Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno „Akropolis“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė biesatis Rodyti pranešimą
    taip, jei tau burnoj išaugtų maždaug penkių litų monetos dydžio dantis, ar labai gerai būtų?
    nesupratau.. : )

    kiekviena diena pro Akropoli vazineju, nes ir namai ir darbas senamiestyje, ir nematau jokiu problemu ..

    Comment


      Man tik įdomu, jei mokamas garažas bus tuščias, ar kas nors padarys išvadas?

      Comment


        Parašė somis Rodyti pranešimą
        Man tik įdomu, jei mokamas garažas bus tuščias, ar kas nors padarys išvadas?
        Vilniui europoje pabandyk masina pastatyti..

        Comment


          Parašė Mantaz Rodyti pranešimą
          Tos vietos skirtos invalidams.
          Mėlynos spalvos šviesa reiškia, jog yra kliūtis, pvz. netinkamai pastatyta mašina, per kelias vietas. Apsauga yra automatiškai informuojama apie tokius įvykius ir vairuotojas yra perspėjamas tiesiogiai ar per vidinį radiją.

          Comment


            Parašė sanomiz Rodyti pranešimą
            Mėlynos spalvos šviesa reiškia, jog yra kliūtis, pvz. netinkamai pastatyta mašina, per kelias vietas. Apsauga yra automatiškai informuojama apie tokius įvykius ir vairuotojas yra perspėjamas tiesiogiai ar per vidinį radiją.
            Iš kur tai ištraukei?

            Šalia Kauno „Akropolio“ - garažas su pirmąja šalyje mašinų srautų valdymo sistema
            http://www.delfi.lt/archive/article.php?id=12537737

            Vairuotojai, įvažiavę į garažą, švieslentėje matys, kiek yra laisvų vietų kiekvienoje eilėje: prie kiekvienos jų degs lempos - žalia reikš, kad vieta neužimta, o pastačius mašiną iškart virš jos užsidegs raudona. „Vairuotojai iš tolo matys, kur galima pastatyti automobilį, jiems nereikės dairytis į šalis“, - aiškino M.Galdikas. Mėlynos švieselės ženklins vietas neįgaliesiems.
            Mano galerija Flickr'yje

            Comment


              Na kaip jau sakiau - melyna dege ir ties laisva ir ties uzimta vieta.
              Butu keista, jei invalidas davaziuotu iki melynos sviesos ir pamatytu, kad ji jau uzimta. Tada pradetu manevruoti ir sukeltu sumaisti.

              Is kitos puses kam invalidui vaziuoti iki melynos lempos, jei jam panosyje dega 20 zaliu?

              Kiek dabar bandau prisiminti, tai tikrai viena masina lyg ir kreivai stovejo, gal per 2 vietas... Bet kitur tikrai buvo laisva o dege meyna.

              O gal cia kaip nors surista su tuo 3 valandu parkingo limitu? Jei stovi daugiau, tai virs taves uzsidega melyna ir apsauga gali ateiti ir paimti x Litu?

              Comment


                Šiandien ir vėl buvau Akropolyje, tik šįkart ne vienas, o su draugu. Kadangi šiandien laiko turėjau daugiau, apėjome visą Akropolį. Atradau vieną didelį minusą. Takų apie garažą, skirtų vaikščioti pėstiesiems, pagrindas yra grotuotas, taigi visos žemės ir purvai nuo batų krenta žemyn ir sėkmingai nusileidžia ant aukštu žemiau esančių žmonių. Įdomu kaip bus žiemą ir palijus? Be to, tuo grotuotu pagrindu sėkmingai mėgaujasi neišauklėti chamai paaugliai ir šiek tiek brandesni, bet irgi labai kvaili, pilnamečiai, kurie ne tik purvus nuo batų barsto, bet ir seiles iš burnos taško. Su draugu vaikščiodami pajutome to metalinio tako netvirtumą, dėl smalsumo pašokinėjom ir, mūsų nusivylimui, iškrito dar vienas varžtas Po to nustojom šokinėt ir tuo taku vaikščiojom pirštų galais, kad patys, kaip tas varžtas, nenugarmėtume Bet tikrai - dėl šito man neramu ir pikta Beje, vanduo garaže ir šiandien per lubas varvėjo. O būgninis besisukantis įėjimas iš Griunvaldo g. - neveikė. Tad vykstantiems iš tolimesnių miestų, patarimas - geriau į Akropolį važiuokit gegužės pab., birželio pradžioj, kai bus, tikiuosi, viskas užbaigta ir bus atidarytas KFC ir (galbūt) Pizza hut. Betkuriuo atvėju, šį objektą aplankyti verta.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Su draugu vaikščiodami pajutome to metalinio tako netvirtumą, dėl smalsumo pašokinėjom ir, mūsų nusivylimui, iškrito dar vienas varžtas Po to nustojom šokinėt ir tuo taku vaikščiojom pirštų galais, kad patys, kaip tas varžtas, nenugarmėtume Bet tikrai - dėl šito man neramu ir pikta
                  Tautieciai, jei radot vietas is kuriu varztai krenta gal geriau iskart praneskit Mitnijai ar dar kazkam atsakingam uz konstrukcijas? Kazkaip nesinori, kad per TV rodytu kaip gelezu gabalas uzkrito kam nors ant galvos.

