Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Horizontai - Lvivo 59 (buvę Vėtrūnos dvynukai, 11 Kvartalas)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė RokasLT Rodyti pranešimą
    112976 + One Park kabančių sodų pastatas būtu
    Visapusiškai pritariu ir norėtųsi tokio sprendimo. O šiandien balsas už 112976.

    Comment


      Buvo labai sunku apsispręsti už ką atiduoti balsą, kai tiek gerų projektų. Prabalsavau už Watermark, jis ir pirmauja užtikrintai.

      Jeigu jau poryt (gruodžio 2) bus aišku, ką išrinko, tai visai cool. Šiuo atveju netgi blogiausi variantai yra visai nieko, o taip būna retai.
      Snowflakes will attack U <3

      Comment


        Kazka panasaus i 112976 boksta as labiau isivaizduociau Avulio siaurame Giedraiciu 2 sklype.

        Comment


          Įkelkit atskirai nuotraukas,su ,,patinka ,, forume prabalsuosim

          Comment


            https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...i-vilniaus-cbd

            Gal pilna straipsni kas nors imestu?

            Comment


              Tikrai geri darbai, beveik visi

              1. Pirmoje vietoje balsuočiau už 112976 - kabančius sodus - už žalumą ir architektūros (ypač bokšto) išskirtinumą, kurio Vilniuje dar tikrai nematėme ir kuris atrodytų super ir dieną ir sutemus, ir žiemą ir vasarą. Toje vietoje jau pakanka melsvo stiklo

              2. Watermark atrodo kaip padidinta "Nidos apartamentų" Žvejų g. Vilniuje versija - pastariesiems nors jau beveik 15 metų, bet vis dar atrodo super išskirtinai ir moderniai, pralenkia 99 proc. šių dienų daugiabučių. Tikrai tarp mano favoritų, bet gal būtų labiau antroje vietoje, nes kietai atrodytų greičiausiai tik sutemus.

              3. Summit ir One park - tiesiog OK.

              4. 595959 - nuobodu ir primityvu, kaip kažkas sakė, labiau tiktų Viršuliškėms.

              5. Art'eco - projektas atrodo kaip iš kokių 1997-ų ar dar anksčiau, masyvus, primityvus, monotoniškas ir grubus, tikrai blogiausias iš visų pateiktų, žodžiu, neduok Dieve .
              Paskutinis taisė Saliamonas; 2021.11.30, 09:31.

              Comment


                Parašė Sklansky Rodyti pranešimą
                https://www.vz.lt/nekilnojamasis-tur...i-vilniaus-cbd

                Gal pilna straipsni kas nors imestu?
                Labai įdomi info yra ta, kad per penkis metus jie planuoja išplėtoti 125 tūkst. biurų ir gyvenamųjų plotų, investicijos 400 mln. Eur. Na tik lieka neaišku ar čia viskas tik pas mus (labai greitai atrodo)?

                Gerai tai, kad jie turi Konstitucijos pr. 11 sklypą.

                Comment


                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                  Labai įdomi info yra ta, kad per penkis metus jie planuoja išplėtoti 125 tūkst. biurų ir gyvenamųjų plotų, investicijos 400 mln. Eur. Na tik lieka neaišku ar čia viskas tik pas mus (labai greitai atrodo)?

                  Gerai tai, kad jie turi Konstitucijos pr. 11 sklypą.
                  https://releven.lt/#projects

                  Vysto Vilniuje ir kazka pajuryje. Konstitucijos 11 tai sklypas, kur dabar kolegija? Ji bus iskelta?

                  Comment


                    Dar toks spekuliatyvus spėjimas: sprendžiant iš jų paskutiniųjų projektų jie renkasi skandinaviško stiliaus architektūrą - khm khm, Summit, khm

                    Comment


                      Gerai, prisipažinsiu, kažkada buvau paskleidęs antį apie šitą projektą. Tuo metu, tai matyt buvo galimas teritorijos užstatymo pasiūlymas. Buvo pateiktos vizualizacijos su labai panašia išraiška, kaip Summit. Ir tas maketas įkeltas į 3D Vilnius, iš tūrių buvo labai panašus į tai, ką tuomet mačiau.

