Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Horizontai - Lvivo 59 (buvę Vėtrūnos dvynukai, 11 Kvartalas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Zygis Rodyti pranešimą
    Dėžutistanas

    Click image for larger version

Name:	289B94B1-B2FE-4443-A664-872B8F00CDD9.jpeg
Views:	1427
Size:	40,3 kB
ID:	1933001
    Ne fanas, bet tai nėra blogiausia kas gali nutikti. Pvz. Oslas, Amsterdamas dabar panašiai atrodo.
    Click image for larger version

Name:	oslo-skyline.jpg
Views:	1351
Size:	116,5 kB
ID:	1933007 Click image for larger version

Name:	305202_xgaplus.jpg
Views:	1366
Size:	328,5 kB
ID:	1933008

    Comment


      Jeigu fasadų elementai yra kokybiški ir kontrastuoja dežutės savo tūriais ir spalvom, man patinka dežutistanai.

      Comment


        Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

        Click image for larger version

Name:	305202_xgaplus.jpg
Views:	1366
Size:	328,5 kB
ID:	1933008
        Atrodo baisiai. Premium perkunkiemis.

        Comment


          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
          Ta NMC skylė tarp Quadrumo ir Arfos buvo žudanti ir kai Lordsai Lvovo gatvėje nusprendė pastatyti kažkokį 8-aukštį - aš jau bijojau, kad ir čia ta skylė gali likti neužpildyta. Džiugu, kad regis tai neįvyks. NMC vaizdai iš SUMMIT projeketo:
          Fantastika, kaip viskas puikiai atrodytų. Lygiai tokių pačių baimių dėl 8-aukščių aš irgi turėjau. Beje, tarp Quadrum ir Tower tuščias sklypas, tai ateityje gali ta vieta dar geriau tankėti
          Snowflakes will attack U <3

          Comment


            Man regis, kad Kalėdos ateis anksčiau nei tikėtasi…

            Kad ir kas laimėtų - šis projektas yra tikriusiai pati geriausia dovana, kurią galėjo gauti NMC!

            Comment


              Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
              Ta NMC skylė tarp Quadrumo ir Arfos buvo žudanti ir kai Lordsai Lvovo gatvėje nusprendė pastatyti kažkokį 8-aukštį - aš jau bijojau, kad ir čia ta skylė gali likti neužpildyta. Džiugu, kad regis tai neįvyks. NMC vaizdai iš SUMMIT projeketo:


              Šita pusė turbūt labiausiai pridėtų svorio NMC, nes atrodytų, tarsi ten ištisas labirintas tų dangoraižių. Nors realiai tik viena gatvė.

              Gaila, kad kiti projektai neturi tokių kampų padarę. Bet daugiau mažiau visi turėtų užpildyti labai panašiai - t.y. kiek DP leidžia.

              Comment


                Dabar primeskite kad toje pacioje gatveje stoves vienas is situ pretendentu, kaiminysteje hannerio Pilaites dvasia, ir galiausiai gatve karunuoja anreka su savo misunderstood masterpiece tiesiai is Perkunkiemio.

                Comment


                  Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                  Dabar primeskite kad toje pacioje gatveje stoves vienas is situ pretendentu, kaiminysteje hannerio Pilaites dvasia, ir galiausiai gatve karunuoja anreka su savo misunderstood masterpiece tiesiai is Perkunkiemio.
                  Kernaves pervardint i Evoliucijos arba Darvino gatve

                  Comment


                    Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                    Dabar primeskite kad toje pacioje gatveje stoves vienas is situ pretendentu, kaiminysteje hannerio Pilaites dvasia, ir galiausiai gatve karunuoja anreka su savo misunderstood masterpiece tiesiai is Perkunkiemio.
                    Čia jau prasideda klausimas - stiklinė pustuštė ar puspilnė. Jeigu su šiuo projektu viskas bus ok ir niekas nesutrukdys, tai jis (na, bent man) kompensuos labai daug ką.
                    Snowflakes will attack U <3

                    Comment


                      O man sitas labiausiai patinka. Gal tipines dezes,bet visai isivaizduociau. 2 pats prasciauses mano manymu.

                      Comment


                        Parašė newyork90 Rodyti pranešimą
                        O man sitas labiausiai patinka. Gal tipines dezes,bet visai isivaizduociau. 2 pats prasciauses mano manymu.
                        Sitam ant kaktos parasyta "Cloud architects". Kiekvienas turi savo nuomone, bet panarsius visu projektu paaiskinamus rastus ir papildoma vizualine info, as nusprendziau kad Summit yra vienintelis kuriame visi aspektai yra ispildyti geriau nei priimtinai.
                        Paskutinis taisė kasparas.v; 2021.11.30, 22:14.

                        Comment


                          Nėra originalumo ir polėkio, kurį turi kiti projektai. Tokių "saugių" variantų ir taip pilnas Vilnius.
                          Snowflakes will attack U <3

                          Comment


                            Parašė newyork90 Rodyti pranešimą
                            O man sitas labiausiai patinka. Gal tipines dezes,bet visai isivaizduociau. 2 pats prasciauses mano manymu.
                            Mano nuomonė, šito projekto tik pagrindinis bokštas kažkuo įdomus, kiti 2 pastatai su savo fasadais tai kaip Saltoniškių S7 ar Park Town, su savo nusibodusiomis vertikaliomis linijomis.

