Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Myndzius Rodyti pranešimą
    Sutinku! Apvaloka sumelė niekam nepamaišytų.... Bet mano galva geriau turėti savo nuomonę ir ją išreikšti, nei sėdėti
    ir iš viso jos neturėti...
    Taip, nuomonę reikia turėti, bet, ją reiškiant, ypač viešai, patartina matyti ir pustonius. Įsivaizduok, nueini pas gydytoją, o jis tau sako: jums vėžys. Nei kur, nei kokios stadijos. Gal pirmos stadijos odos, o gal ketvirtos plaučių. Kaip jaustumeis? Taip ir čia. Kiekviena kritika turėti ribas, reikia matyti ir pliusus, ir minusus, o ne absoliučiai viską neigti.

    Comment


      Parašė Rodyti pranešimą
      Manau, kad atsakymas ir be pasidomėjimo akivaizdus. Juk garažui buvo numatyta apdaila. Čia belieka tik tą galintiems (ir privalantiems) padaryti asmenims iškelti šitą klausimą viešai ir išsireikalauti to, kas turi būti atlikta.
      Gal kas turit pažinčių TV ?
      ...man grazesnis tas grazesnis namas... :D

      Comment


        Parašė Myndzius Rodyti pranešimą
        Gal kas turit pažinčių TV ?
        Būtų neblogai, bet deja Bet surinkus konkrečius faktus (tokius, dėl kurių tikrumo nebūtų abejonių, kad ko nors neapšmeižti), juos būtų galima pateikti žiniasklaidai ir pasiūlyti pasidomėti. Galbūt atlikti tyrimą. Jei sudarytumėm sąlygas jiems "išpūsti burbulą" (pagrįstą), gali būti, kad jie ir "išpūstų". Juk jie iš to gyvena Bet faktus surinkta nelengva.
        Paskutinis taisė ; 2007.05.05, 11:46.
        Įžvalgos.lt - FB - G+

        Comment


          Parašė Myndzius Rodyti pranešimą
          Gal kas turit pažinčių TV ?
          O kokia medziaga turit ir kokios televizijos norit?

          Comment


            Parašė Linas Rodyti pranešimą
            Taip, nuomonę reikia turėti, bet, ją reiškiant, ypač viešai, patartina matyti ir pustonius. Įsivaizduok, nueini pas gydytoją, o jis tau sako: jums vėžys. Nei kur, nei kokios stadijos. Gal pirmos stadijos odos, o gal ketvirtos plaučių. Kaip jaustumeis? Taip ir čia. Kiekviena kritika turėti ribas, reikia matyti ir pliusus, ir minusus, o ne absoliučiai viską neigti.
            Viskas tvarkoj, aš tik pastebėjau pasipiktinimą ir siųlymą jį visiškai nurašyti ir nekreipti į jį dėmesio... todėl ir išdėsčiau čia kelias savo mintis
            ...man grazesnis tas grazesnis namas... :D

            Comment


              Parašė wrm Rodyti pranešimą
              O kokia medziaga turit ir kokios televizijos norit?
              Kaip ir akivaizdu... kas buvo paišoma ir kokį turim faktą
              ...man grazesnis tas grazesnis namas... :D

              Comment


                nu ka praieta savaitgali buvau Kaune ir Akropolyje.

                Ka as galiu pasakyti? Nerealu. Akropolis puikiai irengtas. Visiskai skiriasi nuo kitu. Visu pirma daug stiklo ir dienos sviesos,nerealus interjeras, labai jauku. Daug dideliu ir mazu kaviniu (kurios ir jaukios). Vienzo negalvojau, kad mane dar gali kas nustebinti, o vat Akropolis nustebino. Puikus garazas (ne isore, aisku )

                Buvau kine. Tai galiu tikrai patikinti, kad Forum cinemas Kauno Akropolyje dabar yra geriausias kino teatras Lietuvoje. Skirtumas akivaizus (nuo kitu Forum cinemas). Visu pirma labai patogus planavimas, daug patogesnes kedes. O garsas tikrai nerealus, pats gryniausias ir svariausias, koks tik gali buti.

                beje , Kaunas ir labai patiko, kazkaip labai grazu. Ypac ta gatve lygiagreciai Laisves alejai. Stiklinis pastatas prie muzikinio atrodo labai gerai. Ir zmones super. Ne vieno treninginio nemaciau. Zmones jau nebijo ir issiskirti, draugiski.

                Vienzo Kaunas keiciasi ir keiciasi ne dienom, o sekundem
                Paskutinis taisė Andrew; 2007.05.06, 16:01.
                "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                Comment


                  aš praeitą savaitę draugei iš Vilniaus irgi Kaune ekskursiją pravedžiau; pro visus zoo, akropolius, visą laivės alėją iki pat santakos, megos akvariumus ir t.t. tai liko patenkinta ir geru žodžiu mini dabar Kauną
                  ...tik nesupraskit manęs teisingai...

