimą
    Vizualizacijos nėra ir neaišku kada pradės statyt?
    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
    Gal būti . Bet tai manau esmės nekeičia . Kad butent Talino miesto centras neatsilieka nuo Vilniaus NMC .
    Neatsilieka. Bet artimiausios žinomos perspektyvos palankesnės mums.

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Parašė Ash Rodyti pranešimą
    Ar tai nėra Tornimae vienas iš dviejų bokštų?


    Tas dešinysis
    Gal būti . Bet tai manau esmės nekeičia . Kad butent Talino miesto centras neatsilieka nuo Vilniaus NMC .

    Komentuoti:


  • Aš
    replied
    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
    Tornimae bokštai dvyniai gali būti neblogas priešpastatymas mūsų "Europai" <...> Talino centre bus pastatytas Swissotel (117 m.)
    Ar tai nėra vienas iš dviejų Tornimäe bokštų?

    Swissotel on the right - 2006-11-8 (Emporis Image No. 510485)
    Tas dešinysis

    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
    Gal gali plačiau nušviesti? Nes mano žinios ties Tornimae ir baigiasi.
    Informacija apie Pilvelõhkuja: http://www.emporis.com/en/wm/bu/?id=...allinn-estonia
    Paskutinis taisė ; 2007.01.19, 13:58.

    Komentuoti:


  • deep'as
    replied
    Parašė Ežiukas Rodyti pranešimą
    Tai, kad pačiame Talino centre gi irgi prekybos centras yra :/ su požeminėmis autobuso stotelėmis ar panašiai Čia mes pranašumo irgi nelabai turim
    Taline nebuvau. Kalbu iš to ką esu matęs nuotraukose bei girdėjęs.

    Komentuoti:


  • Ežiukas
    replied
    Parašė deep'as Rodyti pranešimą
    ...
    P.S.
    Aš kalbėjau apie Talino gatves bei prekybos centrą Europa, o ne Europos boštą.
    Tai, kad pačiame Talino centre gi irgi prekybos centras yra :/ su požeminėmis autobuso stotelėmis ar panašiai Čia mes pranašumo irgi nelabai turim

    Komentuoti:

Working...
X