Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Horizontai - Lvivo 59 (buvę Vėtrūnos dvynukai, 11 Kvartalas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Hub Rodyti pranešimą
    Gerbiami forumo fantazuotojai leiskite man jūsų paklausti, o kaip jūsų aukštinamas 112976 atrodys realybėj papigintas ir su prieskoninėn žolelėm ant sienos? Na nebent jūs man rasit nors viena projektą Vilniuje (pastatyta per paskutinius 10m) kur ant stogų ir sienų auga suprojektuoti krūmai ir medžiai, tokiu atveju atsiimu savo skepticizmą.
    Bent jau aš vertinant šitą projektą mėginau atsiriboti nuo medžių ant pastatų. Jeigu medžiai būtų - būtų super, bet ir be to šitas projektas bent jau man atrodė geriausiai visų pirma dėl to, kad pagrindinis bokštas atrodė geriausiai:



    Tiesą sakant man jis atrodo netgi geriau, nei Artery, bent jau vertinant iš vizualizacijų. Bet suprantama, kad šiuo atveju reikia vertinti ne vieną pastatą, o visą kompeksą. Ir bent jau man patiko ir antrasis, net ir nuimant nuo jo medžius (kairėje):



    O šiaip tai pateiktų vizualizacijų truputi nepakanka ir ne tik šio projekto atžvilgiu. Pateikiamos vos kelios vizualizacijos, kai reikia vertinti keturių pastatų architektūrą, o kai kuriose dar ir mėginama apžaisti pavaizduojant ne pastatus, o kaip jie atrodytų naktį su įjungtomis lempomis languose.

    Comment


      Parašė Hub Rodyti pranešimą

      OK, fair enough, o dabar pabandom nepritempinėt ir kažką didesnio nei 1000kv.m surast...
      Ir daugiau bendrinio panaudojimo...

      Nesuprantu kur čia matote pritempinėjimą? Paklausėte ar apskritai tokių pastatų Lietuvoje yra buvę pastatyta per 10 m. - parodžiau poros metų senumo VU pastatą su vertikaliu apželdinimu, kame problema? Technologinis principas tas pats, nemanau, kad jį labai sunku pritaikyti didesniam pastatui.

      Va šiuo metu Londone statomas "bendrinio panaudojimo" (ofisai+butai) didelis vertikalaus apželdinimo pastatas:

      Click image for larger version  Name:	citicape-sheppard-robson-architecture-green-walls-london-uk-england-_dezeen_1704_hero-852x480.jpg Views:	0 Size:	80,4 kB ID:	1933223

      https://www.dezeen.com/2019/11/11/ci...eppard-robson/
      Beje, Lietuvoje dar visai neseniai, prieš porą dešimtmečių ir stiklinių dangoraižių nebuvo nė vieno, nestovi jie nuo Gedimino laikų
      Paskutinis taisė Saliamonas; 2021.12.01, 14:03.

      Comment


        Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

        Bent jau aš vertinant šitą projektą mėginau atsiriboti nuo medžių ant pastatų. Jeigu medžiai būtų - būtų super, bet ir be to šitas projektas bent jau man atrodė geriausiai visų pirma dėl to, kad pagrindinis bokštas atrodė geriausiai
        Dėl apgaulingų vizualizacijų iškart šitą nurašiau. Vis tiek tokio projekto neišpildytų. O su apželdintais stogais tuo labiau.

        Comment


          Tas baltas pagrindinis pastatas atrodo gerai, bet labai baisu, kad nebūtų kaip su Libeskindu Varšuvoje. Projektai labai panašūs, forma ir fasadais. Labai norėtųsi matyti projekto vizualizacijų iš kitų, tolimesnių kampų.

          Comment


            Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

            Bent jau aš vertinant šitą projektą mėginau atsiriboti nuo medžių ant pastatų. Jeigu medžiai būtų - būtų super, bet ir be to šitas projektas bent jau man atrodė geriausiai visų pirma dėl to, kad pagrindinis bokštas atrodė geriausiai:


            Man nelabai patinka, panašu labai į Zlota 44 Varšuvoje.

            Comment


              Parašė Saliamonas Rodyti pranešimą
              Nesuprantu kur čia matote pritempinėjimą? Paklausėte ar apskritai tokių pastatų Lietuvoje yra buvę pastatyta per 10 m. - parodžiau poros metų senumo VU pastatą su vertikaliu apželdinimu, kame problema? Technologinis principas tas pats, nemanau, kad jį labai sunku pritaikyti didesniam pastatui.


