Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
    Gražus Gaila vienintelis turėjo balta buferį Kaip 232?
    Buferis nebuvo originalus.
    Nr. 232 perdažytas, surinkinėjamas.

    Comment


      Gaila, kad nedaze spalva kaip 238. Tikrai labai klasiškai atrodo

      Comment


        Šiandien, pirma diena po perdažymo troleibusui Skoda 14tr #264

        Atsiprašau už kokybę.
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          o su ta raudona spalva kaip 238 nebebus?

          Comment


            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
            o su ta raudona spalva kaip 238 nebebus?
            Ne, nu gi sakiau nekartą, kad vadovybė pamačius tą spalva, sakė nieko taip nedažys...
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Atleist juos visus iš darbo už skonio neturėjimą

              Comment


                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                Atleist juos visus iš darbo už skonio neturėjimą
                Ir netik dėl to D Meh, man 336 vistiek gražesnis... Skonio reikalas

                -------------------------------------------------
                Berkhof Premier AT18 #045 Kaniūkuose, vakar vakare. Foto darytos su dvejais skirtingais nustatymais. Norėčiau paklaust kai kurių (žinos kurių ) narių kuri jiems gražesnė


                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                  Šiandien, pirma diena po perdažymo troleibusui Skoda 14tr #264
                  Atvaizdas
                  Po savaitės taip pat atrodys Nr. 332. Tikriausiai vėliau eilė ateis ir Nr. 258 ir Nr. 274. Nyksta "Autrolio" autentiškos dažymo schemos troleibusai, kažkada atrodė naujoviškai.

                  Kitas atvejis. Ilgai remonte stovintis troleibusas tampa "donoru" kitiems, bet ne visada pavyksta gauti originalių detalių pasibaigus remontui, tokiu atveju pasitelkiamas vietinių "meistrų" išradingumas, Nr. 43 su sumontuotais ant plokštelių "Solaris" galiniais LED žibintais:



                  Taip buvo daroma, kai dar važinėjo "Škoda 9Tr", tik ten galiniai žibintai nuo "Škoda 14Tr".

                  Comment


                    Man tai keista, kad verkslenama apie lesu stygiu net trefaretam, o LED 21butinumo tiuningas, labai greit instaliuojamas

                    Comment


                      Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                      Po savaitės taip pat atrodys Nr. 332. Tikriausiai vėliau eilė ateis ir Nr. 258 ir Nr. 274. Nyksta "Autrolio" autentiškos dažymo schemos troleibusai, kažkada atrodė naujoviškai.
                      Tai šitie "Autroliniai" turbūt prasčiausiai atrodantys parke... Gaila, gražus dažymas

                      Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                      Kitas atvejis. Ilgai remonte stovintis troleibusas tampa "donoru" kitiems, bet ne visada pavyksta gauti originalių detalių pasibaigus remontui, tokiu atveju pasitelkiamas vietinių "meistrų" išradingumas, Nr. 43 su sumontuotais ant plokštelių "Solaris" galiniais LED žibintais:

                      Atvaizdas
                      Štai ir mano foto vakarykštė
                      http://transphoto.ru/photo/992652/
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                        Man tai keista, kad verkslenama apie lesu stygiu net trefaretam, o LED 21butinumo tiuningas, labai greit instaliuojamas
                        Skirtumas tas, kad "Solaris" žibintų yra sandėlyje, o "Berkhof" tikriausiai tokiam modeliui nėra pasiūlos vietinėje rinkoje, arba neadekvati kaina užsakant iš Olandijos. Šie LED "Solaris" troleibusuose taip pat atsirado taupumo sumetimais, originalios detalės, užsakomos iš gamintojo per atstovus visada turi aukštą kainą, tai galioja visam transportui, jeigu tik yra alternatyva, stengiamasi taupyti.

                        Comment


                          O tai kas sitiem zibintam galejo, atsitikt, kad keist reikia, cia gi beveik amzinas daiktas. Gerai, kad bent atrodo padoriai, ne kaip kiti troleibusu parko meistru vandalinimai

                          Comment


                            Galėjo tiesiog kažkas sudaužyti. Arba nuo senumo plastmasė suskilo. O kuo pakeisti? Originalūs brangūs ir tikriausiai net nebėra jų. Be to, atrodo, kad visai ne nuo "Solaris" tie nauji - dabar diodiniai yra pigūs, tokie apvalūs naudojami sunkvežimiams, priekaboms, traktoriams kaip universalūs pakaitiniai ar papildomi.

                            Comment


                              Berkhof 044-4 Šiandien K. Petrausko g.:

                              Vaidoto g. (Baterijos pl.)

                              Ir Vytauto pr.



                              Atsiprašau už paskutinių dviejų foto kokybę.
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                Berkhof'ai šiandien 8-ame maršrute. 047 ir 048. Išvis tą dieną dar važiavo 044, 049 kuri kažkuriuo metu pakeitė 043, beet 049 paskui iš toli mačiau ant sukilėlių tilto, važiuojantį kažkur link parko... :/







                                Ir pora perdažytų Skodų. 258 ir 330



                                Bet va suredaguoji foto, pasimato kokia ji baisi ir nebesinori nieko kelt tą diena, nes paima belenkoks gruzas...
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                  Berkhof'ai šiandien 8-ame maršrute. 047 ir 048. Išvis tą dieną dar važiavo 044, 049 kuri kažkuriuo metu pakeitė 043, beet 049 paskui iš toli mačiau ant sukilėlių tilto, važiuojantį kažkur link parko... :/
                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas

                                  Ir pora perdažytų Skodų. 258 ir 330
                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas

                                  Bet va suredaguoji foto, pasimato kokia ji baisi ir nebesinori nieko kelt tą diena, nes paima belenkoks gruzas...

                                  045 ir siandien astuntame vazineja.
                                  Neskubėk ir nespėsi.

                                  Comment


                                    Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                                    045 ir siandien astuntame vazineja.
                                    Kaip Berghofai uzsideda ir nusiima ūsus? Rankiniu būdu ar automatiškai?

                                    Comment


                                      Parašė disident Rodyti pranešimą
                                      Kaip Berghofai uzsideda ir nusiima ūsus? Rankiniu būdu ar automatiškai?
                                      Šito tikrai nežinau.
                                      Neskubėk ir nespėsi.

                                      Comment


                                        Rankomis vairuotojai viską daro.
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                          Rankomis vairuotojai viską daro.
                                          tai patvirtinantis straipsnis, su nuotraukomis:
                                          http://kaunas.kasvyksta.lt/2017/03/1...-varniu-tiltu/

                                          Comment

                                          Working...
                                          X