Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus plėtra

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Quack: labai smarkiai klysti, gyvenu prie pat jau virsh 10 metu, ir ten esu buves n kartu, - ozas nera vien tas gubrys, to gubrio apacioj kitoi pusej yra maza pelke, toliau eina nemazos kalvos, mazas prudelis, dar kelios nemazos kalvos, upelis, mishko gilumoje yra gili (kaikur 15+m ir iki 7 metru plocio mazdaug) ir ilgai (apie 700m) besitesianti senai ishdziuvusios upes vaga ir dar daug visko, ir ten tikrai labai grazi (lietuvos mastu) vieta, beje teritorija irgi nera tokia maza ir lietuvoi tokiu vietu labai sunku rasti, jei ishvis imanoma

    Comment


      #42
      Ne is pono juokiausi O is tu kas sugeba tokias nesamones viešai pezet.
      BTW ozais as visai nesidomiu - kuo ju maziau tuo man ramiau butu

      Comment


        #43
        Man desto (deste) visi gyvi like geomrfologijos patriarchai, vakar specialiai vieno klausiau kodėl tokias nesamones rašo. Tai negalėjo patikėt - galvojo, kad aš blogai perskaičiau

        Comment


          #44
          Parašė pablonis
          Quack: labai smarkiai klysti, gyvenu prie pat jau virsh 10 metu, ir ten esu buves n kartu, - ozas nera vien tas gubrys, to gubrio apacioj kitoi pusej yra maza pelke, toliau eina nemazos kalvos, mazas prudelis, dar kelios nemazos kalvos, upelis, mishko gilumoje yra gili (kaikur 15+m ir iki 7 metru plocio mazdaug) ir ilgai (apie 700m) besitesianti senai ishdziuvusios upes vaga ir dar daug visko, ir ten tikrai labai grazi (lietuvos mastu) vieta, beje teritorija irgi nera tokia maza ir lietuvoi tokiu vietu labai sunku rasti, jei ishvis imanoma
          Štai ir ozas
          Mano galerija Flickr'yje

          Comment


            #45
            O tarp kitko, manau, kad reiketu sutvarkyti Vingio parka. Butu puiki vieta praleisti laisvalaiki. O tai dabar baisu ten eiti, vien krumynai, tik ir lauki kad koks iskrypelis issoks su paltu

            Comment


              #46
              Parašė chukchi
              O tarp kitko, manau, kad reiketu sutvarkyti Vingio parka. Butu puiki vieta praleisti laisvalaiki. O tai dabar baisu ten eiti, vien krumynai, tik ir lauki kad koks iskrypelis issoks su paltu
              Na nzn man tai vingio parkas patinka 9gal del to jog as netoli gyvenu) siaip te daug kas ir vakarais pabegiot nueina, pakankamai te viskas tvarkingai. Visi pagrindiniai takai vakarais apsviesti, ziema vazineja, o vasara jodineja mentai ir siaip savaitgaliais buna pilna zmoniu...
              Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

              Comment


                #47
                Parašė John
                Gal ir reiktu, bet tas parkas man rodos labiau i miska panasus negu i parka. Ir nuo centro gan tolokai, todel siap sau pasivaikscioti ten mazai kas eina.
                Kur kas svarbiau butu padoriai sutvarkyti Sereikiskiu parka, kuriame iskrypelis su peiliu lygiai taip pat tyko vaikuciu ir atimineja is ju mobiliuosius (ar neduokdie dar ka nors piktesnio padaro). Man net keista, kad paciame centre ir tokioje puikioje vietoje esantis parkas taip apleistas
                Jo, Sereikiskiu parka reiketu sutvarkyti. O kad ten pilna iskrypeliu tai tiesa.Karta vienas iskrypelis man savo grozybes rode
                @ Skunk. Kokioj gatvej gyveni? As tai irgi salia Vingio parko gyvenau, galejau matyt pro savo langus.

                Comment


                  #48
                  Parašė chukchi
                  Jo, Sereikiskiu parka reiketu sutvarkyti. O kad ten pilna iskrypeliu tai tiesa.Karta vienas iskrypelis man savo grozybes rode
                  @ Skunk. Kokioj gatvej gyveni? As tai irgi salia Vingio parko gyvenau, galejau matyt pro savo langus.
                  N as jo per langus negaliu matyt, gyvenu salia statomo Helios boksto
                  Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                  Comment


                    #49
                    Ei, tai mes galima sakyti kaimynai

                    Comment


                      #50
                      Parašė chukchi
                      Ei, tai mes galima sakyti kaimynai
                      Na kadangi sakiai kad gyvenai, tai galim sakyt buvom kaimynai
                      Ne esme yra manyje. Muse, visuose musyse yra esme!

                      Comment


                        #51
                        Man labiau patinka vingio parkas ten oras sviezesnis ir jauciasi tikra gamta... Be to yra keli futbolo stadionai puse velnio kur vaikai futbola zaidzia, todel, manau, apsimoka vingio parka parestauruoti...
                        Our deepest fear is not that we are inadequate. It is that we are powerful beyond measure. Who are we to be brilliant, gorgeous, talented ? Actually, who are you not to be? As we let our own light shine, we unconsciously give other people permission to do the same.

