Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Jony Rodyti pranešimą
    Nejaugi vasara ir pavasari nieko neperki? drabuziu, technikos, maisto ir t.t? akropoli tikrai didziausiais pasirinkimas.
    Prieš įsigydamas prekę, apžiūriu jos kainas keliose parduotuvėse, kurios turi internetinius tinklapius su prekių katalogais. Ir išsirinkęs keliauju į artimiausią parduotuvę, kurioje man prekę labiausiai patiko. Na, sakykime, dėl avalynės ar drabužių, tenka eiti į turgų, Urmą ar prekybos centrą. Bet man Akropolio nereikia, pakanka Maxima Bazės prie namų
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė HAMMER Rodyti pranešimą
      Na va čia tai tikrai klysti Begalės drabužių Akropoly kurių nerasi daugiau niekur Kaune Tokios parduotuvės kaip Zara, New Yorker, Bershka, Esprit, Mexx ir t.t. vienintelės Kaune
      Jap - drabužių pasirinkimas ten tikrai geras, bene pirmą kartą apsilankęs prekybos centre grįžau su viskuo, ko man reikėjo ir dar daugiau

      Comment


        Man atrodo, kad po gegužės 10 dienos reikės parašyti Pūko televizijai, kad eitų prie Akropolio
        Mat šiandien pažiūrėjau, kad iš Akropolio pusės visą Karmelitų aikštę gaubia geltona ištisinė juosta. Taigi mano žiniom (nors teisių, primenu, neturiu, jei klystu - pataisysite) nei vienas automobilis negali iš ten važiuoti į Karmelitų aikštę, nekalbant jau ir apie stovėjimą joje. O prie mano akių ten įsuko 2 automobiliai tiksliau - vienas išvažiavo, kitas įvažiavo.
        Juk geltona nepetraukiama juosta an asfalto tą reiškia taip?

        Comment


          Šiaip tai geltona juosta reiškia, kad negalima prie jos stovėti arba sustoti.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė amiko Rodyti pranešimą
            Šiaip tai geltona juosta reiškia, kad negalima prie jos stovėti arba sustoti.
            Kiek metru nuo jos sustoti ir i kuria puse?

            KET:

            1.4. Geltona ištisinė linija žymi vietas, kur uždrausta sustoti (stovėti), gali būti naudojama eismo juostoms žymėti darbų vietoje. Naudojama atskirai arba kartu su ženklu „Sustoti draudžiama" ir nudažoma palei važiuojamosios dalies kraštą (darbų vietoje ir važiuojamojoje dalyje) arba gatvės bortelio viršuje. Šią liniją kirsti draudžiama, kai ji skiria priešingų krypčių transporto srautus.

            Bet jei taip, tai kodėl ji nutraukiama prieš tas vietas, kur reik įvažiuoti įsukant neįgaliesiems, o po to vėl tęsiama? Man čia kažkas nesiriša
            Paskutinis taisė somis; 2007.04.30, 20:59.

            Comment


              Geltona ištisine linija žymi vietas, kur uždrausta sustoti (stoveti), gali buti naudojama eismo juostoms žymeti darbu vietoje. Naudojama atskirai arba kartu su ženklu "Sustoti draudžiama" ir nudažoma palei važiuojamosios dalies krašta (darbu vietoje ir važiuojamojoje dalyje) arba gatves bortelio viršuje. Šia linija kirsti draudžiama, kai ji skiria priešingu krypciu transporto srautus.

              Comment


                radau:

                - stovėjimas ant šaligatvio, kai nėra tai leidžiančių kelio ženklų;
                bauda:
                100-150LTL

                toliau:

                42. Šaligatvis - pėstiesiems skirta kelio dalis, esanti prie važiuojamosios dalies arba atskirta nuo jos.


