Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas (archyvas 2008-2012.07)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    [QUOTE=Vilnietizz;572224]Ai nerašysiu aš skundo, vistiek keleivių nedaug buvo. Be to, nuo Čiurlionio stotelės ir jis nustojo tvarkos laikytis.

    Rasyk ir butinai rasyk.. juk jis ir toliau taip elgsis su keleiviais,negerbdamas ju ir isivaizduodamas jog su savo nuosava masina vazineja. Juolabiau,kad kelia itarima jog jis galejo Vilko alaus but isgeres jei dare keistus manevrus,ne viena esu mates kaip ziede kvasina aluti.
    Jei tu nerasysi,parasyk man masinos nr.ir data-as parasysiu skunda.

    Comment


      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
      Ai nerašysiu aš skundo, vistiek keleivių nedaug buvo. Be to, nuo Čiurlionio stotelės ir jis nustojo tvarkos laikytis.
      Beje, kažkodėl tai tas vairuotojas už Lukiškių stotelės pasuko į dešinę, apsuko žiedą, kuri paprastai apsuka, neskaitant atstovos, 4 ir 22 maršrutų autobusai, ir jau tuomet sustojo jam priklausančioje Kražių st. už sankryžos. Taip ir nesupratau tokio manevro esmės Jei ką priminsiu, kad tai buvo 73 maršrutas.
      Kai kurie žmonės bijo daryti kairinį posūkį, tai jie daro dešininius ir tada apsisuka, jeigu ten galima apsisukti ir tada jau nuvažiuoja į savo stotelę. O gal ilga eilė stovėjo į kairę puse sukančiųjų. Kai kurie vairuotojai žino problemėnes stoteles (tai yra norinčių keleivių važiuoti be bilieto), o vairuotojas norėjo, kad važiuotų tik su bilietais. Ten kur yra mažai keleivių gali įlaipinti ir per priekį.



      Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
      Ai nerašysiu aš skundo, vistiek keleivių nedaug buvo. Be to, nuo Čiurlionio stotelės ir jis nustojo tvarkos laikytis.
      Rasyk ir butinai rasyk.. juk jis ir toliau taip elgsis su keleiviais,negerbdamas ju ir isivaizduodamas jog su savo nuosava masina vazineja. Juolabiau,kad kelia itarima jog jis galejo Vilko alaus but isgeres jei dare keistus manevrus,ne viena esu mates kaip ziede kvasina aluti.
      Jei tu nerasysi,parasyk man masinos nr.ir data-as parasysiu skunda.
      Nereikia jokio skundo rašyti kaip Vilnietizz rašo, kad nuo St. Mikalojaus Konstantino Čiurlionio įleidinėjo keleivius per visas duris.
      Čia viskas tvarkoje yra. Kad vieną kartą apvažiavo garbės ratą, tai nieko tokio nenutiko. Gal kokia problema buvo, kad negalima buvo pasukti iš karto kairėn. Visko būna (ypač nenumatytų atvejų, kurių vairuotojai negali žinoti).
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
        Kai kurie žmonės bijo daryti kairinį posūkį, tai jie daro dešininius ir tada apsisuka, jeigu ten galima apsisukti ir tada jau nuvažiuoja į savo stotelę. O gal ilga eilė stovėjo į kairę puse sukančiųjų. Kai kurie vairuotojai žino problemėnes stoteles (tai yra norinčių keleivių važiuoti be bilieto), o vairuotojas norėjo, kad važiuotų tik su bilietais. Ten kur yra mažai keleivių gali įlaipinti ir per priekį.





        Nereikia jokio skundo rašyti kaip Vilnietizz rašo, kad nuo St. Mikalojaus Konstantino Čiurlionio įleidinėjo keleivius per visas duris.
        Čia viskas tvarkoje yra. Kad vieną kartą apvažiavo garbės ratą, tai nieko tokio nenutiko. Gal kokia problema buvo, kad negalima buvo pasukti iš karto kairėn. Visko būna (ypač nenumatytų atvejų, kurių vairuotojai negali žinoti).
        bendrai tai teisybę tamsta sakote gi ir 19maršrute, kai mažai keleivių, vairuotojai įleidžia per priekį Pupinės, Lydos, Kuprioniškių, Šalčininkų ir Kelininkų sustojimuose
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Stai ir isaiskejo kam juos panaudos

          http://ebus.lt/keleivinio-transporto...ansportas.html

          Parašė mskapss Rodyti pranešimą
          Vilniaus autobusai isvis idomu dalyka sugalvojo. Siandien paskelbe konkursa 5vnt mazuju autobusu (ilgis iki 6.5m) nuomai 2 metams su galimybe dar metams pratesti, kurie butu nauji arba iki 1m senumo ir varomi SGD. Cia vietoje tu mazuju VanHool'u jie nori ar dar ka sumaste?