              Šiuo atveju technologinis sprendimas būtų kiek kitoks ir daug paprastesnis, nes pastatai būtų 'laiptuoti', t.y. daug lengviau medį turėti balkone, nei kad rūpintis kažkokiais vijokliais aplink koloną. Medžių balkonuose Lietuvoje iš tiesų nelabai buvę, bet tai gali būti susiję su tuo, kad 'laiptuotų' pastatų nelabai yra.

              Comment


                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                Tas baltas pagrindinis pastatas atrodo gerai, bet labai baisu, kad nebūtų kaip su Libeskindu Varšuvoje. Projektai labai panašūs, forma ir fasadais. Labai norėtųsi matyti projekto vizualizacijų iš kitų, tolimesnių kampų.
                Taip, Varšuvoje Libeskindo pastato išpildymas buvo labai prastas. Ir visgi netgi prie prasto išpildymo jis lieka turbūt geriausiu Varšuvos dangoraižiu, dėl to jeigu šio pastato išpildymas būtų toks, kaip vizualizacijoje - man to daugiau, nei užtektų. Pagrindinis skirtumas, kad šio pastato fasadas yra '3D', kai Varšuvoje tiesiog plikas stiklas. O kaip minėjau anksčiau - fasado sprendimas, mano supratimu, lemia daugiau nei 50% viso vaizdo.
                Paskutinis taisė Eidvis; 2021.12.01, 14:28.

                Comment


                  Parašė Auerswald Rodyti pranešimą

                  Man nelabai patinka, panašu labai į Zlota 44 Varšuvoje.

                  Expectations vs reality

                  Comment


                    Arba aš ne per daug mačiau Varšuvos, arba šitas Libeskindo pastatas buvo pats geriausias, kas ten yra. Ir visgi aš eisiu dar toliau - 112976 pagrindinis bokštas yra visa galva 'aukštesnis', nei geriausias Varšuvos pastatas. Tai matosi netgi vertinant pradines vizualizacijas. Jeigu jo išpildymas būtų toks, kaip pavaizduota vizualizacijose, tai nepasikuklinsiu pasakydamas, kad tai būtų pats kiečiausias pastatas visoje Šiaurės Europoje (Skandinavija + Baltijos šalys). Bent jau aš nežinau, kas yra geriau, nei tai:

                    Comment


                      Parašė Eidvis Rodyti pranešimą
                      Arba aš ne per daug mačiau Varšuvos, arba šitas Libeskindo pastatas buvo pats geriausias, kas ten yra. Ir visgi aš eisiu dar toliau - 112976 pagrindinis bokštas yra visa galva 'aukštesnis', nei geriausias Varšuvos pastatas. Tai matosi netgi vertinant pradines vizualizacijas. Jeigu jo išpildymas būtų toks, kaip pavaizduota vizualizacijose, tai nepasikuklinsiu pasakydamas, kad tai būtų pats kiečiausias pastatas visoje Šiaurės Europoje (Skandinavija + Baltijos šalys). Bent jau aš nežinau, kas yra geriau, nei tai:
                      Turning Torso Malmeje

                      Comment



                        Būtent apie jį pagalvojau, kai galvojau 'o kas gali būti geriau'. Ir visgi atmečiau jį, man jis nėra geresnis, išskyrus žinoma jo aukštį. T.y. nuleidus jį iki 95 m. ar tai 85 m. aukščio - visas tas efektas dingtų.
                        Paskutinis taisė Eidvis; 2021.12.01, 17:11.

                        Comment


                          Parašė Eidvis Rodyti pranešimą

                          Būtent apie jį pagalvojau, kai galvojau 'o kas gali būti geriau'. Ir visgi atmečiau jį, man jis nėra geresnis, išskyrus žinoma jo aukštį. T.y. nuleidus jį iki 95 m. ar tai 85 m. aukščio - visas tas efektas dingtų.
                          Struktūriškai jis sudėtingesnis, o estetika yra skonio reikalas.

                          Comment


                            Maskvoje Evolution Tower su labai panašia idėja, bet atrodo žymiai grakščiau ir dailiau už Turning Torso, kuris kažkiek "grubesnis".