                  Comment


                    Parašė gwg Rodyti pranešimą
                    Tautieciai, jei radot vietas is kuriu varztai krenta gal geriau iskart praneskit Mitnijai ar dar kazkam atsakingam uz konstrukcijas? Kazkaip nesinori, kad per TV rodytu kaip gelezu gabalas uzkrito kam nors ant galvos.
                    Hm, na aš tipiškas lietuvis - man nesvarbu Ne mano pareiga rūpintis, už tai pinigų negaunu, bet kitavertus, praneščiau. Tik man atrodo mane pasiųs toli toli...
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Spaudoje rašo jog klientas pamiršęs kur priprakavo mašiną gali kreiptis į apsauginius pasakys tikslią vietą pagal nufilmuotą medžiagą Draugeliui garaže įlenkė mašiną ir pabėgo, spėkit iš trijų kartų ar kameros tai nufilmavo?

                      Comment


                        Parašė amiko Rodyti pranešimą
                        Hm, na aš tipiškas lietuvis - man nesvarbu Ne mano pareiga rūpintis, už tai pinigų negaunu, bet kitavertus, praneščiau. Tik man atrodo mane pasiųs toli toli...
                        Gerai kad pasaket nelipsiu as ant tu takeliu
                        :buksvx:

                        Comment


                          Kaunas yra Kaunas

                          Comment


                            amiko:
                            butent ta ir as pastebejau o nechamams, nu tipo man, kazkaip ir nelabai malonu vaikscioti virsutiniame aukste an tu grotu, kai po manim kazkas eina. dar pribyres purvu. Beja, panu labui tikiuosi is apacios nieko nesimato?
                            mm.. kas dar. nu del varztu tai jo. kai eini, tai jauti, kad kazkas netvirtai po apacia. br. bet vaizdas nuo ten vistiek geras

                            Comment


                              Parašė amiko Rodyti pranešimą
                              Hm, na aš tipiškas lietuvis - man nesvarbu Ne mano pareiga rūpintis, už tai pinigų negaunu, bet kitavertus, praneščiau. Tik man atrodo mane pasiųs toli toli...
                              As sutinku su gwg -- del tu byranciu varztu tikrai reiketu pranesti, jei ne Mitnijai, tai bent Akropolio atsakingam personalui, kad po to nebutu nelaimes. Pasius tai pasius, bet nors ant sazines negules jei ka.

                              Comment


                                Parašė TKO Rodyti pranešimą
                                As sutinku su gwg -- del tu byranciu varztu tikrai reiketu pranesti, jei ne Mitnijai, tai bent Akropolio atsakingam personalui, kad po to nebutu nelaimes. Pasius tai pasius, bet nors ant sazines negules jei ka.
                                Tai siūlai vėl eiti ryt į Akropolį ir apžiūrėt kur ten tie varžtai palaidi? nes dabar tai iš atminties tikrai nepamenu kurioj vietoj mes ten šokinėjom tik žinau, kad 4-ame aukšte. O atsipalaidavusių varžtų ir jūs paieškokit, aš jų radau labai daug Tiesiog paspiri su koja ir matai, kad laisvas juda arba prisuktas. Galima per naktį prisirankiot varžtų ir į metalą priduot O ryte jau matai, kad garažą nuardei
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Parašė biesatis Rodyti pranešimą
                                  mokamas parkingas=kamščiai
                                  100% teisus.
                                  Apie mašinų laikymą garaže aš truputį šaržavau.
                                  Visi labai džiūgavote, kad nėra kamščių.
                                  Įdomu tik kaip jie tą apmokėjimą padarys.
                                  Paskutinis taisė Giedra70; 2007.04.14, 06:27.

                                  IT. Sicilija
                                  PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                                  LT. Kaunas 2009.01.04

                                  Comment


                                    robio ispudziai is akropolio : daug kur buvau daug ka maciau, nieko nepamenu....


                                    reikes dar ne viena karta apsilankyt kol apsiprasiu ir jau orientuosiuosi

                                    Comment


                                      Labai liūdnas straipsnis: http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=46485

                                      Gaila mūsų Laisvės alėjos.
                                      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                      Comment


                                        Tai buvo prognozuota. Nematau reikalo panikuoti - Laisvė ne tokia vieta, kuri taip staiga pasimirštų. Juo labiau nežadu keisti papročio vis po ją pasivaikščioti. Ir nežadu priprasti prie Akropolio taip, kad prasidėtų abstinencija
                                        Parašė Berliner Rodyti pranešimą
                                        Labai liūdnas straipsnis: http://www.kaunodiena.lt/lt/?id=6&aid=46485

                                        Gaila mūsų Laisvės alėjos.
                                        Birth, school, METALLICA, death

                                        Comment


                                          O gal tiesiog ignoruojame visus KD straipsnius? Ne tik A.A?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X