          Taip pat paskelbtas konkursas 13 zemagrindziu troleibusu pirkti (dalinai uz europinius pinigus), tik sikart pirktu 12 m ilgio troleibusu. Velgi, keletas idomiu punktu:turi tureti kondensatorius, su kuriai nuvaziuotu 500m, deja, bet stiklai paprasti, ne paketai, kondicionierius reikalaujamas tiktai vairuotojui. Turi tureti filmavimo kamera gale ir priekyje, kurios butu nukreiptos i kelia ir automatiskai fiksuotu eismo ivykius, taip pat filmavimo kamera troleibuso viduje, irasanti i SD kortele. Tiekejui reikalavimai paprasti - per 3 metus analogiska sutartis troleibusams uz 10 milijonu litu.

          Taigi, idomu kaip baigsis sie konkursai

          Comment


            Na puiku. Tik labai jau keista ta talpa. 11 sėdimų ir min. 9 stovimos. Tikriausiai bus po vieną eilę sėdimų vietų iš abiejų pusių, o už vairuotojo sėdynės bus keleivių sukaupimo aikštelė. Bet tuomet stovimų vietų gausis daugiau.

            Comment


              Kas galite sukurti 146 maršruto autobuso tvarkaraštį?

              UAB „VILNIAUS VIEŠASIS TRANSPORTAS“ ĮSTATAI
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                Vilniaus senamiesčiu nuo rudens važinės ekologiški autobusai
                Ir dar su žemėlapiu!
                Tiesa kažei ar ne geriau galą ne prie seimo daryt, o iki žvėryno žiedo...

                Comment


                  Parašė Rijikas Rodyti pranešimą
                  Vilniaus senamiesčiu nuo rudens važinės ekologiški autobusai
                  Ir dar su žemėlapiu!
                  Tiesa kažei ar ne geriau galą ne prie seimo daryt, o iki žvėryno žiedo...
                  na, gal ir neblogą mintį pasiūlei
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė Rijikas Rodyti pranešimą
                    Vilniaus senamiesčiu nuo rudens važinės ekologiški autobusai
                    Ir dar su žemėlapiu!
                    Tiesa kažei ar ne geriau galą ne prie seimo daryt, o iki žvėryno žiedo...
                    O kam iki Žvėryno žiedo? Ten 11 kursuoja, ir troleibusų pilna.
                    Ko trūksta, tai stotelės tarp Lukiškių ir V.Kudirkos aikščių. Galėtų vieną įrengti sankryžoje su Jakšto g., bet turbūt nuspręsta su dviratininkais nekonfliktuoti. Stotelę galėtų įrengti ir tarp Misionierių st. ir Rotušės.
                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                    Comment


                      Tikriausiai reikės ir trečio maršruto, nes Užupis vis tiek be jokio VT lieka.
                      I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                      Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                      Comment


                        Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                        Tikriausiai reikės ir trečio maršruto, nes Užupis vis tiek be jokio VT lieka.
                        O kaip 11?
                        Būtent pastarasis maršrutas vietomis važiuoja gretimomis gatvėmis kaip ir numatomas 88 (Nuo Misionierių st. iki seimo)

                        Stotelę galėtų įrengti ir tarp Misionierių st. ir Rotušės.
                        Būtų neblogai, bet sunku būtų rasti vietą sustojimui. Gal geriausia būtų stotelę "Rotušė" perkelti kažkur ties Didžiosios/Subačiaus g. sankryžos, nes dabar ji nuo Vokiečių stotelės labai arti.

