Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
    238 matau dažnai, labai gerai atrodo.Kažkokią nesąmoningą mišrainę su 336 padarė. Kaip reikalai su 232, 300, 335?O šaip, galėtų garažinius numerius senus iš autobuso parko purkšti.
    238 turėjo būti kaip ir 336 tik dažų tuo metu neturėjo reikiamų
    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

    Comment


      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
      Kažkokį kičą iš vargšės Škodos daro... Dingo apatinis moldingas. Ratų arkas reikia aliuminio profiliu aprėminti. Bamperis priekinis kažkoks plastikinis?
      Kičas - tinkamiausias žodis. Bamperis tai išlenktas apvalus plieninis profilis pagal butaforinę formą ir apvirintas skarda. Virš priekinio stiklo, atvertas maršruto krypties langelis, už kurio įmontuotas skaitmeninis laikrodis, galbūt su galimybe perduoti tekstą.

      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
      Kaip reikalai su 232, 300, 335?O šaip, galėtų garažinius numerius senus iš autobuso parko purkšti.
      Troleibusai, numeriais 232, 300, 335 taip vaidinami griaučiai, darbai praktiškai sustoję. Tokiais tempais bus peržengtas ir Nr. 338 remonto rekordas.

      Comment


        Atnaujinu foto galeriją savo nuotraukomis. Pradėsiu nuo senesnių foto:
        09-20 Solaris Trollino 12AC #031 Partizanų gatvės galinė stotelė, po remonto/donoravimo grįžo į maršrutus ir yra perdažytas

        09-22 vakarinė Berkhof Premier AT18 #046 fotografija P. Lukšio gatvėje:

        09-25 Vakarinė Berkhof Premier AT18 #048 fotografija Savanorių prospekte:

        Škoda 14Tr07 # 244 Partizanų gatvės galinė stotelė, Važiuoja į trasą:

        Škoda 14Tr02/6 #257 Ir Škoda 14Tr02/6 #289 Partizanų gatvės galinė stotelė

        #257 išvažiuoja į maršrutą:

        Ir po ilgo remonto į gatves išvažiavo Berkhof Premier AT18 #045 Kauno pilies žiedas ir Partizanų gatvės galinėje stotelėje. Vairuotojai jau keikiasi ir kai kurie jau ruošiasi "bėgti" nuo armonikų ant trumpų arba pasikeisti į "geresne" armonika iš tų 13 po naujų metų...



        Šiam kartui viskas
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Kas tie 13 po naujų metų?

          Comment


            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
            Kas tie 13 po naujų metų?
            Tie patys Berkhof Premier AT18 kurie iki Gruodžio 31d. dar važinės Olandijoje. Po to jie tenai jau bus kaip ir nurašyti nes pagal savivaldybės sąlygas Troleibusai turi būti ne senesni nei 15 metų, todėl po 12-31d jie bus pigesni ir gal būt geresni, nes bus tiesiai iš trasos, o ne kaip šitie 7 kurie metus regis tenai jau į patvorį numesti buvo.
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
              Tie patys Berkhof Premier AT18 kurie iki Gruodžio 31d. dar važinės Olandijoje. Po to jie tenai jau bus kaip ir nurašyti nes pagal savivaldybės sąlygas Troleibusai turi būti ne senesni nei 15 metų, todėl po 12-31d jie bus pigesni ir gal būt geresni, nes bus tiesiai iš trasos, o ne kaip šitie 7 kurie metus regis tenai jau į patvorį numesti buvo.
              Tai čia tik spėjimas, kad galbūt jie bus Kaune?

              Comment


                Keletas šiandienos foto:
                Pradėsiu nuo Solaris Trollino 12AC #025 kuriam beveik iškrito šoninis stiklas (Nuotraukoje nesimato). Jį pakeitė #006. kadangi tai Vairuotojai jau reikėjo važiuoti, tad ji nulėkė į parką ir rezervą pasiemė, o mums reikėjo ta #025 į parką nuvežti, tad teko padaryti ir kelias foto ten

                Škoda 9tr po kapitalinio dar baisiau atrodo. Jai nerestauruoja tai geriau...



                Berkhof #044 kurį pagaliau galiu nufotografuoti ne sugedusį

                Mokyklinukas #239

                Vakaro ramybė parke...

                Ir vakaro ramybė Panemunėje Prieš paskutinis Berkhof #047 ratas
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Ar nebus prikelta Škoda 348,ar 349? Tikrai mačiau maršrute ją važiuojant.

                  O 9Tr atrodo kaip po grunto ir spakliaus tonos,tad nereikiai škart jos nurašyti,galimai ji bus perdažyta ir pan.
                  Neskubėk ir nespėsi.

                  Comment


                    Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                    Ar nebus prikelta Škoda 348,ar 349? Tikrai mačiau maršrute ją važiuojant.
                    349 važinėja, o 348 regis vėl sudegė. Dar čia neseniai buvo KT nutraukus, prisilakstė

                    Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                    O 9Tr atrodo kaip po grunto ir spakliaus tonos,tad nereikiai škart jos nurašyti,galimai ji bus perdažyta ir pan.
                    Tokia ir važinės, tik padarė šiokį tokį kapitalinį ir įdėjo dar viena telika, nesamonė
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Šiandienos vakarinės foto prie Troleibusų parko.

                      Berkhof #046

                      ir Berkhof #045
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        Iš keleivio pusės, kurie geresni troleibusai: šitie ar gyvenimo matę Soliariai?

                        Comment


                          Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                          Iš keleivio pusės, kurie geresni troleibusai: šitie ar gyvenimo matę Soliariai?
                          Iš keleivio turbūt geresni didesni - daugiau erdvės, vietų atsisėsti.

                          Comment


                            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                            Iš keleivio pusės, kurie geresni troleibusai: šitie ar gyvenimo matę Soliariai?
                            Šitie. Jai bobutei tinką reiškias šventą
                            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                            Comment


                              Turbūt ir plastikai netaip barška kaip Soliariuose. Beje Vilniaus Soliriuose aš jų kažkaip negirdžiu, ten kita problema-nušnergšti salonai.

                              Comment


                                Pora vakar dienos foto. Berkhof #045 prie Parko ir Panemunėje.



                                Atsiprašau už pirmos foto kokybe, bet tiesiog graži (bent man) gavos tai norėjau parodyti...
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                  Gal kas numano, kodėl vis dar nedirba Berkhofas nr.049? Ir ar jis jau perdažytas?
                                  Besidomintiems pora Nr. 049 fotografijų:

                                  1. Tirpstant pirmajam rudens sniegui:



                                  2. Apšviestas retai pasirodančios, lapkričio danguje, saulės blyksnio:

                                  Comment


                                    Dušimtai penkiasdešimt septintas numeris


                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Ironiška, o gal nelabai, bet 049 šiandien ryte vėl sugedo 3 rato pabaigoje (Keli vairuotojai sakė, kad daugiau trijų ratų neišdirba maršrute nuo išvažiavimo) ir dar plius ašigalio gatvėje prie pat galinės st. (Parko) DD

                                      Nuvaryti į parką troleibusą panaudotas dyzelinis variklis:
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        Nr. 335, dar vienas "senukas", pakeitęs spalvą, po kapitalinio remonto paruoštas darbui:

                                        Comment


                                          Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                                          Nr. 335, dar vienas "senukas", pakeitęs spalvą, po kapitalinio remonto paruoštas darbui:

                                          Atvaizdas
                                          Gražus Gaila vienintelis turėjo balta buferį Kaip 232?
                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X