Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Vilniaus sporto rūmų ir Žalgirio stadiono teritorija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Suolas Rodyti pranešimą

    Merko ar kas kiti?
    Statys tikrai Merko.
    Aviate, navigate, communicate

    Comment


      Aš gyvensiu RU, tai labai tikiuosi kad kokio daugiaaukščio parkingo tame sklype nepastatys.
      Pernai gruodį rašiau sklypo savininkams, tai atrašė, kad

      "Atsakydami į Jūsų paklausimą informuojame, kad tikslių atsakymų kol kas neturime, kadangi šiuo metu yra svarstomos galimybės vystyti keletą projektų ir galutinio sprendimo nesame priėmę.
      Kartu informuojame, kad mūsų projekte bus išnaudoti maksimalūs leidžiami rodikliai, t.y. detaliajame plane numatytas aukštingumas – 10 aukštų, bei pastato perimetras - palei sklypo kraštinę.
      Tikimės, kad pateikta informacija bus naudinga."

      Comment


        gal šiek tiek ne į temą, bet aš tik noriu primint, kiek ten Lords LB per pastaruosius kelis metus nusipirko. Ir čia tik iš viešos info, kas reiškia, kad gal kokį vieną kitą mažesnį sklypą dar turi papildomai
        Click image for larger version

Name:	Capture.PNG
Views:	2024
Size:	264,2 kB
ID:	1829344

        Comment


          Aš graužiuosi nagus kad nespėjau nusipirkti RU. Buvau apžiūrėti vieno iš paskutinių likusių butų. Kai kitą dieną paskambinau, jau buvo nupirktas.

          Parašė ramarta Rodyti pranešimą
          Aš gyvensiu RU, tai labai tikiuosi kad kokio daugiaaukščio parkingo tame sklype nepastatys.

          Comment


            Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą

            Statys tikrai Merko.
            Gal daugiau detalių yra?

            Comment


              Parašė Matematikas Rodyti pranešimą
              Aš graužiuosi nagus kad nespėjau nusipirkti RU. Buvau apžiūrėti vieno iš paskutinių likusių butų. Kai kitą dieną paskambinau, jau buvo nupirktas.


              Kas tas RU?
              N N N

              Comment


                Parašė LBP Rodyti pranešimą

                Kas tas RU?
                RU – šalies dviejų raidžių kodas pagal ISO 3166-1 standartą.

                Comment


                  Parašė LBP Rodyti pranešimą

                  Kas tas RU?
                  http://merko.lt/rinktinesurban/

                  Comment


                    Click image for larger version

Name:	IMG_20201005_132936.jpg
Views:	2304
Size:	429,9 kB
ID:	1830158 Click image for larger version

Name:	IMG_20201005_133121.jpg
Views:	2218
Size:	385,5 kB
ID:	1830159 Click image for larger version

Name:	IMG_20201005_133821.jpg
Views:	2219
Size:	373,5 kB
ID:	1830160 Click image for larger version

Name:	IMG_20201005_134205.jpg
Views:	2220
Size:	357,7 kB
ID:	1830161
                    Flickr

                    Comment


                      Vizualiai gan panašu į taip vadinamą Mablitos kvartalą ant savartyno S. Neries gatvėje. Nelabai didelis progresas per 20 metų.

                      Comment


                        Parašė Gladiator Rodyti pranešimą
                        Vizualiai gan panašu į taip vadinamą Mablitos kvartalą ant savartyno S. Neries gatvėje. Nelabai didelis progresas per 20 metų.
                        Progresas yra, bet jis kiek kitokio pobūdžio. Progresavimas pasireiškia ne statinio kokybine išraiška bet jo lokacijos poslinkiu, t.y. savartyno architektūros poslinkiu link centro ir jau pasiekta apčiuopiamų rezultatų - ateita prie pat Aukštutinės pilies kalno!

                        Comment


                          bet aš visvien nesuprantu Hanner politikos. Stato vidutinės klasės daugiabučius, bet jų apdaila yra pigesnė ir bjauresnė, nei tų pačių Hanner ekonominės klasės (Paparčių namai, Verkių sodas etc.). kodėl?

                          Comment


                            Gal jiems reikėjo kiek pasikoreguoti pavadinimą iš "Centro rezidencija" į "Centro getas"?

                            Comment


                              Labai nebedaug ir Novosibirkas bus pasiektas.
                              Click image for larger version

Name:	6NNSKDobfrU.jpg
Views:	1106
Size:	39,9 kB
ID:	1830184
                              Show must go von!

                              Comment


                                Išsileido kituose projektuose, nebeliko pinigėlių

                                Comment


                                  Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
                                  bet aš visvien nesuprantu Hanner politikos. Stato vidutinės klasės daugiabučius, bet jų apdaila yra pigesnė ir bjauresnė, nei tų pačių Hanner ekonominės klasės (Paparčių namai, Verkių sodas etc.). kodėl?
                                  Viskas labai paprasta. Kam stengtis, jei vieta auksinė ir centre vis tiek išpirks.
                                  Tai yra ne rinkos sistema, o jau pereina į rent seeking behaviour. Gauni žemės ir darai ką nori, reguliavimo nėra.

                                  Comment


                                    Dar pridėčiau, jog matyt skubama kuo greičiau pateikti projektus į rinką, kol dar paklausa yra ir aplenkti konkurentus, nes galimai Hanner prognozuoja, jog neužilgo niekas nebeįpirks naujo būsto

                                    Comment


                                      Aha, prieš kelis kelis metus kai planavo ir projektavo, Avulis galvojo kaip greičiau iškišti iki tos būsimos koronaviruso sukeltos krizės.

                                      Comment


                                        Parašė mr_miegas Rodyti pranešimą
                                        bet aš visvien nesuprantu Hanner politikos. Stato vidutinės klasės daugiabučius, bet jų apdaila yra pigesnė ir bjauresnė, nei tų pačių Hanner ekonominės klasės (Paparčių namai, Verkių sodas etc.). kodėl?
                                        Man taip pat nesuprantama. Aš visgi didelę dalį kaltės skirčiau architektams. Manau m2 savikaina čia vistiek didesnė, nei jų Verkių soduose ar kitų vystytojų (net Pašilaičiuose, Pilaitėje, Visoriuose) projektuose ne centre. Tik kažin pats Hanneris daro kokį vidinį konkursą tokio dydžio projekto architektams parinkti. Arba čia tas varioantas, kaip su rangos darbais, kai jie tiek nubaudavę visus rangovus, jog normalūs su jais nenori dirbti, tai gal tas ir su architektais.

                                        Comment


                                          Architktai skundžiasi, kad pas Avulį braižytojais dirba, o ne architektais, realiai neleidžia jokios saviraiškos ir idėjų, viskas nusmaugta iki maksimumo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X