Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kaunas iš paukščio skrydžio

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Kolkas dar tik puse darbo , linkiu surasti kaip geriau igivendinti sia ideja !

    Comment


      #62
      Labai gera mintis. Girdejau, kad plinta Kite Aerial Photography megeju ratas. Ju idejos panasios, tik jie naudoja aitvarus. Jeigu surasi buda, kaip kovoti su vibracijomis, tavo galimybes bus zymiai platesnes uz ju

      http://scotthaefner.com/kap/

      Gal rasi naudingos informacijos.

      S_P
      S_P

      Meninė fotografija
      www.sp-foto.lt

      Comment


        #63
        Puiki mintis, tik turbūt čia būtų apsimokiau fotografuoti dieną, kai nėra išlaikymo problemos. Beje, kaip parenki kampą ir nuspaudi mygtuką?
        Mano galerija Flickr'yje

        Comment


          #64
          Parašė Mantaz
          Puiki mintis, tik turbūt čia būtų apsimokiau fotografuoti dieną, kai nėra išlaikymo problemos. Beje, kaip parenki kampą ir nuspaudi mygtuką?
          Fotografuota apie 19 val, taip kad dar nebuvo velu. Pagrindine problema po kol kas yra virpesiai...

          Kampa pasirenku pasukdamas modeli ten kur reikia. Aukstyn zemyn fotikas po kol kas nevaldomas.

          Shutteri nuspaudziu mygtuku ant pulto. O visa darba atlieka daigciukas, vadinamas servo mechanizmu, kuris pritvirtintas prie fotiko. Vakare idesiu foto, kaip ten viskas atrodo.
          Mano blogas

          Comment


            #65
            Gal reiktų FLIR-ą pasiskolint iš tam tikros firmos?

            Kiek žinau yra kolega/konkurentas Antanas nuo Trakų, filmuoja iš oro, daugiausia vestuvininkus. Turi visą savo konstrukcijos lėktuvėlių seriją (kai kurių mostas iki 6m).
            Be to, bando ir dar vienas kolega iš Lampėdžių, turbūt pažįsti?

            Comment


              #66
              Tikrai puiki idėja, sekmės tobulinant ir lauksim daugiau nuotraukų

              Comment


                #67
                Aciu
                Labai idomu buvo vel i Kauna paziopsot is paukscio skrydzio

                Comment


                  #68
                  Parašė Kestas
                  Gal reiktų FLIR-ą pasiskolint iš tam tikros firmos?

                  Kiek žinau yra kolega/konkurentas Antanas nuo Trakų, filmuoja iš oro, daugiausia vestuvininkus. Turi visą savo konstrukcijos lėktuvėlių seriją (kai kurių mostas iki 6m).
                  Be to, bando ir dar vienas kolega iš Lampėdžių, turbūt pažįsti?
                  FLIR`o nereikia - nepavilks mano "tiagacius"...

                  Antana is traku zinau, tik jis kaip suprantu jei ir uzsiima tuom reikalu, tai biski kitokiu kampu - jis skraido lektuvais, be to jo finansavimas yra kur kas didesnis nei mano...

                  Kolega is Lampedziu jei kazkuom panasiu ir uzsiiminejo, tai labai seniai (3-4 metai atgal).. Dabar jis tuo tikrai neuzsiima....
                  Mano blogas

                  Comment


                    #69
                    Taigi, reikalai po truputi juda pirmyn - truputi perdaryta konstrukcija, pakeistas fotoaparatas (is Panasonic LS1 i Canon A60). Islaikymas prioritetas>1/1000 arba 1/1250.... Rezultatai, bent jau mano, fotografo lamerio akimis, geresni, nei pries tai. Taigi, Nemuno sala, salia akropolio statybos:

                    Ar gerai mane matot?




                    Makxima (maciau kazkda taip parasyta ant mikrobo)


                    Tiltai:






                    Zaliasis miestas - Kaunas:



                    Kylam auksciau:


                    Kauno grudai:


                    Dar pafilmavau video su fotoaparatu - idesiu veliau...

                    Kaip sako rusai - "paslo gavno pa trubam" - konstrukcija pagal rezultatus toliau tobulinama, siekiam geresnes kokybes....
                    Paskutinis taisė goolfietis; 2006.06.24, 20:34.
                    Mano blogas

                    Comment


                      #70
                      It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

                      Comment


                        #71
                        Sitos zymiai geresnes nei buvosios pries tai, mano akimis. Dekui, ir lauksim daugiau
                        "Never argue with an idiots. They will bring you down to their level and beat you with experience"

                        Comment


                          #72
                          Labai netradiciška ir gražu. Ar pats tobulini aparatą ?

                          Comment


                            #73
                            Parašė Nedas
                            Labai netradiciška ir gražu. Ar pats tobulini aparatą ?
                            be abejo pats...pats sukonstravau, pats ir tobulinu.... tik ne aparata, o fotiko pakabinimo sistema... aparatas (sraitasparnio modelis) per sudetingas, kad galetu kazka tobulinti...
                            Mano blogas

                            Comment


                              #74
                              Tai paspaudi ant pulto ir staigiai nusispaudžia ant fotiko mygtukas? Gal jis nespėja sufokusuoti? Juk reik iš pradžių vos vos paspausti...

                              Comment


                                #75
                                pažanga akivaizdi

                                Comment


                                  #76
                                  Žengtas labai svarbus žingsnis visai žmonijai Šaunuolis, linkiu sėkmės toliau tobulinant konstrukciją
                                  Mano galerija Flickr'yje

                                  Comment


                                    #77
                                    Šaunu, linkiu sekmės kelyje link tobulybės

                                    Comment


                                      #78
                                      WOW... saunu....

                                      Comment


                                        #79
                                        Puiku

                                        Comment


                                          #80
                                          Grazios nuotraukas, kaip ir pats Kaunas!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X