                  Comment


                    Na Andrew mestelsiu aš šiokį tokį akmenėlį į Tavo daržą Turėjai pastebėt, ypač 3iam aukšte, kad tragiškai atrodo visos plikos kolonos Kavinukės taip pat toli gražu ne visos tokios jaukios Nesupratau kas nutiko Čili Kaimui "Megoj" gan jaukus, mėgstu ten alaus ąsotėlį su "Močiutės Magaryčiom" išlenkt, o va su chebra į "Akropolio" variantą net kojos kelt nenorim Praeinanat itin nejaukiai jis man atrodo Va kas patinka tai "Bravarijos" balkonai 4ame aukšte Geriausia vieta "Akroply" pasisedėjimuisu vaizdais į lendo areną ir be jokių praeivių srautų
                    Kine deja dar nespėjau pats apsilankyt, bet pažystami irgi tvirtino, kad nėr lygių Lietuvoj
                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                    Auto Show Millennium 2007
                    Retromobile 2007
                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                    Comment


                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                      Na Andrew mestelsiu aš šiokį tokį akmenėlį į Tavo daržą Turėjai pastebėt, ypač 3iam aukšte, kad tragiškai atrodo visos plikos kolonos Kavinukės taip pat toli gražu ne visos tokios jaukios Nesupratau kas nutiko Čili Kaimui "Megoj" gan jaukus, mėgstu ten alaus ąsotėlį su "Močiutės Magaryčiom" išlenkt, o va su chebra į "Akropolio" variantą net kojos kelt nenorim Praeinanat itin nejaukiai jis man atrodo Va kas patinka tai "Bravarijos" balkonai 4ame aukšte Geriausia vieta "Akroply" pasisedėjimuisu vaizdais į lendo areną ir be jokių praeivių srautų
                      Kine deja dar nespėjau pats apsilankyt, bet pažystami irgi tvirtino, kad nėr lygių Lietuvoj

                      Ka pastebejau, tai daug nauju pavadinimu (negirdetu) (turiu galvoje kavines). Beje, truputi apsigavau, galvojau , kad Can can pizza yra nauja picerija Lietuvoje-pasirodo tai ta pati Delano pica

                      Bravarija manes netraukia, nes man ten neskanu (neskaniai pora kartu pavalgiau). Cili kaimas -irgi, nes nemegstu tokio maisto (nebent retkarciais). bet siaip labai jaukiai isitaises Delano, Mambo pica (ypac tose vietose prie langu ir t.t.
                      Plikos kolonos kazkaip neuzkliuvo. na dar turetu viskas pagrazeti, ijungs fontanus etc.
                      "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                      negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                      Comment


                        Ech ta vakarietiška kultūra TIk picų duok... Reik džiaugtis, kad dar yra vietinę maisto kultūrą puoselėjančių įstaigų Kartaisvien tai įtakoja mano pasirinkimą Nors visvien pats bent 2 kartus per savaitę picerijoj apsilankau
                        Mano nuotraukos @Fotki.com

                        Auto Show Millennium 2007
                        Retromobile 2007
                        "Kova 1". Driftingo čempionatas
                        "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                        Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                        BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                        Kauno Marių Regioninis Parkas

                        Comment


                          Beje, jau Gan Bei City atsidarė.
                          Kaunas yra Kaunas

                          Comment


                            Parašė Vaidosius Rodyti pranešimą
                            Beje, jau Gan Bei City atsidarė.
                            Su itin gausiu Sušių asortimentu Net desertų dauguma Suši motyvais ruošti
                            Mano nuotraukos @Fotki.com

                            Auto Show Millennium 2007
                            Retromobile 2007
                            "Kova 1". Driftingo čempionatas
                            "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                            Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                            BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                            Kauno Marių Regioninis Parkas

                            Comment


                              Gal kas zinot, kada KFC atidarys?
                              Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                              Comment


                                Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                Ech ta vakarietiška kultūra TIk picų duok... Reik džiaugtis, kad dar yra vietinę maisto kultūrą puoselėjančių įstaigų Kartaisvien tai įtakoja mano pasirinkimą Nors visvien pats bent 2 kartus per savaitę picerijoj apsilankau
                                na mes patys esame vakarieciai, todel ir musu kultura yra vakarietiska Tai reiskia, kad mes esame atviri ir kitom virtuvem, o ne uzsidarome savame kiaute. O tavo pasirinkima turi lemti tik tai, kas tau skanu ir sveika , o ne kazkas kitas. Ir musu virtuveje tikrai yra ypac daug svetimu virtuviu elementu. Maza to, ta virtuve nuolat kinta (keiciasi skoniai , maisto mados ir t.t.) Ir is viso maistas neturi sienu.