                      Kokias išvadas apie tai galima daryti? Nežinau, bet įtariu, kad vystytojas kaip favoritą būtent ir matys Summit.

                      Comment


                        Nežinau kaip jums atrodo, bet aš esu beveik 100% įsitikinęs, kad Summit yra Aketuri architektai darbas, Watermark - Cloud architektų.

                        Comment


                          Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
                          Gerai, prisipažinsiu, kažkada buvau paskleidęs antį apie šitą projektą. Tuo metu, tai matyt buvo galimas teritorijos užstatymo pasiūlymas. Buvo pateiktos vizualizacijos su labai panašia išraiška, kaip Summit. Ir tas maketas įkeltas į 3D Vilnius, iš tūrių buvo labai panašus į tai, ką tuomet mačiau.

                          Kokias išvadas apie tai galima daryti? Nežinau, bet įtariu, kad vystytojas kaip favoritą būtent ir matys Summit.
                          o nebuvai minejes, kad dar yra vienas projektas ruosiamas be sito?

                          Comment


                            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                            Nežinau kaip jums atrodo, bet aš esu beveik 100% įsitikinęs, kad Summit yra Aketuri architektai darbas, Watermark - Cloud architektų.
                            Taip, panašu į tai... Man kažką labai primena Art'eco, tikrai turėtų būti lietuviai, ne kartą esu matęs konkursuose panašaus stiliaus nelabai detalias ir tokias biškį "so 2015" vizualizacijas, gal turi įtarimų kas tai?

                            Comment


                              Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                              Nežinau kaip jums atrodo, bet aš esu beveik 100% įsitikinęs, kad Summit yra Aketuri architektai darbas, Watermark - Cloud architektų.
                              Greičiausiai

                              O mr_miegas gal ir minėjau, bet tas nesusijęs su anuo, kiek jau pats pamenu.

                              Comment


                                Parašė ttttt Rodyti pranešimą

                                Taip, panašu į tai... Man kažką labai primena Art'eco, tikrai turėtų būti lietuviai, ne kartą esu matęs konkursuose panašaus stiliaus nelabai detalias ir tokias biškį "so 2015" vizualizacijas, gal turi įtarimų kas tai?
                                Čia jau biški per prievartą spėju, bet man į Unitectus panašu. Bet turbūt lygiai taip pat gali būti bet kas kitas, išskyrus Do architects

                                Comment


                                  Parašė Tikras architektas Rodyti pranešimą
                                  Gerai, prisipažinsiu, kažkada buvau paskleidęs antį apie šitą projektą. Tuo metu, tai matyt buvo galimas teritorijos užstatymo pasiūlymas. Buvo pateiktos vizualizacijos su labai panašia išraiška, kaip Summit. Ir tas maketas įkeltas į 3D Vilnius, iš tūrių buvo labai panašus į tai, ką tuomet mačiau.

                                  Kokias išvadas apie tai galima daryti? Nežinau, bet įtariu, kad vystytojas kaip favoritą būtent ir matys Summit.
                                  Mes klausėm ar vietoj vėtrūnos dvynių - sakei kad ne. Iš tūrių į tai kas buvo makete ne ką mažiau panašus ir tas pats Watermark. Panašu kad visi pagal tą patį maždaug variantą, daugumos net aukščiausio pastato aukštis lygiai 87m, nemanau kad sutapimas, galimai konkurso sąlygose kažkas buvo.

                                  Beje, įdomu kad vizijos sluoksnis Vilniaus 3D žemėlapyje nebeprieinamas, prašo autentifikuotis.

                                  Comment


                                    Parašė Edd Rodyti pranešimą

                                    Mes klausėm ar vietoj vėtrūnos dvynių - sakei kad ne. Iš tūrių į tai kas buvo makete ne ką mažiau panašus ir tas pats Watermark. Panašu kad visi pagal tą patį maždaug variantą, daugumos net aukščiausio pastato aukštis lygiai 87m, nemanau kad sutapimas, galimai konkurso sąlygose kažkas buvo.

