Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

TEO administracinis pastatas

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
    Aik aik, neabejoju, kad gali išspręsti vandens nuvedimą.
    Sprendimas galėtų būti panašesnis į tai:
    ]
    Bankoke nebūna žiemų.

    Comment


      Norėčiau, kad jis būtų rudas, atrodytų tikrai geriau. Na, fingers crossed, kad laimėtų ir būtų statomas Tiesa, dar gali tekti ilgai su talibanu kovoti.

      Comment


        Užtat Niujorke būna. Nelabai suprantu: bandai teigti, kad atviri balkonai ir ertmės yra neįmanomi?

        Comment


          Parašė Creatium Rodyti pranešimą
          Užtat Niujorke būna. Nelabai suprantu: bandai teigti, kad atviri balkonai ir ertmės yra neįmanomi?
          Bet balkonai išsikišę, o ne įleisti į fasadą, tai jei būtu kažkokia žala pastatui dėl vandens, ji būtu daug mažesnė.

          Comment


            Parašė RokasLT Rodyti pranešimą

            Bet balkonai išsikišę, o ne įleisti į fasadą, tai jei būtu kažkokia žala pastatui dėl vandens, ji būtu daug mažesnė.
            Bet tai mieste pilna pastatų su įleistais balkonais... Tas pats statomas K18B dangoraižis turės atvirus balkonus vienoje pusėje. Savivaldybės pastatas turi apžvalgos aikštelę - įleistą balkoną, Quadrum irgi turi.

            Comment


              Niujorkietiškas nelaimės vien dėl jo aukščio, visokie komisijų naciai jo nepraleis, nes "kalva" and all that... Tiesiog ne ta vieta, pvz vietoje Lvovo 37 ar Hanner sklype būtų tobula. Jeigu statyt ant to, kas laimės, tai statyčiau ant to su Ibrahimu (kuris beje, jeigu Ibrahimą tokį ir statys, labai nuvilė, tikėjaus kažko įdomesnio). Na o šiaip tai yra neblogų variantų, ne super, bet tokių kurie pagerins NMC vaizdą, pavyzdžiui man visai patinka 06. LV21A – 222111, vienas projektas - du kokybiški dangoraižiai į NMC, būtų nuostabu...

              Comment


                Parašė Zygis Rodyti pranešimą
                Norėčiau, kad jis būtų rudas, atrodytų tikrai geriau. Na, fingers crossed, kad laimėtų ir būtų statomas Tiesa, dar gali tekti ilgai su talibanu kovoti.
                Kalbant apie "talibaną":
                https://www.delfi.lt/news/daily/lith....d?id=81793121
                N N N

                Comment


                  Mano favoritas

                  Comment


                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą

                    Bet tai mieste pilna pastatų su įleistais balkonais... Tas pats statomas K18B dangoraižis turės atvirus balkonus vienoje pusėje. Savivaldybės pastatas turi apžvalgos aikštelę - įleistą balkoną, Quadrum irgi turi.
                    Bet ne tokio pločio ir ne skersai fasado iš visų pusių.

                    Comment


                      Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                      Niujorkietiškas nelaimės vien dėl jo aukščio, visokie komisijų naciai jo nepraleis, nes "kalva" and all that... Tiesiog ne ta vieta, pvz vietoje Lvovo 37 ar Hanner sklype būtų tobula. Jeigu statyt ant to, kas laimės, tai statyčiau ant to su Ibrahimu (kuris beje, jeigu Ibrahimą tokį ir statys, labai nuvilė, tikėjaus kažko įdomesnio). Na o šiaip tai yra neblogų variantų, ne super, bet tokių kurie pagerins NMC vaizdą, pavyzdžiui man visai patinka 06. LV21A – 222111, vienas projektas - du kokybiški dangoraižiai į NMC, būtų nuostabu...
                      hanner sklype reikia aukstesnio, o jei gerai pasiziuresit, jis net nera pats auksciausias is pasiulymu, be to, vizualizacijose netiksliai reprezentuoti beveik visu dalyviu auksciai.

                      Comment


                        Man, asmeniškai, absoliutus favoritas ir I vieta:



                        II vieta:


                        III vieta:


                        IV vieta:

                        Comment


                          Parašė ttttt Rodyti pranešimą
                          Niujorkietiškas nelaimės vien dėl jo aukščio, visokie komisijų naciai jo nepraleis, nes "kalva" and all that... Tiesiog ne ta vieta, pvz vietoje Lvovo 37 ar Hanner sklype būtų tobula. Jeigu statyt ant to, kas laimės, tai statyčiau ant to su Ibrahimu (kuris beje, jeigu Ibrahimą tokį ir statys, labai nuvilė, tikėjaus kažko įdomesnio). Na o šiaip tai yra neblogų variantų, ne super, bet tokių kurie pagerins NMC vaizdą, pavyzdžiui man visai patinka 06. LV21A – 222111, vienas projektas - du kokybiški dangoraižiai į NMC, būtų nuostabu...
                          Praleis ar nepraleis, bet kažin ar kalva būtų argumentas. Man rodos į kalvą neblogai įsipaišo:




                          Kitąvertus čia tie patys "čiuveliai", kurie leido potencialiai išmušti skylę kalvoje:


                          Comment


                            Parašė Efka_01 Rodyti pranešimą
                            Kitąvertus čia tie patys "čiuveliai", kurie leido potencialiai išmušti skylę kalvoje:
                            ? Kokie tie patys?

