Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

SEB banko centrinė būstinė Konstitucijos pr.

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

  • vaidasp
    replied
    Parašė Edis Rodyti pranešimą
    Visai gerai atrodo!
    Bet jau kabo Luminor iškaba, visa ne SEB čia bus

    Komentuoti:


  • Edis
    replied
    Visai gerai atrodo!

    Komentuoti:


  • Jegermeister
    replied
    Click image for larger version

Name:	
Views:	0
Size:	292,2 kB
ID:	1744080 2019.08.26

    Komentuoti:


  • Sula
    replied
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

    Būsimos gatvės pamatų stabilumui?
    Laiko atraminę sieną.

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    SEB administracinis. Kabanti dalis atrodo visai neblogai, iš apačios geriau turėtų būti. Gal kas galit pakomentuot kam skirti tie betoniniai išsikišimai į gatvės pusę? Prilaiko betoninę sieną?
    Būsimos gatvės pamatų stabilumui?

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Ta "roplio oda" visai netgi neblogai atrodo.

    Komentuoti:


  • Creatium
    replied
    SEB administracinis. Kabanti dalis atrodo visai neblogai, iš apačios geriau turėtų būti. Gal kas galit pakomentuot kam skirti tie betoniniai išsikišimai į gatvės pusę? Prilaiko betoninę sieną?











    https://citify.eu/seb-administracinis/

    Komentuoti:


  • Globalus
    replied
    Click image for larger version

Name:	P90816-193339.jpg
Views:	114
Size:	238,4 kB
ID:	1742156

    Click image for larger version

Name:	P90816-193300.jpg
Views:	106
Size:	245,5 kB
ID:	1742157

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    O duobėj tarp SEB ir Forumo jau betonuoja pakilimą ant kurio ties gatvę nuo KP. Beje, pastebėjau, kad nustojo dirbt vėlai vakarais, tikriausiai ukrainiečiai reikalingi kitur.

    Komentuoti:


  • amonas
    replied
    SEB administracinis



    https://citify.eu/seb-administracinis/

    Komentuoti:


  • evvt
    replied
    Parašė abruo Rodyti pranešimą
    Taip, nuo Konstitucijos pr. atrodo nekaip, viską labai blogina tie du siauri juodi ofisynai - jie tiesiog tragiški. O iš kitų pusių viskas yra labai gerai, gal tik gyvybės daugiau norisi, bet čia viskas priklauso nuo pačios NDG, kiek ji priima renginių pas save.
    Tie du ofisynai - ekranai(tokia jų mintis buvo) turėjo būt pilnaekraniai(ten led ekranai planuoti per visą fasadą), bet ekranai dėl kažkokių priežasčių realizuojant sumažėjo iki poros langų dydžio. Įsivaizduok nusiperki kokį 1.5m įstrižainės TV o jis visalaik rodo tik mašininio "šilelio" dydžio vaizdą per vidurį?

    Komentuoti:


  • abruo
    replied
    Parašė wasabiBoi Rodyti pranešimą
    Manau vienintele iseitis pagerint vaizda tai uzstatyt tuscia erdve tarp NDG ir konstitucijos pr.
    Taip, nuo Konstitucijos pr. atrodo nekaip, viską labai blogina tie du siauri juodi ofisynai - jie tiesiog tragiški. O iš kitų pusių viskas yra labai gerai, gal tik gyvybės daugiau norisi, bet čia viskas priklauso nuo pačios NDG, kiek ji priima renginių pas save.

    Komentuoti:


  • wasabiBoi
    replied
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

    Na, pagal logiką, kai užstatys parkingą tarp Quadrum ir Tower, o ir visą Lvovo gatvę, bet ir tada su tuo pastatu bus problemu... Man yra įdomesnė kita vieta, jeigu būtų mano valia, tai su mielu noru kuo greičiau griaučiau Nacionalinę dailės galeriją, nes būkime objektyvūs:

    1. Pastatas yra visom prasmėm pasenęs (nors ir atnaujintas) ir nesukuria jokios erdvės, kur norėtųsi ateiti (nuo Konstitucijos pr. tai išvis kažkoks siaubas).
    2. Pastatas stovi tokioje vietoje, kur galėtų atsirasti kažkas žymiai geresnio ir landmarkinio, kaip pvz Swedbankas su savo terasa.
    3. Pati galerija nėra ytin populiari ir be jokių problemų galėtų egzistuoti kitoje vietoje (kur nors Senamiesty ar Naujamiesty būtų žymiai populiaresnė).
    4. Pardavus pastatą ir persikėlus būtų profitas.