                        Comment


                          Parašė Blaze Rodyti pranešimą

                          Būtų neblogai, bet sunku būtų rasti vietą sustojimui. Gal geriausia būtų stotelę "Rotušė" perkelti kažkur ties Didžiosios/Subačiaus g. sankryžos, nes dabar ji nuo Vokiečių stotelės labai arti.
                          Vietos stotelei turėtų pakati. Juk tereikia toje vietoje uždrausti parkuoti automobilius ir pastatyti sttoelės ženklą. Problemų neturėtų kilti- juk ten ne didelis autobusas važiuos.
                          89-asis taip pat galėtų užsukti į Stotį.
                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                          Comment


                            Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                            O kam iki Žvėryno žiedo? Ten 11 kursuoja, ir troleibusų pilna.
                            Būtent gal ir atsirastų galvų, persėsiančių į tokį privežamąjį maršrutą...
                            O ir kodėl nėra kokio privežančio iš antakalnio pusės? Na bet čia mano pasapaliojimų lygyje

                            Comment


                              Parašė Blaze Rodyti pranešimą
                              O kaip 11?
                              Būtent pastarasis maršrutas vietomis važiuoja gretimomis gatvėmis kaip ir numatomas 88 (Nuo Misionierių st. iki seimo)
                              Taip, 11-ą šįkart pražiopsinau...
                              Bet man atrodo, kad šiedu naujieji maršrutai sustos būtent tada, kai jų labiausiai reikės (po EČ-2011), t.y. švenčių ir mugių Gedimino pr. metu, kai eismas uždaromas, o kaip tik tada didžiausios minios plūsta būtent ten.
                              I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                              Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                              Comment


                                Parašė Wycka Rodyti pranešimą
                                Taip, 11-ą šįkart pražiopsinau...
                                Bet man atrodo, kad šiedu naujieji maršrutai sustos būtent tada, kai jų labiausiai reikės (po EČ-2011), t.y. švenčių ir mugių Gedimino pr. metu, kai eismas uždaromas, o kaip tik tada didžiausios minios plūsta būtent ten.
                                Gali būti, nes nevisur bus pro kur nukreipti.
                                Ir dar šiek tiek kritikos noriu pateikti: sako, kad naujieji maršrutai sujungs tris didžiąsias automoblių aikšteles. Tai tokiu būdu skatinamas automobilių eismas iki šių vietų Naujieji maršrutai galėtų būti taikomi taip, kad būtų patogesni VT keleiviams, t.y. jiems būtų patogų persėsti iš kitų maršrutų.

                                Comment


                                  Wycka, tikrai labai geras pastebėjimas - juk savaitgaliais dalį Gedimino pr. teks apvažiuoti per Vilniaus, Žygimantų ir T. Vrublevskio gatves. Nemanau, kad tokie maršrutai ilgai išsilaikys, juolab su tokiu kursavimo dažnumu.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Man tik įdomus vienas dalykas. Jeigu kuris iš 88 ar 89 dirbančių maršrutų dujinų mikroautobusiuku sugestu, (juk jie neamžini ir nebus taip kad nesuges) kas iš rezervo vietoi jų išvažiuos? Dujiniai dideli autobusai ar Mercedes Benz Cito autobusai? O gal mažiukai Vanhool autobusai?

                                    Comment


                                      Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                      Man tik įdomus vienas dalykas. Jeigu kuris iš 88 ar 89 dirbančių maršrutų dujinų mikroautobusiuku sugestu, (juk jie neamžini ir nebus taip kad nesuges) kas iš rezervo vietoi jų išvažiuos? Dujiniai dideli autobusai ar Mercedes Benz Cito autobusai? O gal mažiukai Vanhool autobusai?
                                      tikrai geras klausimas na, laikas parodys, kaip viskas bus
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Kažkur forume buvo diiskutuojama apie Cito autobusus,tai greit pradės visų jų remontavimas.
                                        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                        Comment


                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                          Wycka, tikrai labai geras pastebėjimas - juk savaitgaliais dalį Gedimino pr. teks apvažiuoti per Vilniaus, Žygimantų ir T. Vrublevskio gatves. Nemanau, kad tokie maršrutai ilgai išsilaikys, juolab su tokiu kursavimo dažnumu.
                                          O gal jie kursuos tik darbo dienomis ir ne nuo 5 iki 23, o nuo 7 iki 21 ar 20 val.?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X