kurioj vietoj 5 aukstu administracine statyba?
Skelbimas
Collapse
No announcement yet.
Viešosios erdvės ir mažoji Vilniaus architektūra
Collapse
X
-
jau matau kokie bus faini parkingai tarp gatves ir pastatu!Parašė mr_miegas Rodyti pranešimąčia. sorry, bus 4 aukštai, tačiau iki 20 metrų, kas yra panašiau į 4 + anstatas:
- 2 patinka
Comment
-
Naujamiestyje įkurs naują šv. Florijono skverą
https://madeinvilnius.lt/mikrorajonu...rijono-skvera/
Kas yra labai reta Vilniaus viešoms erdvems, tai statiški lauko treniruokliai tiems, kas mėgsta kalistenika. Šaunu.Naujamiestyje, greta Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos, vietoj šiuo metu esančio žolyno, planuojamas naujas skveras. Būsimam skverui siūloma ugniagesių gelbėtojų veiklos tematika. Pasak projektinių pasiūlymų, Lietuvoje dar nėra skvero ar viešosios erdvės skirtos ugniagesiams. Verta paminėti, jog šalia, Švitrigailos g. 18, įsikūręs Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos. Projektiniuose siūlymuose nurodoma, jog ugniagesių globėjo Šv. Florijono dieną, minint gegužės 4 d., įrengtame skvere galėtų būti organizuojamos šventės, naujai priimtų pareigūnų rikiuotės ir priesaikos priėmimo ceremonijos, Stipriausio Ugniagesio varžybos.
- 2 patinka
Comment
-
Aš suprantu, kad piešti naujus skverus yra labai smagus hobis, bet gal paįvairinimui realiai įrengtų nors vieną kitą?
Nes kalbant apie centrinę miesto dalį situacija yra tiesiog apgailėtina:
Pilių parko skveras - nieko.
Šv. Onos bažnyčios skveras - nieko.
Misionierių sodai - nieko.
Vokiečių g. rekonstrukcija - nieko.
Bazilijonų g. ir svkero rekonstrukcija - nieko.
Pelesos skveras - nieko.
Stoties aikštė - nieko.
Šv. Stepono skveras ir gatvė - nieko.
Amatų skveras - nieko.
Reformatų skveras - nieko.
Iš padarytų yra tik Algirdo ir Basanavičiaus skverai. Pirmas yra siaubingiausia viešoji erdvė ever, antras nuobodumo oazė.
Paskutinis taisė ttttt; 2020.04.22, 14:58.
- 7 patinka
Comment
-
Meras neišlenda iš žiniasklaidos ir iš facebooko. Vis giriasi, kad jis labai rūpinasi medikais. Dabar pranešė, kad tam išleido 10 mln. eurų. Kiti miestai nieko neišleido, nes sveikatos reikalais rūpinasi Vyriausybė, tai kam Vilniui reikėjo išleisti visus išteklius, kai infrastruktūros būklė apgailėtina, o čia jau tikrai savivaldybės reikalasParašė ttttt Rodyti pranešimąAš suprantu, kad piešti naujus skveras yra labai smagus hobis, bet gal paįvairinimui realiai įrengtų nors vieną kitą?
Nes kalbant apie centrinę miesto dalį situacija yra tiesiog apgailėtina:
Pilių parko skveras - nieko.
Šv. Onos bažnyčios skveras - nieko.
Misionierių sodai - nieko.
Vokiečių g. rekonstrukcija - nieko.
Bazilijonų g. ir svkero rekonstrukcija - nieko.
Pelesos skveras - nieko.
Stoties aikštė - nieko.
Šv. Stepono skveras ir gatvė - nieko.
Amatų skveras - nieko.
Reformatų skveras - nieko.
Iš padarytų yra tik Algirdo ir Basanavičiaus skverai. Pirmas yra siaubingiausia viešoji erdvė ever, antras nuobodumo oazė.
- 2 patinka
Comment
-
Šiuo metu Misionierių sodo techninis projektas jau yra parengtas, dabar jis ekspertuojamas.
https://madeinvilnius.lt/naujienos/m...ru-nuotraukos/ .
Čia rasite nuorodą į daugybę skaidrių:
https://vilnius.lt/lt/2019/01/23/vyj...o-pristatymas/
https://www.google.com/maps/@54.6772...7i13312!8i6656
Bus puiki proga išpjauti šiuos savaime ir nevietoje išaugusius klevus. Įdomu ar tai bus padaryta...
- 1 patinka
Comment
-
Ką reiškia "ekspertuojamas"?Parašė spekas Rodyti pranešimąŠiuo metu Misionierių sodo techninis projektas jau yra parengtas, dabar jis ekspertuojamas.
Comment
-
Kaip matom Vilnius niekada netaps miestuParašė ttttt Rodyti pranešimąSmagu, kad Senamiestis pagal Vilniaus plano profesionalus yra nuostabiausia vieta XX Maximos dydžio parkingui...
Comment
-
Berods samdys atlikti parengto projekto analizę - ar kokybiškas projektas.Parašė adomazzz Rodyti pranešimą
Ką reiškia "ekspertuojamas"?
- 1 patinka
Comment
-
O parkingą kairėje išties - galėtų panaikinti visai. Ir dar jis numatomas valstybinėje žemėje. Taip išeina, kad už mokesčių mokėtojų pinigus senamiestyje valstybinėje žemėje bus (numatomas) parkingas... Dar geriau įsižiūrėjau - numatomos parkavimo vietos nuoseklaus išdėstymo prie tiltelio per Vilnią... Tai tada tuo labiau nereikia parkingo kairėje, nes sakykime prekeiviai turėtų kur parkuotis - prie to pačio tiltelio.
Paskutinis taisė spekas; 2020.04.30, 19:58.
Comment
-
Na man tai atrodo kaip tik gerai parkavimo požiūriu, vietų labai smarkiai sumažės dėl to kad siaurinamos tiek Maironio tiek Aukštaičių gatvės (pastarojoje pietinės parkavimo vietos stumsis šiauriau dėl įrengiamo šaligatvio). Galėtų tuo pačiu ištaisyti klaidą ir atiduoti naująjį dviračių taką pėstiesiems ir vaikams su dviračiais.
Comment
-
Yra atsinaujinusių vizualizacijų apie Šviesos skverą Pelesos/Liepkalnio sankryžoje. "Šviesos bokšto" neliko.
https://ataskaita2019.vilnius.lt/raj...verta-stebeti/
Comment
Čia sena vizualizacija. Nauja atrodo taip:
Comment