                Klausimas, ar Karmelitų aikštė yra šaligatvis, ar šiaip kažkas?
                Be to, juokas juokais, bet draudimo stovėti aikštėje transporto priemonėms aš neradau..
                Tai taip išeina, kad ten galima stovėti automobiliams?

                Comment


                  ten prie tos aikstes yra zenklas "Pesciuju zona" ar "Pestieji" , tai draudzia vaziuoti ar stoveti automobiliams

                  Comment


                    Va va, as irgi sita zenkla siandien pastebejau. Beje, visos trinkeles toj aikstej jau neblogai isvazinetos ir suvaikscioje, taigi visur atrodo kaip kalnas-pakalne, lyg jau po 3 ziemos sezonu butu. Po keliu metu is viso nekoks vaizdelis bus.

                    Comment


                      Gal kas susipazine su situacija netingi parasyti i policijos "klausimai atsakymai" skyreli http://www.kaunas.policija.lt/lt/index.php?sky=44;
                      idomu ka atsakytu

                      Comment


                        Ačiū laukiame atsakymo. Jei nebus - reikės patikslinti klausimą su visomis tiksliomis detalėmis ir gal net fotografijomis.

                        Comment


                          Isprievartavo miesta...

                          Comment


                            Ačiū laukiame atsakymo. Jei nebus - reikės patikslinti klausimą su visomis tiksliomis detalėmis ir gal net fotografijomis.
                            jei policija nereaguos į akivazdžius pažeidimų įrodymus ir toliau nesiims jokių priemonių sprendžiant šią situaciją, fotografijas, laiškus, siųstus policijai informuojant apie tai, persiųskit man AŽ ar el. paštu. Atiduosim medžiagą žiniasklaidai.
                            Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                            Comment


                              Parašė graikas Rodyti pranešimą
                              Isprievartavo miesta...
                              Bet žmonės patenkinti ...
                              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                              Comment


                                Bet žmonės patenkinti ...
                                o kaip nebus, gi "Duonos ir pramogų!..."
                                Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

                                Comment


                                  O kas tame blogo?
                                  It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                  Comment


                                    "Nuo siol..Kaunas tures teise vadintis genetiskai modifikuotu miestu. Nuo siol Kauno centro gyvenimas tekes taip, kaip to nores "Akropolis", savo komerciniu monolitu pranoksiantis visas Naujamiescio ir Senamiescio prekybines pajegas, kartu sudetas. Nuo siol - cia bus centras."
                                    Audriaus Karaliaus straipsnis, citata is naujausio Statybu piloto.
                                    Jau nekalbant apie sio objekto masteli. Vilnius turi Gedimino pr., Pilies g., Katedros aikste, greit turetu turet ir siuolaikine Lukiskiu aikste su Tautos namais. Atvaziuokit i VIlniu paziuret jei patys nesuprantat. Miestas be gyvu viesuju erdviu yra paralyzuotas padaras. Nuo siol Kauno bendruomene save identifikuoja ne Laisves aleja (kuri tiesa sakant potencialo turi kur kas daugiau uz pati Gedimino pr. Vilniuje) o Akropoliu. Sveikinu.

                                    Comment


                                      Parašė graikas Rodyti pranešimą
                                      Nuo siol Kauno bendruomene save identifikuoja ne Laisves aleja (kuri tiesa sakant potencialo turi kur kas daugiau uz pati Gedimino pr. Vilniuje) o Akropoliu.
                                      O tu čia pats taip nuspręndei ar buvo atlikta apklausa kauniečių nuomonei nustatyti? Aš tam "Akropoly" dar išvis nesu buvęs, nesuprantu, kodėl apie mane, kaip apie Kauno bendruomenės narį, taip kalbi
                                      Paskutinis taisė ; 2007.05.03, 20:26.
                                      Įžvalgos.lt - FB - G+

                                      Comment


                                        O kuo Akropolis ne viešoji erdvė?
                                        It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                                        Comment


                                          Tokia viesoji, kiek Akropoliui tai pelna nesa.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X