Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė tivoli Rodyti pranešimą
    Deja, cepai tikrai lietuviški, tiksliau žemaitiški (metraščiuose kažkur aprašyti seniau nei Lenkijoje) ...tik tai, kuomet LDK ir Lenkijos karalystė buvo viena, niveliuojantis kultūroms ir cepelinai "išvyko" į Lenkiją (be to, jie Lenkijoje kitaip ruošiami). O tai kad vienas kulinaras Lenkijoje pasakė savo interpretacijas, nebūtinai jos teisios! Be to, dauguma lenkų turistų (bent nuo Suvalkų ir Augustavo kraštų) dažnai atvažiuoja į Lietuvą skanauti cepelinų ir šaltibarščių kaip lietuviškos virtuvės ypatumo pavyzdžių (bent pažįstu tokius 6 pavyzdžius). O cepelinų tikrai niekam "nenurašysiu"
    panasiu patiekalu turi ir skandinavai, ir vidurio Europos tautos.
    Cepelinai gaili buti zydiskos kilmes valgis (saltinis: C2H5OH rase temoje Tolerancija Lietuvoje). As sioje srityje ziniu neturiu, tai negaliu teigti 100 proc.

    bet kokiu atveju , tai nera mano patiekalas Siaip siulau visada ragauti kuo daugiau nauju patiekalu, bet nenudekit.
    As praeita savaite buvau tokiame vynu pristatyme ir ten padavejai nesiojo padeklus su sumustinukais, tai as viena kai paemiau ir atsikandau, tai pagalvojau , kad numirsiu is slykstumo, tiesa, nezinau, kas ten buvo
    "Laisvė turėti įsitikinimus reiškia, kad žmogus yra laisvas pats formuoti savo įsitikinimus, pasirinkti pasaulėžiūros vertybes, jis ginamas nuo bet kokios prievartos, jo pažiūrų
    negalima kontroliuoti."(Konstitucinio Teismo 2000-06-13 nutarimas).

    Comment


      O va aš per firmos balių gavau kažkokių sumuštinukų kokių gyvenime ragavęs nebuvau ir iki šiol netveriu savam kaily kaip dar jų noriu paragaut Nors žinau ir kitą šio reikalo pusę, kad po nemažų alkoholio kiekių man beveik viskas skanu kas tik valgoma
      Mano nuotraukos @Fotki.com

      Auto Show Millennium 2007
      Retromobile 2007
      "Kova 1". Driftingo čempionatas
      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
      Kauno Marių Regioninis Parkas

      Comment


        Parašė Andrew Rodyti pranešimą
        tai as viena kai paemiau ir atsikandau, tai pagalvojau , kad numirsiu is slykstumo, tiesa, nezinau, kas ten buvo
        Manau, ten buvo koks mėlynas pelėsinis sūris. Mmm - labai man skanus.
        BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

        Comment


          Atėjau taip sakant paskaityti apie Akropoli, tuo pačiu su lietuvių kultūra susipažinau
          O šiaip tai pastebėjau, kad daug yra Akropoly paprastų parduotuvių, su didesnėm kainom, pvz fuji Ten prekės kaip ir kitur, tik brangesnės.

          Comment


            KFC, kaip rašė spaudoj, bus gegužės antrojoje pusėje, Pizza Hut dar savaite kita vėliau, Gan Bei Cyti jau veikia... Bulvės atvežtos iš Rytų šalių.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Bulvės iš Kinijos? Kaip ir dauguma viso šlamšto...
              ______________
              The Division Bell

              Comment


                Parašė enigma Rodyti pranešimą
                Bulvės iš Kinijos? Kaip ir dauguma viso šlamšto...
                Į Europą bulvės atkeliavo iš Amerikos, tačiau jos jau anksčiau augintos Rytuose.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Į Europą bulvės atkeliavo iš Amerikos, tačiau jos jau anksčiau augintos Rytuose.
                  Na bet paaiskinkit, kaip jos susijusios su Kauno akropoliu???
                  Juk Akropolis ne is rytu, ne is vakaru,o is pietu
                  Prof. Vytautas Landsbergis: "Kaunas yra lietuviškiausias miestas, tačiau įvairiais būdais jį bandoma sužlugdyti. Viskas koncentruojama sostinėje. Lietuva tampa vieno miesto valstybe"

