Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Nėra tos mechanikos kuri sukinėja švieslente. Išimta. Tas pats forumo narys sakė, kad nebus švieslenčių
    Na čia Kauno autobusai visada priežasčių suranda - tai mechanikos nėra, tai valdymo blokų nėra. Aš kalbu apie įprastos elektroninės švieslentės instaliavimą. Net Ukrainoje tai daro su senais trulais. Klaipėdoje tą patį padarė. O KA ir toliau sako, tai to nėra, tai kito nėra.

    Comment


      Parašė Briedis Rodyti pranešimą
      Na jei išėmė tai galima trafaretus dėti viršuje. Vaizdas būtų geresnis. O šiaip troleibusai
      Na taip vaizdas būtų geresnis bet nėra kaip iš salono įdėti jų ten. Viskas vientisa

      Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
      Supratau Nes tikrai būtų smagu vieną dieną gatvėse išvyti žadėtus naujus troleibusus,nes Skodoms jau seniai laikas eit poilsio
      Tai ne nauji troleibusai, bet irgi atsinaujinimas, o Škodos tikrai nevisos tokios blogos Man asmeniškai iš Škodų labiausiai patinka 336

      Parašė Petr Rodyti pranešimą
      Na čia Kauno autobusai visada priežasčių suranda - tai mechanikos nėra, tai valdymo blokų nėra. Aš kalbu apie įprastos elektroninės švieslentės instaliavimą. Net Ukrainoje tai daro su senais trulais. Klaipėdoje tą patį padarė. O KA ir toliau sako, tai to nėra, tai kito nėra.
      Valdymo blokus paskui nupirko nesakyk
      Paskutinis taisė rytis001; 2016.09.01, 18:57.
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        Gerb Ryti001, o kiek teisingi tie žodžiai valdžios dėl 65-70 naujų troleibusų už kelių metų?

        Comment


          Parašė karolis371 Rodyti pranešimą
          Gerb Ryti001, o kiek teisingi tie žodžiai valdžios dėl 65-70 naujų troleibusų už kelių metų?
          Dėl šito kolkas nieko pasakyti negaliu. Kai laiko turėsiu pasidomėsiu, bet manau, kad nupirks ir naujų
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Keletas šiandienos troleibusų foto. Pradžiai #234

            Pirmasis perdažytas - 319

            #256 ryte prie parko

            Du pirmojo "Autrolio" dažymo troleibusai - 258 ir 264



            #046 ryte prie parko

            Ir pabaigai visai nesitikėtas desertas. Vakare man befotkinant į Partizanų galine įriedėjo 047 testacijos ratui. Pravažiavome 15 maršrutą be keleivių, buvo fainai





            Nedubliuojant pranešimų Rytoj 047 4 pirma pamaina į Parodos kalna
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              047 užmatytas 4 ame, Šiaurės pr. Foto nespejau. Pabandykit jį pagaudyt Parodos kalne.

              Comment


                Autrolio dažymo škodos gražesnės nei salotinės.

                Comment


                  3 iš 4 vakar dirbusių Berkhof (be 043-1)
                  044 11, Savanorių pr.


                  046 14, P. Lukšio g.


                  047 4, K. Petrausko g. Deja, ilgai neišdirbo - tai buvo paskutinis jo ratas.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Olandijoje pas juos buvo veikiančios švieslentės:
                    http://transphoto.ru/vehicle/108583/#n496462
                    http://transphoto.ru/vehicle/411558/#n497428

                    Comment


                      Buvo rašyta, kad šiuose troleibusuose yra dyzeliniai varikliai, o čia troleibusą kažkodėl veža treileris:
                      http://transphoto.ru/photo/938387/

                      Comment


                        Tai tas variklis rodos nėra skirtas ilgiam važiavimui, mažas greitis, mažas degalų bakas.

                        Comment


                          Parašė IMIS Rodyti pranešimą
                          Tai tas variklis rodos nėra skirtas ilgiam važiavimui, mažas greitis, mažas degalų bakas.
                          lygtais apie 15 km gali nuvažiuoti tik

                          Comment


                            Šiandien - Po remonto grįžęs 047 - 9 vienpamaininiu grafiku. Nuotraukose jis jau grįžtantis į parką


                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Savaitgaliais nei viename troleibusų maršrute nereikia ilgo troleibuso. Tačiau jeigu Berghofo elektros sąnaudos mažesnės, nei škodų, tuomet geriau leisti jį.

                              Comment


                                Mačiau šiandien po vieną tokį ir 1 bei 14 maršrutuose.

                                Comment


                                  Šio mėnesio pradžioje, po kėbulo remonto, perdažytas Kauno autobusų spalva, į gatves išriedėjo Nr. 336:



                                  Kad išsiblaškę keleiviai šio troleibuso nesumaištytų su autobusu, garažinis numeris ir vėl nudažytas per trafaretą ( prieš tai buvo klijuojami numeriai) :



                                  Nr. 109 perdažytas dramblio kaulo spalva, ką tik atlikta TA, vidus išliko toks pats, bus naudojamas užsakomiesiems reisams:

                                  Comment


                                    Kažkokį kičą iš vargšės Škodos daro... Dingo apatinis moldingas. Ratų arkas reikia aliuminio profiliu aprėminti. Bamperis priekinis kažkoks plastikinis?

                                    Comment


                                      Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                                      Šio mėnesio pradžioje, po kėbulo remonto, perdažytas Kauno autobusų spalva, į gatves išriedėjo Nr. 336:

                                      Atvaizdas


                                      Kad išsiblaškę keleiviai šio troleibuso nesumaištytų su autobusu, garažinis numeris ir vėl nudažytas per trafaretą ( prieš tai buvo klijuojami numeriai) :

                                      Atvaizdas


                                      Nr. 109 perdažytas dramblio kaulo spalva, ką tik atlikta TA, vidus išliko toks pats, bus naudojamas užsakomiesiems reisams:

                                      Atvaizdas
                                      336 kaip visada atrodo Nuuoostabiai! Bet iš 9-uko šūūda daro... geriau jau supjaustyt... Nes restauruot kaip matau nesiruošia...
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        Gražiausias senasis dvejetas Kaune! Bet po Nr.336 Nr.238 atrodo nelabai...
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          238 matau dažnai, labai gerai atrodo.Kažkokią nesąmoningą mišrainę su 336 padarė. Kaip reikalai su 232, 300, 335?O šaip, galėtų garažinius numerius senus iš autobuso parko purkšti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X