                            Comment


                              Na reikia pagirti savivaldybę, pagaliau suformulavo normalias urbanistines konkurso sąlygas, aukščiai, tūriai, siluetas ir kaip matome visi darbai stovi ant bėgių, iš karto kitas lygis. Tiksliau jau antras kartas, pirmas buvo Paupio rajono detalizuotos sąlygos komkursui. Visi darbai geri ir galėtų būti realizuojami Viršuliškių skg., kiekviename yra gerų idėjų, bet NMC norėtųsi išskirtinės architektūros, nesakau Habibeh studijos, bet kad turėtų dangoraižių įgyvendinimo patirties. Tie sodai ant balkonų ir stogų, ar tai realu mūsų klimatui, kas juos prižiūrės? Gal pradžiai tokį Pilaitėj pabandytų? Norėtųsi vistik, kad savivaldybė vistik daugiau kontroliuotų vystytojus miesto centre, kaip Vilniaus senamiestyje kunigaikščiai iš Italijos, Prancūzijos kviesdavosi architektus, užtai gidai dabar žavisi ir turistų netrūksta.
                              Ar aš kalbu kinietiškai?
                              Pabandysiu lietuviškai, suprantamiau. "Žalgirio" šeimininkas neturi aiškinti kaip ir su kokiais krepšininkais žaisti. Jo pagrindinė užduotis rasti eurolygos trenerį, o jau pastarasis derina kas atitinka lygį ir kaip turi žaisti. Eurolygos treneris tikrai Avulį nusiųstų į LKL pasitobulinti, na o SBA gal ir galima būtų pamėginti eurolygoje. Meras turi surasti gerą urbanistų ir arboristų komandą, kuriai reiktų atiduoti valdymą, o ne pačiam aiškinti.

                              Comment


                                Parašė newyork90 Rodyti pranešimą
                                O man sitas labiausiai patinka. Gal tipines dezes,bet visai isivaizduociau. 2 pats prasciauses mano manymu.
                                Dėžutės su konservatyviais bet gal ir įdomiais fasadais. Toks 70's style šiuolaikiškai atgimęs, kas nėra blogai. Tik labai nepatiko,tai kad sklypo kampuose esantys bokštai sujungti arba 2a pastatėliais arba visai nesujungti, palikta pieva. Toks užmiesčio labiau projektas.
                                Paskutinis taisė evvt; 2021.11.30, 22:46.

                                Comment


                                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                                  Šita pusė turbūt labiausiai pridėtų svorio NMC, nes atrodytų, tarsi ten ištisas labirintas tų dangoraižių. Nors realiai tik viena gatvė.

                                  Gaila, kad kiti projektai neturi tokių kampų padarę. Bet daugiau mažiau visi turėtų užpildyti labai panašiai - t.y. kiek DP leidžia.
                                  Šitas projektas turbūt labiausiai pagerintų skyline, gerai kad pastatai skirtingi. Galėtų tik tuos 4 ir 5 aukštų pastatus, kurių vienas su dantytu stogu, paaukštint iki 6 ir 7a.

                                  Comment


                                    Gerbiami forumo fantazuotojai leiskite man jūsų paklausti, o kaip jūsų aukštinamas 112976 atrodys realybėj papigintas ir su prieskoninėn žolelėm ant sienos? Na nebent jūs man rasit nors viena projektą Vilniuje (pastatyta per paskutinius 10m) kur ant stogų ir sienų auga suprojektuoti krūmai ir medžiai, tokiu atveju atsiimu savo skepticizmą.

                                    Comment


                                      Parašė Hub Rodyti pranešimą
                                      Gerbiami forumo fantazuotojai leiskite man jūsų paklausti, o kaip jūsų aukštinamas 112976 atrodys realybėj papigintas ir su prieskoninėn žolelėm ant sienos? Na nebent jūs man rasit nors viena projektą Vilniuje (pastatyta per paskutinius 10m) kur ant stogų ir sienų auga suprojektuoti krūmai ir medžiai, tokiu atveju atsiimu savo skepticizmą.
                                      Prašom, VU botanikos sodo administracinis ir laboratorinis pastatas su žaliuoju stogu ir apželdintais fasadais, Kairėnai:

                                      Click image for larger version

Name:	Screenshot 2021-12-01 at 13-19-01 Žaliuojantys pastatai pavyzdys Kairėnų botanikos sode – vienintelis toks Baltijos šalyse.png
Views:	1548
Size:	1,51 MB
ID:	1933197

                                      Comment


                                        Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą

                                        Prašom, VU botanikos sodo administracinis ir laboratorinis pastatas su žaliuoju stogu ir apželdintais fasadais, Kairėnai:
                                        OK, fair enough, o dabar pabandom nepritempinėt ir kažką didesnio nei 1000kv.m surast...
                                        Ir daugiau bendrinio panaudojimo...

                                        Comment


                                          Parašė Hub Rodyti pranešimą
                                          Gerbiami forumo fantazuotojai leiskite man jūsų paklausti, o kaip jūsų aukštinamas 112976 atrodys realybėj papigintas ir su prieskoninėn žolelėm ant sienos? Na nebent jūs man rasit nors viena projektą Vilniuje (pastatyta per paskutinius 10m) kur ant stogų ir sienų auga suprojektuoti krūmai ir medžiai, tokiu atveju atsiimu savo skepticizmą.
                                          "Na nebent jūs man rasit nors viena projektą Vilniuje". O tai, kad kažko anksčiau nebuvo pastatyta ar padaryta, automatiškai reiškia, kad niekada ir nebus?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X