Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas iš paukščio skrydžio

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #81
    Parašė Hunte-r
    Tai paspaudi ant pulto ir staigiai nusispaudžia ant fotiko mygtukas? Gal jis nespėja sufokusuoti? Juk reik iš pradžių vos vos paspausti...
    taip, butent taip viskas ir vyksta.. mana kad fokusuoti jis vis tik speja - pagrindine problema - virpesiai...
    Mano blogas

    Comment


      #82
      Tai reik pakabint ant kokios lankstesnės jungties, kad juos sugertų...

      Comment


        #83
        Goolfieti, ar nebandėt paskraidyti virš kitų vietų?

        Comment


          #84
          na jei tokiais tempais bus tobulėjama tai neužilgo sulauksime maximumo
          Mano nuotraukos @Fotki.com

          Auto Show Millennium 2007
          Retromobile 2007
          "Kova 1". Driftingo čempionatas
          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
          Kauno Marių Regioninis Parkas

          Comment


            #85
            Parašė sanomiz
            Goolfieti, ar nebandėt paskraidyti virš kitų vietų?
            Kol dejau siandienines foto, atsirado dar 2 postai...

            Anyway - siandien sveciavomes prie IX forto. Tiesa su salyga, kad sveciavomes gana velai vakare, pacio forto nefotkinome...(butu teke fotografuoti pries saule) Uztat gausiai fotkinome Megasankryza, pacia Mega, Silainius ir visa kita, kas papauole i kadra.

            Beje siandien fotkinau uzstates Manual focus>begalybe.. shutter priority...

            Taigi siandienos rezultatai jusu teismui:

            Laibakojis:




            Megasankryza

            Silainiai

            Mega

            Salia IX forto


            Nekoreguota foto - tiesiai is fotiko

            Paskutinis taisė goolfietis; 2006.06.29, 06:41.
            Mano blogas

            Comment


              #86
              Tiesiog puiku !

              Comment


                #87
                oho nuotraukytės tikrai gražūs ir įspūdingi kadrai taip ir toliau!

                Comment


                  #88
                  Puikus darbelis!
                  Mano galerija Flickr'yje

                  Comment


                    #89
                    Labai gerai!

                    Comment


                      #90
                      Progresas išties žymus Nereikia tikėtis, kad vibraciją pavyks visiškai nugesinti, bet pvz 2 serijos nuotraukos jau visiškai pamanomos buvo. Pora klausimėlių turiu:
                      1) kokį svorį gali pakelti šis aparatas?
                      2) kiek laiko gali prakyboti ore?
                      Kaip po dykumą blaškiausi

                      Comment


                        #91
                        Dėkui, man ypač patiko sankryžos vaizdai

                        Man buvo kilusi tokia mintis - galbūt vibracijas labai sumažintų fotoaparatą pakabinus mažo tamprumo spyruoklėmis - pvz. tokiomis, kurias naudoja per fizikos pamokas?

                        Comment


                          #92
                          Parašė vytauc
                          Pora klausimėlių turiu:
                          1) kokį svorį gali pakelti šis aparatas?
                          2) kiek laiko gali prakyboti ore?
                          1) Koki max gali pakelti - nebandziau. Uzsienio forume kazkas gyresi, kad pakele 2,5 kg. As dabar skraidau su ~1 kg apkrova. Manau visai saugiai ja galima padidinti iki 1,5-1,7 kg (pvz pakabinti E-500 )
                          2) Su 1kg kroviniu jis gali prakyboti koki 10, gal 14 min - po to reikia nusileisti, uzipilti kuro ir vel galima kaboti tiek pat. Ir taip visa diena
                          Mano blogas

                          Comment


                            #93
                            Parašė Vaidas
                            Man buvo kilusi tokia mintis - galbūt vibracijas labai sumažintų fotoaparatą pakabinus mažo tamprumo spyruoklėmis - pvz. tokiomis, kurias naudoja per fizikos pamokas?
                            Turejau as panasia minti. Ir tebeturiu. Tik reikia kad ji mano makauleje subrestu iki tokio lygio, kad viena vakara imciau, ir materializuociau....
                            Paskutinis taisė goolfietis; 2006.06.29, 14:05.
                            Mano blogas

                            Comment


                              #94
                              tai visai neblogai Linkiu sėkmės ir inžinerinės fantazijos toliau tobulinant įrangą
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                #95
                                Parašė goolfietis
                                1) Koki max gali pakelti - nebandziau. Uzsienio forume kazkas gyresi, kad pakele 2,5 kg. As dabar skraidau su ~1 kg apkrova. Manau visai saugiai ja galima padidinti iki 1,5-1,7 kg (pvz pakabinti E-500 )
                                2) Su 1kg kroviniu jis gali prakyboti koki 10, gal 14 min - po to reikia nusileisti, uzipilti kuro ir vel galima kaboti tiek pat. Ir taip visa diena
                                yo... geras dalykas...man va kaip tik kazhko tokio panashuas ir reikejo...
                                gal zhinai aks parduoda kazhka panashaus arba gal turi kokiu uzhsienio linku... ?
                                KAd ir kiek ponas ROMAS vaidintu teisingaji tolerasta, bet tikrai RUSAI - GALVIJU tauta ,kuri N amziu aklai seka savo apsisaukelius lyderius, turi N turtu, bet is meslo taip ir neislipa. Kada rusai gyveno gerai? Jeigu uz pasakyma "galviju tauta" uzdraudet diskutuot temon apie Ukraina, ismeskite mane visai . :)

                                Comment


                                  #96
                                  Parašė Aidzius
                                  yo... geras dalykas...man va kaip tik kazhko tokio panashuas ir reikejo...
                                  gal zhinai aks parduoda kazhka panashaus arba gal turi kokiu uzhsienio linku... ?
                                  parduoda ka? modeli? ar visa rinkini fotografavimui? seip lietuvoje www.rc-hobby.lt, www.modelis.lt

                                  uzsienio visus linkus rasi www.runryder.com
                                  Mano blogas

                                  Comment


                                    #97
                                    Siandien triuksmavau prie Pazaislio. Pirma karta skridau tokioje mazoje erdveje - kaboti reikejo beveik tiesiai sau virs galvos.. Del tos pacios priezasties pazaislio foto is sono - is priekio nedrysau kilti - ten labai mazai vietos ir vaiksto zmones...

                                    Taigi:










                                    Kuo toliau, tuo visas sis dalykas man labiau patinka.... ech, reikia eiti krautis daigtus kelionei i vikingu krastus...
                                    Mano blogas

                                    Comment


                                      #98
                                      Parašė goolfietis
                                      Siandien triuksmavau prie Pazaislio. Pirma karta skridau tokioje mazoje erdveje - kaboti reikejo beveik tiesiai sau virs galvos.. Del tos pacios priezasties pazaislio foto is sono - is priekio nedrysau kilti - ten labai mazai vietos ir vaiksto zmones...

                                      Kuo toliau, tuo visas sis dalykas man labiau patinka.... ech, reikia eiti krautis daigtus kelionei i vikingu krastus...
                                      Eik tu sau, darai kažką nerealaus Ir nuotraukos nerealios.
                                      BlogasSeulas 2009Honkongas 2012Bankokas 2012

                                      Comment


                                        #99
                                        Siandienos foto tikrai ispudingos...

                                        Comment


                                          Nuotraukos tobuleja, manau kad virpesiai jau ne problema, dabar tiktai gera vaizda reikia pagaut !

                                          Comment

                                          Working...
                                          X