    Tai, sakyčiau, būtų win-win situacija ir miestui ir galerijai.
    Sutinku, man pats pastatas nera baisus, bet jis dabartiniam NMC yra visiskai out of place. Pats pastatas zemas ir uzima labai didele erdve ir visumoj jauciasi tustuma ir provincija esant salia. NDG sito rajono kontekste tai kaip dainininkas nepataikantis i takta, nemalonu. Geriausiai kad ji griautu ir perstatytu kitoj vietoj, sovietiniam rajone toks atrodytu tikrai super, kas greiciausiai nerealu. Manau vienintele iseitis pagerint vaizda tai uzstatyt tuscia erdve tarp NDG ir konstitucijos pr.
    Paskutinis taisė wasabiBoi; 2019.07.31, 10:38.

    Komentuoti:


  • ttttt
    replied
    Parašė Tomizmas Rodyti pranešimą

    :delnasveidas: :delnasveidas: :delnasveidas: :lotuliukas:

    Šakės, kaip iš viso tokios erezijos gali kilti žmonėms Pastatas su istorija, kultūrinis, geros architektūros - ir griauti? Jo, išsišokimas čia gavosi tikrai stiprus.
    Galėčiau argumentuotai diskutuot, bet kadangi NDG šitame forume yra kažkoks šventas dalykas ir Romas išrynė pusę mano argumentų ir įspėjo, kad užbanins, nes kažkokiu būdu tai yra trollinimas, tai sutinku, jūs visi teisūs.

    Klausimas dėl SEB pastato - o kas ties gatvę, SEB ar VMS? Nes panašu, kad jau labai greitai galima būtų pradėt darbus, nuo upės pusės tai jau nors ir dabar...

    Komentuoti:


  • Tomizmas
    replied
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

    Na, pagal logiką, kai užstatys parkingą tarp Quadrum ir Tower, o ir visą Lvovo gatvę, bet ir tada su tuo pastatu bus problemu... Man yra įdomesnė kita vieta, jeigu būtų mano valia, tai su mielu noru kuo greičiau griaučiau Nacionalinę dailės galeriją, nes būkime objektyvūs:

    1. Pastatas yra visom prasmėm pasenęs (nors ir atnaujintas) ir nesukuria jokios erdvės, kur norėtųsi ateiti (nuo Konstitucijos pr. tai išvis kažkoks siaubas).
    2. Pastatas stovi tokioje vietoje, kur galėtų atsirasti kažkas žymiai geresnio ir landmarkinio, kaip pvz Swedbankas su savo terasa.
    3. Pati galerija nėra ytin populiari ir be jokių problemų galėtų egzistuoti kitoje vietoje (kur nors Senamiesty ar Naujamiesty būtų žymiai populiaresnė).
    4. Pardavus pastatą ir persikėlus būtų profitas.

    Tai, sakyčiau, būtų win-win situacija ir miestui ir galerijai.
    :delnasveidas: :delnasveidas: :delnasveidas: :lotuliukas:

    Šakės, kaip iš viso tokios erezijos gali kilti žmonėms Pastatas su istorija, kultūrinis, geros architektūros - ir griauti? Jo, išsišokimas čia gavosi tikrai stiprus.

    Komentuoti:


  • B.S.
    replied
    ttttt
    Nežinau ar juoktis ar verkti... Užvirei sau košės
    NDG yra neabejotinas kultūros paminklas, kurio niekas niekada negriaus ir jis stovės amžinai.
    Ranka nekyla rašyti argumentus, aiškinti tai kas yra akivaizdu. Panašiai kaip aiškinti flateartheriams jog Žemė yra apvali...
    Paskutinis taisė B.S.; 2019.07.30, 23:43.

