Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Quadrum Business City (Konstitucijos pr. 21)

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Su Quadrumu geras dalykas yra jo tas perimetrinis užstatymas - sienos eis palei gatvę per visą sklypą, bus kiemelis viduj. Taigi, iš gatvės pusės nesimatys tarpų ir skylių, eis vientisa siena su parduotuvėmis ir pan. komercija. Tas duos truputį tankumo kol kas labai retai užstatytam NMC ir gal kiek gyvybės jei ten koks Coffe Inn atsidarys. Ir šiaip tas kiemelis, jei netaps per daug sterilus, bus gana gera vieta veistis visokiems facebookiniams verslams, kaip pvz Drama burger ir pan. Jų lokacija dažnai būna ne ypač einamose vietose, bet pritraukia žmones per soc. tinklus. K29 pvz. yra vienišas kleckas plačioj pievoj, kurioj tikrai bus vėjuota ir matyt nelabai jauku. Taigi pliusas Quadrumui dėl kiemo ir sienų per visą sklypą.
    Pats jo dydis, dabar kai jau aiškėja kontūrai, atrodo bent jau man mažesnis nei buvo nupieštas. Kažkaip pagal vizualizacijas tas šiaurinis pastatas atrodo lyg ir ilgesnis. Bet realybėj gana glaustas, kompaktiškas reikalas mano akim. Ir jau matos kažkiek jo labai įvairios formos, kuriyra iš tikro superinė
    Turiu tik vieną pastebėjimą, nors gal čia tik man taip atrodo, kad tas fasado žalias atspalvis gal kiek per pastelinis ir atrodo gana .. pigiai, kaip koks plastikinis žaislas iš parduotuvės kur viskas po eurą. T.y. pats atspalvis, ne medžiagos. Sakykim Arfos stogą primena. Nors spėju kai bus baigtas ir ten žaliuos medžiai, gal visai smagiai atrodys

    Comment


      Na, man tai jis neatrodo pigiai, nes turi šiokią tokią tekstūrą, o pats atspalvis irgi neprimena to pigumo...

      Va kas man įdomu - ar Quadrum įrengs jungtį tarp Lvovo ir Konstitucijos pr., kuri nurodyta jų vizualizacijoje?

      Comment


        Parašė Creatium Rodyti pranešimą
        Na, man tai jis neatrodo pigiai, nes turi šiokią tokią tekstūrą, o pats atspalvis irgi neprimena to pigumo...

        Va kas man įdomu - ar Quadrum įrengs jungtį tarp Lvovo ir Konstitucijos pr., kuri nurodyta jų vizualizacijoje?
        Ten kur dabar kranai sustatyti? Be abejo. Kitaip nebus galima patekti į garažą.

        Comment


          Quadrum viduje vyks veiksmas ir vakare, nes bus nemažai komercijos bei pramogų/maitinimo taškų - paminėsit mano žodį ...
          There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

          Comment


            /\ Taip. O tai įvažiavimas į garažą iš ten? Na, tuomet šaunu NMC pasipildys ne tik nauju verslo centru, bet ir truputį tankesniu gatvių tinklu. Teigiamas ir tas dalykas, kad naujo šviesoforo kaip ir nebus - tiesiog bus perkeltas dabartinis, skirtas pėstiesiems.

            Comment


              Ar tik nebus šio straipsnio pavadinimu pasakyta Ambraso nuomonė apie Quadrumą? (žr. trečią nuotrauką)

              http://bustas.lrytas.lt/architektura...kodel.htm#next
              Paskutinis taisė Jegermeister; 2015.04.17, 21:59.

              Comment


                Parašė Jegermeister Rodyti pranešimą
                Ar tik nebus šio straipsnio pavadinimu pasakyta Ambraso nuomonė apie Quadrumą? (žr. trečią nuotrauką)

                http://bustas.lrytas.lt/architektura...kodel.htm#next
                Tikrai ne apie Quadruma...

                Comment


                  Parašė kasparas.v Rodyti pranešimą
                  Tikrai ne apie Quadruma...
                  Na aš pamatęs Quadrum fasadą pirmąsyk pamąsčiau irgi - atrodo pasenęs. Iš verslo centrų dar Uniq toks pasirodė. O šiaip pasenę atrodo nemaža dalis pastatytų daugiabučių (pvz. naujai pastatyti Sugiharos g. 4 man kur kas prasčiau atrodo negu dauguma renovuotų daugiabučių ar vystomų/planuojamų projektų).
                  Paskutinis taisė Mindzius-LT; 2015.04.18, 01:48.

                  Comment


                    Parašė Jegermeister Rodyti pranešimą
                    Ar tik nebus šio straipsnio pavadinimu pasakyta Ambraso nuomonė apie Quadrumą? (žr. trečią nuotrauką)

                    http://bustas.lrytas.lt/architektura...kodel.htm#next
                    Apie naujus daugiabučius (tipo Hanerio nuobodybė Žvėryne) jis čia daugiau kalbėjo.
                    There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                    Comment


                      Mano nuomone tai architektūra nepasenusi, tik man nelabai tas žalias stiklas patinka. Iš arti matosi, kad jis brangus ir tos juostelės išgautos lygtais šilkografijos būdu. Bet žiūrint iš toliau ir ypač tokią apsiniaukusią dieną, tai atrodo tiesiog tamsiai žalias. Tikiuosi, kad bent saulėtomis dienomis jis prašviesės ir tas žalumas nebus toks sodrus.

                      2015.04.20









                      Paskutinis taisė Jegermeister; 2015.04.20, 14:19.

                      Comment


                        Šitas žalias stiklas yra visas fasado 'cinkas', mano nuomone. Kontrastuoja labai gerai, bet nesipjauna su pagrindiniu.
                        There is nothing more dreadful than imagination without taste (J. W. Goethe).

                        Comment


                          Užmačiau, kaip kranai susigrūdę viens prie kito



                          Comment


                            2015 - 04 -23

                            Comment


                              Nelabai gerai matos, bet regis prasidėjo ir trečiosios, pietinės, dalies statybos.

                              Comment


                                Ten jau mačiau pradėjo statyti kolonas ir tam pietiniam pastatui, einančiam palei Konstitucijos pr.

                                Comment


                                  Keletas foto:









                                  Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                                  Comment


                                    Pragiedrėjus tos žalios juostos gal kiek ir gražiau žiūrisi, bet vistiek dominuoja.

                                    Comment


                                      Žali motyvai apskritai nesižiūri šito projekto kontekste. Disappoint.

                                      Comment


                                        Parašė John Rodyti pranešimą
                                        Žali motyvai apskritai nesižiūri šito projekto kontekste. Disappoint.
                                        Pagyvensim pamatysim. Imho, balta, juoda ar kokia rudziu spalva tokiu gabaritu projektui butu tikusi labiau, bet dabar nieko nebepakeisi...

                                        Comment


                                          Parašė B.S. Rodyti pranešimą
                                          Pagyvensim pamatysim. Imho, balta, juoda ar kokia rudziu spalva tokiu gabaritu projektui butu tikusi labiau, bet dabar nieko nebepakeisi...
                                          Aš pagalvojau lygiai taip pat: balta arba rusva (medžio, kaip Swedbank) spalva būtų atrodžiusi geriau. Tiesiog ta žalia yra smarkiai nusibodusi. Primena greta stovintį Vyroko monstrą arba pigius 90's projektus Azijoje. Aišku, iš arti bus galima suprasti, kad tai nėra fufelis, bet su spalvos pasirinkimu, panašu, kad prašauta.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X