Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts










    Comment










      Comment


        #56, su įmontuota eksperimentine informacine įranga (išorinėmis ir vidinėmis švieslentėmis, garsine informacija, vaizdo kameromis)
        Viskas atrodo super šauniai. Ir dar tas stotelės pranešimas prieš atidarant duris, nu visiškas turn-on. Turiu pastabų turiu dėl dizaino ir švieslenčių išvaizdos, bet, žinant kad tai eksperimentas, susilaikau nuo priekaištų. Be to, akivaizdu, kad ir naujasis balsas yra baigtas įrašyti, teliko jį įdiegti į viskas kitas TP.

        Ačiū video autoriui Troleibusai Tiesiog (pabaigoje yra ir nuotraukų, todėl publikuoju čia, foto galerijoje)

        Paskutinis taisė do.; 2017.12.22, 18:31.

        Comment


          Užsiknisom visą savaitę, bet pagaliau pagavom, Tiesiog Troleibusai filmuoja, aš fotkinu Priekaištų čia būt ir negali, apart, kad naujame borto kompiuteryje šiek tiek dar su grafikais ir laikais reikia padirbėt, ir prie to, kad grafikas ir pačios švieslentės gali peršokti ant kitų grafikų. Tai štai jis.
          Berkhof Premier AT18 #056, Kaunas by Rytis Z., on Flickr

          Berkhof Premier AT18 #056, Kaunas by Rytis Z., on Flickr

          Berkhof Premier AT18 #056, Kaunas by Rytis Z., on Flickr

          Berkhof Premier AT18 #056, Kaunas by Rytis Z., on Flickr

          Berkhof Premier AT18 #056, Kaunas by Rytis Z., on Flickr

          Jei kam kyla klausimas kodėl nebuvo foto anksčiau, nes važinėjo su švieslente nuo ano penktadienio (regis), tai atsakymas, kad nevažinėjo. Praeitą penktadienį prieš pertrauka, ir šiandien visą pilna pertraukiama išdirbo, ir viskas, kiek per šia savaitę jis dirbo. Bet realiai, švieslentės ir naujas borto kompiuteris 9/10.
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Čia švieslentės spalva atvaizdavime keičiama, ar tik gamyklinė balta?
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Keistas pasirinkimas baltos spalvos švieslentė, nes tokią spalvą iš toliau sunkiau įžiūrėti - susilieja. Geriau jau kitose transporto priemonėse naudojama gintarinė arba žalia spalvos.

              Comment


                Parašė sleader Rodyti pranešimą
                Keistas pasirinkimas baltos spalvos švieslentė, nes tokią spalvą iš toliau sunkiau įžiūrėti - susilieja. Geriau jau kitose transporto priemonėse naudojama gintarinė arba žalia spalvos.
                Nesąmonė. Balta geriausiai matos, arba žalia. Pixel labai gerai atrodo jei apšvietimas veikia.
                Paskutinis taisė rytis001; 2017.12.25, 13:23.
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Kodel du kartus skelbia stotele ir tiesiog nepalieka naujojo igarsinimo?

                  Comment


                    Su regėjimo negalia turinčiam asmeniui žalia švieslentė kaip Vilniaus senuose autobusuose tai nieko gero. Nebent gerai apšviesta.

                    Comment


                      Kažką čia pareguliuoti tikrai reikia, nes nuotraukose akivaizdžiai matosi, kad tekstas liejasi.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Tos spalvos turbūt kiekvienam skirtingai matos. Bent jau man geriausiai žalia, už poros šimtų metrų lengvai galima įžiūrėti. Oranžinė labai liejasi net autobusui esant netoliese, balta kiek geriau, bet irgi sunku įžiūrėt.

                        Comment


                          Akis jautriausia yra žaliai šviesai. Daltonikams tai gali būti problema. Bet vis tiek jie mato, kad, pavyzdžiui, žalias šviesoforas šviečia. Nes žalių receptorių jautrumo spektrą iš dalies perkloja raudoni. Baltos švieslentės per daug intensyvios, jei intensyvumas būtų mažesnis, tai gal ir visai nieko būtų.

                          Comment


                            Petrašiūnai trečiadienį.
                            Berkhof Premier AT18 #054 Kaunas by Rytis Z., on Flickr

                            Berkhof Premier AT18 #054 Kaunas by Rytis Z., on Flickr

                            Škoda 14tr #238 Kaunas by Rytis Z., on Flickr
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Praėjusios vasaros nuotraukos.











                              Comment


                                Ilgą laiką norėjau paklausti, kas čia per daiktas AutoLiet nuotraukoje Lietuviškose škodose? Kiek žiūrėjau internete, tai tik mūsų škodos tokį daiktą turi (ir tai ne visos).

                                Comment


                                  Parašė dc9cd948d2 Rodyti pranešimą
                                  Ilgą laiką norėjau paklausti, kas čia per daiktas AutoLiet nuotraukoje Lietuviškose škodose? Kiek žiūrėjau internete, tai tik mūsų škodos tokį daiktą turi (ir tai ne visos).
                                  Mechaninis akumuliatorių neigiamo (masės) poliaus kirtiklis, taisyklingai taip nuskambėtų, liaudyje vadinamas "masės išjungėjas". Paprasčiausias varžtas sukamas ranka pagal laikrodžio rodyklę įjungia masę, prieš - atjungia. Vėlesnėse "Škoda 14Tr" modifikacijose jau pakeistas paprastu tumbleriu vairuotojo kabinoje, bet kai kurie troleibusai perdaryti "senoviškai".

                                  Comment


                                    Naujas Kauno Solaris

                                    Comment


                                      O tiesa, ar ne, kad naują solarį jau spėjo apdaužyt?

                                      Comment


                                        Parašė Zorro Rodyti pranešimą








                                        Pažįstami Berkhofai. Visi atkeliavo iš Olandijos miesto Arnhemo. teko su vienu pasivažinėti. Buvęs šių troleibusų savininkas - regioninė viešojo transporto kompanija - BRENG.
                                        Paskutinis taisė Tigras; 2019.12.02, 01:13.

                                        Comment


                                          Siūlau truputį panostalguoti... 2019 rugpjūčio pabaiga.















                                          Comment

                                          Working...
                                          X