                            O dėl 112976, tai iš tikrųjų beveik linkčiau teikti jam pirmenybę (šiuo atveju projektai labai geri ir sunku išskirti vieną). Pagrindinio bokšto forma išskirtinė, originali, mūsų NMC pridėtų įvairovės, medžiai - super, bet aišku, būtina sąlyga - nesupaprastinti ir nenupiginti!!!

                            Būtų idealu, jei dar būtų tas ežerėlis iš 1 projekto.
                            Snowflakes will attack U <3

                            Comment


                              Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą
                              Maskvoje Evolution Tower su labai panašia idėja, bet atrodo žymiai grakščiau ir dailiau už Turning Torso, kuris kažkiek "grubesnis".

                              O dėl 112976, tai iš tikrųjų beveik linkčiau teikti jam pirmenybę (šiuo atveju projektai labai geri ir sunku išskirti vieną). Pagrindinio bokšto forma išskirtinė, originali, mūsų NMC pridėtų įvairovės, medžiai - super, bet aišku, būtina sąlyga - nesupaprastinti ir nenupiginti!!!

                              Būtų idealu, jei dar būtų tas ežerėlis iš 1 projekto.
                              Tai kad svediskas daug senesnis, kaip dangoraizis EUR.

                              Comment


                                Man tai idomiausia kai isrinks viena projektu bus delfio komentarai:

                                “geriau gamyklas, darzelius statytu. Kas ten dirba, vagys visokie. Kupi pradaz, nieko nedaro, prie kompiuteriu sedi, kam tu verslo centru reikia, ka ten tiek verslauja. Ve valdzia pinigus musu leidzia ir plauna, geriau pensijas pakeltu. Uz 150 milijonu galetu visiem Lietuvos pensininkam ir vargsam butus nupirkt geriau.”

                                Comment


                                  Jo, valdžia stato verslo centrus.
                                  Verslo centrai BVP ir darbo vietų nekuria, tik gamyklos kuria.
                                  Visi, kurie uždirba virš 1000 eurų, yra vagys.
                                  Valdžia privalo nupirkti visiems butus.
                                  Skiepai yra populiacijos mažinimas.
                                  Snowflakes will attack U <3

                                  Comment


                                    Neispasakojamo baisumo projektas!! Jei toks atsirastu New Yorke ar Chicago - siam zaliosios energijos entuzjastui - rankas nukapotu o likusi kuna patalpintu i psichiatrijos centra. Bet prie zaliojo liberalkomunisto Simasiaus - viskas imanoma
                                    Paskutinis taisė Edvardas128; 2021.12.02, 08:46.

                                    Comment


                                      Tai nėra taip paprasta, kad visokie kvailiai ir homosovietikai piktinasi.
                                      Pyragas auga, bet čia ir esmė, kad naudą iš to gauna labai maža grupė žmonių. Ne, aš ne už komunizmą, ne už tai, kad visiems po lygiai.
                                      Bet kai darželio auklėtojos, tos kuri, ugdo mūsų vaikus, atlyginimas 980 “į rankas”, nežinau, kažkas čia netaip.

                                      Comment


                                        Parašė Edvardas128 Rodyti pranešimą
                                        Neispasakojamo baisumo projektas!! Jei toks atsirastu New Yorke ar Chicago - siam zaliosios energijos entuzjastui - rankas nukapotu o likusi kuna patalpintu i psichiatrijos centra. Bet prie zaliojo liberalkomunisto Simasiaus - viskas imanoma
                                        Žiūriu, šiandien prikolų diena. Jau antras pasisakymas, kuris prajuokina iš pačio ryto Vienas reikalavo lebedas atsibusti dėl skiepų ir nebūti avimis, kitas gal vienus geriausių projektų Vilniaus istorijoje, išvadino reto baisumo, rankų kapojimas, psichiatrinė Kas toliau? Linksminkit mane!
                                        Snowflakes will attack U <3

                                        Comment


                                          Parašė Obi-Wan Kenobi Rodyti pranešimą
                                          Tai nėra taip paprasta, kad visokie kvailiai ir homosovietikai piktinasi.
                                          Pyragas auga, bet čia ir esmė, kad naudą iš to gauna labai maža grupė žmonių. Ne, aš ne už komunizmą, ne už tai, kad visiems po lygiai.
                                          Bet kai darželio auklėtojos, tos kuri, ugdo mūsų vaikus, atlyginimas 980 “į rankas”, nežinau, kažkas čia netaip.
                                          Kuo šitai susiję su Lvovo g. 59 tema?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X