                                    Beje, įdomu kad vizijos sluoksnis Vilniaus 3D žemėlapyje nebeprieinamas, prašo autentifikuotis.
                                    Galbūt pats susimaišiau, nebepamenu. Atleiskit. Kaip bebūtų, kortas atskleidžiau.

                                    Sakau, tai ką mačiau, buvo tikrai panašu į Summit. Bet jo, reikalavimai tikriausiai visiems buvo vienodi.

                                    Comment


                                      Prabalsuosiu ir aš:

                                      112976 - duodu pirmą vietą. Mano akiai tai pati geriausia architektūra, nors apatinė dalis galėtų būti ir geresnė. Bet labai abejoju, kad šitas galėtų laimėti, nes kaip suprantu jo įgyvendinimas būtų pats brangiausias.

                                      WATERMARK - man nelabai patiko. Mano supratimu puse o gal net ir daugiau architektūros priklauso nuo fasado sprendimų, o čia tiesiog keturi bokštai su vienodais nuobodžiais stikliniais fasadais. Ta 'karūna' ant pagrindinio bokšto nelabai ką gelbėja, man net truputi ne į temą atrodo, kaip kažkoks prilipdytas svetimkūnis, tačiau žemutinė dalis visai patiko, gal net geriausia iš visų ir ta ežero idėja atrodo gana originaliai.

                                      SUMMIT - duočiau antrą vietą ir kitaip nei 112976, šiuo atveju neatrodo, kad įgyvendinimas būtų labai brangus. Labiausiai patiko tai, kad pastatai skirtingi, su skirtingais fasadų sprendimais, išvengiant pliko stiklo, kas tokio mąsto projektui mano supratimu yra labai svarbu norint, kad kvartalas būtų skirtingas ir įdomus, o ne vienas didelis tūris. Nepatiko, kad vidury kvartalo ne kokia aikštė, o vieno aukšto McDonaldo pastatas įmūrytas. jo reikėtų atsisakyti ir ten įrengti viešąją erdvę.

                                      ONE PARK - įdomus pagrindinis bokštas su daugybe balkonų, tik vargu ar tai ne per brangus sprendimas, nes toks jausmas, kad balkonų ten daugiau nei realaus gyvenamo ploto. O likusi kvartalo dalis arba labai vidutinė, arba net prasta.

                                      595959 - labai panašus į SUMMIT, tik prastesnės architektūros bokštai.

                                      ART’ECO - nesąmonė.

                                      Šiaip pats projekto mastelis - įspūdingas, tokio NMC dar nėra buvę ir pats NMC paaugtų ne vienu, o visais keturiais pastatais. Šitas vienas kvartalas Rygoje ar Minske jau skaitytųsi kaip visas NMC. Planuojamos investicijos net 150 mln. Eur., o tai yra vos ne Artery (69 mln. eur) ir Quadrumą (100 mln. eur.) kartu sudėjus. Kas dar labai gerai, tai kad kaip suprantu apie puse ploto numatoma skirti gyvenamajai paskirčiai, kas labai svarbu norint, jog Vilniaus NMC nevirstų vien tik ofisų rajonu, kuris ne darbo valandomis numiršta.

                                      Comment


                                        Ta NMC skylė tarp Quadrumo ir Arfos buvo žudanti ir kai Lordsai Lvovo gatvėje nusprendė pastatyti kažkokį 8-aukštį - aš jau bijojau, kad ir čia ta skylė gali likti neužpildyta. Džiugu, kad regis tai neįvyks. NMC vaizdai iš SUMMIT projeketo:





                                        Comment


                                          Dėžutistanas

                                          Click image for larger version

Name:	289B94B1-B2FE-4443-A664-872B8F00CDD9.jpeg
Views:	1427
Size:	40,3 kB
ID:	1933001

                                          Comment

                                          Working...
                                          X