Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno troleibusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
    Soliariams žalia gal ir tinka, bet ant Škodų žalia atrodo šlykščiai
    Raudona ant Škodų atrodo šlykščiau negu žalia!
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Jei patikėsim politikų pažadais, tuoj Škodų nebeliks

      Comment


        Vistiek dar reiks min. keletą metų vargti su jomis,nes maždaug 2018m. bus nauji troleibusai.

        Comment


          Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
          Raudona ant Škodų atrodo šlykščiau negu žalia!
          Čia skonio reikalas, aišku. Bet raudona tikrai tinkamesnė spalva VT, nei žalia, tik gal atspalvis čia kiek nevykęs parinktas. Bratislavos 14-os škodos irgi buvo raudonos, dar pačiam teko matyti

          Comment


            Kelios nuotraukos iš Kauno.

            Spalvų palyginimas:



            Škoda 14Tr nr.282, A.Juozapavičiaus pr.



            Solaris Trollino 12 nr.038, Raudondvario pl.



            006, Juozapavičiaus pr.



            022, Islandijos pl.



            Škoda 14tr nr.322, Islandijos pl.



            252.

            My Flickr
            My Trainpix

            Comment


              Jau ta raudona kur naujai nudaze,tai nu ... Kazkokia nesamone,maciau vakar ji,gal reikejo juodai tada?
              Neskubėk ir nespėsi.

              Comment


                O man visai gražiai žiūrisi ta raudona. Aišku gražiausios spalvos troleibusai yra Vilniuje...
                Svarbiausia reikia suprasti, kad nieko nesupranti...

                Comment


                  Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                  Kelios nuotraukos iš Kauno.

                  Spalvų palyginimas:

                  Atvaizdas

                  <...>
                  Ar tos grotelės po vairuotojo kabinos langu būdavo ir anksčiau?
                  www.kaunotvirtove.lt

                  Comment


                    Ten 336 troleibusas, raudonas turbut daugiau nei 10metu vazineja

                    Comment


                      vakar važiavau 238, ir man buvo labai gražu. toks atspalvis priduoda "klasikos" labai senam troleibusui, todėl sakyčiau, kad tai kaip tik stilinga

                      Comment


                        Parašė qwerty_ Rodyti pranešimą
                        Ar tos grotelės po vairuotojo kabinos langu būdavo ir anksčiau?
                        Pradedant Nr. 336 ir tolesniais numeriais - grotelės gamyklinės. Jomis uždengta jėgos bloko aušinimo šachta.

                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                        Ten 336 troleibusas, raudonas turbut daugiau nei 10metu vazineja
                        Taip, nors Nr. 336 naujai perdažytas prieš metus ir su klijuotais garažiniais numeriais, bet spalva jau matinė. Toje fotografijoje kairėje pusėje pro vartus matomas ir Nr. 238 .

                        Comment


                          336 dar išlikęs originalus interjeras? Sedynių apmušalai, gamyklinis dažymas, pirmo keturženklio garžinio liekanos?

                          Comment


                            Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                            336 dar išlikęs originalus interjeras? Sedynių apmušalai, gamyklinis dažymas, pirmo keturženklio garžinio liekanos?
                            Viduje dar originalus interjeras, kai kurių suplėšytų sėdynių dalys pakeistos į aptrauktas juodu dermantinu.

                            Comment


                              Kurioje vietoje pas 336 matosi keturženklio garažinio likučiai? Kiek žiurėjau nepastebėjau. Originalius sedynių apmušalus turi ir daugiau troleibusų. Bent dar 2
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                Ramaus pavasarinio antradienio vakara fone žydint kaštonams
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Laikraštis „Kauno diena“ 1999 m. kovo 22 d.



                                  Comment


                                    259 vienintelis, kuriam deramas kapitalinis remontas nėra padarytas.

                                    Comment


                                      Šiandien 344 perdažytas ir su užklijuotais naujais garažinias numeriais kurie kažkodėl Juodi :O
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        344 jau mėnuo kaip perdažytas važinėja

                                        Comment


                                          Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                          344 jau mėnuo kaip perdažytas važinėja
                                          Žinau. Tuo "šiandien" norėjau pasakyti, kad šiandien fotkinau
                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X