Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas iš paukščio skrydžio

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Tikrai tobuleja. Taip ir toliau.

    Comment


      Parašė taimis
      Nuotraukos tobuleja, manau kad virpesiai jau ne problema, dabar tiktai gera vaizda reikia pagaut !
      na vaizda gera pagauti reikia mokytis, ir mastysena perlauzti, kad sumastyti, is kur ten kas graziai atrodys
      Mano blogas

      Comment


        labai normaliai
        Alternative

        Comment


          Jo... Pažaislio nuotraukoms kokybės tikrai nė kiek netrūksta, superiniai kadrai

          Comment


            Puikios nuotraukos

            P.S. Labai ilgai nebuk pas vikingus.

            Comment


              Sutinku su visais: nuotraukos tikrai labai ispudingos ir kokybe normali Ar sis vienuolynas yra paciame mieste ar priemiesciuose?

              Comment


                manyciau labiau priemiesciuose

                Comment


                  Ir paskraidai ir pafotkini. Gražūs vaizdai nufotografuoti ne iš standartinių padėčių. Ačiū.

                  IT. Sicilija
                  PT. 11 dienų Portugalijos keliais
                  LT. Kaunas 2009.01.04

                  Comment


                    Parašė Smauglys
                    manyciau labiau priemiesciuose
                    Aisku, man kazkodel visada atrode, kad paciame mieste.

                    Comment


                      Pažaislio kompleksas dislokuojasi Pažaislio šile, kuris, kiek žinau, priskiriamas Kauno miestui.

                      Comment


                        Kad priskiriamas kauno miestui, tai taip. Gali pasiziureti cia zemelapi

                        Comment


                          Super, jei pavyks uzfiksuok ir abu Kauno funikuierius, man bais idomu pamatyti juos is aukstai ....
                          פוניקולאַר

                          Comment


                            Taigi vakar po kelioniu pas vikingus skraidem prie KTU dizaino fakulteto...

                            Nuotraukos gavosi nekokios, ir isvis galu gale viskas nuejo suniui ant uodegos - -m aukstyje del kazkokiu priezasciu uzgeso modelio variklis, viskas, kas kabojo ore sleptelejo kaip sh.. gabaliukas i zeme. Rezultatai - modelio nuostoliai minimalus (~50 lt eiles), fotiko remui suluzo 3 vamzdeliai. Blogiausia, kad fotikas (canon a60) liko su uzstrigusiu objektyvu. Taigi siandien turim 2 dideles kruvas detaliu - modelio ir fotiko. Su modleiu viskas aisku -sulauksim detaliu ir vel skris. Va su fotiku sunkiau - labai jau ten viskas sudetinga viduj. Gal pavyks sutvarkyti....











                            Tokie tat dalykai. Ko gero dabar visas sis reikalas sustos ilgesniam laikui, nes uz poros savaiciu isvarau i antruosius namus (kas nezino, pasiieskokit temos "Afganistanas. 2005 vasara"....
                            Mano blogas

                            Comment


                              Lauksim kiek reikes Sekmes Afganuose!

                              Comment


                                Labai prastos naujienos dėl dūžio Visgi dėkui už paskutinę seriją ir lauksime fotokelionės iš "raudų žemės"
                                Mano galerija Flickr'yje

                                Comment


                                  Kadangi S_P dabar uzsiemes, as uz ji patalpinsiu jo darytas nuotraukas:

























                                  Comment


                                    Pakutine nuotrauka graziausia
                                    "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                                    Comment


                                      Nuotraukos buvo darytos sudetingom salygom, t.y. su salmu, be to, didele vibracija ir trajektoriju kitimai

                                      Comment


                                        Nerealios nuotraukos, tiesiog super!!! Man labaiusiai patiko senamiescio vaizdai

                                        P.S. vienas, du, trys, Kaunas maladec!!!!!!!!!!!!!!!!

                                        Comment


                                          Kaunas yra Kaunas

                                          Comment

                                          Working...
                                          X