                  Comment


                    Priekaištaukit ne man, kad diskusija apsivertė ir jos pagrindinė tema pasidarė - lietuviški patiekalai ir bulvių kilmė Akropolio pavadinimas man asmeniškai niekuo ypatingas, tiesiog jo kūrėjai norėjo savo prekybos centrą labai išaukštinti, išgarbinti, atseit čia Akropolis (aukštutinis miestas)... Mano manymu, jiems pavyko teisingai paaiškinti Akropolio sąvoką tik Kaune.
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Kad kaip tik man Kaune ne į temą Juk randasi pačioj žemumoj O va Vilniuj ant pat kalno krašto Ten yra prasmės, kad aukštutinis miestas žiūrint iš centro ar to paties Konstitucijos pr.
                      Mano nuotraukos @Fotki.com

                      Auto Show Millennium 2007
                      Retromobile 2007
                      "Kova 1". Driftingo čempionatas
                      "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                      Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                      BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                      Kauno Marių Regioninis Parkas

                      Comment


                        Sveiki, ilgai skaiciau, domejausi Jusu foto apie statybu eigas, vizijas, esu didelis sio puslapio fanas taigi, tikiuosi, kad galesim keisti savo nuomone, keistis foto( o ju daug turiu is beveik visos Europos), o taip pat ir gincytis
                        o buvo taip...

                        Comment


                          Parašė TukasLT Rodyti pranešimą
                          Sveiki, ilgai skaiciau, domejausi Jusu foto apie statybu eigas, vizijas, esu didelis sio puslapio fanas taigi, tikiuosi, kad galesim keisti savo nuomone, keistis foto( o ju daug turiu is beveik visos Europos), o taip pat ir gincytis


                          Tai lauksim naujų nuotraukų
                          GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                          Comment


                            OK, tik reikes perkratyti kompa
                            o buvo taip...

                            Comment


                              Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
                              Kad kaip tik man Kaune ne į temą Juk randasi pačioj žemumoj O va Vilniuj ant pat kalno krašto Ten yra prasmės, kad aukštutinis miestas žiūrint iš centro ar to paties Konstitucijos pr.
                              Vilniuj ant kalno, bet pats Akropolis tik vieno aukšto. O Kaune lygumoj, bet pats Akropolis 4 aukštų
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Vilniuj ant kalno, bet pats Akropolis tik vieno aukšto. O Kaune lygumoj, bet pats Akropolis 4 aukštų
                                Na bet Graikišką "Akropolį" labiau atitinka Vilniaus variantas
                                Mano nuotraukos @Fotki.com

                                Auto Show Millennium 2007
                                Retromobile 2007
                                "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                Kauno Marių Regioninis Parkas

                                Comment


                                  Pikantiškumo dėlei: Kauno Akropolyje už viešosios tvarkos pažeidumus (garsius dulkinimusis tualetuose) sulaikytas rekordinis skaičius meilužių.

                                  Negintų Kaunas savo, kaip vienos iš Europos homoseksualų sostinės vardo, jei iš tų ekstremalų, nebūtų bent poros homo porelių.

                                  Tegyvuoja pavasaris!

                                  Comment



                                    vava, kokią žalą akropolis daro
                                    užuot romantiškesnės vietos bundančioj gamtoj paieškoję..

                                    Comment


                                      Cia manau pavadinimo itaka. Juk kur kitur, jei ne Senoves Graikijoj atsirado posakis, kad "tikra meile tik tarp vyru"

                                      Comment


                                        Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                                        Pikantiškumo dėlei: Kauno Akropolyje už viešosios tvarkos pažeidumus (garsius dulkinimusis tualetuose) sulaikytas rekordinis skaičius meilužių.

                                        Negintų Kaunas savo, kaip vienos iš Europos homoseksualų sostinės vardo, jei iš tų ekstremalų, nebūtų bent poros homo porelių.

                                        Tegyvuoja pavasaris!
                                        Kaune, bet niekas nesako, kad kauniečių

                                        Comment


                                          Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
                                          Pikantiškumo dėlei: Kauno Akropolyje už viešosios tvarkos pažeidumus (garsius dulkinimusis tualetuose) sulaikytas rekordinis skaičius meilužių.
                                          O jei dulkintųsi tyliai, tai jau nebūtų viešosios tvarkos pažeidimas?
                                          It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                          Comment

                                          Working...
                                          X