                        Comment


                          #52
                          @skunk. Gal tam name kaur Svajonė buvo? Aš ten vakar vakare buvau - iš 5 aukšto lb geras vaizdas

                          Comment


                            #53
                            Parašė keen
                            Man labiau patinka vingio parkas ten oras sviezesnis ir jauciasi tikra gamta... Be to yra keli futbolo stadionai puse velnio kur vaikai futbola zaidzia, todel, manau, apsimoka vingio parka parestauruoti...
                            Nu va, o tie „big city feeling“ gerbėjai turbūt pasakys, kad nevieta mieste tokiam dideliam miškui (parkui) ir kad dalį jo galima apstatyt maximom ir daugiabučiais. O aš pasilieku prie minties, kad naujus pastatus pirma statyt reikia ten, kur netvarka, o ne kur miškas.

                            Comment


                              #54
                              Atkelta iš temos
                              "Kvartalas prie savartyno"


                              Parašė Artas
                              Na sovietiniai, man bent, atrodo dar blogiau. Bet jei yra tokiu pasatu paklausa... automatiskai bus ir pasiula.... Pas mus Gedimimo prospeke baisesnius pastatus stato... o cia kazkur VLN kamputyje... tai sakyciau vissai dar neblogai.....
                              Zinoma sovietinis sovietiniui nelygus - Zirmunu ar Naujamiescio dezems nera ko lygintis, bet namai Seskineje ar Baltupiose man grazesni.
                              Nors gerai pastebeta, tokiems pastatams tai tik uzkampyje prie savartyno

                              Comment


                                #55
                                Parašė 4,8mt
                                Zinoma sovietinis sovietiniui nelygus - Zirmunu ar Naujamiescio dezems nera ko lygintis, bet namai Seskineje ar Baltupiose man grazesni.
                                Nors gerai pastebeta, tokiems pastatams tai tik uzkampyje prie savartyno
                                Bet kai miestas pleciasi Ukmerges g. kryptimi daug geriau nei kokioje Pilaiteje. I ukmerges g. puse po truputi nusikelia visas centras ,parduotuves ,firmos ,o ten grynas uzkampis dar ilgiems metams. O gal as ir neteisus:-)

                                Comment


                                  #56
                                  O ką blogai jei plėstųsi į Pilaitės pusę? Nutiestų Pilaitės prospektą, pristatytų namų Pilaitės šiaurėje (tik su salyga,jog ne trobelių) ir būtų viskas čiki. Dar galėtų pvz. troleibusų linijas nutiest ar tramvajų... Juk taip ir buvo sovietiniais laikais suplanuota, o Vilniaus plėtimasis į šiaurę turėjo sustoti... Na čia mano nuomonė..

                                  Comment


                                    #57
                                    Parašė farbrom
                                    O ką blogai jei plėstųsi į Pilaitės pusę? Nutiestų Pilaitės prospektą, pristatytų namų Pilaitės šiaurėje (tik su salyga,jog ne trobelių) ir būtų viskas čiki. Dar galėtų pvz. troleibusų linijas nutiest ar tramvajų... Juk taip ir buvo sovietiniais laikais suplanuota, o Vilniaus plėtimasis į šiaurę turėjo sustoti... Na čia mano nuomonė..
                                    Na bet kazkaip jau taip gavosi ,kad viskas susikele i Ukmerges gatve , dauguma taip vadinamu "traukos centru" : akropolis , senukai viti , iki , maximos , automobiliu pardavimo salonai.Be to ir susisiekimas siuo metu cia zymiai geresnis ir gausesnis.Nors kazkada snekejo,kad Vilnius turetu jungtis su Kaunu ( plestis lyg ir i ta puse ) , bet ten susikloste tks pramoninis rajonas ,be gyvenamuju namu. Nezinau kodel ,bet kazkaip taip gavosi matyt savaime, man atrodo,kad miesto valdzia neturi kazkokios miesto ateities vizijos.

                                    Comment


                                      #58
                                      Vizija tai turi,bet pinigeliai nuseda ten,kur jiems geriausia.Pagal ta vizija,miestas turejo plestis Lydos link,kas pinigui nelabai patiko.Bet Ukmerges g. ne beribe,nors ir zada plest kone iki Maisiagalos.Tad Pilaitei laikas tikrai ateis...

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė arturiux
                                        Vizija tai turi,bet pinigeliai nuseda ten,kur jiems geriausia.Pagal ta vizija,miestas turejo plestis Lydos link,kas pinigui nelabai patiko.Bet Ukmerges g. ne beribe,nors ir zada plest kone iki Maisiagalos.Tad Pilaitei laikas tikrai ateis...
                                        Lydos pusen ,i Baltarusija? Ten tas rajonas uz gelzkelio stoties ? Liepkalnio g. ten tai is vis tragiska butu , . Ten kelesi firmos ir pramoniniai objektai kiek zinau.

                                        Comment


                                          #60
                                          Taip,ta puse dabar gana baisoka,nors siandien pro ten pravaziavau-yra ir neblogu vietikiu.Manau,tom sukezusiom lusnom vistiek ateis galas.O Pilaitei izvelgiu sviesia ateiti-susisiekimas su centru geras,ne taip ir toli.Ukmerges g.jau baigia uzsistatyt,taip kad...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X