                            Comment


                              O man tas visų mėgstamas ale NY nelimpa, aš įsivaizduoju NMC judant link futuristic krypties, kas daroma iš dalies su K29, Green hall,tad vien dėl šito aspekto rinkčiausi:

                              Aviate, navigate, communicate

                              Comment


                                Parašė ArtisLT Rodyti pranešimą

                                ? Kokie tie patys?
                                kadangi kalba ejo apie kalva kazkodel rasydamas posta komisija sutapatinau su tais kurie leido lvovo37 statyt. Kaip koki bendra neigiama reiskini "komisija" my bad

                                Comment


                                  Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                  O man tas visų mėgstamas ale NY nelimpa, aš įsivaizduoju NMC judant link futuristic krypties, kas daroma iš dalies su K29, Green hall,tad vien dėl šito aspekto rinkčiausi:
                                  Sutikčiau. Tas NY tikrai neblogas, bet manyčiau mūsų NMC per daug iškristų iš konteksto, be to aš irgi norėčiau kad ten būtų plėtojama futuristinė architektūra.
                                  Kitas dalykas, jei to projekto išpildymas nebus tobulas (panaudotos pigesnės ar netinkamos medžiagos, arba kažkas kažkur supaprastinta), tai gali baigtis blogiau nei bet kuris kitas projektas konkurse. Na ir šiaip aišku tų medžių ir augalų visokių tai nesitikėkit.

                                  Comment


                                    Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                    O man tas visų mėgstamas ale NY nelimpa, aš įsivaizduoju NMC judant link futuristic krypties, kas daroma iš dalies su K29, Green hall,tad vien dėl šito aspekto rinkčiausi:
                                    Šitas tarp mano top 2, antras tik todėl, kad Quadrumas jau turi panašų fasadą ir iš perspektyvos jis atrodo storokas. Norisi kažko skirtingesnio už kitus jau egzistuojančius pastatus.

                                    Comment


                                      Žinote, aš dabar pažiūrėjau į tą ,,dvasingumo širdį'' (20 namas) iš kito kampo (dėkui vienai iš vizualizacijų) ir man kilo mintis - puikiai sutvarkius tą namelį su apželdinimu ir jo sklypą apstačius iš visų ar bent 3/4 pusių ir jame įrengus restoraną/kavinę, būtų labai šaunu jame pavalgyti per pietų pertrauką išėjus iš vieno iš daugiaaukščių. Būtų kaip tokia senovės ir gamtos oazė.

                                      Click image for larger version

Name:	Capture.JPG
Views:	40
Size:	79,2 kB
ID:	1737672

                                      Comment


                                        Parašė Evier Rodyti pranešimą
                                        Kitas dalykas, jei to projekto išpildymas nebus tobulas (panaudotos pigesnės ar netinkamos medžiagos, arba kažkas kažkur supaprastinta), tai gali baigtis blogiau nei bet kuris kitas projektas konkurse. Na ir šiaip aišku tų medžių ir augalų visokių tai nesitikėkit.
                                        Nemanau, kad taip tragiškai gali baigtis kaip tu sakai, tikrai nedės ant fasado plasmasinių blizgančių plokštelių.
                                        Kadangi aš sakiau, kad rudai rusva/raudona spalva būtu geriau (nebūtinai tokie patys atspalviai, bet panašios medžiagos), tad dėl bendro vaizdo įdedu savo fantazijos pvz. nuo brangiausio iki pigiausio variantų.
                                        1.) https://upload.wikimedia.org/wikiped...07-13-3381.jpg
                                        2.) https://farm6.staticflickr.com/5533/...9f02f7e7_b.jpg
                                        3.) http://www.kendall-heaton.com/wp-con...a-center-4.jpg
                                        4.) https://www.emporis.com/images/show/...ssaustraat.jpg

                                        Comment


                                          Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                                          O man tas visų mėgstamas ale NY nelimpa, aš įsivaizduoju NMC judant link futuristic krypties, kas daroma iš dalies su K29, Green hall,tad vien dėl šito aspekto rinkčiausi:

                                          pritariu .. tas kuris viesiem patinka man tai ziauru.. nors ir primeny NY ar SN
                                          "I just want you to know that, when we talk about war, we're really talking about peace." —Washington, D.C. June 18, 2002


                                          - George W. Bush President of the USA

                                          Comment

                                          Working...
                                          X