    Komentuoti:


  • mantasm
    replied
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

    Na, pagal logiką, kai užstatys parkingą tarp Quadrum ir Tower, o ir visą Lvovo gatvę, bet ir tada su tuo pastatu bus problemu... Man yra įdomesnė kita vieta, jeigu būtų mano valia, tai su mielu noru kuo greičiau griaučiau Nacionalinę dailės galeriją, nes būkime objektyvūs:

    1. Pastatas yra visom prasmėm pasenęs (nors ir atnaujintas) ir nesukuria jokios erdvės, kur norėtųsi ateiti (nuo Konstitucijos pr. tai išvis kažkoks siaubas).
    2. Pastatas stovi tokioje vietoje, kur galėtų atsirasti kažkas žymiai geresnio ir landmarkinio, kaip pvz Swedbankas su savo terasa.
    3. Pati galerija nėra ytin populiari ir be jokių problemų galėtų egzistuoti kitoje vietoje (kur nors Senamiesty ar Naujamiesty būtų žymiai populiaresnė).
    4. Pardavus pastatą ir persikėlus būtų profitas.

    Tai, sakyčiau, būtų win-win situacija ir miestui ir galerijai.
    NDG turbūt vienintelis tam kampe pastatas, kuris duoda biški judesio savaitgaliais. Eilinis ofisynas vietoj jo tik dar labiau uždusintų Konstitucijos prospektą.

    Komentuoti:


  • kasparas.v
    replied
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

    Bus dar kokie nors kontrargumentai, ar čia visi?
    Mane viena kart jau uzbanino (laikinai) del tokio posto, bet NDG jokiu budu negalima griaut, tai vienas is geresniu lietuviskos architekturos pavyzdziu, o pastatas is ties idomus. Del NDG aplinkos ir integravimo i nmc persvarstymo ir rekonstravimo tikrai sutikciau. Mano nuomone galima butu ta pastata suspausti arti apstatant is aboeju sonu, tada ir skveras galetu buti palei nmc o ne pieva.

    Komentuoti:


  • R.D.
    replied
    Man irgi patinka Nacionalinės dailės galerijos pastatas. Jo forma ir tūris yra įdomus. Be to pastatas projektuotas (1968 m.) su mintimi, laikantis laikotarpio trendų (vėlyvasis modernizmas), tas asimetriškumas ir laužuotumas (t.y. aštrumas kampų), jauki spalva sukuria savo jaukumą. Pastatas turi savo istoriją (juk Revoliucijos muziejus ten buvo) ir šiandien atlieka savo funkciją labai gerai. Lyg neįtrauktas į kultūros paveldo registrą, o turėtų.
    O tą pievą prieš pastatą galima būtų išnaudoti racionaliau. Neprieštarauju tam, tačiau griauti geros architektūros pastatą yra nesąmonė.

    Eikantas X, reikia tavo profesionalesnio žodžio meno muziejaus reikšmei visuomenei įvertinti.
    Paskutinis taisė R.D.; 2019.07.30, 22:13.

    Komentuoti:


  • ArtisLT
    replied
    Parašė ttttt Rodyti pranešimą

    Na, pagal logiką, kai užstatys parkingą tarp Quadrum ir Tower, o ir visą Lvovo gatvę, bet ir tada su tuo pastatu bus problemu... Man yra įdomesnė kita vieta, jeigu būtų mano valia, tai su mielu noru kuo greičiau griaučiau Nacionalinę dailės galeriją, nes būkime objektyvūs:

    1. Pastatas yra visom prasmėm pasenęs (nors ir atnaujintas) ir nesukuria jokios erdvės, kur norėtųsi ateiti (nuo Konstitucijos pr. tai išvis kažkoks siaubas).
    2. Pastatas stovi tokioje vietoje, kur galėtų atsirasti kažkas žymiai geresnio ir landmarkinio, kaip pvz Swedbankas su savo terasa.
    3. Pati galerija nėra ytin populiari ir be jokių problemų galėtų egzistuoti kitoje vietoje (kur nors Senamiesty ar Naujamiesty būtų žymiai populiaresnė).
    4. Pardavus pastatą ir persikėlus būtų profitas.

    Tai, sakyčiau, būtų win-win situacija ir miestui ir galerijai.
    Na manau, kad čia tik tavo nuomonė, nes daugumai pastatas labai patinka, jis geros architektūros ir muziejus vienas geresnių ir populiaresnių Lietuvoje. Jokiame kitam neesu buvęs tiek kartų, kiek šitame. Tik Mo pradeda varžytis

    Komentuoti:

Working...
X