                                As ,budamas patriotu, visada noriu, kad tautieciai (pilieciai) gautu kuo daugiau visko, kad jiems butu prieinamos visos kulturos, virtuves ir pan, kad jie turetu kuo didesni pasirinkima, kuo daugiau galimybiu.O tradicijos? Jos keiciasi priklausomai nuo gyvenimo salygu ir tai gerai. Vertybe yra ne tradicijos, vertybe -zmones ir ju gyvenimo kokybe
                                "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                                negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                                Comment


                                  Parašė jasha Rodyti pranešimą
                                  Gal kas zinot, kada KFC atidarys?
                                  Aha, tikrai būtų įdomu sužinot.
                                  BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                  Comment


                                    Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                                    na mes patys esame vakarieciai, todel ir musu kultura yra vakarietiska Tai reiskia, kad mes esame atviri ir kitom virtuvem, o ne uzsidarome savame kiaute. O tavo pasirinkima turi lemti tik tai, kas tau skanu ir sveika , o ne kazkas kitas. Ir musu virtuveje tikrai yra ypac daug svetimu virtuviu elementu. Maza to, ta virtuve nuolat kinta (keiciasi skoniai , maisto mados ir t.t.) Ir is viso maistas neturi sienu.

                                    As ,budamas patriotu, visada noriu, kad tautieciai (pilieciai) gautu kuo daugiau visko, kad jiems butu prieinamos visos kulturos, virtuves ir pan, kad jie turetu kuo didesni pasirinkima, kuo daugiau galimybiu.O tradicijos? Jos keiciasi priklausomai nuo gyvenimo salygu ir tai gerai. Vertybe yra ne tradicijos, vertybe -zmones ir ju gyvenimo kokybe
                                    Aš nesakiau, kad būtina valgyti tik lietuviškus patiekalus, tik netikiu Tavo paties išsireiškimu, kad Tau jie neskanūs
                                    Mano nuotraukos @Fotki.com

                                    Auto Show Millennium 2007
                                    Retromobile 2007
                                    "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                    "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                    Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                    BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                    Kauno Marių Regioninis Parkas

                                    Comment


                                      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                                      Aš nesakiau, kad būtina valgyti tik lietuviškus patiekalus, tik netikiu Tavo paties išsireiškimu, kad Tau jie neskanūs
                                      tai, kas sake, kad neskanus? tik tai nevalgau ju daznai, ir viskas. Be to, nera prievoles megti cepelinus, yra daug zmoniu, kuriems jie nepatinka. Cia skonio dalykas.

                                      beje, o kas yra lietuviski patiekalai? cepelinai. tai, kad nelietuviski. Koldunai? tai, kad irgi nelietuviski Desreles su kopustai - tuo labiau. O siaip tikrai cepelinus valgau retkarciais.

                                      Nesunkus, geras, skanus maistas yra kinu. Italiskas nera labai sveikas, bet picos jau beveik tapo lietuvisku patiekalu (ir tikrai, pvz, valgiau tikra italiska pica, tai man ji nepatiko, cia mes prisigalvojame deti i jas visokiu igridientu-taip , kad mes picas sulietuvinom )
                                      Paskutinis taisė Andrew; 2007.05.06, 17:11.
                                      "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
                                      negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

                                      Comment


                                        Parašė Andrew Rodyti pranešimą
                                        beje, o kas yra lietuviski patiekalai? cepelinai. tai, kad nelietuviski.
                                        Deja, cepai tikrai lietuviški, tiksliau žemaitiški (metraščiuose kažkur aprašyti seniau nei Lenkijoje) ...tik tai, kuomet LDK ir Lenkijos karalystė buvo viena, niveliuojantis kultūroms ir cepelinai "išvyko" į Lenkiją (be to, jie Lenkijoje kitaip ruošiami). O tai kad vienas kulinaras Lenkijoje pasakė savo interpretacijas, nebūtinai jos teisios! Be to, dauguma lenkų turistų (bent nuo Suvalkų ir Augustavo kraštų) dažnai atvažiuoja į Lietuvą skanauti cepelinų ir šaltibarščių kaip lietuviškos virtuvės ypatumo pavyzdžių (bent pažįstu tokius 6 pavyzdžius). O cepelinų tikrai niekam "nenurašysiu"
                                        Kopenhaga/Roskildė / Stokholmas I II III IV
                                        Dordrechtas/Haarlemas
                                        Nesebaras/Plovdivas
                                        Kiolnas

                                        Comment


                                          Apskritai, bulves ne Kolumbas atvežė iš Amerikos. Bent jau Lietuvoje jos augo nuo amžių
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X