Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas iš paukščio skrydžio

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #41
    Keistai cia tos upes atrodo

    Comment


      #42
      Praeitą rudenį teko lankytis tokiame miestelyje Pasau (Vokietijos/Austrijos pasienyje). Jis stovi Dunojaus, Ino ir Inco santakoje. Ten irgi labai aiškiai matosi koks drumzlinas Dunojaus vanduo lyginant su Ino.
      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

      Comment


        #43
        ne ne, cia ir vel Wilnieciai kaip imanoma tersia Kauna savo sh**ais... Spalva juk aiski
        Bet kuriuo atveju - atrodo gan ispudingai, puikios foto

        Comment


          #44
          Yellow river, yellow river...

          Comment


            #45
            Liutass su kuo skridai?
            Mano blogas

            Comment


              #46
              Parašė goolfietis
              Liutass su kuo skridai?
              Ne as skridau, mano kolega, tad nezinau..

              Comment


                #47
                Imesiu dar viena smetonini kauna is lektuvo lango foto daryta seniau nei 1930
                פוניקולאַר

                Comment


                  #48
                  neatpazystu nors esu kaunietis
                  I love INNUENDO!

                  Comment


                    #49
                    OK imetu su gatviu pavadinimais.
                    sunumeruoti namai:
                    1.Skraidnatis objektas, matomas tik pro iliuminatoriu. susirask pats
                    2. vadinamasis A.Mickeviciaus namas nugriautas apie 1930m
                    3. Dvarelis pire P.Mazylio gimdymo namu. tebeegzistuoja
                    4. Banko namas Putvinskio g. kur dabar restoranas pompeja
                    5. pravoslavu cerkve nugriauta ~1960 dabar jos vietoje - radijo gamykla
                    6. laikinoji prisikelimo baznycia - tebeegzistuoja

                    פוניקולאַר

                    Comment


                      #50
                      [KAU] Kaunas. Kitu kampu

                      Pradedu nauja tema apie Kauna, todel, kad noriu i ja deti nuotraukas, padarytas kitu kampu - is tokiu padeciu, kuriu paprastas zmogus negali pasiekti.

                      Pirmiausia pasiteisinimas - priemone, su kuria as darau ir darysiu tas nuotraukas, dar nelabai technichkai isbaigta, todel beveik visos foto daugiau ar maziau sublurintos. Bet stengiuosi kuo greiciau taisyti konstrukcines klaidas, tam, kad nuotraukos butu kuo geresnes.

                      Pradziai rezultaatai, o paskui priemone, su kuria tos foto padarytos.

                      Medziu eile:






                      Akropolio statybos:


                      Kaunas:


                      Na ir pabaigai - mano skraidantis fotoaparatas (bandymu stadijoje )
                      Paskutinis taisė goolfietis; 2006.06.19, 21:26.
                      Mano blogas

                      Comment


                        #51
                        Ačiū už nuotraukas, idėja įdomi. Aš kažkada buvau apsilankęs forume http://www.modeliai.eik.lt (domino rc sraigtasparniai) ir kaip tik buvau pagalvojęs, kad prie tokio sraigtasparniuko būtų galima pritaisyti foto kamerą. Deja, kaip matosi iš šių nuotraukų - trūksta stabilumo. Čia reikia kokio rc dirižablio.

                        Comment


                          #52
                          Ideja tikrai nebloga. Dekui uz nuotraukas
                          "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                          Comment


                            #53
                            Ideja be idirbio nieko neverta. Tai buvo mano 3 kartas fotografuojant is modelio. Pirmosios foto buvo dar blogesnes. Tikslingai dirbant, manau po kurio laiko pavyks pasiekti geresne kokybe.
                            Mano blogas

                            Comment


                              #54
                              Gera mintis
                              Prie tokios vibracijos bluro išvengti matyt nelengva... Tokie bajeriai kaip užkelti ISO, kad minimizuoti išlaikyma nepadeda?
                              Paskutinis taisė vytauc; 2006.06.19, 21:30.
                              Kaip po dykumą blaškiausi

                              Comment


                                #55
                                Parašė vytauc
                                Gera mintis
                                Prie tokios vibracijos bluro išvengti matytnelengva... Tokie bajeriai kaip užkelti ISO, kad minimizuoti išlaikyma nepadeda?
                                tiesa pasakius dar nebandziau tu visu bajeriu, nes kaip rasiau, tai tik 3 kartas, kai as pakeliu fotika i ora....

                                bet... fotikas - panasonic, taip kad uzkelus ISO automatiskai atsiras labai smarkus triuksmai. (kita vertus optinis vaizdo stabilizavimas turetu padeti visam tam reikale).

                                Anyway, dar tikrai yra ka veikti siame reikaliuke, tik laiko reikia...
                                Mano blogas

                                Comment


                                  #56
                                  Šiaip klausimas: kokiu didžiausiu atstumu veikia siųstuvas/imtuvas?

                                  Comment


                                    #57
                                    Idėja tai super
                                    Didelė LS1 bėda - jokių galimybių nustatyti išlaikymo pirmenybę, tad, tikriausiai, teks "pleškinti" automatiniu rėžimu... Galbūt būtų įmanoma fotiką pritvirtinti kaip nors elastiškai, gal taip pavyktų išvengti vibracijų

                                    Comment


                                      #58
                                      Parašė Edd
                                      Šiaip klausimas: kokiu didžiausiu atstumu veikia siųstuvas/imtuvas?
                                      hm... praktiskai neisbandziau (tokiu atveju tureciau ne sias foto, o malku kruva), bet 700 - 1200 metru turetu veikti ore....
                                      Mano blogas

                                      Comment


                                        #59
                                        Parašė Vaidas
                                        Idėja tai super
                                        Didelė LS1 bėda - jokių galimybių nustatyti išlaikymo pirmenybę, tad, tikriausiai, teks "pleškinti" automatiniu rėžimu... Galbūt būtų įmanoma fotiką pritvirtinti kaip nors elastiškai, gal taip pavyktų išvengti vibracijų
                                        Na fotikas specialiai buvo pasirinktas pigus, bet su optiniu stabil. tam kad nebutu gaila sudauzius. Yra dar Canon A60, kurio irgi nelabai gaila na ir E-500, kuri jau butu gaila supilti i zeme...

                                        Bus bandomi visokie variantai....
                                        Mano blogas

                                        Comment


                                          #60
                                          super
                                          Mano nuotraukos @Fotki.com

                                          Auto Show Millennium 2007
                                          Retromobile 2007
                                          "Kova 1". Driftingo čempionatas
                                          "Foje" Gali Skambėti Kitaip
                                          Vilniaus žavesys kauniečio akimis: 1 dalis | 2 dalis
                                          BaltMotorShow 2007, Vilnius: 1 dalis | 2 dalis
                                          Kauno Marių Regioninis Parkas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X